To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo asi zaslouženou remízou, byť hosté vyrovnali až v posledních vteřinách nastaveného času. Nantes bylo lepší, mělo územní převahu, hosté ale pozorně bránili a nepouštěli soupeře do šancí. Remíza je tak spravedlivým vyústěním hry, kterou jsme dnes sledovali.
90+2
Ajaccio právě vstřelilo branku!
Aktivní SIGAMARY DIARRA zúročil svůj "tah na branku" vyrovnávacím gólem v posledních vteřinách zápasu! Obrana Nantes "zaspala" a nechala důrazného záložníka Ajaccia zakončit, Riou byl bezmocný.
90+2
Míč mimo hrací plochu, bude se vhazovat uprostřed hrací plochy.
90+1
Riou chytá míč a vyčkává s rozehrávkou.
90+1
Nakonec to není zase tolik, jak by se mohlo zdát, sudí Lannoy nastaví "pouze" dvě minuty.
90
Již se hraje, je tu poslední minuta řádné hrací doby, ale je jasné, že se bude nastavovat.
89
Domácí Cissokho dopadl po hlavičkovém souboji z výšky na záda a nechce se mu z trávníku.
87
Tallo měl na noze vyrovnávací gól, parádní akce s Diarrou, ale nakonec pálí jen těsně vedle branky!
86
Nad pokutovým územím Ajaccia prolétl vysoký centr, na který, pochopitelně, nikdo nedosáhl.
85
Lavička Nantes má k dispozici ještě jedno střídání, hosté již nemohou střídat.
84
Bessat se dostává ke střele na pravé straně, míč ale prolétl pouze vedle branky Ajaccia.
83
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Aboubacar Demba Camara.
82
Đorđević v ofsajdu, byť ještě zkoušel nafilmovat faul a vymodlit si pokutový kop.
81
Lasne uklouzl v pokutovém území Nantes, s míčem na noze, škoda, to mohla být dobrá šance pro Ajaccio!
80
Poslední desetiminutovka před námi, hosté sice v zápase vedli, ale v závěru prohrávají o gól, dokáží ještě vyrovnat?
79
Riou vykopává až na polovinu soupeře.
78
Hengbart hlavičkuje pouze vysoko nad branku Nantes.
78
Volný kop Ajaccia z levé strany, na půli soupeře.
77
Nantes právě vstřelili branku!
Po vystřídání rozvířili domácí velký závar ve vápně Ajaccia, Veretout nakopl míč před branku z pravé strany, kde stojí připravený FILIP ĐORĐEVIĆ, který dokázal usměrnit míč do sítě a domácí otáčí vývoj zápasu.
76
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Bănel Nicoliță, přichází Vincent Bessat.
75
Další zbytečně odevzdaný míč domácích, nákop do území nikoho.
73
Hosté v klidu kombinují na vlastní polovině, domácí nenapadají jejich rozehrávku.
72
Parádní střela B. Tourého, míč se jen tak tak otřel o boční síť!
71
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Claude Goncalves, přichází Julien Remiti.
70
Poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, míč pro Ajaccio, hosté vhazují z levé strany, na půli soupeře.
69
Bedoya zkouší najít Tourého, ale jeho pas nebyl přesný.
68
André centruje do vápna z levé strany, ale míč končí vysoko nad brankou Nantes.
67
B. Touré pálí z velké dálky, přízemní a skákající střelu Ochoa chytá.
66
Domácí kombinují ve středu hřiště.
65
Míče létají vzduchem, rychlá a kombinační hra na hřišti neexistuje.
63
Malá domů v podání obrany Ajaccia.
61
Žlutou kartu dostává Claude Goncalves (AC Ajaccio).
60
Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný a byť mají domácí územní převahu, šanci si vytvořit nedokáží.
59
Nepřesný centr domácího Cissokha, Ochoa vyboxovává.
58
Překopávaná ve středu hřiště, utkání je hodně opatrné.
57
Rozhodčí píská faul domácím ve středu hřiště.
57
Odkop od branky Ajaccia.
56
Djidji odebral míč Gonçalvesovi a domácí rozehrávají.
54
Kde Déaux spíše centruje do vápna, než střílí, míč si ale ze vzduchu stáhl Ochoa.
53
Touré přenáší hru na levou stranu.
51
Míč letí do vápna, kde si nabíhá Đorđević, před nímž ale zasahuje gólman Ochoa.
50
Nicoliță faulován Diarrou, volný kop tentokrát pro Nantes, ze vzdálenosti pětatřiceti metrů.
