Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno! Spíše ospalé utkání nakonec mělo velmi dramatické rozuzlení. Již se zdálo, že duel skončí remízou, když v nastaveném čase rozhodl o vítězství Lorientu v poměru 2:1 Vincent Aboubakar. Lorient si tak připíše do tabulky Ligue 1 tři body, Nice odejde s prázdnou. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:5
Konec zápasu.
90+1
Lorient právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, utkání s největší pravděpodobností pozná svého vítěze. VINCENT ABOUBAKAR dostal balon na hranici pokutového území, odkud přesnou ranou k levé tyči překonal Ospinu. Domácí to již budou mít velice složité.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné tři minuty. Přinesou rozuzlení utkání?
89
Nově příchozí Amavi očekával přihrávku, kterou také dostal. Pas byl ovšem příliš prudký, a tak jej domácí forvard nezastihl na hrací ploše.
87
Dalekonosný pokus Amaviho zamířil mezi diváky. Audard se postará o odkop.
86
Lorient zahrával rohový kop, který ale pouze prosvištěl velkým vápnem. Utkání se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru. Na světelné tabuli nadále svítí nerozhodné skóre.
84
Střídání Nice. Trávník opouští Maupay, nahradí jej Amavi.
83
Násedný přímý kop v podání Eysserica neměl potřebné parametry, rána zamířila těsně vedle pravé tyče. Lorient bude vykopávat.
82
Za prostesty dostává karetní trest také Ecuele Manga (LOR).
82
Bude se žlutit. Za ostrý skluz je potrestán Koné (LOR).
80
Monnet-Paquet vedl útok Lorientu, který ale selhal. Záložník hostí celou akci příliš zbrzdil, a tak se domácí stačili vrátit a zasáhnout.
78
Volný kop z pravé strany v podání Nice se příliš nevydařil, pozorný Audard letící balon rychle vytěsnil. Následný protiútok rovněž končí neslavně.
76
Maupay ale dostal příležitost k nápravě, po rychlém přenesení hry pelášil zcela sám na brankáře hostí. Manga se ale vrátil a zcela čistým obranným zákrokem domácího forvarda odzbrojil.
75
Domácí se vydali do rychlé ofenzivy, ovšem Maupay si počínal nedovoleně, Lorient bude zahrávat volný kop.
73
V dobré střelecké pozici se ale nyní ocitl Aboubakar. Hostující snajpr ale z hranice pokutového území napálil balon vysoko nad. Velká škoda pro Lorient.
71
Utkání nadále pokračuje v poklidném tempu, ani jedna z družin se nikam nežene. Hraje se především v okolí středového kruhu.
69
Střídání také na hostující straně. Hrací plochu opouští Sunu, atmosféru klání okusí Traoré.
68
Rohový kop Lorientu příliš nebezpečí nepřinesl, Ospina si letící balon stáhl do náručí. Následný protiútok Nice ale také úspěch neslavil.
66
A hnedle také druhé střídání. Bauthéca nahradí Honorat.
65
Domácí střídají. Místo Pieda naskočí do hry Brüls.
65
Za šlapák nyní dostává žlutou kartu Eysseric (NIC).
64
Bauthéac posílal z levé strany centr do ohniska, kde ale nikdo ze spoluhráčů nečíhal. Hosté se tak pohodlně ubránili.
62
S Kolodziajczekem to vypadalo po ostrém skluzu soupeře velice špatně. Krajní obránce Nice se ale zvedá a pokračuje v zápase.
60
Pied uháněl po ideálním pasu zcela sám na brankáře hostí. Audard si ale vyběhl, zmenšil střelecký úhel a donutil domácího středopolaře zamířit nad.
58
Rohový kop hostí příliš nebezpečí nepřinesl, Nice se ubránilo poměrně v poklidu.
57
Lorient střídá. Místo Coutadeura naskočí do hry Doukouré.
55
Eysseric utržil tvrdý zásah do levého zápěsí, kterí si za postranní čarou leduje. Nyní se již ale vrací do hry.
53
Maupay se tvrdě střetl s Audardem, ovšem zdá se, že bude v pořádku a bude moci pokračovat ve hře. Vykopávat budou hosté.
52
Lorient nadále pokračuje ve velmi dobrém ofenzivním výkonu, domácí obrana má potíže především s pohybem soupeře.
50
Dlouhý centr Coutadeura odvrátila pozorná defenziva Nice, konkrétně Bodmer. Ten svůj tým poslal do protiútoku, který ale pohodlně likviduje Audard.
49
Sunu byl velmi tvrdě zastaven, sudí však žádný nedovolený zákrok neviděl. Nice bude vhazovat na vlastní polovině.
47
Rychlý protiútok Lorientu příliš úspěšně neskončil, Aboubakar zasekl balon v dobré víře, že mu přiběhne spoluhráč. To se ale nestalo, a tak byl forvard hosté odzbrojen.
46
Nice se ihned vydalo do ofenzivy, Maupay byl ale chycen v ofsajdové pasti. O rozehrávku se postará Audard, tedy hostující brankář.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla spíše ospalou fotbalovou podívanou. Příchozí fanoušky rozproudila až branka hostí, kterou vsítil Sunu. Za bouřlivé podpory se poté Nice dočkalo vyrovnání, prosadil se Kolodziejczak. Duel je tak nadále otevřený na obě strany. Jak se bude vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:2
45
První poločas skončil.
44
