Zápas končí, utkání je nyní u svého konce. Domácí předvedli především v první půli vynikající výkon, ve druhém poločase byla hra vyrovnanější. Pro dnešek je to vše a příště se těším na shledanou.
90
David Sauget dostal žlutou kartu.
90
Kalilou Mohamed Traore (Sochaux) uviděl žlutou kartu.
90
Sudí nastavuje 3 minuty.
88
Aboubakar nachytán v ofsajdu.
85
Střídání (Valenciennes). Odejde Matthieu Dossevi, příjde Pape Abdou Camara.
83
Zatím to vypadá na klidný konec pro domácí.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, domácí se s poklidem hlídají vedení, hosté naopak musí riskovat a otevřít obranu. Padne ještě nějaká branka v závěru?
76
Kante svou ranou míjí branku soupeře.
76
Roh pro domácí.
74
Domácí střídají. Ze hřiště odejde David Ducourtioux a nahradí ho Jose Saez.
74
Střídání. Odejde Roy Contout a místo něj se na hřiště podívá Cedric Bakambu.
69
Střídání. Ze hřiště odchází Gregory Pujol, místo něj příjde Vincent Aboubakar.
68
Naproti tomu Kadirova rána prošla, míč jde ale těsně mimo!
67
K zakončení se nyní dostali postupně Boudebouz a Roudet, obě vyslané střely ale obrana domácích dokázala zblokovat, Penneteau tak neměl práci.
67
Po dvou slepených gólech přichází útlum, což je trochu paradox. Hraje se opatrně a bez šancí. Domácí se především snaží neriskovat.
61
Sochaux vstřelilo branku!

Hosté ale z rychlé akce snižují na 3:1! Tak to je tedy rychlost, Roussillon vyslal do jasné šance SEBASTIENA ROUDETA, který nezaváhal a dává první gól hostů!
60
Valenciennes právě vstřelilo branku!

Utkání je nyní již zřejmě definitivně rozhodnuté, Sochaux inkasují již potřetí! Domácí hrají v klidu a pohodě, tato akce budiž toho důkazem. GREGORY PUJOL povedenou střelou překonává Pouplina, který neměl nárok. Výbornou přihrávkou zajistil dobrou střeleckou pozici pro úspěšného střelce Foued Kadir.
58
Contout snad jako první z hostů střílí ve druhé půli, branku ale podobně jako domácí Danic netrefuje.
56
Pujol uvázl v ofsajdu, domácí akce zastavena.
54
Domácí záložník Danic se dostal nyní ke dvěma střelám ze střední vzdálenosti, branku ale ani jednou netrefil, natož pak ohrozil.
50
Pujol se pokusil navýšit skóre, branku ale míjí.
47
Hosté střídají, odejde Abdoul Razzagui Camara, nahradí jej Vincent Nogueira.
46
Po první půli kralují zápasu domácí, to díky brankám Kadira a Pujola. Vedení je jednoznačně zasloužené. Druhá půle začne cca v 21:03.
45
Sudí nastavuje jen jednu minutu.
45
Gomis hlavičkuje vedle.
43
Domácí v klidu pokračují v dohrání prvního poločasu, dvoubrankové vedení domácí posadilo do hodně pevného sedla.
40
Gregory Pujol (Valenciennes) vystřelil na branku, gól z toho ale nebyl.
36
Na stadionu Stade du Hainaut (Valenciennes) se Remi Gomis (Valenciennes) probojoval do zakončení, jeho pokus hlavou byl však zblokován.
35
Sochaux jsou v útlumu, na útočné polovině toho zatím moc nevymysleli.
30
Domácí jsou na vlně, Valenciennes soupeře zatím jasně přehrávají.
27

Domácí tým jde do dvoubrankového trháku! Po rychlém ťukecu Danica s GREGORYM PUJOLEM se ke střele z hranice velkého vápna dostal druhý jmenovaný, jenž neměl problém s uklizením míče do stejného místa, jako u první branky - k pravému dolnímu růžku branky.
24
Střídání (Sochaux). Ze hřiště odešel Carlao a nahradil ho Yaya Banana.
22
Kadir se dostal k zakončení po tom, co ho spoluhráči dostali za obranu, Pouplin si ale vyběhl a vyrazil před sebe!
20
Domácí se snaží hrát v klidu, nikam nespěchat. Hosté se tak do šancí příliš nedostávají.
17
Rohový kop domácích hosté odvrací.
15
Do šance se na stadionu Stade du Hainaut (Valenciennes) prodral Gregory Pujol. Hlavou ale nezamířil mezi tři tyče.
12

A domácí tuto výhodu proměňují v gól! FOUED KADIR trefil míč ideálně, zeď obstřelil přízemní ranou z pravé strany, balon krásně zaplouvá k pravé tyči! Domácí tak začínají dnešní střetnutí naprosto ideálně.
11
18,3m od branky...
11
Domácí budou zahrávat přímý volný kop z hranice velkého vápna! Ideální střelecká pozice...
8
Domácím se nevydařil pokus o kolmici za obranu, míč tak má v klidu Pouplin.
6
I domácí se tlačí kupředu, po rohovém kopu se ale hosté ubránili.
2
Contout vůbec na nic nečekal, s míčem si sběhl na střed hřiště a z dobrých pětatřiceti metrů vypálil ránu, kterou musel včasně likvidovat Penneteau!
2
Zatím jsme byli svědky pouze nepřesností na obou stranách, uvidíme, co bude následovat.
1

Valenciennes FC: Penneteau - Bong, Gil, Mirin, Nery - Danic, Gomis, Ducourtioux, Dossevi - Kadir - Pujol.

FC Sochaux: Pouplin - Roussillon, Kante, Carlao, Sauget - Roudet, Traore, Camara, Contout - Boudebouz - Privat.

Rozhodčí: Buquet - Bremont, Debart..
Příjemný dobrý večer s Ligue 1, čeká nás střetnutí Valenciennes, které na svém hřišti přivítá FC Sochaux. Favoritem je domácí tým, uvidíme, jestli dovede bývalý zaměstnavatel Václava Svěrkoše Sochaux vytáhnout drápky a potrápit favorita.

Valenciennes získali z posledních čtyř utkání sedm bodů za dvě výhry, jednu remízu. Ve svém posledním utkání ale Valenciennes podlehli na hřišti Lille v poměru 1:2. V tabulce se domácí tým nachází na šesté pozici s patnácti body a sedmibodovou ztrátou na první PSG. Bodový rozdíl mezi oběma dnešními soupeři činí osm bodů.

Sochaux jsou totiž až osmnáctí se sedmi body, zatím to vypadá, že i letos budou pouze bojovat jen o udržení. Naznačují to i poslední výsledky týmu. FC Sochaux z posledních čtyř ligových utkání dvakrát prohrálo, jednou remizovalo, jednou ale i vyhrálo, to když porazilo 3:1 Troyes, momentálně předposlední celek Ligue 1.

Zvítězí dnes favorit, nebo hosté z chvostu tabulky? To vše zde na onlajnech dnes večer…
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.