49
Touré odkopává na půli Ajaccia.
48
Tentokrát již musel gólman Riou zasahovat, míč končí v jeho náruči a bude vykopávat.
47
Hosté mají hned vzápětí další volný kop, znovu z levé strany.
46
Tello faulován Cissokhem a hosté získávají volný kop na půli Nantes.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:04 hodin.
Skončil první poločas, v němž jsme zaznamenali dvě branky, po jedné na každé straně. Skóre utkání otevřel v páté minutě kapitán Ajaccia, Mostefa. Radost hostům však nevydržela dlouho, v osmé minutě se totiž prosadili i domácí, vyrovnávací gól vstřelil Gapké. V dalším průběhu poločasu byli lepší domácí, ovšem ani jeden z týmů si již nějakou vyloženou šanci nevytvořil, a tak oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
45+3
45+3
Odkop od branky Ajaccia, Ochoa si dává na čas, publikum nesouhlasně píská.
45+2
Statistika držení míče: 52% : 48%.
45+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty nad rámec pětačtyřiceti minut.
45
Poslední minuta první půle, stav stále nerozhodný.
45
Žlutou kartu dostává Ricardo Faty (AC Ajaccio), který ostrým způsobem zastavil pronikajícího Gakpého.
44
André faulován ve středu hřiště, na půli Nantes, hosté získávají míč.
43
Velmi dobrý centr letí z pravé strany do vápna, kde si nabíhá Đorđević, který špičkou kopačky dokázal míč tečovat, ten ale i tak končí v náruči pozorného gólmana Ajaccia.
42
Hosté nakopávají na Tella, ale dříve u míče byl Riou.
40
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí jsou mírně aktivnější, stav je ale stále nerozhodný.
39
Đorđević ztratil míč na půli soupeře hosté okamžitě spěchají do protiútoku.
38
Volný kop rozehraje André, míč letí na bližší tyč, kde zkouší usměrnit míč Tallo, ale poslal míč pouze vedle branky.
37
Cissokho fauluje Mostefu a hosté budou mít k dispozici volný kop z levé strany, na půli Nantes.
36
Dobrý myšlenka domácích, ale přihrávka na Đorđeviće byla do ofsajdu.
34
Đorđević si naskakuje na centr z levé strany, ale posílá míč pouze vysoko nad branku.
34
A hosté musí faulovat, další volný kop Nantes na půli Ajaccia.
33
Domácí kombinují na půli soupeře.
32
Tourému utíká míč, bude z toho pouze odkop od branky Ajaccia.
30
Je za námi úvodní půl hodina hry, zápas se "rozjel" opravdu ve velkém stylu, po dvou gólech a dvou střídáních se ale zdá, že zápas se "propadl" do průměru, hraje se převážně ve středu hrací plochy.
29
Dobrý centr z levé strany do vápna Ajaccia, na zadní tyči naskakují dva hráči ve žlutém, ale ani jeden z nich nedoskočil, odkop od branky.
28
Bedoya fauluje na vlastní půli Đorđeviće, rozhodčí pískají faul.
26
Nepovedený volný kop, hosté v pohodě odvrací.
25
Volný kop pro Nantes, domácí rozehrají z pravé strany, ze střední vzdálenosti od branky Ajaccia.
24
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Papy Mison Djilobodji, přichází Alejandro Bedoya.
23
Dobrá práce domácích v pokutovém území soupeře, kde Đorđević přenechává míč Gapkému, jemuž se ale při zakončení vrhl pod nohy jeden z obránců Ajaccia a znemožnil mu ohrozit branku.
22
Takticky padá Mostefa na vlastní půli, po souboji s Gapkém, rozhodčí píská faul.
21
Přetažený centr, z něho se těžko hosté mohli prosadit.
21
André si bere míč a pošle ho do vápna z levé strany.
20
Hosté znovu útočí, André nachází Talla, který střílí z levé strany, ale míč je zablokován na roh.
19
Rozehrál André, Riou míč nevystihl, ale někdo za ním odhlavičkoval do bezpečí.
19
Vynucené střídání v sestavě Ajaccia, Dielna má nějaké problémy s pravou nohou. Teprve nyní hosté mohou rozehrát volný kop z levé strany.
18
Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Claude Dielna, přichází Grenddy Perozo.
17
Jasný faul bránícího Cissokha, který na pravé straně svalil na zem útočícího Goncalvese.
