To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Pojistkou na vítězství pak byla branka Mendese, který v 74. minutě zvýšil na 4:0. I když se hostům ještě podařilo snížit, zásluhou branky v 83. minutě Camary, nic to již nezměnilo na tom, že dnes si tři body právem zaslouží tým Lille OSC.
Montpellier však srazila třetí branka, která se podařila Lille vsítit v 62. minutě zásluhou Rouxe, který tak zaznamenal druhou branku v utkání.
Po prvním poločase, který domácí vyhráli 2:0, se zdálo, že do druhého poločasu vtrhl zcela jiný tým, než ten, který musel dvakrát inkasovat od domácího týmu.
Skončilo dnešní utkání, v němž zcela dominoval domácí tým. Lille smetl Montpellier po výborném výkonu 4:1 a českého fanouška může těšit, že od 75. minuty u toho byl i český reprezentant, David Rozehnal.
90+3
Další nepřesný nákop hostů, míč mají v posledních vteřinách na svých kopačkách domácí fotbalisté.
90+2
Souleymane Camara skončil své útočné snažení na výborném obranném zákroku Davida Rozehnala na hranici šestnáctky Lille.
90+1
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90
Probíhá poslední minuta dnešního utkání. V hledišti víří červenobílé šály, občas se mihne i maska Santa Clause, fanoušci jsou nadmíru spokojení.
88
Digne nyní nepřesně centruje z levé strany, přímo na kopačky obránce soupeře. Montpellier se však vzápětí zbavuje míče nepřesným nákopem.
87
A znovu Mendes, potáhl míč po levé straně, na polovině hostů zasekl a přenesl hru na druhou stranu, sympatická hra Mendese.
86
Hosté se spoléhají na dlouhé míče, které však nedělají obraně Lille sebemenší problémy.
85
Míč ny polovině hřiště, utkání se již pouze dohrává.
83
Montpellier právě vstřelil branku!

Zaváhání Lucase Digne, který se nedohodl s gólmanem Elanou, trestá první brankou hostů SOULEYMANE CAMARA. To byl velký kisk obránce a gólmana Lille. Oba si nyní vyříkávají své zaváhání.
82
Míč po střele Mendese v náruči Joudrena, který bude vykopávat. Mendes vnesl svěží vítr do hry domácího týmu.
80
Další střídání v domácí sestavě, odchází Mavuba, místo něho přichází Gueye.
78
Míč opět před šestnáctkou hostů, ale obrana Montpellieru si dokázala poradit.
77
Hosté již přestali "presovat", domácí opět ovládají hru.
76
Montpellier je pod těžkou "dekou", nezačal tento poločas špatně, ale doplácí na roezvřenou obranu, do které domácí pronikají jako nůž máslem a zakončují.
75
A právě čtvrtá branka byla tím správným impulzem pro avizované střídání v domácím mužstvu, na hřiště přichází David Rozehnal , který střídá Bašu.
74
Lille právě vstřelilo branku!

- kterou vyráží Joudren pouze před sebe a dobíhající RYAN MENDES již neměl těžkou práci se zakončením a z místa pokutového kopu dává čtvrtou branku domácího týmu!

74
Zatím ale sledujeme Mendese, který kombinuje s Rouxem. Nakonec je z toho střela z pravé strany Rouxe -
73
Na svou chvíli se připravuje již i český reprezentant v domácí sestavě, David Rozehnal , který v nejbližších minutách nastoupí do utkání.
73
Lucas Digne fauluje na polovině hostů, u míče Montpellier.
72
Mendes poprvé v akci, vybojoval pro svůj tým autové vhazování v blízkosti středové čáry.
71
Domácí poprvé střídají, hřiště opouští za bouřlivého potlesku Salomon Kalou, kterého nahradí Ryan Mendes.
70
Sidibé využívá dalšího rychlého brejku, z pravé strany nabíhá do pokutového území, střílí, ale míč končí hodně mimo .
69
Hosté v blízkosti pokutového území domácích, ale obrana Lille pracuje na jedničku a nepoušti soupeře do zakončení.
68
Další příležitost domácích, Salomon Kalou se dostává do zakončení, na centr Payeta z pravé strany byl ale krátký.
67
Střela hostů končí v rukavicích Elana, ten neměl s jemnou střelou žádný problém.
66
Hledištěm obíhá mexická vlna, domácí fans se výborně baví.
65
Lille opět nechává kombinovat hosty a čeká na další jejich chybu.
64
To je rána do plánů hráčů Montpellieru, kteří se snaží o snížení, ale zlikvidovat tříbrankový náskok domácích, to bude zřejmě již nad jejich síly.
62

