To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, domácí slaví šťastné vítězství, které jim zařídil až proměněný pokutový kop z devadesáté minuty, kdy se trefil Aliadiére. Hosté si bod z dnešního souboje zasloužili, ale hraje se na góly, a tam jsou úspěšnější domácí.
90+2
Běží již druhá minuta nastaveného času.
90+1
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Kurt Zouma.
90+1
Tak to je hodně nešťastný vývoj pro fotbalisty Saint-Étienne!
90
Lorient právě vstřelil branku!
A JÉRÉMIE ALIADIÉRE bezpečně, střelou doprostřed branky, proměňuje nařízený pokutový kop a domácí vedou!
90
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí mají pokutový kop!
89
Žlutou kartu dostává Josuha Guilavogui (AS Saint-Étienne), který ve vápně očividně zahrál rukou.
89
Byla nařízena penalta ve prospěch Lorientu!
89
A další roh pro Lorient, Jouffre si jde pro míč a rozehraje z levé strany.
88
Perrin drží míč ve středu hřiště, hlavně neudělat chybu, která by mohla přijít hosty hodně draho.
86
A obrana Saint-Étienne měla co dělat, aby celou situaci zvládla.
86
Rohový kop pro Lorient, domácí rozehrají z pravé strany.
85
Domácí v závěru aktivnější, jako by chtěli strhnout vedení na svou stranu.
83
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Jérémy Clément.
82
Hosté budou podruhé střídat.
80
Před námi závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, dočkáme se gólu?
79
Odkop od branky Saitn-Étienne.
79
Monnet-Paquet v dobré pozici, jeho střelu z levé strany, uvnitř vápna, Ruffier chytá.
78
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Alain Traoré, přichází Cheick Doukouré.
78
Neúspěšně, hrají hosté.
78
Hosté se ubránili, přesto tam ještě Monnet-Paquet bojuje.
78
Traoré spěchá s míčem po levém křídle.
76
Domácí připravují změnu v sestavě.
75
Hraje se ve středu hřiště, rozhodně to nevypadá, že by v dohledné době měl padnout nějaký gól.
73
Statistika držení míče: 43% : 57%.
72
Lautoa pálí z velké dálky, ale to nebyla špatná střela, míč prolétl těsně nad břevnem!
72
Aliadiére se po přesném nákopu dostává za obranu soupeře, ale dostává se z úhlu alespoň rohový kop pro Lorient.
70
Posledních dvacet minut před námi, domácí mají k dispozici volný kop z levé strany.
69
Jenže znovu se Lorient nedostává ani ke střele.
68
Monnet-Paquet výborný na levé straně, nyní po jeho akci mají domácí roh.
67
Ruffier má míč ve své náruči a rozehrává.
67
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Vincent Aboubakar, přichází Sadio Diallo.
66
Odkop od branky Lorientu.
65
Žlutou kartu dostává Vincent Aboubakar (FC Lorient).
63
Aliadiére spěchá za dlouhým nákopem, ale dříve je u míče Ruffier.
62
Odcházející Brazilec Brandão toho dnes v zápase příliš nepředvedl, uvidíme, jak se předvede Erdinç.
61
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Brandão, přichází Mevlüt Erdinç.
61
Připravuje se střídání v sestavě Saint-Étienne.
60
Je za námi hodina hry, stále na první branku teprve čekáme a pískot diváků na stadionu je čím dál zřetelnější.
58
Aliadiére pálí z hranice pokutového území, z pravé strany, míč letí pouze nad branku soupeře.
57
Monnet-Paquet si dnes na levé straně počíná velmi spolehlivě a znovu získal míč v souboji jeden na jednoho.
55
Oba borci dostali karty za vzájemnou potyčku na půli Lorientu.
54
Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne).
54
Žlutou kartu dostává Lamine Gassama (FC Lorient).
52
Tak jsme sledovali zatím největší šanci domácího týmu, branka však stále nepadla.
51
Jenže Aboubakar se dokázal znovu dostat k míči, tentokrát již uvnitř pokutového území, střela a míč orazítkoval tyč!
51
Aboubakar na pravé straně, prochází do vápna, ale hosté mu zastavili cestu.
50
Po střele Traorého má míč ve své moci Ruffier, který vykopává.
49
Hosté v pohodě odvrací.
48
Rohový kop Lorientu, domácí rozehrají z levé strany.
47
Domácí v úvodních vteřinách na půli Saint-Étienne.
46
Obat týmy nastupují na hrací plochu, druhý poločas za malý okamžik začne.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 18:02 hodin.
Sledujeme velmi nudnou fotbalovou podívanou, oba týmy si sice nějaké šance vytvořily, ale bylo jich skutečně jen pár. Není divu, že oba celky odchází do kabin za stavu 0:0 a nám nezbývá, než si přát, aby se druhá půle vyvíjela naprosto odlišně.
45+1
45+1
Domácí ještě zahrávali roh, ale dopadlo to jako u všech předchozích.
45+1
Jednu minutu nastavil sudí Rainville.
45
Poslední minuta prvního poločasu, Aboubakar bojuje na pravém křídle s přesilou.
43
Ruffier odkopává míč na půlku soupeře.
42
Statistika držení míče: 41% : 59%.
41
Rozehrává opět Traoré a opět je to špatný roh, které se zatím domácím vůbec nedaří.
40
Traoré rozehrává volný kop, ale Ruffier vytěsnil míč na roh.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, diváci jsou sice slyšet, ale ze hry zatím rozhodně radost mít nemohou.
39
Aboubakar faulován v blízkosti pokutového území AS.
38
Hamouma pálil z pravé strany, ale jeho střela byla zablokována.
36
Ani tentokrát se domácí do zakončení nedostali, hosté razantně odkopávají až na půli soupeře.
36
A obrana AS odvrací na další roh.
35
Aliadiére ve spolupráci s Aboubakarem vybojoval rohový kop pro Lorient.
33
Žlutou kartu dostává Franck Tabanou (AS Saint-Étienne).
30
Je za námi první půl hodina hry, která příliš vzruchu nenabídla, za zmínku stojí jen jedna střela hostujícího Hamoumy, jinak sledujeme hlavně souboje ve středu hřiště a sotva průměrný fotbal.
27
A domácí se po rychlém brejku dožadují odpískání faulu v pokutovém území, sudí je však jiného názoru.
26
Další útok se "valí" na branku Lorientu, Brandão však neuspěl.
24
Rohový kop z pravé strany, Manga odvrací.
23
Povedená střela Hamoumy ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, Audard musel zasahovat a vytěsnit střelu na roh!
22
Hosté vrací míč do obrany a zatím ho příliš nepůjčují domácím fotbalistům.
21
Tento rohový kop však nepředstavoval žádnou větší komplikaci pro defenzivu Lorientu.
20
Gassama odehrál raději na rohový kop, hosté rozehrají z levé strany.
19
Bourillon neuspěl ve středu hřiště a hrají hosté.
17
Mírnou převahu pomalu získávají hosté.
15
Hlavičkový souboj ve středu hřiště, hosté drží míč na půli soupeře.
13
Jenže jeho spoluhráč Trémoulinas ztrácí míč.
12
Dlouhý nákop domácíh na Cohadeho.
10
Na opatrném úvodu zápasu se nic nemění, zatím sledujeme hodně nudnou podívanou.
9
Hraje se ve středu hřiště.
8
Aliadiére padá v pokutovém území, ale není to faul, hraje se dál.
7
Znovu rozehrává Traoré z levé strany, míč směřuje do vápna na Aboubakara, ten ale hlavičkuje na zadní tyči pouze vedle branky.
6
Další volný kop pro Lorient.
5
Obrana Lorientu zatím pracuje velmi dobře a nepouští soupeře k vlastnímu vápnu.
3
Traoré rozehrává volný kop, Ruffier však nemusí zasahovat, míč letí vysoko nad branku.
2
Domácí nakopávají míč na polovinu soupeře.
1
Hráči jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

