Zápas přinesl opravdu zajímavý závěr. Toulouse dokázalo z dost beznadějného stavu 10 minut před koncem utkání ještě vstřelit dvě branky a získat cenný bod za remízu. Po předvedených výkonech obou týmů je remíza 2:2 nejspíš spravedlivý výsledek pro oba celky. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera!
90
Rozhodčí Bartolomeu Varela se rozhodl nastavit 3 minuty.
89
Toulouse právě vstřelilo branku!

ETIENNE DIDOT se snažil nacentroval míč do vápna Troyes, jeden z obránců jej však lehce tečoval a míč přeloboval brankáře Thuram-Uliena. Toulouse během 4 minut srovnává dvoubrankové manko.
86

Po obrovském závaru před bránou, kdy domácí hráči trefili obě tyče dokázal nakonec dostat míč do brány EDEN BEN BASAT.
83
Troyes právě vstřelilo branku!

BENJAMIN NIVET dokázal využít prostoru v obraně soupeře a z dorážky do zcela odkryté brány tak zvyšuje na 0:2 pro Troyes.
80
Toulouse má zhruba necelých 15 minut na vstřelení alespoň jedné branky, hráči výrazně zvyšují svojí útočnou aktivitu.
78

MOHAMED YATTARA dokázal z malého vápna propasovat míč přes padajícího brankáře Ahamada. Troyes jde překvapivě do vedení!
75
Do zakončení se dostal hostující Fabien Bachir Camus, jeho pokus šel však vysoko nad bránu.
73
Toulouse naposledy střídá, odejde Yannick Djalo, místo něj si zahraje Adrien Regattin.
71
Troyes střídá, odchází Corentin Jean, místo něj se na hřiště podívá Mohamed Yattara.
69
Do zakončení dostal hostující Corentin Jean, obrana soupeře však zblokovala jeho pokus.
67
Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.
65
Míč z rohového kopu skončil pouze na hlavách bránících hráčů, kteří jej odehráli do bezpečí.
64
Velký závar před bránou hostů dokázala obrana Troyes zneškodnit, Toulouse však bude zahrávat rohový kop.
62
Centr do vápna Troyes v podání domácího Djala nenašel nikoho z jeho spoluhráčů. Bude se rozehrávat od brány hostů.
60
Troyes střídá, odejde Stephane Darbion, příjde Marcos.
58
Zajímavý centr do vápna Toulouse si brankář Ahamada pohlídal a vyboxoval míč daleko od pokutového území.
56
Toulouse střídá, ze hřiště odešel Adil Hermach, nahradil ho Wissam Ben Yedder.
53
Toulouse začalo druhý poločas poměrně aktivně, hráči hrají dost útočně, je vidět, že nechtějí v tomto utkání ztratit ani bod.
51
Hostující Julien Faussurier se dostal do zakončení, jeho střela však mířila mimo.
48
Hráči Toulouse nyní předvádí pěkný kombinační fotbal na polovině hostů, nedaří se jim však dostat se do útoku.
46
46
Toulouse střídá, ze hřiště odchází Franck Tabanou, místo něj příjde Daniel Braaten.
V zápase je zatím o něco lepším týmem domácí Toulouse, na branku jsme však v prvním poločase čekali marně. Snad se ve druhých 45 minutách dočkáme nějakého toho gólu.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
45
Hostující Jeremie Brechet dostal žlutou kartu za faul.
45
Rozhodčí se rozhodl nastavit 1 minutu.
42
Domácí Adil Hermach se dostal ke střele, ta však nešla mezi tři tyče.
40
Domácí Adil Hermach dostává žlutou kartu za zbytečný faul na středu hřiště.
37
Míč z rohového kopu nepředstavoval pro obranu hostů žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.
36
Toulouse bude kopat rohový kop.
34
Odpískaný ofsajd zastavil útočnou akci Troyes.
32
Centrovaný míč z rohového kopu si pohlídal brankář Ahamada, který tak může rozehrát rychlý protiútok svého týmu.
30
Hostující Benjamin Nivet se dostal ke střele, ta však byla zblokována pozornou obranou soupeře.
28
Další útočná akce domácího týmu končí pouze odkopem od brány Troyes.
26
Quentin Othon bude pokračovat ve hře.
25
Opět se pokračuje ve hře.
24
Hostující Quentin Othon je zraněn, hra je dočasně přerušena.
23
Míč z přímého kopu skončil pouze u domácích hráčů.
22
Troyes bude kopat přímý kop z dobré vzdálenosti.
21
Domácí Etienne Capoue uviděl žlutou kartu.za filmování pádu ve vápně soupeře.
19
Hra je zatím plná nepřesností, ani jeden z týmů si nedokáže příliš dlouho podržet míč.
17
Centrovaný míč z přímého kopu nepředstavoval pro domácí žádné nebezpečí, brankář Ahamada bude vykopávat.
16
Troyes rozehraje volný přímý kop, hráči se stěhují do vápna Toulouse.
14
Domácí Eden Ben Basat mohl jít do zajímavé šance, jeho postup na bránu však zastavil odpískaný ofsajd.
12
Toulouse nyní předvádí dobrou kombinančí hru na polovině soupeře, hráčům se však nedaří vytvořit si nějakou šanci ke skórování.
9
8
Toulouse budou kopat rohový kop.
7
Na hřišti se toho zatím příliš neděje, míč mají na kopačkách domácí hráči, kterým se však nedaří dostat se k vápnu soupeře.
5
Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách hráči Troyes.
3
Začátek zápasu není nijak útočný, oba týmy se spíše rozehrávají.
1

Toulouse FC: Ahamada - M'Bengue, Yago, Abdennour, Aurier - Tabanou, Hermach, Capoue, Djalo - Didot - Ben Basat

ESTAC Troyes: Thuram-Ulien - Faussurier, Jarjat, Brechet, N'Sakala - Camus, Othon, Ngoyi, Darbion - Nivet - Jean

Rozhodčí: Bartolomeu Varela.
V zápase bude jasným favoritem domácí Toulouse, které sice patří k průměrným celkům, ale díky výhodě domácího hřiště a především kvalitám jeho dnešního soupeře, by mělo v utkání bodovat.
Troyes je zatím předposledním celkem soutěže, ve 24 zápasech získal pouze 18 bodů. Tým sice v posledních 5 utkáních prohrál pouze dvakrát, ve zbylých třech však dokázal zvítězit jenom v jednom. Pokud se chce Troyes udržet v 1. lize, musí dohnat 5 bodovou ztrátu na sedmnáctý Evian, což nebude snadný úkol.
Domácí Toulouse se momentálně pohybuje v klidném středu tabulky, se ziskem 31 bodů drží 12. místo. Toulouse předvádí vyrovnané výkony jak na svém hřišti, tak i na hřištích soupeřů, z posledních 5 utkání uhrál solidních 7 bodů.
Přeji pěkný sobotní večer všem fotbalovým příznivcům! Vítám Vás u 25. kola 1. francouzské ligy, ve kterém se utkají týmy Toulouse FC a ESTAC Troyes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.