Ve druhém poločase diktovali tempo domácí, ovšem do vedení šli opět hráči z Nice, kteří využili jednu svoji šanci z protiútoku. Následně se nechal vyloučit domácí brankář Ahamada. Ale Toulouse se přeci zvedli a udeřili v 90. minutě vyrovnali. Ovšem v závěru urval pro hosty tři body parádní ránou Anin. Stav zápasu 3:4. Děkujeme za pozornost!
Nice právě vstřelilo branku!
Zvraty v utkání nadále pokračují. Po odraženém míči do vápna Toulouse napřáhl na hranici pokutového území KEVIN ANIN a opět posílá svůj tým do vedení v samotném závěru zápasu.
90+2
Za zbytečný zákrok na soupeře jde předčasně do kabin hostující Alexy Bosetti a síly na hřišti se tak vyrovnávají.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.
90
Toulouse právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! Výborný výkon korunuje veledůležitou vyrovnávací brankou WISSAM BEN YEDDER, který se dostal k odraženému míči po centru z pravé strany a prostřelil Ospinu k jeho pravé tyči.
89
Domácí však neúnavně atakují hostující obranu, která je i v početní výhodě zatlačována.
88
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Traore, přichází Bruins.
88
Digard poslal centr do vápna přimo do rukavic střídaného brankáře Blondela.
87
Ovšem z tlaku je vysvobodil Traore, který je navíc faulován v úniku.
86
Nepřesný pas na Ben Yeddera bere Ospina.
85
Postupným útokem se přesouvají na polovinu Nice, který až příliš uvolňuje střed hřiště.
85
Toulouse i o deseti drží míč.
84
Digardova rána z přímého volného kopu končí na zdi domácího celku.
83
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Didot, přichází Blondel.
82
Ale velká komplikace pro domácí. Ahamada se odhodlal jít z pokutového území proti Bautheacovi, který už unikal obraně Toulouse a za nedovolený zákrok skluzem dostává červenou kartu.
81
Nebezpečné zakončení Civelliho, který se dostal k hlavičce po rohovém kopu, ale Ahamada výborný zákrokem zabránil brance.
80
Hosté vybojovali rohový kop a zastavili se rodící drtivý tlak Toulouse.
80
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Cvitanich, přichází Bosetti.
79
Po rychlé kombinaci protivníka přeci jen vybojoval míč Cvitanich, který vypomohl obraně a přesouvá hru na druhou polovinu.
78
Didot nepřesně centroval před Ospinu, přesto zůstávají domácí nastěhováni na polovině soupeře.
77
Domácí se dostávají do tlaku a opět zavřeli soupeře před jeho vápno.
75
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Regattin, přichází Braaten.
75
Právě střídající Kevin Anin se dostal do zakončení na hranici šestnáctky, ale jeho rána se hrubě nepovedla.
74
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Pied, přichází Anin.
73
Ovšem Didot poslal míč na zadní tyč, kde se nedostal do zakončení Zebina.
72
Další žlutou kartu dostává domácí Thimothee Kolodzieczak, který nedovoleně zastavuje unikajícího Capoueho a bude následovat trestný volný kop z dobré střelecké pozice.
70
Za přílišné protesty dostává další žlutou kartu domácí hráč Franck Tabanou.
68
Velká hrubka domácí obrany, která si nepohlídala ojedinělý útok hráčů Nice, kteří se nemohli dostat ze sevření. DARIO CVITANICH dostal přesný pas na hrot útoku, kde si poradil s bránícím hráčem a poslal míč přes vyběhnutého Ahamadu.
67
Pokračuje tlak domácího celku z Toulouse, který zakončoval ve vyložené brankové příležitosti Ben Yedder, ale jeho pokus šel vysoko nad bránu Ospiny.
66
Další žlutou kartu dostává za zbytečný nedovolený zákrok domácí Adrien Regattin.
65
Opět přišel nebezpečný centr před Ospinu, který se jen díval, jak Ben Yedder těsně mijí letící centr.
64
Toulouse stále získává územní převahu a Nice se nemůže dostat ani za vlastní polovinu.
