To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Saint-Étienne tak ztratilo tři body v souboji s týmem, který je na tom v tabulce Ligue 1 sttejně a po dnešním dnu se tak bude svému dnešnímu soupeři pouze dívat "na záda".
Hosté, kteří se sice místy ve druhém poločase dostávali pod tlak domácího týmu, si již své dvoubrankové vedení pohlídali.
Dnešní utkání skončilo. Nabídlo dva pěkné góly a bohužel, ke smutku fanoušků AS Saint-Étienne, padly oba do sítě domácího týmu.
90+3
A další žlutá karta pro domácího hráče, Lemoine je potrestán za nemístné řeči směrem k hlavnímu sudímu.
90+3
Běží poslední minuta nastaveného času, hosté hrají v naprosté pohodě.
90+2
Nepovedená střela Guilavoguiho z pravé strany, pro míč si snadno došel gólman Lorientu.
90+1
A další žlutá karta, kterou dostává za faul na vlastní polovině Hamouma.
90+1
Rozhodčí nastaví tři minuty k základním devadesáti minutám.
90
Hraje se poslední minuta základní hrací doby, na body to dnes, z pohledu Saint-Étienne, opravdu nevypadá.
88
Fabien Audard nyhnjí ve výskoku nešťastně zranil Koneho, přes kterého upadl na zem. Naštěstí, Kone je "tvrdý" fotbalista a po lehké přestávce pokračuje v utkání.
87
U míče domácí, ale v posledních minutách se uchýlili již pouze k nakopávaným míčům, které jsou snadnou kořiští dobře hrajících hráčů Lorientu.
85
První žlutou kartu v utkání dostává domácí Alekšič, který na polovině hřiště zápasnicky fauluje Maxime Bacu.
85
Ten byl ale hodně špatně z pravé strany kopnutý. U míče Lorient.
84
Domácí vybojovali rohový kop.
83
Ale míč končí na dobře postavené zdi domácích.
82
Hosté zahrávají nebezpečnou standartní situaci z levé strany ve vzdálenosti přibližně pětadvacet metrů.
81
Faul i na druhé straně a opět faulují domácí, Josuha Guilavogui se rozčiluje, ale nic mu to není platné.
80
Domácí hrají i poměrně agresivně, Romain Hamouma fauluje na polovině Lorientu Jacques Alaixyse Romaa.
78
Další ztráta míče Saint-Étienne na polovině hřiště, do hry domácího týmu se vkrádá jistá dávka nervozity.
77
Nyní se hraje převážně na polovině hřiště.
75
Hosté u míče, domácím se nyní nedaří vytvořit si dobrou příležitost, i přes územní převahu.
74
Z pravé strany letí ale nepřesný centr do pokutového území, obrana Saint-Étienne.
73
Rohový kop hostů.
72
Výkop gólmana Audarda končí na obranné linii domácích, ti se okamžitě vrhají do protiútoku.
71
Statistika držení míče jen podtrhuje níže uvedené o převaze domácích, ti mají míč v držení v 57% hry, hosté 43%.
70
Lorient se místy dostává pod mírný tlak domácích, těm se ale zatím nedaří finální přihrávky.
68
Faul na polovině hostů, Alekšič fauluje hostujícího Jacques Alaixys Romao, ten se, naštěstí, rychle zvedá z trávníku.
67
Lorient rychle o míč přichází, rozehrává domácí gólman Ruffier.
66
Další faul, tentokrát na polovině hostů fauluje Fabien Lemoine.
64
Výkop Audarda až na polovinu domácích, ale míč se rychle vrací nanpolovinu Lorientu.
63
Alekšič výborně vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana, který jeho střelu ze sedmadvaceti metrů chytá.
63
Hosté ztrácejí míč na polovině domácích, ti budou útočit.
62
Pozitivem dnešního utkání je fakt, že zatím nebyla udělena žádná žlutá karta!
61
Máme za sebou více než hodinu hry a více ze hry mají stále hosté, kterým se podařilo otupit aktivitu domácího týmu z úvodu poločasu.
60
Obrana Lorientu také odvrací.
60
Výborný obranný zákrok Koneho! Rohový kop pro Saint-Étienne.
59
Obrana domácích ale odvrací.
59
Následuje rohový kop na druhé straně, rozehrávat budou domácí.
58
Fabien Lemoine se dostává ke střele v pokutovém území domácích, jeho střela ale končí u bránícího hráče Lorientu, který odkopává pryč.
57
Následně další odkop od brány Saint-Étienne.
56
A další střídání v domácí sestavě, Gradela nahrazuje Danijel Alekšič.
55
Publikum žene své hráče do útoku, na Stade Geoffroy Guichard panuje výborná fotbalová atmosféra.
54
Nepřesný nákop na Aliadereho, u míče hosté.
52
Je tu bleskové střídání na obou stranách, nejprve střídají hosté, místo zraněného Traoreho přichází Mattias Autret.
Na straně domácích dochází také ke změně, Fabien Lemoine nahradil Kurta Zoumu.
52
51
Hostujícímu útočníkovi se při zákroku doslova prohnula levá noha, to je nepříjemné.
51
Traore fauluje Salla a sám se při tom nepříjemně zranil, to vypadá na střídání!
50
Domácí vstupili lépe do druhé půle, což je pochopitelné, vzhledem ke stavu utkání.
49
Dlouhý nákop na Pierre Emericka Aubameyanga u kterého je dříve gólman Lorientu.
48
Benjamon Corgnet přestřelil bránu Saint-Étienne z hranice malého vápna! To byla šance jako hrom.
47
Faul domácích, Zouma srazil Corgneta na vlastní polovině, hosté rozehrávají.
46
To je vše z prvního poločasu, sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:00 hodin.
Hosté se dokázali trefit z ojedinělé šance a od té doby jim patřil zbytek hrací doby prního poločasu, během něhož si vytvořili několik dobrých šancí.
Domácí nevstoupili do utkání špatně, v podsatatě jim patřila úvodní desetiminutovka, kdy se ale nedostali k ohrožení brány Lorientu.
Skončil první poločas, ve kterém dokázal Lorient vstřelit dvě branky, když se ve 20. minutě trefil Aliadiere a ve 39. minutě Traoré.
45
Greadel však posílá míč na hlavu prvního bránícího hráče Lorientu.
45
V závěru poločasu ještě rohový kop pro Saint-Étienne.
44
Ghoulam nakonec o míč přichází, ale vzápětí i hosté, po nepřesném nákopu na Traorého.
43
I domácí se po delší době dostávají před bránu hostů, ale obrana Lorientu dokázala soupeře vytěsnit zpět až k půlící čáře.
42
S ním si ale obrana domácích také poradila.
42
Míč musí vyrážet Ruffier na roh.
41
Faul domácích, hosté rozehrávají ve vzdálenosti přibližně třiceti metrů od brány Saint-Étienne standartní situaci.
40
To je pro domácí nepříjemná "sprcha". Že budou po necelých čtyřiceti minutách prohrávat 0:2, zřejmě nečekal ani ten největší pesimista.
39
Lorient právě vstřelil branku!

