Utkání nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 1:1 a ten je i výsledkem spravedlivým. Domácí hráči to oslavují, bod s takto silným soupeřem je pro ně velmi důležitý. Pro Lyon je to v určitém smyslu ztráta, ale za svoji pasivitu ve druhém poločase si dnes vyhrát nezasloužili. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou.
90+4
Posledních dvacet sekund. Míč má Lyon, je ale daleko od branky.
90+4
Hraje se poslední minuta.
90+3
Traore (SOC) se pokusil vybojovat penaltu. To se mu nepovedlo a brankář Lyonu vykopává.
90+3
Šel po zemi a obrana ho vykopla.
90+3
Roh pro Lyon.
90+2
Sochaux si ale dává pozor a navíc po protiútoku přišel faul a to jsou další sekundy pro domácí.
90+1
Lyon míč vybojoval zpět a ještě se snaží o závěrečný tlak.
90
Nastavují se čtyři minuty nad rámec hrací doby. Lyon přišel o míč.
90
Střelu zablokovala zeď a následně ji lapil Vercoutre. Ten rychle rozehrává.
89
Umtiti (LYO) za tento faul vidí žluté napomenutí.
88
Tohle si Sochaux pohlídali a ještě budou zahrávat volný přímý kop. To je hodně zajímavá vzdálenost.
88
Ale není cesta kudy.
88
Lyon kombinuje před brankou domácích.
87
Až nyní. Vypadalo to na sval. Každopádně domácí už nemohou střádat. Lyon se snaží o změnu skóre, hraje s míčem na polovině soupeře.
86
Stále se nehraje.
86
Jeden z hráčů Sochaux leží na trávníku a nehraje se.
85
A už nemá, byl o něj připraven. U míče jsou domácí.
84
Rychlý protiútok Lyonu. Gomis má míč.
83
Je to tu. Přišel Bafetimbi Gomis a odešel Lopez. Útočník za útočníka.
82
Domácí táhnou akci po křídle, vše zhatili nepřesnou přihrávkou.
82
A ostrostřelec Lyonu Gomis je už připraven u lajny nastoupit. Změní on skóre utkání?
76
Domácí střídají. Odchází Mathieu Peybernes, místo něj se na hřiště podívá Yaya Banana.
76
Byl to takový hodně točený centr, který vyboxoval brankář Vencoutre.
76
Standardní situace pro domácí. Je to možná na přímou střelu.
75
Hostům se nepovedla kombinace a o míč je připravila obrana.
74
Lyon po brance nastartoval a snaží se opět převrátit misku vah na svoji stranu.
71
Sochaux vstřelilo branku!

