Druhý poločas byl jasně lepším týmem Lyon a tak si zaslouženě připisuje 3 body z dnešního utkání. Děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek neděle.
90+2
Lyon právě vstřelil branku!
Tak ještě jedna branka na závěr utkání, prosazuje se po krásné přihrávce střídající MVUEMBA!
90+1
Rozhodčí bude nastavovat 4. minuty.
90
Střela Greniera, která míří vysoko nad.
90
Máme tady poslední střídaní dnešního zápasu ze hřiště odchází autor prvního gólu Lisandro, nahradí ho Ferri.
89
Domácí obrana je neprorazitelná.
86
Žlutá karta pro Realeho.
85
Veliká šance domácích, kterou však spálil Benzia.
84
Jeden z hráčů hostů se, ale provinil útočným faulem.
83
Roh pro hosty.
82
Střídat budou domácí. Lacazzete opouští hřiště, nahradí ho Benzia.
80
Toho využívají hráči Lyonu a přecházejí k rychlým brejkům.
79
Hráči Lorientu se snaží vstřelit gól, ale marně.
78
Střela domácích do vnější sítě branky.
77
A také hosté střídají na hřiště přišel Lemina, odešel Jouffre.
75
Domácí střídají ze hřiště odchází Malbranque příchází Mvuemba
72
Ve veliké šanci se náchazel Monnet-Paquet, ale nedokázal prostřelit domácí obranu.
71
Volný přímý kop domácích rozehrál Grenier, ten však poslal míč pouze do náruče hostujícího golmana.
70
Ve veliké šanci se nacházel Giuly, ale bohužel pro hosty byl v offsidu.
68
Hosté se snaží přejít na útočnou polovinu, ale nedaří se jim to.
66
Na stadioně začlo hustě sněžit.
64
Hosté střídají ze hřiště odchází Corgnet příchází Le Lan.
64
Míč, ale trefil zeď.
64
Hosté budou zahrávat volný přímý kop zpoza šestnáctky.
62
Lisandro zkoušel přihrát před odkrytou bránu Audarda, jeho přihrávku, ale zastavil jeden z obranců.
60
Pár drobných šancí domácích, avšak hostující obrana byla na místě.
58
Hosté budou střídat hřiště opouští Aliadière nahradí ho Giuly.
54
Jde vidět, že hráči Lorientu jsou po gólu docela flustrovaní.
50
Po centru Lazzeteho hlavičkoval Lisandro, golman střelu vyrazil na GHEZZALA! kterému nedělalo problém vstřelit gól do prázdné brány.
48
Lacazzette teďka mohl jít do brejku, ale nedokázal zpracovat míč.
48
Offside hostů.
47
Míč je ve středu hřiště, oba týmy hrajou opatrně.
46
Viděli jsme zatím zajímavé utkání. Domácí i hosté si vybojovali hodně šancí. Obou týmům se podařilo jedné z nich využít a tak je skóre 1:1. Druhý poločas začně zhruba v 15:03
45+1
Rozhodčí bude nastovat 1. minutu.
44
Corgnet dostává žlutou kartu za faul ve středu hřiště.
43
Jeden z hostujících záložníků se snažil překvapit Vercoutra střelou z 20-ti metrů, ta šla vysoko nad.
40
Laczette opět zkoušel přihrávku do vápna, tam ji však zblokoval jeden z hostujících obránců.
39
Hostujícímu brankáři vypadl po centru ze strany míč z náruče. Naštěstí se mu ho podařilo znovu chytit.
38
Lovren dostává žlutou kartu.
36
Dalšího chyba domácí obrany, k zakončení se dostal Jouffre, ten ale pouze vystřelil tam, kde stál Vercoutre.
35
Laczette z těžkého voleje přestřelil branku.
34
Domácí Malbranque dostává žlutou kartu.
32
Jeden z hostujících útočníků nastřelil tyč!
29
Aliadière leží na hřišti po souboji s domácím obráncem, ale vypadá to, že to nebude nic vážného.
28
Veliká šance domácích! Lacazette se krásně uvolnil a vystřelil, hostující brankář, ale jeho střelu vytěsnil na roh.
25
Po dlouhém centru z poloviny hřiště si míč zpracoval a nekompromisně vystřelil k tyči LISANDRO!
22
Lazzete nacentroval na hlavu Lisandrovi, ale ten míjí.
19
Domácí se snaží najít recept na hostující obranu, ale zatím marně.
17
Žlutou kartu obržel Monnet-Paquet za faul ve středu hřiště.
16
Aliadiere vyslal střelu zpoza šestnáctky, střela míří vysoko nad.
14
Avšak Grenier střílí vysoko nad.
14
Domácí budou zahrávat přímý kop zhruba ze 30-ti metrů.
11
Lorient právě vstřelil branku!
Tak to je jak blesk z čistého nebe! Hosté se ujímají vedení po krásné hlavičce ALIADIEREHO!
10
Lisadro zkusil prostřelit hostující obranu. Míč, ale zblokoval jeden z obránců.
9
Jeden z hráčů Lyonu zahrál ve vápně rukou, ale rozhodčí nepíská.
8
Domácí Grenier opět v offsidu.
8
Lautoa fauloval ve středu hřiště jedno z domácích a může být rád, že dostal od rozhodčího jenom slovní pokárání.
6
Zápas se zatím odehrává ve velmi opatrném duchu.
3
Lisandro se krásně uvolnil, ale bohužel pro domácí byl v postavení mimo hru.
1
Domácí hrají v bílých dresech, hosté v oranžových.
1