FC Lorient: Audard – Gassama, Ecuele Manga, Lautoa, Baca (C) – Jouffre, Bourillon, Traoré, Monnet-Paquet – Aboubakar, Aliadiére.
Náhradníci: Chaigneau – Pedrinho, Diallo, Abdullah, Pelé, Doukouré, Sunu.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Bayal Sall, Perrin (C), Trémoulinas – Guilavogui, Lemoine, Cohade – Hamouma, Brandão, Tabanou.
Náhradníci: Moulin – K. Zouma, Pogba, Clément, Gradel, Erdinç, Mollo.

Rozhodčí: Rainville – Stien, Chevreux.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Nicolas Rainville. Na čarách mu budou pomáhat Pierre Chevreux a Laurent Stien. Čtvrtým rozhodčím je Schneider.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se střetly v této sezóně na podzim, kdy v Satin-Étienne, v desátém ligovém kole, zvítězilo hostující AS v divoké přestřelce 3:2.
FC Lorient
Lorient se po šestadvaceti odehraných kolech nachází s bodovým ziskem třiatřiceti bodů na čtrnáctém místě, tedy ve spodních patrech tabulky. Lorient již může být klidný, náskok před zachraňujícími se týmy vypadá nepřekonatelně – osm bodů před osmnáctým Valensiennes dává domácím i do dnešního zápasu dostatek klidu.
Poslední odehrané zápasy:
FC Lorient – AS Monaco 2:2
FC Lorient – Toulouse FC 1:3
Marseille – FC Lorient 1:0
Bordeaux – FC Lorient 3:2
FC Lorient – SC Bastia 1:1

Nejlepším střelcem domácího celku je Kamerunec Vincent Paté ABOUBAKAR, který se do sítě soupeře trefil dvanáctkrát.
AS Saint-Étienne
Hosté vstupují do tohoto zápasu v roli favorita, když aktuálně "okupují" čtvrtou příčku, která jako poslední zajišťuje postup do pohárové Evropy. V posledním kole navíc St-Étienne dokázalo doa porazit Monaco 2:0 a "odskočit" tak v tabulce svým pronásledovatelům.
St-Étienne – Valencien. 3:0
Toulouse FC – St-Étienne 0:0
St-Étienne – Marseille 1:1
SC Bastia – St-Étienne 0:2
St-Étienne – AS Monaco 2:0

Nejlepším střelcem hostujícího celku je Francouz Romain HAMOUMA, který se do sítě soupeře trefil také osmkrát.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC LORIENT přivítá na Stade Yves Allainmat – Le Moustoir v Lorientu AS SAINT-ÉTIENNE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.