Hlavní sudí Duhamel ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí tým Stade Rennais FC nestačil svému soupeři ESTAC Troyes a podehl mu 1:2. Troyes poslal do vedení už v páté minutě Bahemeck a ve 27. minutě skóre navýšil Bréchet. Ve 31. minutě se ze vstřelené branky radovali také domácí, když Féret proměnil pokutový kop. Hosté byli aktivnější, a tak si vítězství zasloužili. Navýšit skóre mohl v závěru Camus, ale Costil vystihl směr a střelecký pokus zlikvidoval. Tým Rennes v tabulce zůstává na desáté příčce a na svém kontě má 42 bodů. Celek ESTAC Troyes zůstává na místě 20. a na svém kontě má 28 bodů. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
90+4
Tým ESTAC Troyes neproměnil pokutový kop, na starost si jej vzal Camus, ale Costil vystihl směr a střelecký pokus zneškodnil.
90+3
Mavinga zahrál v pokutovém území rukou a hosté dostanou výhodu pokutového kopu.
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času a u míče jsou hosté, kteří operují na útočné polovině.
90+2
Na druhé straně byl v ofsajdu nachytán C. Diarra.
90+1
V ofsajdu uvízl Pitroipa a sudí hru přerušil.
90
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
V obrovské šanci se ocitl Camus, jenž obhodil míč obloučkem přes vybíhajícího Costila, ale balon skončil těsně nad brankou.
89
Pokud se nestane nic závažného, utkání skončí stavem 1:2.
87
Fotbalisté Rennes se snaží vyrovnat skóre, ale hráči Troyes se pozorně brání a vedení nechtějí ztratit.
86
Hosté se však bez potíží ubránili a útočnou akci zastavili.
86
Mavinga podniká útočnou akci.
85
Na útočné polovině se autového vhazování zmocní hosté.
83
Ke střele se probojoval Xavier, ale míč mu sklouzl po kopačce a střela mu nesedla.
79
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Benjamin Nivet, přichází Maxime Colin.
79
V ofsajdové pasti uvízl Camus, a tak sudí hru přerušil.
78
Před avizovaným rohovým kopem se hosté ubránili.
78
Zraněný N'Sakala nemůže pokračovat ve hře, a tak ho nahrazuje Othon.
78
Rohový kop ve prospěch Rennes.
77
Domácí tým dostal výhodu standardní situace, ale fotbalisté Troyes se ubránili bez potíží a svého soupeře ke střele nepustili.
77
N'Sakala je stále ošetřován.
77
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
76
Hra je přerušena, ošetřit potřebuje N'Sakala.
73
Míč na střelu si navedl Montaño, ale jeho pokus byl nepřesný a Thuram zasahovat nemusel.
73
Držení míče: Stade Rennais FC 52% ─ 48% ESTAC Troyes.
72
Thuram si připsal skvělý zákrok a zlikvidoval jedovatou střelu, kterou měl na kopačce Pitroipa. Pak se k odraženému míči dostal C. Diarra, ale pálil nepřesně.
71
Do protiútoku vyrazili hráči Rennes, ale hosté se ubránili a včas protiútok zastavili.
70
Domácí fotbalisté se ubránili, ale hosté u balonu zůstávají a pohybují se s ním na útočné polovině.
69
Následuje další roh ve prospěch hostujícího celku.
69
Rohový kop ve prospěch Troyes.
68
Nepřesně vystřelil Xavier a Costil zasahovat nemusel.
66
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Stephane Darbion, přichází Marcos.
66
Následuje autové vhazování pro hosty.
66
Volný přímý kop si vzal na starost Camus a ze své kopačky vyslal velmi nepříjemnou střelu, kterou brilantním zákrokem Costil zneškodnil.
66
Brankář Costil si staví zeď a doufá, že třetí branku inkasovat nebude.
65
Výhodu standardní situace dostanou hosté.
64
Nicméně domácí fotbalisté nic z této standardní situace nevytěžili, a tak se stav skóre nemění. Boye se sice probojoval ke střele hlavou, ale mířil velmi nepřesně.
64
Rohový kop pro Rennes.
61
Útočnou akci Troyes přerušil sudí, jenž signalizoval ofsajd, ve kterém uvízl Bahebeck.
60
Kouč Antonetti přichystal hned trojí střídání, hrací plochu opustili Féret, A. Diarra a Apam. Na trávníku je nahradili C. Diarra, Konradsen a Mensah.
60
60
58
Domácí fotbalisté s balonem kombinují na vlastní polovině a pomalu se přesouvají do středu hřiště.
56
N'Sakala se po ošetření vrátil na zelený pažit.
55
Míč na střelu si připravil Darbion, ale jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.
53
V ofsajdové pasti uvízl Pitroipa, a tak sudí hru přerušil.
53
Diallo v šanci, ale obrana střelu pokryla a zablokovala ji.
53
53
Ošetřit potřebuje N'Sakala.
53
A teď ofsajd také na druhé straně, zapomněl se v něm Féret.
52
Hosté teď podnikli útočnou akci, kterou zakončili vstřelenou brankou, ale sudí ji neuznal, protože Camus uvízl v ofsajdu.
51
Ve druhém poločase se hraje prozatím mezi pokutovými územími.
48
Žlutou kartu vyfasoval Víctor Hugo Montaño.
47
Ke střele se protlačil Bahebeck, ale zamířil nepřesně.
46
Autové vhazování pro Troyes.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Máme za sebou zajímavý poločas, ve kterém padly celkem tři branky. Ta první už padla v páté minutě a postaral se o ni Bahebeck, ve 27. minutě skóre navýšil Bréchet a o čtyři minuty později snížil na 1:2 Féret, jenž proměnil pokutový kop.
Střely celkem: Stade Rennais FC 1 ─ 4 ESTAC Troyes.
Střely celkem: Stade Rennais FC 4 ─ 4 ESTAC Troyes.
Držení míče: Stade Rennais FC 57% ─ 43% ESTAC Troyes.
Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
45
Hosté se zmocnili autového vhazování a teď se s balonem pohybují v blízkosti středového kruhu.
43
Autové vhazování pro Stade Rennais FC.
41
V posledních minutách se hraje především mezi pokutovými územími.
39
Domácí tým z této standardní situace nic nevytěžil.
38
Rennes bude kopat rohový kop.
36
Domácí hráči se s balonem pohybují ve středu hřiště a v těchto momentech mají problém proniknout na soupeřovu polovinu.
35
Bahebeck se po ošetření zapojil zpět do hry.
34
Ošetřit potřeboval Bahebeck, a tak byla hra na chvíli přerušena. Nyní už se pokračuje.
32
Útočnou akci hostujícího celku zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajd, ve kterém uvízl Bahebeck.
31
Rennes právě vstřelilo branku!
JULIEN FÉRET bezpečně proměnil pokutový kop a snížil na 1:2.
30
Domácí fotbalisté dostanou výhodu pokutového kopu.
29
Rohový kop ve prospěch domácích.
27
Troyes právě vstřelilo branku!
Hosté dostali výhodu standardní situace a z této výhody vytěžili maximum. Camus odcentroval míč do pokutového území, kde se ke střele dostal neobsazený JÉRÉMIE BRÉCHET, jenž přesnou trefou nedal domácímu brankáři šanci.
26
Fotbalisté ESTAC Troyes jsou po vstřelené brance plní elánu a předvádí pohlednou hru.
24
Na útočné polovině se pohybuje hostující tým, ale domácí fotbalisté aktivně vykrývají prostor.
23
Féret se ocitl v šanci, ale jeho pokus hlavou byl nepřesný.
21
Na druhé straně se v šanci ocitl Camus, ale brankáře nepřekonal a skóre se nemění.
20
Domácí tým z této standardní situace nic nevytěžil, ale u balonu zůstane a zmocní se autového vhazování.
20
Volný přímý kop ve prospěch Rennes.
15
Hosté se před touto standardní situací bez potíží ubránili a míč na malou chvíli odvrátili do bezpečí. Pak se však k odraženému míči dostal Pajot, ale vystřelil nepřesně.
14
Faulovaný byl Montaño a Rennes dostanou výhodu standardní situace.
12
Skvělou přihrávku za obranu obdržel hlavičkující Montaño, ale Thuram zasahovat nemusel, protože Montaño mířil nepřesně.
9
Hosté dostali výhodu rohového kopu, ale nic z něj nevytěžili.
9
Costil si tentokrát připsal výtečný zákrok a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci, kterou měl na kopačce Camus.
8
Bahebeck byl faulován a ESTAC Troyes dostane výhodu standardní situace.
6
Hosté tak z první útočné akce vytěžili vstřelenou branku, což je opravdu skvělé.
5
JEAN CHRISTOPHE BAHEBECK se dokázal výborně uvolnit a Faussurier mu adresoval nádhernou přihrávku. JEAN CHRISTOPHE BAHEBECK si balon připravil na pravačku a přesnou trefou překonal Costila, který se natahoval marně. Trefa byla umístěna technicky ke vzdálenější tyči.
4
Domácí hráči mají míč na kopačkách častěji, ale žádnou šanci si ještě nevytvořili.
3
Autové vhazování pro domácí tým.
2
Hosté zvolili bílo-modré dresy a bílé trenýrky.
1
Domácí fotbalisté hrají dnes v červených dresech a v černých trenýrkách.
1
-2
Hlavní rozhodčí přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.