63
Který poslal Didot přímo na hlavu bránícího hráče na přední tyči.
62
V další gólové příležitosti domácí Didot, který se dostával k centrovanému míči na zadní tyči, ale těsně jej zahrál do zámezí bránící hráč. Následuje rohový kop.
60
Za nedovolený zákrok proti soupeři dostává žluté napomenutí Jonathan Zebina.
59
Tabanou nacentrovl míč přímo do rukavic Ospiny.
58
Domácí se stále více dostávají před Ospinu, který musel řešit nebezpečnou přízemní ránu Tabanoua, ale jeho prudkou ránu vytěsnil na rohový kop.
57
Ten si již však hostující obrana pohlídala pozorněji.
56
Po vysokém nákopu na Ben Yeddera budou zahrávat hráči z Toulouse další kop od rohového praporku.
55
Po menší odmlce také v útoku hosté, ale Pied na pravém křídle rychle odzbrojen.
54
Ten se snesl z kopačky Didota na hlavu zakončujícího Capoueho, který ovšem těsně minul Ahamadovu svatyni.
54
Po delším obléhání brány soupeře vybojovali domácí zásluhou Capoueho rohový kop.
52
Toulouse si nadále vytváří územní převahu, ale obrana hostů zatím odvrací veškeré pokusy o prúnik.
50
Opět však aktivní hra Toulous, v zakončení se ocitl Capoue, který hlavičkoval ale vysoko nad Ahamadovu bránu.
49
Rohový kop zahrál Didot na hranici vápna, kde byl však obsazený Capoue a přišel o míč.
49
Domácí Regattin se uvolnil po Didotově přihrávce na levém křídle, odkud pronikl do šestnáctky soupeře, ale jeho centr před bránu odrazil bránící hráč na roh.
48
Ale hosté se ubránili a sami se pokusili založit akci po levém křídle, kde utekl míč Bautheacovi.
47
Na začátku druhého poločasu kontrolují hru domácí, kteří kombinují na polovině hřiště a pomalu se přesouvají před vápno soupeře.
46
Oba celky se již vrací na hrací plochu, aby za stavu 2:2 rozehrály druhý poločas.
Po velmi zajímavých dvaceti minutách hry, kdy padly tři góly, ovládali hru domácí, kteří byli hodně nebezpeční v útoku než soupeř z Nice. Tomu se podařilo vyrovnat pohlednou střelou z přímého volného kopu. Stav zápasu po prvním poločase 2:2.
Držení míče: 54%/46%.
Celkem střel: 5/4.
Rohové kopy: 2/2.
Fauly: 7/6.
Žluté karty: 2/1.
Druhá část zápasu startuje zhruba v 21:01.
45+1
Následně přichází nepřesný nákop dopředu.
45+1
Toulouse drží míč na polovině hřiště.
45
Nastavuje se jedna minuta nad základní hrací dobu v první půli utkání.
44
Z řady nepřesností na půlící čáře profitoval domácí Tabanou, který se pokusil prosadit podél pravé postranní čáry, ale Genevois jej zastavil čistě.
43
Na druhé straně si pomáhá nedovoleně útočným faulem Cvitanich proti Zebinovi.
42
Defenzíva Nice však záhy naposlední chvíli zastavovila rodící se prúnik Ben Yeddera, který je na hrotu útoku velmi aktivní.
40
Z přímého volného kopu se trefuje ERIC BAUTHEAC, který svým druhým gólem v utkání vyrovnává stav a střelou do šibenice překonává bezmocného Ahamadu.
39
Na druhé straně poslal nedovoleně k zemi Rabiot unikajícího Cvitaniche, ale druhou žlutou kartu nedostal.
38
Který ovšem nacentroval Didot přímo do rukavic hostujícího gólmana Ospiny.
37
Domácí Capoue vybojoval rohový kop.
36
Didot s Regattinem se snažili vykombinovat do zakončení, ale obranný val jim neudělal ani malý kousek prostoru.
35
Toulouse oplácí tlak, usadili se před šestnáctkou protivníka.
35
Na pravém křídle si došel pro faul domácí Ben Yedder, který zastavil nepřehlednou situaci na půlící čáře.
34
Hra se stále více přesouvá na střed hrací plochy, kde probíhá řada osobních soubojů.
33
Ale další úspěšný obranný zákrok Rabiota proti Digardovi končí ofenzivní akci soupeře.
33
Postupným útokem se však přesunuli na polovinu soupeře, kde se jej snaží dostat pod tlak.