16
Statistika držení míče: 51% : 49%.
15
Nepřesný pas Cissokha na Tourého.
13
Domácí hlavičkují pouze vedle branky Ajaccia.
12
Gapké spěchá za míčem na levou stranu, nakonec dokázal vybojovat rohový kop pro Nantes.
11
Volný kop hostů, míč z velké dálky míří do vápna Nantes, není z toho ani rohový kop, pouze odkop od branky Nantes.
10
Výborný úvod dnešního utkání, doufejme, že zápas bude v tomto tempu pokračovat i nadále.
8
Domácí opět zaútočili po pravé straně, kde dokázal obejít obránce Ajaccia Cissokho a přesnou přihrávkou nachází SERGE GAKPÉHO, který zakončuje do odkryté branky.
7
Rychlá útočná akce po pravé straně, míč ale končí mimo hřiště, Ochoa bude moci vykopávat.
6
Hosté vstoupili parádně do dnešního utkání, jak zareagují domácí?
5
Hosté rozehráli rohový kop z levé strany, ve vápně si na centr Andrého naskočil kapitán Ajaccia MEHDI MOSTEFA, který přesnou hlavičkou dává vedoucí gól hostů!
3
Než hosté odehrají rohový kop, musí se tam ošetřovat.
2
To byla gólová situace před brankou Nantes, Tallo se však nechal rozhodit zasahujícím gólmanem a dostal se mimo dobrý střelecký úhel, i následná zpětná přihrávka před branku byla zablokována na roh.
2
Ochoa vykopává až na polovinu Nantes.
1
Domácí Gapké si počínal příliš aktivně v pokutovém území soupeře a rozhodčí Lannoy píská faul.
1

FC Nantes: Riou – Cissokho, Djidji, Djilobodji, Veigneau – Nicoliță, B. Touré, Veretout, Deaux, Gakpé – Đorđević (C).
Náhradníci: Zelazny – Shechter, Alhadhur, Pancrate, Bessat, Bedoya, Bangoura.

AC Ajaccio: Ochoa – Hengbart, Tonucci, Dielna – Mostefa (C), Lasne, Faty, André, Diarra – Tallo, Goncalves.
Náhradníci: Sissoko – Perozo, Nadeau, Remiti, Camara, Orengo, Baradji.

Rozhodčí: Lannoy – Perruaux, Cano.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Stephane Lannoy. Na čarách mu budou pomáhat Johann Perruaux a Frederic Cano. Čtvrtým rozhodčím je Mickael Leleu.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se střetly v této sezóně na podzim, kdy v Ajacciu, v desátém ligovém kole, zvítězilo hostující Nantes brankou Alajandra Bedovy 1:0.
FC Nantes
Hosté jsou se čtyřiatřiceti body v klidném středu ligové tabulky, byť mají na desátém místě stejný počet bodů, jako jedenáctá Bastia a dvanácté OGC Nice. Vzhledem k tomu, že Nantes na týmy před sebou ztrácí již poměrně dost, musí se soustředit hlavně na to, aby se v tabulce nepropadalo níže, k čemuž, díky horším výsledkům v posledních zápasech, dochází. Umístění na desátém místě by po posledním kole bylo v Nantes vnímáno jako úspěch, k čemuž ale vede ještě dlouhá cesta.
Poslední odehrané zápasy:
FC Sochaux – FC Nantes 1:0
FC Nantes – Lyon 1:2
OGC Nice – FC Nantes 0:0
FC Nantes – Stade Rennes 0:3
Évian TG – FC Nantes 2:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Srb Filip ĐORĐEVIĆ, který se do sítě soupeře trefil také devětkrát.
AJ Ajaccio
Hosté vstupují do tohoto zápasu z pozice jasného outsidera. Po sedmadvaceti zápasech mají totiž na svém kontě pouze čtrnáct bodů a na záchranu již v této chvíli ztrácejí propastných čtrnáct bodů!
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí FC NANTES přivítá na Stade de la Beaujoire – Louis Fonteneau v Nantes AJ AJACCIO.
Évian TG – AC Ajaccio 1:1
AC Ajaccio – Stade Rennes 3:1
Lyon – AC Ajaccio 3:1
Montpellier – AC Ajaccio 2:0
AC Ajaccio – Lille OSC 2:3

Nejlepším střelcem hostujícího celku je Gadji Celi Carmen Junior TALLO z Pobřeží Slonoviny, který se do sítě soupeře trefil také čtyřikrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.