Děkuji Vám za pozornost.
Hosté dnes můžou být spokojeni s bodem. Možná v průběhu zápasu doufali i ve vítězství, ale Toulouse ukázalo, že má kvalitní kádr a nejenže vyrovnali, málem ještě v nastavení dokázali zvítězit.
Po odpískání se strhla ještě menší strkanice uprostřed hřiště, která však netrvala dlouho a hráči se teď objímají.
90+3
A následně také Abdennour. Neuvěřitelné co teď domácí zahodili.
90+2
Další tutovku spálil Riviere.
90+2
Ben Yedder mohl přidat další branku, ale jeho pokus z dálku míjí bránu Remeše.
90+1
Domácím dal gól křídla a i nadále dobývají hostující bránu.
90
Nastavují se 4 minuty.
89
Toulouse právě vstřelilo branku!
Domácí mají svého hrdinu. BEN YEDDER šikovně prodloužil centr až za záda Agassy.
88
Domácí hráči i fanoušci se dožadují penalty, ale hlavní rozhodčí vyhodnotil souboj v šestnáctce jako normální. Dle všeho správně.
86
Diváci tlačí své hráče dopředu, ale těm se nedaří dostat až k ohrožení hostující brány.
84
Teď jsou to hosté kdo drží míč na polovině domácích.
82
Ahamada musel být pozorný po centru z pravé strany, který se nebezpečně točil směrem do brány.
80
Domácí obléhají hostující šestnáctku.
78
Ještě než hosté rozehrají další rohový kop, tak nahrazují Fauvergueho Courtetem.
76
Nakonec neposlali před domácí bránu špatný centr, ale Ahamada byl pozorný a vyboxoval jej od své brány.
75
Hosté mají výhodu zajímavé standardní situace.
74
Poslední střídání Toulouse. Sissoka střídá Sirieix.
72
Hosté se snaží držet míč na svých kopačkách a šetřit čas.
70
První žlutou kartu zápasu vidí Fauvergue.
70
Z ničeho nic se ocitl sám před Ahamadou Fortes, ale nedokázal jej překonat.
69
Zdá se , že domácí se dostávají do tempa a drží míč na polovině soupeře.
67
Centr do pokutového území našel pouze hostující obránce.
67
Teď však budou kopat přímý kop ze slibné vzdálenosti.
66
Domácí hráči jsou najednou jako vyměnění. Chyby jim rozvaha i odvaha ve hře směrem dopředu.
64
I hosté poprvé střídají. Ghilase, který se ve druhém poločase trochu vytratil, nahradil Ca.
64
Tabanou se provinil útočným faulem a domácí tak přichází o míč.
62
Další střídání domácích. Didota nahradil Riviere.
60
Z hlediště se již začíná ozývat nespokojený pískot. Domácí hráči se najednou nedokážou dostat do blízkosti hostující brány.
57
Domácí na inkasovanou branku reagují střídáním. Ze hry jde Regattin a přichází Braaten.
58
Hosté jsou i nadále aktivní a domácí musí přidat jestli dnes chtějí uspět.
56
Reims právě vstřelilo branku!
A je to tady. Domácím se pasivita z úvodu poločasu nevyplatila. Centr do malého vápna si do brány srazil ABDENNOUR.
54
Ani tentokrát z něj hosté nedokázali ohrozit domácí bránu.
53
Další rohový kop hostů.
51
Hosté však z této výhody vůbec nic nevytěžili.
50
Domácím se nelíbí, že sudí nařídil rohový kop pro hosty, který se patrně pískat neměl.
48
Hra je přerušena po tom, co se na trefili hlavami Rigonato a Aurier. Zdá se, že oba budou v pořádku.
47
Ben Yedder se snažil zpracovat centr z levé strany, ale míč skončil za bránou.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Rozhodčí nakonec nenastavil ani minutu tohoto zajímavého utkání, ve kterém jsou domácí možná o chlup lepším týmem, ale hosté měli určitě větší šance ke skórování a tak bude druhý poločas ještě velmi zajímavý.
45
Na druhé straně nepřesně pálil Rigonato.
43