32
Hráči Nice kombinují na polovině hřiště.
31
Z protiútoku se neprosadil Digard, kterého odzbrojil domácí Rabiot.
31
Následný pas od rohového praporku nikdo ve vápně nezasáhl.
31
Na druhé straně už Didot po pohledné kombinaci vybojoval rohový kop pro svůj tým.
30
Na centr si vyskočil hostující Digard, ale jeho slabou hlavičku chytá Ahamada.
29
Tým z Nice však přeci jen získává menší územní převahu, ze které těží přímý volný kop kousek od půlící čáry.
28
Bautheac se však u levé postranní čáry neprosadil přes Ninkovova a Toulouse získali míč.
27
Po chvilce se však pokračuje ve hře. Hrají hráči OGC.
27
Stále probíhá ošetření hostujícího strážce brány týmu z Nice.
26
Po osobním souboji Bena Yeddera s vyběhnutým Ospinou, zůstal hostující gólman ležet na trávníku a je pískáno.
24
Následný rohový kop poslal Pied přímo na hlavu bránícího Zebiny na přední tyči.
23
Ve velké možnosti hostující Cvitanich, který se uvolnil na hranici vápna a vystřelil pod břevno domácího brankáře Ahamada. Ten ještě stačil famózním zákrokem jeho střelu vytěsnit na roh.
22
Za nebezpečný skluz na soupeře dostává žlutou kartu hostující Traore.
20
Do poloviny prvního poločasu domácí hráči obrací skóre zápasu! Přesnou a hlavně pohotovou kombinaci ve středu obranného valu soupeře předvedli Ben Yedder s ÉTIENNEM CAPOUEM, který také v samostatném úniku překonává vyběhnutého Ospinu a posílá svůj tým do vedení.
18
Toulouse však pokračují v nátlakové hře, v dalším zakončení po Ben Yedderově přihrávce Regattin, ale na zadní tyči svoji střelu neudržel v příznivé výšce. Ospina bude vykopávat.
17
Prudká rána z kopačky Didota míří těsně vedle levé tyče Ospinovy brány.
16
Také ale domácí vybojovali slibnou palebnou pozici k trestnému volnému kopu.
15
Následný rohový kop si domácí pohlídali.
15
Nebezpečný centr na zadní tyči nadzvedl nad vlastní bránu Ahamada.
14
Právě faulovaný Cvitanich také získal žluté potrestání domácího Adriena Rabiota.
13
Cvitanich vybojoval přímý volný kop na polovině soupeře.
12
Hra se po produktivním úvodu zpomalila. U míče častěji hostující celek, který se opět snaží dostat míč převážně pod vlastní kontrolu.
11
Nyní jsou mnohem nebezpečnější hráči domácího Toulouse, který podnikají rychlé úniky do otevřené obrany Nice.
10
Opět v nadějné pozici Ben Yedder, jehož rána byla zblokovaná, a Capoue se k dorážce nedostal.
8
V úvodní přestřelce pokračuje právě velmi aktivní WISSAM BEN YEDDER, který se dostal ke zblokované ráně svého spoluhráče a přízemní střelou srovnává stav zápasu.
8
A unikat do nebezpečných protiútoku, který nyní vede Regattin.
7
Hosté stále více diktují tempo zápasu. Toulouse jsou nuceni se zatím pouze bránit.
6
Za ostrý zákrok na unikajícího Cvitaniche na půlící čáře dostává první žlutou kartu domácí M'bengue.
6
Centr na zadní tyč si domácí obrana pohlídala.
5
Ale záhy přeci jen píská hlavní rozhodčí nedovolený zákrok na hostujícího ofenzivního hráče a Nice budou zahrávat standartní situaci od pravé postranní čáry.
5
Ovšem tentokrát se na pravé straně hostující Pied neprosadil.
4
V dalším nadějném úniku domácí Ben Yedder, kterého však čistě odzbrojila dvojice Civelli, Gomis. Hrají hosté.
3
Také domácí se snaží ihned odpovědět, ale Ben Yedder neuspěl proti přesile.
1
Po několika vteřinách se hosté ujímají vedení. Nebezpečný pas z pravé strany v podání Pieda vyrazil domácí brankář Ahamada pouze před sebe, kde již měl jednoduchou pozici ERIC BAUTHEAC, a po chvíli od výkopu posílá svůj tým do vedení.
1
Hráči z Nice se hned dostávají dopředu.
1
Úvodní výkop obstarají hráči domácího týmu.
Hlavní postavy dnenšího zápasu vstupují na hrací plochu.

