Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a těším se u dalších onlajn přenosů.
A je dobojováno! V druhém poločase měli na začátku mírnou převahu hosté, kterou v branku přetavil Utaka. Domácí se ale nevzdávali a v 79. minutě srovnal Jordan Ayew po skvělé spolupráci s bratrem. V závěru převzali iniciativu domácí, což se jim v první minutě nastavení vyplatilo, když se po chybě Congrého prosadil Gignac. Marseille tak po zásluze vítězí v zápase s Montpellier 3:2.
90+1
Marseille právě vstřelilo branku!
Domácí jdou v samém závěru do vedení! Dlouhý nákop směřoval na Congrého, který nesmyslně napálil před sebou stojícího GIGNACE, který šel sám na branku a už pro něj nebyl problém překonat Jourdrena! Pravděpodobně rozhodující branka!
90
Rozhodčí nastaví ve druhém poločase ještě dvě minuty nad rámec hrací doby.
89
Ve středu hřiště byl faulovaný Amalfitano. Času domácím na vstřelení vedoucí branky už moc nezbývá.
87
André Ayew nepřesně přihrál do lajny, Montpellier bude moci vhazovat.
85
Cabella se neprokličkoval do vápna mezi dvěma obránci Marseille.
84
Dlouhý pas domácích skončil až za brankovou čarou, Jourdren může v klidu vykopávat.
82
Domácím po brance narostla křídla, další útok ale Fanni nedokázal zužitkovat v dobrou přihrávku.
79
A je vyrovnáno! André Ayew našel před prázdnou brankou svého bratra JORDANA AYEWA, který ve skluzu vsítil branku!
77
Prudká rána Fanniho byla zablokovaná obráncem, následný centr dopadl stejně.
77
Domácí začínají vpředu čím dál více kousat, uvidíme, zda se dočkáme vyrovnávací branky.
75
Valbuena zahrál roh na přední tyč, kde byli jen obránci hostů.
75
Gignac vybojoval pro svůj tým rohový kop.
73
Hosté se snaží spíše bránit a pokud je možnost využívat rychlých brejků, ta se teď naskytla, domácí obrana se ale vrátila včas.
71
Druhá změna v hostujícím dresu, střelec vyrovnávací branky Herrera opouští trávník, nahradí ho Charbonnier.
70
Míč si na místo prohřešku postavil Gignac, jeho pokus ale mířil o dva metry vedle branky!
70
Nedaleko vápna byl faulován André Ayew, provinil se Hilton. Zajímavá standardní situace pro domácí celek.
69
Valbuenova střela směřoval přímo do rukavic Jourdrena.
67
Velmi zajímavý centr směřoval do vápna hostů, včas ho ale uklidil Hilton.
65
Tu ale Amalfitano nerozehrál zrovna dobře a jeho centr odhlavičkoval první obránce.
64
Kousek před vápnem hostů byl faulován Valbuena, zajímavá standardka pro domácí.
62
První střídání v dresu domácích, Cheyroy odchází ze hřiště, nahradí ho Amalfitano.
61
Domácí působí po obdržené brance dosti opařeně, čehož využívají hosté a zakládají další útok.
59
Po dlouhém nákopu na Herreru musel z branky Mandanda, vše ale zvládl a odkopl míč daleko od své branky.
58
Domácím se dnes vepředu příliš nedaří, jejich přihrávky jsou často nepřesné a i to je důvod, proč hosté vedou.
56
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Cabella našel centrem ve vápně UTAKU, který si skvěle zpracoval míč a střelou mezi nohy překonal Mandandu!
54
Po rohovém kopu vznikl ve vápně velký chaos, z kterého se vynořila slabá střela, s kterou neměl žádný problém Mandanda.
53
Bedimův centr zablokoval N´Koulou na rohový kop.
51
Další únik A. Ayewa zastavil až Bedimo. Ayew je dnes velmi aktivní.
49
Na dobrý centr Valbueny se nedostal nikdo z domácích fotbalistů.
49
Hilton zastavil útok domácích jen za cenu rohového kopu.
47
Centr z levé strany vyrazil Mandanda pouze ke Camarovi, který střelou z halfvoleje minul branku.
46
Hosté začnou druhý poločas s jednou změnou v sestavě, Pitau pouští své místo pro Deplagneho.
46
Oba celky již vyšly z kabin, za okamžik začne druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Máme za sebou první poločas utkání mezi Olympique Marseille a Montpellier. Do vedení šli již ve 14. minutě zásluhou André Ayewa domácí. Radost jim ale nevydržela dlouho, když hned o tři minuty později srovnával Herrera. Od té doby se hraje hodně vyrovnaný zápas s minimem šancí. Uvidíme, kdo v druhém poločase převezme otěže zápasu.
45
N´Koulou teď vystrašil všechny domácí fanoušky, když dával hlavou malou domů zády k brance a Mandanda s tím příliš nepočítal. Naštěstí pro domácí míč o kousek branku minul.
44
Další centr do vápna Montpellier směřoval z kopačky Valbueny, s jeho centrem si ale hravě poradila obrana.
43
Gignacův centr zleva zakončoval hlavou nepřesně Fanni.
42
Dabo poslal k zemi J. Ayewa, žlutit se ale nebude.
41
Útok hostů zastavila úspěšně domácí obrana.
38
Po faulu Fanniho ve vápně hostů dostal žlutou kartu brankář Jourdren za nějaké připomínky k rozhodčímu.
36
Domácí mohli jít znovu do vedení! André Ayew napřáhl z vápna a jeho prudká rána jen o kousek minula levou tyč Jourdenovy branky!
35
Závar ve vápně Marseille končí stejně jako předchozí situace, offsidem.
34
Praporek pomezního rozhodčího vlaje ve vzduchu, to znamená jediné - Valbuena v offsidu.
32
Valbuenův centr prolétl vápnem a nenašel nikoho v bílém.
30
Pas přes půlku hřiště špatně zpracoval André Ayew a hosté mohou vhazovat.
29
Utaka se prohnal kolem obránce po pravé straně, na poslední chvíli ho ale čistým skluzem obral o míč Fanni.
27
S Camarou si v pokutovém území poradila dvojice domácích beků.
26
Po něm se k odraženému míči dostal Pitau a tvrdou přízemní střelou jen těsně minul Mandandovu branku! To byla velmi zajímavá střela!
25
Zblokovaný centr z pravé strany znamená roh pro hosty.
23
S centrem z pravé strany si v klidu poradila obrana Montpellier.
21
J. Ayew napřáhl ke střele z hranice velkého vápna, jeho střele ale scházela přesnost, a tak může být Jourdren v klidu.
20
Camarův centr má v náručí Mandanda.
17
A je vyrovnáno! Vedení domácích trvalo pouhé tři minuty! Utaka našel krásnou přihrávkou HERRERU za obranou, ten udělal kličku brankáři a bez problémů zakončil do prázdné branky!
16
Hosté se snaží na obdrženou branku reagovat, Utaka se ale do vápna neprokličkoval.
14
Domácí jdou z ničeho nic do vedení! Barton poslal skvělý centr do šestnáctky, kde úřadoval ANDRÉ AYEW, který hlavou nedal šanci hostujícímu brankáři!
12
Nevybíravým zákrokem poslal Cheyroy k zemi Cabellu, vše se ale obešlo bez karty.
11
Ke střele z levé strany se odhodlal Camara, mířil ale dosti nepřesně.
9
Zatím se hraje velmi opatrný fotbal, ani jeden z celků nechce převzít otěže zápasu a hraje se spíše dobře zezadu.
7
Narážečka dvou domácích fotbalistů nebyla příliš přesná a hosté budou vhazovat.
5
Kličkovaná Bidama nakonec skončila poté, kdy si při poslední kličce příliš balon předkopl a ten mu utekl do autu.
4
Z něho si ale domácí družina nic nevytvořila, navíc před vápnem fauloval Valbuena.
3
A. Ayew se skvěle prokličkoval po levé straně, jeho následný centr zablokovala obrana na rohový kop.
2
Dlouhý pas nenadělal žádné problémy Mandandovi, který zakládá útok svého týmu.
1