To, co je patrné od úvodu druhého poločasu, potvrdili nyní domácí fotbalisté. Z rychlého brejku se prosazuje NOLAN ROUX, který střelou nad padajícím vyběhnuvším Joudrenem zvyšuje vedení domácích na 3:0!
62
Cabella se na druhé straně nedostal ani do zakončení, obrana Lille mu odebírá míč.
61
Payet střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů a byla to povedená střela! Míč končí jen těsně vedle levé tyče, ale Joudren by zřejmě tento míč vytěsnil mimo.
60
Je za námi hodina hry, před námi je poslední půlhodina a nutno dodat, že obraz hry se od úvodu druhého poločasu změnil. Lille přestalo hrát, soupeř se tak dostává častěji do zakončení, domácí se spoléhají nyní převážně na rychlé brejky.
59
Kalou ztrácí míč na pravé straně v blízkosti rohového praporku na polovině hostů.
58
První střídání v utkání, v sestavě Montpellieru dochází ke změně, když Herreru nahrazuje Mounier.
58
Následný rohový kop obrana Montpellieru dokázala zvládnout a hosté mohou založit další útočnou akci.
57
Sidibé centruje z pravé strany, Roux hlavičkuje a Joudren má plné ruce práce, aby vytěsnil míč nad břevno!
56
Ale obrana Lille odvrací.
55
Na druhé vybojovali hosté rohový kop.
55
Ale právě rychlý kontr, který nyní domácí předvedli, je cestou Lille v této fázi hry. Střela Pedretiho z hranice pokutového území však končí hodně vysoko nad bránou Montpellieru.
54
Další útočná akce hostů.
53
Utaka nedokázal zpracovat centr z levé strany na hranici pokutového území, k míči se dostává obrana Lille.
52
Lille je zatím o něco méně aktivnější, spoléhá na to, že hosté budou chtít dát kontaktní gól a tím pádem budou muset pootevřít obranu.
51
Hráčům Montpellieru citelně chybí vyloučený Bellhanda, díky tomu se nemohou pouštět v tolika hráčích do přečíslení, obrana Lille má o něco snažší práci.
50
Sidibé vhazuje na polovině hostů, ale k míči se dostává soupeř.
49
Domácím se takto otevírají "okénka" v defenzivě soupeře, hra je zatím zcela odlišná od prvního poločasu.
48
Remy Cabella střílí z pravé strany, ale pouze do boční sítě.
47
Hosté se snaží od prvních vteřin druhého poločasu a aktivní hru, rychlý přístup k soupeři a domácím tato hra nesvědčí.
46
46
Do druhého poločasu již v sestavě Montpellieru nenastoupí Deplagne, kterého nahradí Souleymane Camara.
Obě mužstva jsou již na hrací ploše, druhý poločas začne každým okamžikem.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:05 hodin.
O dvoubrankové vedení domácího týmu se ve 24. minutě postaral Roux a ve 43. minutě Payet. Hosté si vypracovali pouze jednu, maximálně dvě, dobré příležitosti, ale branku se jim vstřelit nepovedlo. Navíc budou hrát celý druhý poločas v oslabení o vyloučeného Bellhandu.
Skončil první poločas, který rozhodně nebyl chudý na zajímavé situace. Zejména jsme zaznamenali výborný výkon hráčů Lille, kteří svého soupeře jasně v prvním poločase přehráli a po zásluze vedou 2:0.
45+3
A další ošetřování hráče Lille, tento zápas hodně bolí.
45+2
Běží již druhá minuta nastavení, přestože chtěl rozhodčí nastavit pouze minutu, nicméně chvíli se nehrálo kvůli faulům v závěru poločasu.
45+1
A pozor, rozuzlení předchozí situace - Bellhanda dostává za svůj bodyček, dodejme že zaslouženě, červenou kartu! Správné rozhodnutí rozhodčího, takové zákroky do fotbalu nepatří!
45
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44
Hosté začínají být hodně nervózní, nyní leží na trávníku dva domácí hráči, Roux, kterému nefalšovaný bodyček "vystavil" Belhanda. Druhým faulovaným domácícm hráčem je Pedreti. Oba hráči zřejmě budou moci pokračovat v utkání.
43