Toulouse FC: Ahamada – Ninkov, Zebina (C), Abdennour, Mbengue – Rabiot, Didot, Tabanou – Regattin, Capoue, Ben Yedder.

OGC Nice: Ospina – Civelli, Kolodziejczak, Gomis, Genevois – Digard (C), Abriel, Traore – Pied, Bautheac, Cvitanich.

Rozhodčí: Turpin – Chevreux, Philippe.
Vítám Vás u zápasu, ve kterém hostí Toulouse tým z Nice. Přípravy na samotné zahájení pomalu finišují. Za několik minut utkání startuje.
První týden v měsíci dubnu nabídne jednatřicáté dějství francouzské Ligue 1, kde změří síly týmy Toulouse a Nice. Vzájemné měření sil v podzimním klání vyhráli hráči OGC nejtěsnějším možným výsledkem (1:0). Sledujte s námi atraktivní fotbalové utkání, které startuje v osm hodin večer.
TOULOUSE FC:
Průběžně jedenáctý celek soutěže již nepoznal hořkost porážky v mistrovském zápase od 10. února, kdy podlehli Rennes 2:0, což domácím po deseti bodech z posledních šesti duelů přineslo klidné místo ve středu tabulky. Náskok před sestupovými starostmi je již dvanáctibodový, a naopak do pohárů chybí devět bodů, ke kterým je jejich aktuální soupeř blíže.

Toulouse drží v klidných vodách francouzské ligy především vyrovnané výkony v domácím i venkovním prostředí, kde mají téměř vyrovnanou bilanci. Před vlastními fanoušky však patří k průměru, kde je trápí hlavně vysoký počet inkasovaných gólů (19) a remízy, které tvoří téměř polovinu z odehraných patnácti zápasů.

Nejlepší střelci:
Wissam Ben Yedder (9)
Etienne Capoue (6)
Franck Tabanou (5)

OGC NICE:
Hosté přijíždějí k dalšímu ligovému duelu ze šesté příčky, kam klesli po třech prohrách ze čtyř posledních utkání. Před reprezentační přestávkou nestačili na Nancy 1:0 a stejným poměrem prohráli doma s Marseille. Postup do Evropy se jim vzdálil na dva body, kde před jednatřicátým kolem sídlí St. Etienne.

Nice sbírají body hlavně před vlastními diváky, kde mají příznivou bilanci 9-4-3, naopak velkou slabinou jsou zápasy na hřišti soupeře, kde patří k průměru ligy. Velký podíl na tom má produktivita, která v průměru patří k lepším statistikám, ovšem právě ve venkovních střetnutích je velmi slabá (13).