Dnešní utkání skončilo zaslouženým nerozhodným stavem 2:2 a oba týmy si připisují na své konto zisk jednoho bodu. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný a moc gólových šancí jsme neviděli. V obou poločasech daly oba týmy po jednom gólu. Za domácí skóroval Nivet a Obbadi, za hostující celek se prosadil Barthelme a z penalty zaznamenal branku Mvuemba. Přeji Vám dobrou noc.
90
Sudí Ennjimi nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Hosté zahrávali rohový kop, ale obrana domácího týmu nezklamala a odvrátila míč do bezpečí.
86
Posledního střídání využívají také hosté. Na hřiště se podívá Le Lan, který nahrazuje Barthelmeho.
83
Žlutou kartu vyfasoval Nivet.
82
Poslední střídání domácího celku. Ze hřiště odešel Ngoyi, na hřiště přišel Darbion.
81
Hosté zahrávali volný přímý kop, ale k přímému ohrožení branky nedošlo.
80
Nicméně žádné nebezpečí pro svého soupeře hosté nepřichystali.
79
Hosté budou zahrávat rohový kop.
79
Monnet-Paquet vybojoval autové vhazování na soupeřově polovině.
77
Domácí dostali výhodu rohového kopu, ale nedokázali této nabízené výhody využít. Hosté centrovaný míč odvrátili do bezpečí.
76
Hrací plochu opouští Jouffre, nahrazuje ho Autret.
68
Druhé střídání domácích. Ze hry odešel kapitán Marcos, nahradil ho Grax.
68
Hra nyní probíhá v blízkosti středového kruhu.
64
Domácí tým využívá prvního střídání. Ze hry odchází Saunier, nahrazuje ho Jarjat.
62
Lorient právě vstřelil branku!
Míč na penaltu si dal ARNOLD MVUEMBA, který bezpečně proměnil pokutový kop. Brankář Thuram-Ulien nevystihl jeho směr, a inkasoval tak dnešní druhý gól.
61
Hosté budou zahrávat pokutový kop!
58
Centrovaný míč na vzdálenější tyč skončil v zámezí.
57
Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
56
A máme tady dnešní první střídání. Hrací plochu opouští Sunu, nahrazuje ho Monnet-Paquet.
52
Troyes právě vstřelilo branku!
Autor prvního gólu Nivet našel přesnou přihrávkou na hranici pokutového území MOUNIRA OBBADIHO, který si připravil míč na střelu a zakončil. Audard se mu snažil ještě zmenšit střelecký úhel, ale OBBADIMU to skórovat nezabránilo.
51
Domácí hráči zahrávali rohový kop, ale k ohrožení branky nedošlo.
46
Začal druhý poločas, obě mužstva vstoupila do utkání beze změn.
46
Máme za sebou první poločas, který skončil nerozhodným stavem 1:1. Skóre otevřel již ve třetí minutě Nivet a za patnáct minut později srovnal Barthelme na 1:1. Předvedené hře remíza za první poločas i slušela, protože týmy hrály vyrovnaně a moc šancí jsme neviděli.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:05.
45+1
Držení míče: ESTAC Troyes 45% - 55% FC Lorient.
45
Hlavní sudí Ennjimi nastavil dvě minuty nad rámec prvního poločasu.
45
Centrovaný míč vyboxoval Audard a následně jej uklidil do koše.
45
Rohový kop budou zahrávat také domácí hráči.
44
Hosté zahrávali rohový kop na bližší tyč, ale domácí hráči se ubránili a odvrátili míč do bezpečí.
41
Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího. V ofsajdu uvízl Ngoyi.
40
Žlutou kartu vyfasoval Romao.
39
Domácí hráči odvrátili centrovaný míč na malou chvíli do bezpečí.
39
38
Hosté kombinují s míčem na kopačkách ve středu hřiště.
37
Z této standardní situace vůbec žádné nebezpečí pro soupeře nehrozilo.
37
Faulovaný byl Marcos, domácí hráči dostanou výhodu volného přímého kopu.
35
N'Sakala se snažil odcentrovat míč do pokutového území, ale míč zblokoval jeden z bránících hráčů.
34
Z této standardní situace žádné nebezpečí nehrozilo.
34
Faulovaný byl Thiago, domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
34
N'Sakala bude zahrávat autové vhazování na soupeřově polovině.
