To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Fauly: 15 : 14

Žluté karty: 3 : 2

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 58% : 42%
Už se ale nic nestane, fotbalisté Girondins se radují ze tří bodů ze hřiště Nice, na které se tak v tabulce Ligue 1 dokázali bodově dotáhnout, když mají na svém kontě po tomto utkání sedmnáct bodů. Ve druhém poločase nejprve navýšil vedení Girondins Obraniak, který se blýskl parádní střelou, ale šanci pro Nice vykřesal proměněným pokutovým kopem v 77. minutě Cvitanich, který snížil na 1:2. Další gól ale již nepadl a tak zápas domácí ztratili po těsné prohře a nebyla to jediná ztráta – v průběhu utkání musela odstoupit i brankářská jednička David Ospina, který utrpěl nepříjemné zranění nohy a bude zřejmě mimo hru po několik dní, ne-li týdnů.
90+5
V páté minutě nastaveného času rozehrávají hosté rohový kop z pravé strany, ale obrana Nice odvrací, šance na poslední útok Nice.
90+5
Ještě Saivet bojuje před pokutovým územím soupeře, Obraniakovo střela končí jen těsně vedle, rohový kop pro Girondins.
90+4
Diváci již opouští svá místa, o osudu utkání je rozhodnuto.
90+4
Mandrea vykopává na polovinu Bordeaux, tam ale Bodmer ztrácí míč.
90+4
A je tu poslední minuta nastaveného času, domácím zbývá k vyrovnání posledních pár desítek vteřin.
90+3
Saivet se dostává do dobré pozice, střílí z nějakých pětadvaceti metrů, ale netrefuje branku.
90+3
Domácí nakopávají míč, ten se vrací zpět na střed hřiště.
90+2
A pozor, Saivet s Obraniakem spěchají do protiútoku, nakonec ale vše řeší jistý zákrok obránce OGC.
90+2
Bossetti vhazuje z levé strany, míč letí do vápna soupeře, kde odhlavičkovává jeden z bránících hráčů.
90+1
Přesto se domácí drží před pokutovým územím soupeře.
90+1
Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty a hned v té první se málem do zakončení dostal po centru z pravé strany Bauthéac, ale nakonec netrefil míč.
90
Puel hledá na pravé straně Cvitaniche, nakonec budou domácí vhazovat na polovině soupeře.
90
A mezitím začala devadesátá minuta dnešního zápasu, již pouze nastavený čas dělí fotbalisty Girondins od vítězství.
89
Míč postupně končí až u gólmana Mandreaua, který musí rychle vykopávat, Saivet se nebezpečně blíží.
89
Pejčinović si bere míč a bude vhazovat z pravé strany, na vlastní polovině.
88
Bossetti se sice Saného ani nedotkl ve vápně Girondins, přesto pískán faul, hosté si budou moci, alespoň na okamžik, oddechnout.
87
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Christian Brüls, přichází Franck Honorat.
87
Saivet mohl zpečetit vítězství Bordeaux poté, co Digard, domácí kapitán, nevystihl načasování skluzu a Saivet se na poslední chvíli dostal k míči, i proto však nestihl zamířit a posílá míč těsně vedle!
86
Odkop hostů až na polovinu Nice, kde míč končí v autu, domácí bleskově vhazují a přesouvají se na polovinu Bordeaux.
85
Hosté se nyní brání v devíti hráčích na vlastní polovině, jen posledních zhruba pět minut je dělí od důležitého vítězství.
84
Domácí rozehrávají až z hloubi vlastní poloviny.
83
No vida a za zbytečné řeči si nyní Bodmer vysloužil žlutou kartu.
83
Jenže to by nesměl Bodmer faulovat, pokud chtěli domácí postoupit až k pokutovému území soupeře.
82
Domácí s míčem na polovině soupeře.
82
Podruhé již byl upozorněn hlavním sudím, že toto trpět nebude.
81
Mariano si nyní pohrává s nervy fanoušků a dává si na čas při autovém vhazování.
80
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání a čeká nás velké drama, domácí budou chtít alespoň vyrovnat, dokáží to?
