Zápas je u konce. Domácí potvrdili papírové předpoklady a porazili aktuálně poslední tým v tabulce. Sami se tak díky třem bodům udrželi v kontaktu s pátým Lille.
90+2
Domácí již v poklidu kontrolují zbytek zápasu, je vidět, že nastavený čas je jen formalita. O výsledku a vítězi je totiž již dávno rozhodnuto.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty ve druhém poločase.
88
Fabien Camus zrychlil na levém křídle, dostal se až do zakončení, jeho pokus byl ovšem tečován jedním z obránců mimo.
86
Poslední střídání domácího celku. Grégoire Puel přenechá místo Fofanovi.
83
Domácí jsou od třetí branky klidnější, tomu i odpovídá jejich předváděná hra.
81
Diaz zahrával z pravé strany přímý kop, ten se mu ovšem moc nepovedl. Míč skončil příliš vysoko nad.
80
Žlutá karta pro Floriana Jarjata.
78
Druhé střídání hostí. Mohamed Yattara jde pryč ze hřiště, místo něj přijde Stéphane Darbion.
77
Nice právě vstřelilo branku!
Domácí tým přidává třetí gól! Grégoire Puel z pravé strany našel dobře si nabíhajícího LUIGIHO BRUINSE, který přesnou ránou do protipohybu hostujícího gólmana navýšil vedení svého týmu. teď již to bude pro Troyes velmi obtížné.
72
První střídání hostí. Ze hry odejde Xavier Thiago, místo něj přijde Maxime Colin.
70
Držení míče ve prospěch domácích – 55 %.
69
Nevyužitá šance domácích více vybudila hostující celek. Ten se více tlačí do útočných akcí.
66
Velká šance Daria Cvitaniche zůstává nevyužita. Domácí útočník se vyhnul postavení mimo hru, sám proti hostujícímu brankáři ale neuspěl. Vyběhnutého Thurama sice přehodil, míč však mířil těsně mimo. Už to mohlo být klidně 3:1.
65
Stéphane Bahoken je nahrazen Romainem Genevoisem. Domácí mají za sebou druhé střídání.
62
Aktivitu domácího celku podtrhuje i statistika střel na bránu za celý zápas. Zatímco domácí vypálili dvanáctkrát, jejich soupeř vyslal o osm střel méně.
60
Xavier Thiago vidí žlutou kartu.
59
Luigi Bruins a Enza Yamissi se srazili na polovině hřiště. Oba se s těžkostí zvedají z trávníku.
56
Nádherný centr Quentina Othona z levého křídla, který vyrazil gólman Delle jen na nabíhajícího Niveta. Hostující útočník ve velké šanci ovšem přestřelil bránu!
54
Hosté neskládají zbraně a vrhají se do ofenzivních šancí. Ránu Camuse musel parádním zákrokem vyškrábnout Delle mimo bránu.
53
Grégoire Puel hledal míčem nabíhajícího Cvitaniche, ten však moc dobře věděl, že je v postavení mimo hru a proto míč nehrál.
52
Didier Digard zahrával z pravé strany rohový kop, našel sice Kolodziejczaka, ten však hlavou nebyl přesný.
50
Bahebeck se centrem snažil najít Camuse, do přihry se však položil jeden z hostujících obránců a zmařil tak celou situaci.
48
Druhou půli začali aktivněji hosté, forčekují rozehrávku domácích a snaží se dostat na dostřel.
47
Během přestávky jsme nebyl svědky žádného střídání, oba týmy tak pokračují v nezměněných formacích.
46
První poločas je za námi. Hosté se sice dostali do překvapivého vedení, domácím se ale ještě v průběhu poločasu podařilo skóre obrátit. Pokud chtějí dnes hosté pomýšlet na nějaký bodový úspěch, budou muset ve druhé části pořádně zabrat.
45
Domácí v prvním poločase ještě přetavují vedení na svoji stranu. DARIO CVITANICH dostal pěkný centr na levé křídlo a nechytatelnou střelou propálil gólmana Troyes.
42
Pokus Jean Christophe Bahebecka mířil z pravé strany vysoko nad.
40
Bahebeck je v postavení mimo hru.
39
Další centr Grégoire Puela sbírá hostující obrana, pro tentokrát se ubránila.
36
Domácí jsou rázem při chuti a podnikají další ofenzivní akce.
34
A je vyrovnáno ještě v prvním poločase. RENATO CIVELLI dorazil do sítě vyražený balon po rohovém kopu domácího celku.
