Zápas skončil remízou 2:2, skóre otevřel domácí Boudebouz ve 34. minutě, vyrovnání přišlo až po polovině v 52. minutě. V 66. minutě domácím vrátil vedení Bakambu, ale již o 13 minut později přišlo opět vyrovnání, tentokrát z nohy Diabateho. Další branka již nepadla. To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost.
90+3
Skvělou kombinaci nyní zakončoval Sio, avšak jeho střela byla zblokovaná jedním z obránců na rohový kop, kterého nedokázali domácí využít.
90+1
Obraniak nebezpečně hlavičkoval, avšak jeho střela se mezi 3 tyče nevešla.
+3
Nastavovat se budou 3 minuty.
90
Obrovská smůla pro domácí! Lopy ze skvělé pozice trefil pouze tyč!
89
Diabate se ve vápně nezorientoval dost rychle a nedokázal zakončit.
88
Bakambu zastavil útočnou akci faulem, byl odměněn žlutým trestem.
86
Mariono stáhl k zemi Sia, viděl za to žlutou kartu.
85
Rolan pálil ze střední vzdálenosti, ale brankář jeho pokus vyrazil na rohový kop. Toho však hosté také využít nedokázali.
83
Střídání v týmu FC Sochaux: ze hřiště odchází Doubai, přichází Privat.
81
Savietova střela skončila mimo branku.
79
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Opět vyrovnáno! CHEICK DIABATE si vyskočil na centr z křídla a skvěle umístěnou hlavičkou nedal domácímu brankáři nejmenší šanci.
77
Domácí nevyužili obrovské šance! Sio byl úplně sám v malém vápně, ale trestuhodně netrefil centr z křídla.
73
Poko viděl žlutou kartu za faul skluzem.
72
Na trávníku zůstal ležet Corchia.
71
Diabate si vyskočil na centr z rohového kopu, ale jeho střela se nevešla do branky.
67
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Maurice-Belay, přichází Saivet.
66
Sochaux vstřelilo branku!
CEDRIC BAKAMBU dostal centr na křídlo, odstavil si tělem obránce a z obrovského úhlu propálil Carrassa!
64
Z hranice vápna pálil Diabate, jeho pokus však zůstal v rukavicích Pouplina.
60
Z otočky vypálil Sio, ale nemířil přesně.
58
Útočnou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí – ofsajd.
57
Centr do vápna pouze proletěl, nikdo z hráčů Sochaux na něj nedosáhl.
55
Standardní situace ze strany ohrozila Carrassa, ale branka z ní nebyla. Míč mají na kopačkách domácí.
52
Centr ze strany Diabate přiklepl na volného MARIANA a ten propálil vše, co mu stálo v cestě!
50
Neuvěřitelné! Střela Maurice-Belaya už letěla do prázdné branky, ale Carlao míč skvělým obranným zákrokem vykopl těsně před brankovou čarou!!!
48
Corchia za faul viděl žlutou kartu.
47
Hosté nedokázali využít výhodu rohového kopu.
46
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Planus, přichází Poko.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Faubert, přichází Rolan.
46
46
Po prvním poločase se domácí dostali do vedení, když skóroval z penalty BOUDEBOUZ! Uvidíme, co nám přinese druhá půle.
45+2
Rohového kopu domácí tým využít nedokázal.
+2
Nastavovat se budou 2 minuty.
45
Boudebouz si nyní neporozuměl s Bakambem, pouze autové vhazování pro domácí.
44
Obraniak ošetřován lékaři za postranní čárou.
43
Na trávníku zůstal ležet Obraniak po ostrém šlapáku Corchii. Rozhodčí tento zákrok neviděl, tak jej ani nepotrestal. Za podobné zákroky padají i červené karty!
41
Diabate si vyskočil na centr v malém vápně, ale o milimetry přestřelil!
40
Brankář míč vyboxoval do bezpečné vzdálenosti.
40
Po menší odmlce se do šance dostali hosté, když si vybojovali rohový kop.
36
Maurice-Belay vyslal centr, který vypadal spíše jako střela. Pouplin tedy musel zasahovat. Míč mají na kopačkách domácí.
34
K pokutovému kopu se postavil RYAD BOUDEBOUZ a nekompromisně poslal míč k tyčce.
33
Po rohovém kopu nařízena penalta za hru rukou!
32
Bakambu zazdil největší šanci celého utkání, dostal krásný centr do malého vápna, ale střelou trefil pouze brankáře. Obrovská chyba, tohle by mohlo domácí mrzet. Rohový kop.
31
Faubertova střela skončila hodně mimo branku, domácí brankář bude odkopávat.
27
Branka Carrassa nebyla ohrožena, míč mají na kopačkách hosté.
26
Výhodu rohového kopu si vysloužili i domácí.
24
Lopy za faul viděl žlutou kartu.
22
Obraniak pálil z puntíku pro pokutový kop, ale nemířil o centimetry přesně!
21
Další rohový kop pro Bordeaux.
20
Nogueira pálil ze střední vzdálenosti, branku minul o obrovský kus.
17
Hosté z něj nedokázali ohrozit Pouplina.
16
Rohový kop pro Bordeaux.
14
Bakambu vyslal dalekonosnou ránu, ale jeho pokus skončil těsně nad.
13
Maurice-Belay se již prodíral do úniku, na poslední chvíli mu v tom zabránil jeden z obránců.
12
Bakambu už nastavoval hlavu ke skórování do prázdné branky, na poslední chvíli však zakročil Henrique a míč odhlavičkoval na rohový kop.
10
Brankář vyboxoval centr do bezpečné vzdálenosti.
10
... Další rohový kop.
9
7
Jeho skvělý pokus brankář vyrazil mimo branku!
6
Standardní situace pro Sochaux ze 26 metrů, exekutorem bude Boudebouz.
4
Mauricie-Belay centroval na volného Diabateho, ten měl již prázdnou branku a mohl skórovat, míč však o milimetry netrefil!
3
Bordeaux do zápasu vlétlo aktivněji.
1
Dobrý den, vítám Vás u odpoledního utkání, kde na sebe narazili Sochaux a Bordeaux.

FC Sochaux:
Sochaux zažívá hroznou sezónu, je pouze 1 bod nad sestupovou propastí. Ze 32 utkání vytěžili 32 bodů a záporné skóre 32:50. V posledním utkání hráči Sochauxu podlehli na trávě Nice 3:0.

Girondins Bordeaux:
Bordeaux se pohybuje ve středu tabulky, momentálně na 9. místě se ziskem 46 bodů a kladným skóre 33:28. Za hosty nastoupí český zástupce Jaroslav Plašil. V posledním utkání Bordeaux zvítězilo na půdě Lensu 2:3.

Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.