Tímto se s vámi loučím a přeji dobrou noc.
Zápas končí zaslouženým vítězství Nice, které se ale na tento výsledek velmi nadřelo, když Nancy dlouho svému soupeři odolávalo, ale nakonec přeci jen prohrálo.
90+4
U míče jsou stále hráči Nice a jejich soupeř už vypadá velmi odevzdaně.
90+2
Nice drží míč daleko od své branky a vytváří si i šance. Jednu takovou teď zahodil Bauthéac, když poslal míč až na tribunu.
90
Rozhodčí nastavuje v rámci dnešního utkání 5 minut.
90
Sané obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.
88
Hostům se nedaří dostat k míči a tak některé jejich zákroky jsou možná až za hranicí regulérnosti.
85
Domácí se určitě v následujících minutách nikam hrnout nebudou a budou spíše držet čas.
84
Poslední střídání domácích, ze hry odchází Eysseric a přichází Abriel.
82
Nice právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkali a dostávají se znova do vedení! Jeremy Pied se krásně uvolnil před vápnem a adresoval přesnou přihrávku na ERICA BAUTHÉACE, který si míč mírně předkopl a posléze tvrdou střelou poslal k pravé tyči.
81
Kolodziejczak dostal žlutou kartu, když faulem zastavil protiútok Nancy.
78
Další šance Nice! Tentokrát se ke střele dostal z hranice velkého vápna Pied, ale jeho pokus skončil v náručí brankáře.
76
Kolodziejczak poslal do vápna Nancy dobrý míč, na který si naskočil Eysseric, ale N'Dy Assembého nepřekonal.
74
Traoré měl dost možností komu přihrát, ale nakonec vše vzal na sebe a vyslal dalekonosnou střelu, která šla těsně nad branku.
72
Nice ovládá poslední minuty hry, ale chvílemi se zdá, jako by domácím docházeli síly, jelikož jejich tlak není tak velký jak na začátku poločasu.
69
Digard vybídl Bauthéace do střelecké příležitosti, ale ten s šancí nenaložil dobře a míč poslal vedle branky.
67
Nice posílá do hry Maupaye a stahuje Cvitaniche.
64
Nancy stahuje Haidara a na hřiště posílá Moukandja.
64
Rychlý protiútok Nancy zakládal na středu hřiště Zenke, který vybídl Hammara, který ale před vápnem míč ztratil.
61
Nice teď svého soupeře přímo válcuje, ale ke vší smůle hlavička Traorého a ani následná střela Bauthéace do branky cestu nenašla.
59
Znova na sebe upozornil Pied, tentokrát ale svojí střelu poslal vedle branky.
56
A Pied se hned mohl uvést gólem, když obdržel před vápnem přesnou přihrávku a pokusil se o technickou střelu, ale tu zablokovala obrana hostí.
54
Nice stahuje ze hry Meriema a na hřiště posílá Pieda.
51
Karaboué se dostal k dalekonosné střele, ale jeho pokus Ospina chytil.
49
Digard mohl vstřelit branku, když se už dostával do zakončení, ale rozhodčí odpískal ofsajd.
48
Nice začalo druhý poločas velice aktivně a tlačí se do útoku.
46
Po rozehrávce Nancy začal druhý poločas.
46
Nice bylo celý poločas jednoznačně lepším týmem, ale na konci poločasu nedokázalo uhlídat rychlý útok Nancy, které před přestávkou vyrovnalo na 1:1.
45+2
Nancy právě vstřelilo branku!
K překvapení všech lidí na stadionu je vyrovnáno! Ziri Hammar vybojoval na středu hřiště míč a vyslal Djamela Bakara do úniku po pravém křídle, který s míčem utíkal až k vápnu, odkud poslal do vápna centr, na který si naskočil SALIFA SANÉ a hlavou uklidil míč do branky.
45+1
K dalekonosné střele se odhodlal Traoré, ale svůj pokus poslal vedle branky.
44
Nice drží míč a v poklidu dohrává tento poločas.
41
Za zbytečný faul na útočné polovině dostává Bauthéac žlutou kartu.
40
Digard centroval do vápna a na jeho centr si naskočil Eysseric, ale jeho pokus skončil nad brankou.
37
Rohový kop domácích brankou neskončil, jelikož se míč hned po rozehrání dostal do zámezí.
35
Nice mohlo jít do dvoubrankového vedení, poté co Digard vyslal do úniku Bathéace, který udělal brankáři kličku, ale bohužel z velkého úhlu trefil pouze tyč!
32
Nice je v těchto chvílích jednoznačně lepším týmem, když nedává Nancy sebemenší šanci.
29
Bauthéac posílal do vápna hostů nadýchaný centr, ale vše vyřešil Puygrenier, který míč odkopl do zámezí.
27
Nice zahrávalo rohový kop, ale nedokázalo z něj vytěžit vůbec nic, jelikož André Luiz míč odhlavičkoval do bezpečí.
24
Nancy mohlo vyrovnat, když se Sané před vápnem uvolnil, ale bohužel jeho následná střela šla mimo branku.
21
Nice se dostává po rohovém kopu do vedení! Centrovaný míč od rohového praporku ještě hostující obrana odvrátila, ale k míči se před vápnem dostal MAHAMANE TRAORÉ, který tvrdou střelou poslal míč do branky.
19
Mollo vybojoval míč před vápnem Nice a okamžitě hledal Hammara, který ale Ospina nepřekonal.
17
Nice zahrávalo rohový kop a do hlavičkového zakončení se dostal Eysseric, ale brankáře hostí nepřekonal.
15
Nice v posledních minutách uzamklo Nancy před vápnem, do kterého se ale domácí celek těžko dostává.
13
Traoré kolmou přihrávkou našel Eysserica, který si povodil obránce, ale střelou na vzdálenější tyč neuspěl, jelikož jeho pokus vyrazil N'Dy Assembé.
11
Nancy si vypracovalo dvě střelecké příležitosti v krátké době, ale Sané s Bakarem, svoje pokusy poslali pouze mimo branku.
9
Domácí stále zůstávají u míče a kombinují na středu hřiště, jelikož Nancy hraje velmi stáhnuté.
7
Nyní šance domácích! André Luiz dlouhým centrem za obranu soupeře našel Cvitaniche, který se dostal do vápna po pravém křídle, ale jeho střelu zablokovala hostující obrana.
5
Bakar se krásně uvolnil a předložil přihrávku rozběhnutému Hammarovi, který si míč zpracoval a vyslal prudkou střelu, která ale do branky nezamířila.
3
Domácí se hned na začátku zápasu ženou do útoku a posílají centry do vápna, které si zatím hostující obrana hlídá.
1
Nice úvodním výkopem zahájilo dnešní zápas.
1