32
Zmiňované střídání je zde. Na hřiště přichází Luigi Bruins. Nahradí tak zraněného Meriema.
30
Na domácí straně se chystá první střídání, Camel Meriem dnes není v optimální fyzické formě.
29
Hosté z Troyes se stále jen brání, domácí mají míč na kopačkách.
27
Thimothée Kolodziejczak chtěl odcentrovat balón na dobře si nabíhajícího Cvitaniche, ten se mu ale příliš nevyvedl. Krátký pas sbírá jeden z hostujících beků.
26
Kévin Diaz je dnes velmi aktivní. Jeho další rána z levé strany ovšem mířila vysoko nad.
24
Kévin Diaz (Nice) vidí první žlutou kartu v zápase.
22
Domácí fanoušci tlačí hlasitě svůj tým dopředu, zaváhat proti poslednímu celku ligy rozhodně nemohou.
21
Troyes právě vstřelilo branku!
Tak to je teda ale překvapivý vývoj utkání! Po prohávané šanci Bahebecka zahrávali hosté rohový kop, ze kterého již branka padla! Na míč si nejlépe naskočil MOHAMED YATTARA a míč mu poslal do sítě.
18
Hra zatím probíhá jednostranně. Domácí se snaží překonat obranný blok hostí, který je hodně vystoupen k polovině hřiště.
16
Didier Digard vysunul rychlým pasem svého spoluhráče Cvitaniche, ten však byl o pár centimetrů v postavení mimo hru.
15
Kousek po kousku domácí tým zvyšuje obrátky a navyšuje tlak směrem na hostující obranu.
14
Pejcinovic si naskočil na rohový kop z pravé strany a hlavou ho poslal příliš nad.
13
Po chybě Thiaga zahrávali domácí přímý kop z třiceti metrů. Camel Meriem však s nabídnutou šancí příliš úspěšný nebyl, jeho rozehrávka se mu vůbec nevyvedla.
11
Domácí jsou jasně lepší. Jérémie Bréchet musí odkopávat další míč do bezpečí.
9
Další pěkný centr Kévina Diaze z levé strany. Tentokrát si ho zpracoval Dario Cvitanich, poslal ho ale vysoko nad.
8
Z jedenácti zápasů v Ligue 1 se Troyes nepodařilo vyhrát na hřišti Nice.
6
Kévin Diaz kombinoval s míčem na levé straně hřiště, následně ho odcentroval na vzdálenější tyč svému spoluhráči Puelovi. Jeho slabá rána končí v rukavicích připraveného Thurama.
5
Rána Camuse z levé strany letěla mimo.
4
Mohamed Yattara dostal na levém křídle více prostoru, o míč však rychle přišel. Přesto hosté ukázali, že se dnes nebudou jen bránit.
3
Na jihu Francie dnes nepanuje pěkné počasí, v dešti se bude hráčům hůře hrát. Podmínky jsou však pro obě strany stejné.
2
Domácí tlačí svého soupeře již od prvních minut, hosté se musí bránit.
1
Zápas začal, míč jako první rozehráli domácí fotbalisté.
1

OGC Nice: Delle – Puel, Civelli, Pejcinovic, Kolodziejczak – Meriem, Digard (cap.) – Abriel, Diaz, Bahoken – Cvitanich.

ESTAC Troyes: Thuram – Jarjat, Bréchet, Othon, Thiago, Enza Yamissi (cap.), Faussurier, Nivet, Camus – Bahebeck, Yattara.
Letošní jeden zápas hraný 8. prosince na hřišti Troyes však skončil smírnou remízou 1:1. Jak dopadne druhé měření sil se dozvíte, pokud budete sledovat náš online přenos.
Jasným favoritem dnešního duelu jsou domácí fotbalisté, kteří s 54mi body na kontě drží šestou příčku v tabulce Ligue 1 a nenápadně se ohlíží po vyšších patrech. To starosti hostujícího Troyes jsou diametrálně odlišné. Klub z regionu Champagne se aktuálně nachází na poslední dvacáté příčce v tabulce a bude-li chtít uhájit příslušnost mezi francouzskou elitou i pro příští rok, nesmí ztratit již jediný bod. I tak ale mohou být šance hostí marné.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání francouzské fotbalové ligy Ligue 1. Ta si v rámci své třicátého čtvrtého kola připravila mimo jiné zápas mezi Nice a Troyes, který můžete od 17:00 středoevropského času sledovat díky našemu online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.