Pohodu domácích podtrhává nádhernou brankou DMITRI PAYET, který si počkal na levé straně, na hranici vápna, na přesnou přihrávku od Salomona Kalou, otočil se s míčem, vystřelil a byl z toho krásný gól, na který byl Joudren opět krátký.
43
Další nepřesný nákop hostů, Elana vykopává.
42
Lille hraje v obrovské pohodě, to je patrné z pohybu i přihrávek domácích hráčů.
41
Cabella však posílá míč necelý metr vedle levé tyče Elanovi brány.
40
Hosté zahrávají přímý kop.
39
Faul Sidibého, který doslova skočil po Herrerovi ve vzdálenosti sedmadvaceti metrů od vlastní brány.
38
Pokus o rychlý brejk hostů skončil nedorozuměním na hranici pokutového kopu, míč sbírají obránci Lille.
37
Další obranný zákrok hostů proti centru z levé strany, Montpellier je pod drtivým tlakem.
37
Roux se snaží odcentrovat z levé strany, ale Dabo blokuje do zámezí, vhazují domácí.
36
Ale i domácí centrují nepřesně, tentokrát z levé strany. Vhazovat budou hosté.
35
Nepřesný centr Cabella z pravé strany, hra hostů je plná nepřesností.
34
Ale míč končí po přímé střele mimo bránu hostů.
33
Faul hostů, Lille bude zahrávat volný kop ze zhruba třiceti metrů.
32
I statistika centrů z křídel je jasně v moci domácích, 6 : 1 ve prospěch Lille.
31
Statistika držení míče se přece jenom o něco vyrovnala, přesto však zůstává jasně v moci domácích - 65% ku 35% v neprospěch Montpellieru.
30
Dabo zápasnicky faulován Sidibém na polovině hřiště. Rozehrávají hosté.
29
Obrana Montpellieru i tento rohový kop odvrací.
28
Rohový kop pro Lille. Z levé strany zahrává Payet.
27
Již několikátý výkop však končí pouze u soupeře, Lille může kombinovat.
26
Ale ani jim se nedaří kombinace a vykopávat musí Jourden.
25
Faul Belhandy na polovině domácích, útočná snaha hostů končí. U míče domácí.
24