A máme srovnáno! Tak nakonec se to domácím povedlo. Střelcem branky je SLOAN PRIVAT.
69
Lyon kombinuje na polovině soupeře.
68
Domácím se nepovedlo vůbec přihrát. U míče je Lyon.
66
A to přichází nyní. Odchází Rachid Ghezzal a nastupuje Yoann Gourcuff.
66
Hra se odehrává na středu hřiště. Hosté chystají střídání.
64
Sochaux svoji pasáž kdy přehrával soupeře nevyužil a teď se Lyon začíná osmělovat. Lopez to zkusil dalekonosnou střelou, která byla tečována na roh.
64
A zákrok to byl dost tvrdý. Rozhodčí dnes dává žluté jen hodně málo. Vlastně dal jen jednu.
63
Hosté se po delší době dostali k míči a vše končí faulem na jednoho z nich.
62
Sochaux hraje aktivně a tlačí se dopředu.
60
Domácí měli další obrovskou šanci a opět selhali! Po centru a hlavičce zasahoval naprosto fantasticky Vercoutre, který míč vytáhl konečky prstů!
58
Krásná individuální akce hráče domácích Daboa! Ten vyběhl z poza lajny, zbavil se dvou obránců a vypálil. Přesně do brankáře! Možná kdyby tento hráč, který se zatím jeví hodně dobře, měl lepší zakončení, tak už dávno nehraje v Sochaux. Technicky a rychlostně je na tom výborně.
55
Domácí střídají. Loic Poujol byl nakonec hodně otřesen a musí ze hry. Nahradil ho Mathieu Peybernes.
55
Lyon je vyspělejší tým a dnes to jasně dokazuje. Nechává domácí více hrát, ale když už zaútočí, tak je to velmi nebezpečné a hlavně na středu hřiště jasně dominuje, tam domácí vůbec nejsou schopni projít. Těžko říci, zda se dnes domácím vůbec podaří skórovat.
54
Parádní akce Lyonu, kterou zakončoval Lopez! Pouplin musel vytahovat míč efektivním zákrokem na roh!
54
Dobrou minutu se nehrálo. Pokračuje se až nyní.
52
Jeden z hráčů domácích dostal ránu a nehraje se. Vypadá hodně otřesen.
52
Sochaux kombinuje na polovině soupeře.
51
Domácí drží míč. Jsou opět aktivnější. Za to by si zasloužili vyrovnání.
50
Jen to zahučelo! Míč trefil záda jednoho z hráčů domácích a poté skončil těsně vedle tyčky!
50
Rohový kop pro domácí po zablokovaném centru.
46
Poločasové střídání domácích. Ze hřiště odešel Sebastien Roudet a nahradil ho Roy Contout.
48
Až snad po dvou minutách se dostali domácí k míči a hned z toho byl faul hostí a první žlutá karta. Tu dostává Reveillere.
46
Lyon vstoupil i díky rozehrávce do poločasu o něco aktivněji. Pokusil se zaútočit po lajně. Nyní stále drží míč, ale hraje se daleko od branky.
46
První poločas je za námi. Lepším týmem jsou domácí, ale hostům se povedlo výborně využít svoji snad jedinou standardní situaci co měli a po přesné hlavičce vedou 0:1. Utkání zatím nějak moc šancí nenabízí, tak doufejme, že se to ve druhém poločase zlepší.
Druhý poločas začne přibližně v 18:06.
45+5
Už se hraje přes čas.
45+4
A i do třetice vyhráli hlavičkový souboj hosté.
45+4
Posledních třicet sekund nastavení a ještě přijde jeden nákop za faul Lyonu.
45+3
Míč v moci brankáře Lyonu. Ten vykopává.
45+3
Ještě nákop do vápna Lyonu. Je tam velké stěhování hráčů.
45+3
Domácí se snaží ještě rychle útočit. Ovšem teď si nepřesně přihráli a to je bude stát další čas bez míče.
45+2
Tak není. Ačkoliv hráč domácích míč jako poslední netečoval. Rozhodčí nařídil odkop od branky.
45+2
Ten přišel a je z toho rohový kop.
45+1
Sochaux je u míče a ještě bude mít standardní situaci. Je to ale dost daleko od branky. Asi to bude na nějaký dlouhý nákop.
45
Nastavují se čtyři minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Taktika Lyonu už je jasná. Počkat na poločas. Abolutně se mu nechce hrát a když má míč, tak si hráči jen tak nahrávají mezi sebou a nikdo nejde dopředu.
43
Pěkná kombinace Lyonu na ose Lacazette -Lopez. Druhý jmenovaný vystřelil vysoko nad.
43
Hosté se dostali k míči a snaží se zpomalit tempo hry. Pomalu kombinují a nikam se nehrnou.
42
Sochaux kombinuje na vlastní polovině a hledá další cestu jak ohrozit brankáře Lyonu.
41
Na poslední chvíli musel jeden z obránců Lyonu míč tesně před brankou vykopnout. Lyon už čeká na poločas, teď je pod tlakem.
41
Sochaux teď tlačí Lyon! Další rohový kop.
40
A ta nebyla vůbec špatná! Rychlé zatažení míče po křídle a centr byl zblokován, ale velmi nešťastně, jenže dorážející útočník promáchl míč při pokusu vystřelit. To je smůla pro domácí.
39
Bezpečně vyhlavičkován ven. Následně Lyon rychle přišel o míč a domácí mohou rozjet další akci.
39
Rohový kop pro domácí.
38
A opět tento aktivní hráč! Jeho střela končí v rukavicích Pouplina. Ten vykopává.
38
Lacazette (LYO) se zkoušel dostat do šance, míč mu byl skluzem vykopnut na poslední chvíli.
37
Lyon svého soupeře nijak nepřehrává. To spíše domácí jsou více na míči. Jen nedokáží najít recept na obranu hostí. Hlavně přechod přes záložní řadu je problém.
35
Dabo (SOC) dostal nádhernou přihrávku za obranu a poté sám před brankářem upadl. Čekalo se zda se pískne penalta, nebo co se bude dít. Rozhodčí však pískl ofsajd. Ten buď nebyl a nebyl byl opravdu milimetrový.
34
Lyon drží míč u branky soupeře.
32
Sochaux se snaží tvořit hru. Pokud se však Lyon dokáže včas zkonzolidovat, nedokáže vůbec projít přes střed hřiště.
31
No tak to byla šance! Po faulu Bisevace přišel dlouhý nákop a míč se dostal k volnému hráči Sochaux, který z těžkého voleje nedokázal trefit prázdnou branku. Být tam Ibrahimovič, tak míč končí uklizen v bráně.
30
Bisevac (LYO) tvrdě zajel do protihráče a může být rád, že nedostal žlutou.
29
Pokus o dlouhý nákop na útočníka Sochaux si obrana Lyonu pohlídala a podniká protiútok.
28
Vzdušný souboj posouzen jako faul a hrají hosté.
27
A i na druhé straně střela kousek vedle. Brankář Lyonu jen stál a čekal kde míč skončí. Najednou to je zcela jiný fotbal. Branka mu velmi pomohla.
27
A hned se to začíná trochu projevovat. Další akce Lyonu a střela jen kousek vedle tyče.
25
Ačkoliv fotbal nepřinášel atraktivní podívanou Lyon díky jedné standardní situaci vede a to je jen dobře. Sochaux bude muset začít hrát dopředu a snad se dočkáme ofenzivního fotbalu z obou stran.
24
Lyon právě vstřelil branku!