ALAIN TRAORE zužitkoval výborný centr z pravé strany ve druhou branku v síti Saint Étienne, když se prosadil přesnou hlavičkou z místa pokutového kopu.
38
Výborně přenesení hry na levou stranu, kde zkouší centrovat Cohade, ale míč končí mimo hřiště, hosté mohou rozehrávat.
37
U míče domácí, ale hosté hrají na hranici agresivity a zatím se jim to velmi vyplácí.
36
Střela hostujícího Realeho ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů končí vysoko nad bránou.
34
A třetí akci hostů zastavuje ofsajd. Domácí jsou nyní pod tlakem.
33
Vzápětí další nepřesnost ve hře Lorientu, tentokrát se jednalo o centr z levé strany.
32
Nepřesný nákop hostů, u míče domácí.
31
Vstřelená branka hře velice prospěla, ta je mnohem útočnější a pro diváky tak velmi atraktivní. Hraje se nahoru-dolů.
30
Výborný zákrok gólmana Lorientu Audarda, který vyboxovává míč pryč z pokutového území.
29
Rohový kop pro Saint-Étienne.
28
Baca fauluje na polovině Lorientu Maxe Gradela, domácí rozehrávají, ale dlouhý centr končí v rukavicích hostujícího gólmana.
27
Po vstřeleném gólu jsou ale hosté mnohem aktivnější a daří se jim postupovat směrem k šestnáctce Saint-Étienne.
26
Traore si nabíhá na dlouhý nákop a trefuje míč přímo z voleje, ten však míří hodně vedle domácí brány.
25
Hosté znovu postupují směrem k brance domácích, ale nepřesný pas na levou stranu na Monnet-Paqueta končí celou akci.
24
Hamouma zahrává z pravé strany, ale gólman hostů Audard byl pohotový a míč chytá.
23
A vzápětí další rohový kop pro domácí po zblokované střele Aubameyanga.
22
Ale s ním si obrana Lorientu dokázala poradit.
21
Domácí hned odpovídají, zblokovaná střela Cohadeho končí mimo bránu, domácí budou zahrávat roh.
20

