To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Ač se dalo očekávat, že bude k vidění pěkný fotbal, nakonec z toho byla utrápená podívaná, plná nepřesných centrů, přihrávek a ostrých faulů. I přes pětiminutové nastavení se v závěru hostům již vyrovnat nepodařilo, Nice je dnešním vítězem!
Skončilo dnešní utkání, v němž se ze zisku tří bodů radují domácí, kteří porazili Toulouse díky brance Cvitaniche ze 60. minuty utkání.
90+5
Běží poslední minuta nastavení, ale Traore si dobře pohrává s hosty, když narušuje jejich rozehrávku. Nervozita by se dala "krájet".
90+3
Domácí gólman tak dlouho váhal s rozehrávkou, až mu dal rozhodčí žlutou kartu za zdržování.
90+2
Hlavičkující Didot míří nad bránu, domácí se ubránili.
90+2
Rohový kop pro hosty!
90+1
Vyrovnání Toulouse nemusí být nereálné, zvlášť, když rozhodčí nastaví pět minut!
90
Běží již poslední minuta řádné hrací doby, hosté se snaží o vyrovnání, ale bude to těžké.
89
Střídání v domácí sestavě, již poslední, na hřiště přichází Abriel. Hřiště opouští Pied.
87
Neskutečná smůla na kopačkách hráčů Toulouse... míč se motal v pokutovém území, dva pokusy dokázal výborně zneškodnit Ospina, nakonec přišla pěkná střela z hranice pokutového území, na kterou byl již domácí gólman krátký. Zastoupila ho ale konstrukce brány - břevno!
86
Eysseric je dalším potrestaným hráčem, který za faul dostává žlutou kartu.
85
Toulouse stačí vstřelit jediný gól, aby si udrželo šanci na body.
84
S rohovým kopem si obrana Toulouse poradila a hosté se mohou pokusit o další kombinaci. Zatím byly všechny pokusy neúspěšné.
84
Ještě předtím ale domácí střídají, ze hřiště odchází střelec zatím jediného gólu, Cvitanich, kterého nahradí Bosetti.
83
Po střele Capoueho budeme sledovat další rohový kop pro domácí.
83
V posledních minutách se zdá, že hosté přebírají otěže hry... nyní měli dobrou příležitost, ale dobře bráněný Adrien Regattin nemohl nakonec z hranice malého vápna zakončit.
82
Dle statistiky jsme sledovali v dnešním utkání již 36 faulů! Z toho 19 na straně domácích.
81
Nice odvrací, ani z této standartní situace se hosté vyrovnání nedočkají.
80
Rohový kop pro Toulouse po dobrém obranném zákroku Pejčinoviče.
80
Začíná poslední desetiminutovka, domácí zatím v poklidu hájí své jednobrankové vedení.
79
Vzápětí faul na polovině hostů, fauloval Akpa Akpro a domácí se hodně na něho zlobí.
78
Kolodziejczak střílí na Blondelovu bránu, ale střela nebyla přesná, gólman Toulouse chytá.
77
Djaló je dalším hráčem, který odchází ze hřiště. Místo něho přichází Braaten.
77
Dlouhý výkop domácího gólmana až na druhou polovinu, u míče opět hosté.
76
U míče hosté, kteří kombinují ve středu hřiště... a přichází dlouhý nákop, u míče je však první Ospina.
75
Genevouis hodně tvrdě fauluje, sledujeme zákroky, které by mohly být klidně "oceněny" červenými kartami. Místo toho však rozhodčí vytahuje "pouze" karty žluté. Ganevouis je za žlutou, myslím, rád.
74
Zraněný Eric Bautheac opouští hřiště, místo něho nastupuje Meriem.
73
Je to tak.
72
A z rychlého protiútoku se dere do zakončení Eric Bautheac, ale jeho střela z levé strany končí nad. Navíc to vypadá, že se při zakončení zranil a žádá si střídání.
71
Sissoko, Riviere... ten ale kazí a končí tak kombinace hostů.
70
První střídání v utkání, hosté stahují Sirieixe, kterého nahradí Wissam Ben Yedder.
69
Sissoko je s míčem u levého rohového praporku... obrana Nice ale vytlačuje hráče Toulouse z dosahu.
68
Jak již je "dobrým" zvykem, opět nepřesná přihrávka... a Toulouse přichází o míč.
67
Domácí přichází o míč a jsou to hosté, kdo se snaží o rychlý protiútok.
66
Zajímavé je, že se ještě ani jeden tým neodhodlal ke střídání.