Lyon tyto situace umí zahrávat! Nádherně kopnutý míč našel přesně hlavu MAXIMA GONALONSE a ten ho mazácky uklidil k tyči. 0:1.
23
Standardní situace pro hosty.
22
Jen co jsem to napsal, začal více hrát Lyon. Je to ale z obou stran takový něškodný fotbal. Domácí alespoň jednou vystřelili na branku.
21
Sochaux je o něco aktivnějším celkem. Více drží míč.
18
První střela na bránu v utkání! Brankář Lyonu ji vyrazil mimo.
17
Lyon nebezpečně zavážel míč do vápna, tam si mohl někdo útočným faulem a opět tam jeden z hráčů leží na trávníku a nehraje se.
16
Už se hraje. Je odehráno 16 minut a pomalu už dvě další na nastavování pro ošetřování.
15
A další hráč leží na trávníku. Je to Malbranque (LYO) který schytal tvrdou ránu míčem.
14
Hra se odehrává hlavně na středu hřiště.
13
Už se pokračuje ve hře. Sledujeme stále stejný fotbal bez šancí na obou stranách.
12
Dva hráči Lyonu se srazili ve vzduchu a nehraje se. Musí být ošetřeni.
10
Sledujeme zatím velmi opatrný fotbal. Míč v těchto chvílích drží více Lyon, ale je to daleko od branky.
10
Lyon se nastěhoval na polovinu soupeře a tam přišla nepřesná přihrávka.
9
S akcí je tu Lyon, zatím kombinuje mezi obránci.
7
První střela v zápase z pohledu domácích. Šla jen kousek mimo. Brankář Lyonu ale celou situaci jistil.
5
Domácí stále drží míč na vlastní polovině. Až teď se po lajně osmělili zatáhnout ho do útoku.
5
Lyon si hlídá střed hřiště a nedovoluje soupeři projít do zakončení.
4
Už se hraje. U míče jsou domácí. Ti se snaží o kombinaci.
3
Ghezzal (LYO) nechal v souboji ruce a probíhá ošetřování hráče domácích. Ten už odchází za asistence maséra ke krajnici.
2
Sochaux drží míč na vlastní polovině.
2
Je to velmi opatrný úvod utkání. Ani jeden z týmů se nikam netlačí.
1
Přihrávka se nepovedla a u míče jsou domácí. Těm se ovšem také nepovedla přihrávka.
1
U míče jsou hosté. Ti rozehrávají z vlastní poloviny.
1

FC Sochaux: Pouplin - Roussillon, Poujol, Kante, Corchia, Roudet, Nogueira, Camara, Boudebouz, Traore, Privat

Olympique Lyon: Vercoutre - Reveillere, Bisevac, Umtiti, Dabo, Gonalons, Fofana, Lacazette, Malbranque, Ghezzal, Lopez

Rozhodčí: A. Gautier‎ .
Vzhledem k těmto všem okolnostem, aktuální formě a kvalitě kádru jsou dnes jasným favoritem hosté. Minimálně by neměli prohrát. Zda tyto předpoklady naplní uvidímě v zápase samotném, ten začíná v 17h a já se s v tuto dobu přihlásím s komentářem.
Z posledních pěti zápasů mezi těmito soupeři vyhrál 4x Lyon, jednou se radovalo Sochaux. A to v zápase předminulém a na svém hřišti.
Lyon venku letos ještě neprohrál, ale také jen jednou vyhrál. Sochaux doma dvakrát vyhráli a třikrát prohráli.
Celek Lyonu asi netřeba představovat. Tento slavný klub, který prodal již spoustu svých skvělých hráčů do velkoklbů, viz. Benzema a Real Madrid, se aktuálně nachází 5. místě tabulky s 21 body a jeho forma nabírá velmi vzestupnou tendenci. Lyon nejenom zatím v Evropské lize neztratil ani bod, ale i v domácí soutěži má aktuální bilanci dvou výher. Kdy v posledním kole doslova smetl Bastiu 5:2.
K představení obou celků. Domácí FC Sochaux se aktuálně nachází na 18. místě tabulky s 10 body. Tato pozice je sestupovou pozicí a situace tedy není pro tento klub ideální. V posledním zápase se však povedlo ve velmi důležitém duelu Sochaux zabrat a doma porazili Evian TG. Předtím prohráli s Valenciennes a remizovali s posledními Nancy. Tabulka je stále pomerně vyrovnaná a tříbodová výhra posune tento tým do dolního středu tabulky.
Ještě jednou Vás vítám u online textového přenosu. Dnes máme na programu utkání 12. kola Ligue 1 mezi týmy FC Sochaux a hostujícím celkem Olympique Lyon.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.