A nyní již domácí trestají hosty za jejich pasivitu, skvělou práci odvedl Dimitri Payet, který na sebe na hranici šestnáctky navázal dva bránící hráče, předložil skvělý míč NOLANU ROUXOVI, ten střílí z hranice vápna, míč ještě nešťastně tečuje jeden z obránců a krásný "padáček" se snáší za záda Jourdena.
23
Dimitri Payet padá v blízkosti pokutového území hostů, ale rozhodčí nepíská a hra pokračuje.
22
Nepřesný nákop hostů končí hodně daleko za vymezenou hrací plochou, odkop od brány Lille.
21
Míč končí v zámezí, vhazuje Sidibé. Hosté se ani z volného kopu nedokázali dostat do blízkosti domácího gólmana Elana.
20
Salomon Kalou inkasoval loktem úder do tváře v hlavičkvém souboji s Dabo, ale k překvapení všech, byl to právě Kalou, kdo dostal žlutou kartu.
20
Djibril Sidibé nestihl míč na hřišti a dlouhý pas končí mimo hřiště.
19
Další kombinace Montpellieru končí na kopačkách soupeře.
18
Hráči Montpellieru nemají čas na rozehrávku, domácí hrají maximálně agresivně, rychle přistupují k protihráčům, z čehož pramení chyby hostů.
17
Nákop hostů končí pouze u domácích obránců, Lille může rozehrávat.
16
Statistika faulů také vyjadřuje rozložení sil v první patnáctiminutovce - 0 ku 4. faulům Montpellieru.
15
Další faul hostů, kteří na polovině nedovoleně zastavují Mavubu.
14
O převaze domácích svědčí i statistika držení míče - 69% ku 31% ve prospěch Lille.
13
Centr z levé strany ale obrana Montpellieru odvrací a následnou další akci končí odmávaný a odpískaný ofsajd.
13
Ale opět je to Lille, které kombinuje před šestnáctkou soupeře.
12
Standartní situaci však domácí nevyřešili dle představ a Montpellier odvrací.
11
Sudí nakonec trestá faulujícího Daba žlutou kartou.
10
Úvod utkání patří jednoznačně Lille, které dobře kombinuje a skvělými přihrávkami se dostává do dobrých šancí. Nyní je faulován na levé straně v blízkosti rohového praporku Salomon Kalou.
10
Opět Payet na pravé straně, centruje do šestnáctky, ale tam se k míči dostávají obránci soupeře.
9
Skvělá kombinace Payeta a Pedretiho, druhý jmenovaný nakonec střílí z hranice šestnáctky hostů a míč končí jen těsně mimo pravé tyče brány Montpellieru! Pěkná střela.
8
Ale první brejk hostů zakončuje střelou z pravé strany Herrera a míč končí na boční síti domácí brány.
7
Montpellier se soustředí hlavně na to, neudělat hned v úvodu chybu.
6
Rozehrávka hostů končí pouze v autu, vhazují domácí.
5
Obrana Montpellieru odvrací.
5
Míč z jeho kopačky však pouze prolétl pokutovým územím, ale byl někým tečován, první rohový kop utkání pro Lille.
4
Digne bojuje o míč na levé straně, ale jeho snahu končí hvizd rozhodčího. Faul a Dimitri Payet bude zahrávat volný kop.
3
Další vhazování Sidibého, tentokrát však na polovině hostů, ale míč končí u gólmana Joudrena, který bude vykopávat.
2
David Rozehnal začíná na lavičce, doufejme, že se na hřiště dostane alespoň v průběhu utkání.
1
Je odstartováno, první nákop hostů na polovinu domácích, Sidibé bude vhazovat.
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, utkání začne za malý okamžik.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání devatenáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí Lille OSC přivítá Montpellier HSC.

Lille OSC: Elana - Digne, Sidibé, Chedjou, Baša - Balmont, Payet, Pedreti, Mavuba - Kalou, Roux

Montpellier HSC: Joudren - Yanga-Mbiwa, Bedimo, Congré, El-Kaoutari - Deplagne, Belhanda, Cabella, Dabo - Utaka, Herrera

Rozhodčí: Lesage - Annonier, Gaillard.
Lille OSC
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice jedenáctého klubu Ligue 1, když v doposud odehraných osmnácti zápasech šestkrát vyhráli a osmkrát remizovali. Pouze ve čtyřech zápasech odešli poraženi. Lille zdobí v této sezóně obranná hra, která je se sedmnácti brankami, čtvrtá nejlepší v lize! V domácím prostředí je Lille k neporažení, s jedinou vyjímkou, a to když začátkem září přicestoval favorizovaný PSG, který na Grand Stade Lille Métropole dokázal jako jediný vyhrát 2:1. Od té doby je Lille v domácím prostředí k neporažení.
Montpellier HSC
Hosté jsou na tom v tabulce Primera Divison o dvě příčky lépe, tedy na devátém místě, když v doposud odehraných šestnácti zápasech sedmkrát vyhráli a pětkrát remizovali. V šesti zápasech odešli poraženi a na čtvrtý Lorient, tedy na pozici, která jako poslední zajišťuje postup do pohárvé Evropy, ztrácí Montpellier pouhé čtyři body. O tom, že hosté dnes do Lille necestují s poraženeckou náladou, svědčí jejich úspěšnost na hřištích soupeřů, kde již vybojovali skvělých jedenáct bodů!
Češi na hřišti
V dresu Lille nastupuje k soutěžním zápasům český reprezentant, dvaatřicetiletý obránce David ROZEHNAL. V kádru soupeře nepůsobí žádný Čech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.