79
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Jussiê, přichází Nicolas Maurice-Belay.
79
Hosté budou podruhé dnes střídat, na hřiště se chytá Maurice-Belay.
78
Saivet skvělým skluzem zastavuje rodící se rychlý brejk domácích.
78
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře. Míč však končí pouze u gólmana OGC.
77
Jak již bylo uvedeno, šance domácích na body stále žijí, tím spíše, když nyní snižují na rozdíl jediného gólu!
77
Nice právě vstřelilo branku!
Ano, poměrně suverénně proměněný pokutový kop v podání DARIA CVITANICHE, přesně umístěná střela k tyči, domácí snižují na 1:2.
76
Po faulu hostujícího Orbana je tu pokutový kop ve prospěch OGC Nice, navíc Orban dostává žlutou kartu.
75
Byla nařízena penalta.
74
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Julien Faubert, přichází Diego Rolán.
74
Carrasso se pouze ohlédl za míčem, který ale směřuje vedle branky.
73
Hosté připravují střídání, ale nejprve je tu volný kop domácích na polovině soupeře.
72
Žlutá karta pro domácího Cvitaniche, který fauluje Sertica ve středu hrací plochy.
71
Statistika držení míče: 60% : 40.
70
Začíná poslední dvacetiminutovka dnešního utkání, šance domácích na body sice stále žije, ale zmenšuje se s každou další minutou.
69
A hosté okamžitě přešli do rychlého brejku, jenže vše končí odmávaným a odpískaným ofsajdem.
69
Rohový kop pro Nice, domácí rozehrávají z levé strany, ale obrana Girondins v pohodě odvrací.
68
Puel padá po souboji v Orbanem v pokutovém území Bordeaux, ale ani toto není pokutový kop, možná, kdyby tomu domácí hráč tolik nepřidal.
67
Obrana Girondins v pohodě odvrací.
67
Bauthéac padá na polovině soupeře, volný kop z levé strany pro OGC.
66
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Nampalys Mendy, přichází Alexy Bosetti.
65
Ano, domácím chybí věší agresivita a chuť po gólech, jejich hra je velmi opatrná a to i za stavu 0:2.
64
Jussiê fauluje Eysserica poblíž vlastního pokutového území, ale domácí vrací míč zpět na střed hřiště.
63
Nepřesný nákop OGC, míč má ve své moci Carrasso, který vykopává.
62
Hosté faulují ve středu hřiště, domácí budou moci rozehrát.
61
Pískán ofsajd a v něm domácí Cvitanich, hosté rozehrávají.
60
Hodina hry za námi, hosté vedou již 2:0 a jsou velmi blízko k plnému bodovému zisku.
59
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Tak to je dokonalý hřebíček do rakve domácích nadějí... LUDOVIC OBRANIAK dlouho jako by nevěděl, co s míčem před vápnem, když před ním couval Puel, ale pak pohotově vystřelil a překvapil všechny, včetně gólmana Mandrea.
58
Hosté kombinují na polovině soupeře.
57
Čistě získává N´Guémo míč, byť Eysseric padá, jako by přišel o nohy...
57
Ale míč nakonec končí u Mandreaua, který rozehrává.
56
Mariano přenechává na pravé straně Faubertovi.
55
Z levé strany rozehrává Bauthéac, ale obrana Bordeaux odehrává mimo pokutové území.
55
Mendy nakopává na pravou stranu, domácí vybojovali rohový kop.
54
Jussiê padá v pokutovém území po zákroku obránce OGC, to mohla být klidně i penalta!
54
Sertic to zkouší přímo na branku, nakonec ještě míč někdo ve vápně lehce tečuje, každopádně míč prolétl pouze vedle branky.
53
Puel fauluje Sertica ve vzdálenosti zhruba čtyřiceti metrů od vlastní branky.
52
Carrasso nadvakrát odkopává od vlastní branky, hosté postupují k pokutovému území soupeře.
52
Jeho náhradník se při vstupu na hrací plochu dočkal bouřlivých ovací, není divu, Mandrea je miláček publika!