65
Hosté se nyní snaží více kombinovat a tlačit se před bránu domácích.
63
Eysseric opět dobře kopnul, míč byl ještě tečován ve zdi, Blonedl ale stihl včas zareagovat.
62
Faulován Pied, domácí mají dobrou standartní situaci ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů. Faulující Didot dostává žlutou kartu.
60
Nice právě vstřelilo branku!

DARIO CVITANICH se přece jen prosazuje, po předchozím dobrém kopu Eysserica, který dopadl do pokutového území a v následném závaru se nejlépe zorientoval právě Cvitanich, který překonal Blondela a posílá tak domácí tým do vedení.
60
Zadáci Toulouse opět zvládají tuto standartní situaci.
59
Rohový kop pro Nice.
58
Střela Akpa Apra končí nad bránou domácích, další příležitost hostů.
57
Hosté u míče... přihrávka na Djalo, ten se pokouší střílet z pravé strany, ale míč letí hodně mimo.
56
A vzápětí další rohový kop.
55
Žalostná je koncovka obou mužstev. Finální fáze těžce pokulhává a i když domácí vybojovali rohový kop, mohli se před chvílí dočkat prvního gólu, nebýt nepřesného míče zpět do vápna hostů.
54
Úvodní tlak domácích již opadnul, hráči Toulouse jsou již vyrovnaným soupeřem.
53
Regattin ostře zajel do Pejcinovice v blízkosti vápna Nice, to mohla být karta.
51
Nyní již opět sledujeme hru uprostřed hřiště.
50
Až po pěti minutách hry se dostávají hosté do blízkosti pokutového území Nice, ale obrana je pozorná.
49
Faul hostující obrany rozhodčí neregistruje, u míče Toulouse.
48
Obrana odvrací, ale domácí se opět ženou dopředu.
48
Domácí vlétli na fotbalisty Toulouse stejně, jako v úvodu utkání a jsou z toho opět šance. Rohový kop pro Nice.
47
Výborná příležitost domácích, nejprve se Cvitanich dostává do zakončení, ale Blonedl vyráží... na vyražený míč si sbíhá z druhé vlny Traoré, ale překpává...
46
Doufejme, že ve druhém poločase, který začně přibližně v 18:00 hodin, budeme sledovat lepší fotbalové představení!
Skončil první poločas, rozhodčí nenastavil ani vteřinu. Ukončil tak trápení obou klubů, které zatím nejsou schopny dobře zakombinovat.
45
Následně Kolodziejczak fauluje Djalo, hosté budou rozehrávat nepřímý kop.
44
Kolodziejczak se znovu pokouší o kombinaci po levé straně, hosté ale dobře brání.
43
Didot fauluje téměř ve stejném místě, jako v předchozích vteřinách Capoue... i nyní to bude zajímavá standartka pro domácí, ale i nyní se hosté ubránili.
42
Capoue fauluje Cvitaniche, domácí budou zahrávat nepřímý kop.
41
Centr Kolodziejczaka z levé strany... ale nepřesný, obrana Toulouse odvrací.
40
Totéž musí i Blondel na druhé straně, Traoré se již hnal do zakončení, ale gólman Toulouse byl u míče dříve.
39
Ospina musí opět vybíhat před dotírajícím Rivierim.
38
Ač dnešní utkání "slibovalo" dobrý fotbal, nyní sledujeme skutečně slabou fotbalovou kvalitu. Nelze se divit, že gólových šancí je jako šafránu.
37
Adrien Regattin se nyní "poroučí" k zemi, po neskutečně tvrdém skluzu domácího hráče. Rozhodčí stále netrestá.
36
Toulouse před šestnáctkou Nice... ale další ztráta, domácí se snaží o rychlý brejk, ale i je zastavuje nepřesnost.
34
Nyní se tlačí více do zakončení hosté, ale stále je ve hře hostů i domácích, spousta nepřesností.
33
Rozhodčí nechává hře volný spád, nicméně některý z celé řady faulů si doslova volá po potrestání.
32
Sledujeme spoustu osobních soubojů, převážně na polovině hřiště.
31
Ofsajd Cvitaniche končí kombinaci domácích.
30
První půlhodina hry za námi, stále čekáme na první gól utkání. Co je však horší, těch vyložených příležitostí na jeho vstřelení bylo skutečně málo.
28
Valentin Eysseric kazí pas na nabíhajícího Pieda, škoda, to by byla velká příležitost.
27
Faul Valentina Eysserica přerušuje kombinaci domácích, k míči se dostávají hosté.