No to je senzace! První střela hostů na bránu a hned gól! Výborná individuální akce JEREMIEHO ALIADIEREHO, který s míčem na noze postupoval z pravé strany po hranici šestnáctky a z jejího středu poslal nechytatelnou střelu do protipohybu domácího gólmana!
18
Ale rohový kop z pravé strany byl hodně špatně kopnutý, jako by ho vítr zavál daleko mimo pokutové území.
17
A je z toho první rohový kop po zblokované střele z pravé strany Aliadiereho.
16
Faul domácích na polovině Lorientu, hosté rozehrávají.
15
Je za námi první čtvrthodina, hosté se zatím převážně brání, ale domácí zatím nemají protizbraň na dobře pracující obranu Lorientu.
14
První dobrá střela Cohadeho z pravé strany hranice šestnáctky, ale míč končí mimo bránu hostů.
13
A hraje se na druhé straně, kde razantním odkopem nedává Sall šanci hostům ohrozit jejich bránu.
12
Nyní se sice Sain-Étienne podařilo prokombinovat po sérii dobrých přihrávek do blízkosti hostů, ale to bylo vše, pak zapracovala výborná obrana Lorientu.
11
Domácí u míče, ale Lorient zatím výborně zahušťuje střed hřiště, domácí marně hledají cestu k šestnáctce hostů.
10
Saint-Étienne zatím v první desetiminutovce o něco aktivnější, zatím je ale ve hře obou mužstev spousta nepřesností.
9
Ofsajd ve kterém "uvízl" hostující Aliadiere.
8
Další faul na Hamoumu, tentokrát se na polovině domácích provinil Jacques Alaixys Romao.
7
Na přímé ohrožení branky na jedné či druhé straně, si zatím musíme počkat.
6
Hraje se nyní převážně na polovině.
5
Hamouma faulován domácím Lautoem na polovině Lorientu, u míče domácí.
4
Aliadiere ztrácí míč na polovině domácích, ti mohou vhazovat.
3
Hosté ale opět o míč přichází a po centru Guilavoguiho z pravé strany si na míč poprvé sáhnul gólman hostů Audard.
2
Domácí stále u míče, ale drobný faul Josuha Guilavogui na polovině hostů je o míč připravuje.
1
Domácí kombinují na vlastní polovině.
1

AS Saint-Étienne: Ruffier - Clerc, Bayal Sall, Zouma, Ghoulam - Clement, Guilavogui, Cohade - Hamouma, Gradel, Aubameyang

FC Lorient: Audard - Baca, Lautoa, Kone, Barthelme - Romao, Corgnet - Reale, Monnet-Paquet - Aliadiere, Traore

Rozhodčí: Lannoy - Dansault , Cano.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání osmnáctého kola francouzské Ligue 1, ve kterém se domácí AS Saint-Étienne střetne s FC Lorient.
AS Saint-Étienne
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice šestého klubu Lique 1, když v doposud odehraných sedmnácti zápasech sedmkrát vyhráli a šestkrát remizovali. Ve čtyřech zápasech odešli poraženi, nicméně se sedmadvaceti body se drží v horní polovině tabulky. Saint-Étienne inkasovalo v dosud odehraných utkáních pouze jedenáct branek, což značí nejlepší obranu celé ligy! I přes skvostnou obranu se Saint-Étienne v posledních utkáních příliš nedaří, když již tři kola si nepřipsalo tříbodové vítězství a v zápasech na Ajacciu remizovalo 0:0, pak přišla domácí prohra s Olympque Lyon 0:1 a v posledním kole remizovalo v Bordeaux 0:0. V dnešním utkání tak jistě bude chtít vybojovat všechny body.
FC Lorient
Hosté jsou na tom v tabulce Serie A pouze o dvě příčky hůře, než domácí tým, když jsou se stejným počtem bodů, jako Saint-Étienne, tedy se sedmadvaceti body na místě osmém. V sedmnácti utkáních dokázal Lorient sedmkrát zvítězit a šestkrát remizovat. Pouze čtyřikrát museli hráči Lorientu odejít ze hřiště s prázdnou. Určitou slabinou je pátá nejhorší obrana celé ligy. Sedmadvacet obdržených branek hovoří za vše. Lorient vše vyvažuje dobrým útokem, který je zase pro změnu pátý nejlepší v lize!