32
Centrovaný míč na Sunu nedoplachtil, zasáhl totiž N'Sakala a odhlavičkoval jej do bezpečí.
30
Na pravé straně se uvolnil Obbadi, který si řekl o přihrávku a poslal štiplavý centr na přední tyč. Brankář Audard musel míč pro jistotu vyrazit.
29
Po delší době byli u míče domácí hráči, ale také rychle o vedení míče přišli.
27
K míči se postavil Traore a z volného přímého kopu trefil pravou tyč! Thuram-Ulien jen zíral.
26
Faulovaný byl Sunu, hosté budou zahrávat volný přímý kop.
25
Nadějnou akci hostujícího celku zastavil praporek sudího. V ofsajdu uvízl Traore.
24
Po pravé straně se uvolnil Obbadi a domácí mohli pospíchat do protiútoku, ale bohužel za malý okamžik o míč přišli.
23
Nepřesnost přišla také na straně domácích, ale před následujícím protiútokem se dokázali ubránit.
23
Hosté se na chvíli usadili na soupeřově polovině, ale následně přišla nepřesná přihrávka a jsou u míče domácí hráči.
16
Stoprocentní gólovou šanci vychytal Thuram-Ulien, když se ke střele asi z dvanácti metrů dostal Traore.
18
MAXIME BARHELME obdržel přesnou přihrávku na hranici pokutového území, zpracoval si míč a vystřelil. Míč směřoval na bližší tyč, Thuram-Ulien si na míč ještě sáhl, ale gólu nedokázal zabránit.
16
Držení míče: ESTAC Troyes 52% - 48% FC Lorient.
14
První žlutou kartu dnešního utkání vyfasoval Ngoyi.
12
Barthelme vstřelil vyrovnávací branku, ta ale nemohla být uznána pro ofsajdové postavení.
11
Domácí zahrávali autové vhazování v blízkosti rohového praporku na soupeřově polovině. Nyní je u míče Yattara, který nacentroval míč na zadní tyč na Marcose, ale ten se k hlavičce nedostal.
10
N'Sakala kombinuje s Rinconem ne své vlastní polovině, na pomoc jim přišel Saunier.
10
Rincon se zapojil zpět do hry.
9
Z rohového kopu žádné nebezpečí nehrozilo.
9
Za postranní čarou je ošetřován Rincon.
8
Sunu se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokován na rohový kop.
7
U levé postranní čáry kombinoval Mareque s Barthelmem, ale soupeř jejich rozehrávku inteznivně napadal a vybojoval míč na své kopačky.
3
Kone se po ošetření vrátil zpět na hrací plochu.
3
BENJAMIN NIVET střílí rychlý gól a posílá svůj tým na začátku utkání do vedení! NIVET obdržel přesnou přihrávku na pravé křídlo, zpracoval si míč a chtěl jej odcentrovat do pokutového území, kam mu nabíhal Ngoyi. Nicméně NIVETŮV centrovaný míč se stočil k zadní tyči a skončil v brance.
3
Kone je ošetřován za postranní čarou a hra po krátkém přerušení pokračuje.
2
Na hrací ploše zůstal ležet Kone, který se v hlavičkovém souboji srazil se svým spoluhráčem. Sudí přerušil hru.
1
Domácí hráči zvolili pro dnešní utkání modré dresy, hosté oblékli dresy bílé.
1
Výkop provedli hosté a budou hrát v první půli zleva doprava.
1
-1
Sudí Ennjimi přivádí obě základní jedenáctky na hrací plochu.

ESTAC Troyes: Thuram-Ulien - Brechet, Saunier, Rincon, N'Sakala - Ngoyi, Thiago, Obbadi - Yattara, Nivet, Marcos.

FC Lorient: Audard - Baca, Lautoa, Kone, Mareque - Jouffre, Romao, Mvuemba, Barthelme - Sunu, Traore.

Rozhodčí: Said Ennjimi.
FC Lorient je po dvou odehraných kolech na páté příčce se ziskem čtyř bodů. V prvním kole remizoval s Paris SG 2:2 a v minulém kole si připsal vítězství 2:1, když porazil Montpellier.
ESTAC Troyes je po dvou odehraných kolech v tabulce na posledním místě. Na svůj účet si tento nováček připsal hned dvě porážky, když nestačil na Valenciennes a Lyon.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu třetího kola francouzské Ligue 1. Nováček ESTAC Troyes dnes na Stade de l'Aube přivítá FC Lorient.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.