51
Nešťastný Ospina opouští hřiště na nosíkách s hlavou v dlaních.
51
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází David Ospina, přichází Anthony Mandrea.
50
Ne, nepůjde to, Ospina to sice zkusil, ale nakonec se přece jenom svalil na trávník a bude se střídat.
50
Konečně se začalo hrát, Ospina zůstává v bráně OGC.
49
Ten ale těžce došlapuje na nohu, kterou má zraněnou z prvního poločasu po střetu s Jussiêm.
48
Kouč OGC Puel pozorně sleduje, jak si povede gólman Ospina.
48
Již podruhé se dnes rozcvičuje náhradní gólman OGC Anthony Mandrea.
47
Z pravé strany rozehrává Obraniak, tam se ve vápně srazil zasahující gólman Ospina a hostující Sertic.
46
Digard fauluje N´Guéma na vlastní polovině, hosté získávají míč.
46
Vypadá to, že ani jeden z týmů neprovedl o poločasové přestávce změny v sestavách.
46
Oba týmy se již trousí na hrací plochu.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 15:03 hodin.

Držení míče: 60% : 40%
První poločas je u konce, z jednobrankového náskoku se mohou zatím těšit fotbalisté Girondins Bordeaux, kteří se prosadili zásluhou Sertice ve 31. minutě a od té doby vedou 1:0, což je stav, který platí po prvních pětačtyřiceti minutách. Snaha domácích často končí na dobře zformované obraně soupeře. Jak tomu bude ve druhé půli?
45+2
Probíhají poslední vteřiny prvního poločasu, rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty.
45+2
A další šance hostů, tentokrát se N´Guémo dostává do vápna z levé strany, střílí, ale míč má vnější rotaci a míří od branky.
45+1
Výtečná střela Sertice z velké dálky, Ospina měl plné ruce práce s touto přízemní a prudkou střelou.
45+1
Již se hraje, hosté kombinují na polovině soupeře.
45
Obraniak se těžce zvedá z trávníku po souboji s Mendym na polovině soupeře.
45
Začala pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, rozhodčí Millot bude určitě nastavovat, byli jsme svědky několika ošetřování.
44
Hrát tedy mohou hosté, ale ani oni neudrželi míč delší dobu.
43
Orbán "hasí" nebezpečí razantním odkopem do autu, Puel ale následně neudržel míč po autovém vhazování.
43
A znovu, tentokrát však míč odehrává někdo z domácích, takže z toho bude odkop od branky Girondins.
42
Rozehrává tradiční exekutor standardních situací, Eysseric. Ale Faubert odehrává na další roh.
42
Nakonec je z toho alespoň rohový kop z pravé strany.
41
Centr z pravé strany letí do vápna Bordeaux, domácí se snaží zakončit.
41
Obraniak posílá centr do pokutového území, ale robustní Jussiê fauluje v hlavičkovém souboji s bránícím hráčem OGC, rozhodčí pískají faul.
40
Volný kop budou rozehrávat hosté na polovině soupeře, z pravé strany.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, hosté drží jednobrankový náskok, který jim zajistil Sertic brankou ve třicáté minutě.
39
Mariano však fauluje Bauthéaca a míč získávají domácí fotbalisté.
38
Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.
37
Mendy nyní neunáší žlutou kartu za faul na Saného ve středu hřiště, podobné gesta by ho mohly příště stát i vyloučení.
37
Nákop hostů před pokutové území soupeře nepřesný, míč sbírá Ospina.
36
Puel stahuje k zemi Orbána, zbytečný útočný faul.
36
Statistika držení míče: 62% : 38%.
35
Obraniak přebírá pas na levé straně, v blízkosti pokutového území soupeře, již v ofsajdu.
34
Nepřesný centr domácích z levé strany, v podstatě pouze odevzdaný míč.
33
Mendy fauluje pronikajícího Orbána, ve středu hřiště pískán faul, hosté rozehrávají.
32
Tento gól by mohl hře prospět, domácí se budou snažit o vyrovnání, zároveň se budou otevírat "okénka" v obraně OGC.