Stade Rennais FC: Costil ─ Foulquier, Apam, Boye, Mavinga ─ Diarra, Pajot ─ Pitroipa, Féret, Diallo ─ Montaño.

ESTAC Troyes: Thuram ─ Faussurier, Rincón, Bréchet, N'Sakala ─ Xavier, Enza-Yamissi ─ Darbion, Nivet, Camus ─ Bahebeck.

Rozhodčí: Duhamel ─ Luzi, Cano.
ESTAC Troyes je v tabulce na místě dvacátém a na svém kontě má 25 bod. Dvacáté místo je místem sestupovým. Fotbalisté ESTAC Troyes pouze čtyřikrát zvítězili, třináctkrát remizovali a patnáctkrát poznali chuť hořké porážky. Celkové skóre je 36:55.
Stade Rennais FC je v tabulce na místě desátém a na svém kontě má 42 bodů. Fotbalisté Rennes dvanáctkrát zvítězili, šestkrát remizovali a už čtrnáctkrát byli poraženi. Celkové skóre je 43:47.
Hostům budou chybět zranění N'Goyi a Jean.
Domácím budou chybět zranění Ilunga, Catherine a Alessandrini.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Laurent Duhamel, na čarách mu budou asistovat Stephan Luzi a Frederic Cano. Vypomáhat bude také čtvrtý rozhodčí Christian Guillard.
Dobrý podvečer, vítejte u komentovaného přenosu francouzské Ligue 1. Na Stade de la Route de Lorient přivítá domácí tým Stade Rennais FC svého soupeře ESTAC Troyes. Komentářem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.