26
Rozehrávku domácích napadá Riviere, míč putuje až ke gólmanovi.
25
Vhazování v blízkosti vlastní šestnáctky pro Nice.
23
Hra se opět vyrovnává. Bohužel, na první gól si musíme ještě počkat.
22
Až příliš okatě si domácí říkali o faul v pokutovém území Toulouse, rozhodčí správně nechává rozehrávat Blondela.
21
Do hry Nice se "vkradlo" množství nepřesností, čehož Toulouse využívá.
20
Další menší faul domácích, hosté přebrali otěže utkání.
19
Hosté pronikají po levé straně, tam ale úřaduje Kolodziejczak.
18
Ta byla ale hodně špatně zahraná. Ospina bude vykopávat.
17
Regattin faulován, hosté se dostávají na polovině domácích k zajímavé standartce.
16
Ospina nyní musel hodně rychle z brány až mimo pokutové území, jinak se po nepovedené ofsajdové pasti dostával Riviere sám do zakončení.
15
V posledních minutách hry se zdá, že zálohy obou týmů neexistují, míč rychle přechází z jedné strany na druhou, ale zatím na první gól stále čekáme.
14
Ale je z toho pouze rychlý kontr domácích... těm ale míč utíká.
13
Hosté vhazují v nebezpečné blízkosti pokutového území domácích.
12
Rychlý kontr se nyní povedl i domácím a byla z toho velice dobrá střela z nějakých pětadvaceti metrů z kopačky Pieda! Míč letí těsně vedle pravé tyče.
12
...naštěstní pro Nice se obrana dokázala rychle zformovat.
11
Sissoko obral teď na polovině pronikajícího Gomise a hosté se dostávají do rychlého kontru...
10
Aktivitu jako by mírně přebíralo Toulouse, který se nyní Rivierem dostávalo do šance, ale vše přerušuje hvizd rozhodčího, ofsajd.
8
Po faulu na polovině Nice zahrávají nepřímý kop hosté... ale obrana domácích pozorná.
7
Míč až u Ospiny, ten vykopává až na polovinu hostů, tam ale jeden z hostů zakopává do autu.
6
Mírně lepším týmem jsou domácí.
5
Hra se po počátečních minutách zklidnila, hraje se převážně na polovině hřiště.
4
Vhazování pro domácí, míč však končí na kopačkách hostů.
3
Eysseric se snaží přímo z přímého kopu ohrozit Blondela v bráně Toulouse, ten je ale pozorný a míč chytá.
2
Domácí mají ale výhodu rohového kopu... ten ale obrana hostů odvrací.
1
První ohoržení branky si na své konto připisují domácí, výborný obranný zákrok Auriera.
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, utkání začne každým okamžikem.

OGC Nice: Ospina - Kolodziejczak, Pejcinovic, Gomis, Genevois - Digard, Traore, Eysseric - Bautheac, Cvitanich, Pied

Toulouse FC: Blondel, Aurier, Ninkov, Akpa Akpro, Didot - Sirieix, Regattin, Sissoko - Djalo, Capoue, Riviere

Rozhodčí: T. Chapron‎.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání čtrnáctého kola francouzské Lique 1, ve kterém se střetne OGC Nice s Toulouse FC.
OGC Nice
Domácí vstupují do tohoto utkání z poslední nesestupové pozice, tedy z sedmnácté příčky s pouhým bodem náskoku na první sestupové místo. V doposud odehraných dvanácti utkáních nasbírali třináct bodů za dvě výhry a sedm remíz. Nice sice pouze třikrát prohrálo, ale díky velkému počtu remíz je v tabulce až takhle nízko. V posledních dvou utkáních ale Nice naznačilo, že forma stoupá, když nejprve porazilo Nancy 2:1 a poté dokázalo vybojovat bod za remízu 2:2 na hřišti silného Olympique Marseille!
Toulouse FC
Hosté jsou na tom v tabulce Lique 1 podstatně lépe, než domácí Nice. Ve dvanácti utkáních dokázali nasbírat slušných devatenáct bodů, za což jim patří akutálně deváté místo, s pouze čtyřbodovou ztrátou na vedoucí PSG! Toulouse již musí v dnešním utkání zabrat, protože z posledních dvou utkáních nezískali ani bod a připsali si na své konto dvě porážky. Nejprve to byla prohra na hřišti silného Bordeaux (0:1), pak ale přišel krutý výprask od Ajaccia, které v Toulouse vyhrálo 4:2!