31
Parádní gól! Jussiê ustál souboj na levé straně u pokutového území soupeře, zpětnou přihrávkou nachází nabíhajícího GRÉGORY SERTICE, který přesně umístěnou střelou z voleje překonává vše, co mu stálo v cestě, včetně gólmana Ospiny!
30
Eysseric padá v pokutovém území soupeře po střetu se Saném, ale není to faul, ukazuje okamžitě sudí Millot.
30
Po první půl hodině hry platí, že zatím sledujeme sice pohledný fotbal, leč zatím bez gólů. Převahu mají domácí fotbalisté, hosté spoléhají na pevnou defenzivu.
28
Faubert odhlavičkovává centr soupeře z pravé strany, na který si naskakuje Kolodziejczak.
28
Domácí přesto zůstávají před vápnem Girondins.
27
Již třetí rohový kop OGC rozehrává Eysseric, Cvitanich se tam málem dostal ke střele z místa pokutového kopu, ale pozorný Sané odkopává.
27
Rohový kop pro OGC Nice, domácí rozehrají z pravé strany.
26
Za potlesku tribun se Ospina nakonec postavil na vlastní nohy a i když kulhá, zatím pokračuje v zápase.
26
Ospina je ošetřován na trávníku, zranění bude asi vážnější, mezitím se již rozcvičuje náhradní gólman OGC.
25
Ospina leží na trávníku, při odkopu mu "sjel" holeň kolíkama Jussiê, to byl hodně drsný zákrok, za který nakonec spravedlivě vidí Brazilec žlutou kartu.
25
Míč se však postupně vrací až zpět k Ospinovi.
24
Tam ale Kolodziejczaka nepouští dál Mariano, domácí bleskově vhazují z levé strany.
24
Digard získává míč zpět a domácí to zkouší po levé straně.
23
Mendy fauluje na půlící čáře Obraniaka, domácí ztrácí míč.
23
Stále platí, že se hraje převážně ve středu hřiště, v posledních minutách bez jakékoliv šance.
22
Nepřesný centr Bordeaux do pokutového území soupeře, domácí rozehrávají.
21
Před Eyssericem bere míč Carrasso, který vystihl dráhu míče a včas vyběhl.
20
Odpískán ofsajd hostům a v něm Jussiê.
19
Mariano odkopává na nikoho, míč v zámezí, domácí budou vhazovat z pravé strany.
18
Po chybě Saiveta, který zpracoval míč až mimo hrací plochu, bude Ospina vykopávat.
18
Brüls navíc fauluje na polovině Girondins, hosté získávají míč.
17
S rohovým kopem si obrana Girondins v pohodě poradila.
17
Ve vápně odvrací centr soupeře Faubert na roh.
16
Cvitanich nyní dlouho ustával okopávání od hráčů Bordeaux na jejich polovině, až když padl k zemi, sudí píská faul.
16
Statistika držení míče: 60% : 40%.
16
Ale Girondins se zatím příliš do útoku nežene.
15
Faul píská sudí proti domácímu týmu, k velké nevoli domácích hráčů.
14
Orbánovo slabou střelu v pohodě "sbírá" Ospina, který vykopává.
13
Digard "přišlápl" Henriqueho ve středu hřiště, Brazilec se těžce zvedá z trávníku.
12
Obrana OGC odvrací, ale hosté zůstávají u míče. Ovšem nyní již mohou zaútočit domácí, Cvitanich spěchá po levé straně.
11
Mezitím vybojovali i hosté rohový kop, pro míč si došel Obraniak, který bude rozehrávat z pravé strany.
10
Rozehrává Cvitanich a míč se dostal ke Digardovi, který také předvedl efektní "nůžky" – míč se otřel o tyč!
10
Sané odehrává na roh, domácí budou rozehrávat rohový kop z pravé strany.
9
Pískot provází kombinace Nice ve středu hrací plochy.
8
Jussiê sice zpracoval těžký míč uvnitř vápna, během toho se ale musel otočit zády k brance OGC, tak nezbývalo nic jiného, než "vystřihnout" efektní "nůžky" – pěkný fotbalový moment, Ospina však chytá.