Olympique Marseille: Mandanda - Morel, Fanni, N´Koulou, Lucas, A. Ayew, J.Ayew, Cheyroy, Valbuena, Barton, Gignac

Montpellier HSC: Jourdren - Hilton, Congré, Bedimo, Yanga-Mbiwa, Utaka, Pitau, Dabo, Cabella, Herrera

Rozhodčí: Lionel Jaffredo.
Domácí nastupují ve své klasické bílé, hosté v oranžovo-modré.
Oba celky jsou již na hrací ploše, utkání nám, co nevidět začne.
Montpellier HSC - Hosté jsou v aktuální sezoně na deváté pozici, na svém kontě mají 29 bodů, když dokázali osmkrát zvítězit a pětkrát si ze zápasu odnesli jeden bod. Forma z posledních zápasů není špatná, během pěti zápasů čtyřikrát vyhráli, jedinou ztrátu zaznamenali v 19. kole, kdy podlehli Lille vysoko 1:4. Uvidíme, který z dnešních týmů bude po závěrečném hvizdu šťastnější.
Olympique Marseille - Domácímu celku patří v tabulce třetí pozice. Na svém kontě mají 38 bodů za dvanáct vítězství a dvě remízy. V případě dnešního vítězství by se mohli dotáhnout na pouhý bod na vedoucí Lyon, který včera překvapivě remizoval s Évian Thonon Gaillard 0:0. Domácí získali z posledních pěti zápasů devět bodů, v minulém kole ale prohráli v Sochaux 3:1. Tento výsledek by určitě dnes rádi odčinili.
Dobré odpoledne Vám přeji při sledování francouzské nejvyšší fotbalové soutěže. Ta má dnes na programu 21. kolo, ve kterém se proti sobě střetnou Olympique Marseille s Montpellier.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.