OGC Nice: Ospina - Civelli, Genevois, Gomis, Kolodziejczak - Meriem, Traoré, Digard - Eysseric, Cvitanich, Bauthéac

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé - André Luiz, Puygrenier, Sami, Haidara - Karaboué, Hammar, Sané - Bakar, Zenke, Mollo

Rozhodčí: Bien - Plancon, Moreau.
AS Nancy-Lorraine

Nancy se letos vůbec nedaří a nachází se na samém dně tabulky, když si v průběhu sezóny připsalo jedno vítězství a dvě remízy. V dnešním zápase by Nancy mohlo potrápit Nice, které se v tabulce nachází pouze o pár pozic výš. Čeká nás zřejmě vyrovnaný duel.

V minulém kole podlehlo Nancy na svém hřišti PSG v poměru 0:1.
OGC Nice

Nice má na svém kontě v dosavadní sezóně devět bodů, když si připsalo už šest remíz a jednu výhru. Dnes by jistě chtěli brát všechny body, jelikož hrají proti poslednímu celku tabulky a jsou favoritem tohoto utkání.

Nice v minulém kole podlehlo Montpellieru na jeho hřišti 3:1.
Vítám vás u sledování francouzské Ligue 1, která má dnes na programu zápasy 11. kola a já vás provedu zápasem mezi OGC Nice a AS Nancy-Lorraine. Můžeme čekat vyrovnaný zápas, jelikož oba dva kluby se nacházejí na spodních místech tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.