Olympique Lyon: Vercoutre - Réveillère, Bisevac, Lovren, Umtiti - Malbranque, Gonalons - Lacazette, Grenier, Ghezzal - Lisandro.

FC Lorient: Audard - Gassama, L. Koné, Ecuele Manga, Barthelmé - Corgnet, Lautoa, Reale, Monnet-Paquet - Jouffre, Aliadière.

Rozhodčí: Kalt - Dansault, Hanquette.
Vzájemný zápas

Oba celky se utkaly v první polovině sezony. Tehdy skončil zápas na hřišti Lorient nerozhodně 1:1. Hosty poslal tehdy do vedení ve 23. minutě Gomis, ale ve 47. minutě vyrovnal domácí Aliadière.
FC Lorient

Ani hosté si nevedou špatně. Lorient nasbíral 39 a nachází se na 9. místě v tabulce. Hostující celek v této sezoně zatím 10x vyhrál, 9x remizoval a 6x prohrál. V posledním utkání porazil Loritne na svém hřišti 2:1 Evian.

Klub byl založen roku 1926. Hřištěm klubu je Stade du Moustoir s kapacitou 18 500 diváků. V roce 2002 tento klub vyhrál Coupe de France. Trenérem mužstva je Christian Gourcuff.
Olympique Lyon

Lyon má na svém kontě po 25 kolech 48 bodů a nachází se na 2. místě v tabulce. Domácí dokázali v této sezoně zatím 14x zvítězit, 6x remizovali a pouze 5x prohráli. Na vedoucí PSG ztrácí Lyon pouhé 3 body.

Lyon je v posledních letech jedním z předních francouzských fotbalových klubů, když se týmu podařilo vyhrál sedm titulů v řadě a v roce 2008 i francouzský pohár. Klub hraje své domácí zápasy na stadionu Stade Gerland. Olympique zatím nemá na svém kontě žádný mezinárodní úspěch. V pohárové Evropě se zatím nejdále probojoval v sezoně 2009/10, kdy ho v semifinále Ligy mistrů vyřadil mnichovský Bayern.
Přeji krásný den všem fanouškům fotbalu. Francouzská Ligue 1 má na programu 26. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Lyonem a Lorientem. Podle sázkových kanceláří je mírným favoritem tohoto zápasem domácí Lyon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.