Utkání je nyní minulostí, oba celky berou po bodu. Domácí se možná trochu překvapivě dostali do vedení, o finální podobě výsledku rozhodla branka Siveta ze sedmdesáté šesté minuty. Remíza je zřejmě spravedlivá. Pro dnešek je to vše a příště se těším na shledanou.
90+4
Hosté odvrací balon do bezpečí.
90+4
Ještě jeden rohový kop pro domácí.
90+2
Bakar se probíjel do šance, obrana hostů ale důrazně zasáhla.
90
Rozhodčí Kalt nastavuje zápas o čtyři minuty. Příjde rozhodnutí v závěru?
88
Domácí křídelník Mangani se probojoval ke střele, té však scházela přesnost.
86
Nic z toho ale nebude.
85
Rohový kop pro domácí.
83
Domácí se začínají soustředit především na nechybování v defenzivě, hosté možná o chlup aktivnější.
78
Loties vypálil mezi tři tyče, Carrasso chytá!
77
Odejde Helder a místo něj se na hřiště podívá Benjamin Moukandjo.
76
Bordeaux právě vstřelilo branku!

Tak tohle střídání se povedlo! Khalfallah vysunul HENRIHO SAIVETA, který překonává přesnou střelou Gregoriniho v brance domácí Nancy!
75
Odejde i Landry N'Guemo a místo něj se na hřiště podívá David Bellion.
75
Střídání. Ze hřiště odchází Nicolas Maurice-Belay, místo něj příjde Fahid Ben Khalfallah.
72
K hlavičce se prodral Puygrenier, jeho pokus jde ale nad.
70
Pokud Nancy v této sezoně vedla 1:0 tak nebyla zatím nikdy poražena... Stvrdí to i dnes?
68
Hosté se snaží převzat iniciativu na svou stranu, tvorba hry v jejich straně ale není zatím nic moc.
64
Střídání (Nancy). Ze hřiště odešel Yohan Mollo a nahradil ho Lossemy Karaboue.
63
Domácí rozehrávali dva rohové kopy po sobě, nic z toho ale nevytěžili.
59
Domácí si vybojovali rohový kop.
59
Po ošetřování Bakara se opět pokračuje.
56
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Massadio Haidara a nahradí ho Vincent Muratori.
53
Sane se dostal do dobré střelecké pozice, branku ale z nějakých deseti metrů míjí!
53
Marc Planus potrestán žlutou kartou.
51
Marange se dostal ke hlavičce, ta ale míří nad.
51
Hosté budou zahrávat rohový kop.
50
Mollo uvízl v ofsajdu a míč získává soupeř.
46
Trenér Francis Gillot (Bordeaux) střídá. Odchází Benoit Tremoulinas, místo něj se na hřiště podívá Jaroslav Plašil.
46
První poločas vyzněl lépe pro domácí tým, který díky gólové hlavičce Bakara vede 1:0. Na samém konci poločasu byl navíc po druhé žluté kartě vyloučen Biyogo Poko a hosté tak hrají v deseti. Druhá půle začne cca v 15:05.
45
A pozor! Druhou žlutou kartu v zápase uviděl Andre Biyogo Poko (Bordeaux) a ve zbytku utkání tak oslabuje hosty!
45
Nastavovat se bude jediná minuta.
43
Marange se dostal ke střele, Gregorini chytá.
42
Loties se po povedené souhře domácích dostal ke střele, Carrasso zasahovat nemusel, míč jde mimo.
41
Po rohu hostů se ke střele dostal Saivet, obrana Nancy jeho pokus zblokovala.
38
Joel Sami potrestán žlutou kartou.
35
Po úvodní brance se hra paradoxně uklidnila, domácí si svého vedení evidentně váží a nechtějí o něj díky nekoncentrovanosti přijít. Bordeaux působí opařeným dojmem a kazí i jednoduché pasy.
32
Nancy právě vstřelilo branku!

A domácí jdou do vedení! Po centru Heldera do pokutového území hlavičkuje za záda Carrassa DJAMEL BAKAR!
31
Po rohu hostů střílí vedle Biyogo Poko.
28
Andre Biyogo Poko také potrestán žlutou kartou.
27
Jordan Loties (Nancy) uviděl žlutou kartu.
26
Domácí mohli jít do vedení, Puygrenier hlavičkuje jen do břevna!
24
Rohový kop zahrávali i domácí, bylo to ovšem bez většího efektu.
22
A další důležitý moment, po rohu Bordeaux se do velké šance hnal Gouffran, pomezní sudí ale akci zastavuje pro těsný ofsajd!
20
Hosté mohli poprvé udeřit, po rychlém protiútoku se dostal k nebezpečnému zakončení Belay, stav se ale nemění!
19
Domácí budou zahrávat roh.
18
Vypadá to, že bude Tremoulinas ve hře pokračovat, zranění snad není vážné.
16
Hra opět pokračuje.
15
Rozhodčí Philippe Kalt přerušil hru, aby mohl být ošetřen Benoit Tremoulinas (Bordeaux).
10
Výkonů Bordeaux v úvodních deseti minutách je zatím zklamáním. Tým dosud nevystřelil na branku a v přechodové fázi do útočné třetiny hřiště má velké problémy. Natož vytvoření předfinální, či dokonce finální přihrávky. Domácím naopak nechybí zdravé odhodlání. Po levé straně zkoušel proniknout Haidara, narazil však na připravenou defenzivu hostů.
6
Haidara se dostal ke střele, té však scházela přesnost.
6
Domácí jsou zatím častěji u balonu, zatím na větší šanci či pohlednější akci čekáme.
3
Hosté drží balon a poklidně rozehrávají.
1

AS Nancy-Lorraine: Gregorini - Puygrenier, Luiz, Sami - Haidara, Sane, Loties, Helder - Mangani, Bakar, Mollo.

Girondins Bordeaux: Carrasso - Tremoulinas, Marange, Planus, Sane, Mariano - Biyogo Poko, N´Guemo, Saivet - Belay, Gouffran.

Rozhodčí: Kalt - Philippe, Boisdenghien.
Souboj v rámci Ligue 1 začíná ve 14:00, nenechte si ho ujít, pro Vás ho okomentujeme zde na onlajnech...
Bordeaux je zatím šesté se sedmadvaceti body, to při skóre 20:13. Na vedoucí Lyon ztrácí bodů osm. Z posledních čtyř ligových kol tým vytěžil tři body za tři remízy, jednou prohrál - 0:1 v Montpellier. Poslední dva zápasy v Evropské lize tým ale zvládl, postupně porazil 2:1 Bruggy a 2:0 anglický Newcastle.
Domácí jsou v tabulce předposlední, po sedmnácti kolech získali jen deset bodů a na sedmnácté Reims ztrácí sedm bodů (na udržení se v soutěži). Prozatimní skóre týmu je 12:28, to vypovídá o celkové nepohodě a zdaleka ne ideálnímu vstupu do soutěže.
Příjemné odpoledne s Ligue 1, dnes nás čeká střetnutí domácí Nancy proti Bordeaux. Mírným favoritem by měli být hosté, každý zápas ale začíná od nuly, tak uvidíme, jak se celá věc vyvine.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.