8
Z levé strany letěl do vápna Bordeaux velmi dobrý míč, ale Sertic dokázal odehrát do bezpečí.
7
Jenže Digard nepřesnou přihrávkou připravuje svůj tým o možnost ohrozit branku soupeře.
6
Jussiê to již překombinoval před pokutovým územím soupeře a hosté se musí bleskově vracet na svou polovinu.
6
Carrasso rozehrává, jeho odkop ale směřuje přímo ke kolegovi v brance domácího OGC.
5
Šikovně si nyní "vykoledoval" faul bránící N´Guémo, který tak přerušil útočné snažení domácích.
5
Míč posílá dopředu Kolodziejczak, ale nepřesně, hrají hosté.
4
Sertic fauluje ve středu hřiště Bauthéaca, rozhodčí přerušují hru.
3
Brüls neprošel po pravém křídle do vápna, dobrý obranný zákrok jednoho z bránících hráčů Bordeaux.
3
Autové vhazování domácích z levé strany, míč směřuje zpět do obrany.
3
Nyní již míč na kopačkách domácích hráčů, zatím opatrný úvod zápasu.
2
Hosté kombinují ve středu hřiště.
1
První střela putuje na konto Bordeaux, Ludovic Obraniak centruje z levé strany, pro míč si "došel" Ospina.
1
Je odstartováno, hosté hrají v bílém, domácí tradičně v červenobílé kombinaci, připomínající dresy italského AC.
1
Kapitány obou týmů jsou Digard za domácí tým a gólman Carrasso za Bordeaux.
Nyní již sledujeme oba týmy, jak nastupují na hrací plochu.
A nyní je již vše nachystáno k příchodu obou jedenáctek na hrací plochu.
Nezbytná předehra všech ligových zápasů v Nice, přistání majestátního orla na ruce cvičitele ve středu hrací plochy.

OGC Nice: Ospina – Puel, Bodmer, Pejčinović, Kolodziejczak – Brüls, Mendy, Eysseric, Digard, Bauthéac – Cvitanich.
Náhradníci: Mandrea – Gomis, Palun, Abriel, Bruins, Bosetti, Honorat.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Sané, Henrique, Orban – Faubert, Sertic, N'Guémo, Obraniak – Saivet, Jussiê.
Náhradníci: Jug – Bréchet, Chalmé, Planus, Maurice-Belay, Rolán, Sacko.

Rozhodčí: Millot – Harchay, Bremont.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Benoit Millot. Na čarách mu budou pomáhat Fredji Harchay a Anthony Bremont. Čtvrtým rozhodčím je William Lavis.
Vzájemné zápasy
V loňské sezoně skončil první vzájemný zápas v Bordeaux remízou 1:1. V jarní odvetě poté Bordeaux dokázalo na hřišti Nice zvítězit 1:0.
OGC Nice
Domácí jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, když v jedenácti zápasech nasbírali sedmnáct bodů za pět výher a dvě remízy. Stejný počet bodů má i šesté Rennes, takže pozice Nice je způsobena horším skóre, než má trojice týmů před ním. Ztráta na pohárovou Evropu činí pouhé dva body!

SC Bastia – OGC Nice 1:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Argentinec Darío Cvitanich, který má na svém kontě šest branek.
Girondins Bordeaux
Girondins vstupuje do dnešního utkání až ze třinácté pozice, když v doposud odehraných jedenácti zápasech nasbíralo Bordeaux pouze čtrnáct bodů za tři výhry a pět remíz. Na svého dnešního hostitele tak ztrácí tři body. Náskok před prvním osmnáctým Ajacciem, které by aktuálně jako první sestupovalo, je již poměrně slušný – sedm bodů.

Girondins Bordeaux – Montpellier HSC 2:0

Nejlepším třelcem hostujícího celku je Malijan Cheick Tidiane Diabaté, který zaznamenal šest gólů.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvanáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OGC NICE přivítá v Allianz Riviera v Nice GIRONDINS BORDEAUX.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.