Obrovskou šanci úplně zazdil Didot, když dostal přihrávku do šestnáctky, ale míč si zbytečně předkopl před sebe a dal tak příležitost Agassovi, aby jej schoval do náruče.
41
Hra má stále vysoké tempo a přihlížející diváci se opravdu nenudí.
39
Didot si nabíhal za obranu, ale dlouhou přihrávku si našel pouze Agassa.
37
Nepovedený centr z pravé strany málem zaplul do brány Remeše. Agassa jej na poslední chvíli vytlačil nad břevno.
37
Po přímém kopu se k odraženému míči dostal Tabanou a poslal jej mimo bránu.
36
Volný přímý kop domácích ze dvaceti pěti metrů.
35
Hosté snad poprvé v zápase postupují vpřed postupnou kombinací.
32
Další centr od rohového praporku si ve vzduchu našel Agassa.
31
Následný rohový kop nachází hlavu domácího hráče, který hlavičkuje pouze do brankáře.
30
Ben Yedder znovu v akci. jeho pokus hlavičkuje obrana nad bránu.
28
Hosté jsou při chuti a jejich akce jsou čím dál víc nebezpečnější.
27
Znovu měli velkou šanci hosté, když i dokázali míč dostat za brankovou čáru, ale dle rozhodčího míč za ní neprošel celým objemem a stav se nemění.
25
Hra se přelévá ze strany na stranu a jen těžko říct kdo je momentálně lepším týmem.
24
Následně jsme viděli obrovskou šanci na druhé straně. Za obrany si seběhl Ben Yedder, který ve snaze o přehození brankáře o pár centimetrů překopl i bránu.
22
A teď málem rychlý brejk přetavili v branku, když centr z pravé strany našel hlavu Ghilase, který trefil pouze břevno.
21
Hosté to zkoušejí z rychlých protiútoku a po centrech z levé strany.
20
I nadále sledujeme převahu domácích.
17
Potlesk tribun si vysloužil Yago, když pěkně odstavil od míče Ghilase.
16
Aurier byl až příliš agresívní a skluzem poslal k zemi protihráče. prozatím se to obešlo bez karty.
14
Tentokrát jejich akci zastavuje nepřesná přihrávka.
12
I domácí brankář si sáhl na míč, když sebral ze vzduchu centr z levé strany.
12
Domácí jsou i nadále lepším celkem. Další akci zakončil Tabanou nepřesnou střelou z dálky.
10
Další centr do šestnáctky hostů nedokázal zpracovat Tabanou.
8
Centr však našel pouze domácího obránce.
8
Zajímavá standardní situace pro hosty.
7
Hosté poprvé dostali míč na polovinu domácích.
5
Další dlouhý centr hledal na centru Tabanoua. Ten na něj nakonec nedoskočil.
4
Ten domácí zahráli na krátko a pouze dál obléhají šestnáctku hostů.
3
Domácí jsou zatím jednoznačně aktivnějším celkem. Z jejich aktivity vzešel první rohový kop utkání.
2
Hned ve druhé minutě se domácí dostali do obrovské šance, když si na míč před bránou počkal osamocený Ben Yedder, ale Agassa reflexivně jeho pokus vyráží.
1

Toulouse FC: Ahamada - Mbengue, Abdennour, Yago, Ben Yedder, Didot, Tabanou, Regattin, Aurier, Sissoko, Capoue

Stade de Reims: Agassa - Fofana, Mandi, Weber, Souare, Krychowiak, Devaux, Rigonato, Ghilas, Fortes, Fauvergue

Rozhodčí: Benoit Millot.
Ve čtvrtém kole francouzské ligy přivítá domácí Toulouse celek z Remeše. Toulouse loňskou sezonu skončil pouze o malý kus od evropských pohárů. Navíc do této sezony vstoupil dobře a po třech utkáních okupuje čtvrtou příčku. Hosté po postupu z druhé ligy poznávají kvalitu nejvyšší soutěži. V prvních dvou zápasech prohráli, ale ve třetím na vlastním hřišti porazili Sochaux 1:0 a díky tomu se dostali na čtrnáctou pozici. Je proto jasné, že domácí jsou jasným favoritem a měli by v tomto zápase zvítězit. Hosté můžou pouze překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.