Lorient předvádí kombinační hru v okolí středového kruhu, kterou zamýšlel zakončit dlouhým centrem. Ten však skončil v zámezí. Nice bude vhazovat. Závěr první půle se neúprosně blíží.
43
Maupay byl na konci rychlé akce Nice. Domácí útočník si stáhl balon do středu hrací plochy a vypálil. Zamířil ale pouze do rukavic připraveného Audarda.
41
Rychlá hostující kombinace končí v zámezí. Jako poslední se však balonu dotkl domácí středopolař Piet, a tak bude Lorient vhazovat.
40
Žlutá karta pro hostujícího obránce Gassamu (LOR), který svého soupeře velmi nevybíravě stáhl za dres.
38
Hosté rozehráli standardní situaci nakrátko, na útočné polovině se však příliš dlouho neohřáli, Nice se bleskově osvobodilo.
37
Monnet-Paquet se chtěl prodrat podél levé lajny, ale byl zastaven nedovoleným způsobem, což neuniklo hlavnímu arbitrovi. Volný kop pro Lorient.
35
Z následného rohu domácí nic nebezpečného nevytěžili, hostující brankář míč vyboxoval do klidných vod. Nice na trávníku vládne, vyrovnávací branka byla velkým povzbuzením.
34
Domácí jsou po vstřelené brance při chuti. Kolodziejczak se po patičce spoluhráče ocitl v další slibné příležitosti, Audard ovšem své zaváhání napravil a prudkou ránu vytěsnil nad břevno.
32
Bude se žlutit. Za nepříjemný šlapák je potrestán domácí Bauthéac (NIC).
30
Nice právě vstřelilo branku!
Zmiňovaný náboj možná přišel právě nyní. Audard neudržel nepříliš obtížný centr, načež se balon odrazil k volnému TIMOTHEÉ KOLODZIEJCZAKOVI, který jej usměrnil za bezmocného brankáře hostí.
29
Hned dvakrát kopali domácí od rohového praporku. Ani v jednom případě ale nedokázali Audarda ohrozit. Utkání by potřebovalo náboj který by hráče rozproudil.
27
Po ostrém šlapáku Bourillona zahrávala domácí družina přímý kop. Rána ale pouze procestovala do zámezí. Odkop pro Lorient.
25
Bauthéac doslova sestřelil Aboubakara, za což je od hlavního arbitra velmi důsledně varován. Vše se ale obejde bez karetního trestu.
24
Pied se pokoušel zastihnout dlouhý centr na hrací ploše, což se mu ale nepodařilo. O odkop se postará Audard.
22
Aboubakar sprintoval za volným balonem, který mu na poslední chvíli odkopl Genevois. Následný rohový kop přistál v rukavicích připraveného Ospiny.
21
Tempo utkání ale po vstřelené brance nikterak nevzrostlo, míč ale stále častěji vlastní fotbalisté Lorientu.
19
Lorient právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! GILLES SUNU obdržel přihrávku z levé strany, načež si zpracoval balon a přesně mířenou ranou k pravé tyči otevřel skóre duelu. Ospina neměl nárok zasáhnout.
17
Na druhé straně hrací plochy zkoušel Audardovu pozornost Abriel. Přízemní rána si ale cestu za brankovou čáru nenašla.
16
Aladiére zpracoval balon a následně vypálil ze zhruba pětadvaceti metrů. Ospina však vůbec nemusel zasahovat, francouzský střelec si nesprávně seřídil mířidla.
14
Monnet-Paquet obdržel přihrávku do běhu, podél levé lajny se vydal kupředu- Včasným přístupem jej ale odzbrojil Puel.
12
Balon je na kopačkách Lorientu, který vymýšlí taktiku, jíž by prorazil obranný val Nice. Zatím ale úspěch neslaví. Sledujeme spíše ospalé utkání, které postrádá tempo.
10
Neujal se ani protiútok Lorientu, hosté se nepřesným pasem sami zahnali zpět na vlastní polovinu.
9
Puel se vydal na útočný výlet, na jehož konci zamýšlel odcentrovat do velkého vápna. To se mu ale nepodařilo, balon přistál pouze na hlavě Koného.
7
Nice má v prvních minutách duelu jasnou územní převahu, kterou zatím nedokáže přetavit ve vedoucí branku. Nyní se navíc hnal do šance Aladiére, Genevois se ale nenechal obalamutit a hostujícího forvarda zastavil.
5
Eysseric se pokusil vypálit ze značné vzdálenost, nemířil ale přeně. O výkop se postará hostující muž s rukavicemi.
4
Pied se ale nyní pokusil o prudký centr do vápna, kde viděl nabíhajícího spoluhráče. Pas byl ale zablokován přistoupivším zadákem hostí.
3
Zatím sledujeme poklidné utkání, balon drží na kopačkách převážně domácí fotbalisté, kteří se do útočení příliš nehrnou.
1
Nice se ihned po úvodním výkopu vydalo do útoku, bylo ovšem zastaveno nedovoleným zákrokem, kterým se provinil Maupay. Hosté budou rozehrávat.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

OGC Nice: Ospina – Kolodziejczak, Puel, M´Bow (C), Genevois – Abriel, Eysseric, Pied, Mendy, Bauthéac – Maupay.
Náhradníci: Hassen – Palun, Brüls, Bruins, Honorat, Amavi, Constant.

FC Lorient: Audard – Koné, Ecuele Manga (C), Bourillon, Guerreiro – Gassama, Coutadeur, Sunu, Monnet-Paquet – Aliadiére, Aboubakar.
Náhradníci: Chaigneau – Baca, Diallo, Traoré, Doukouré, Pelé, Robert.

Rozhodčí: Millot – Chevreux, Henniot.
Pohled do tabulky
Nice se v současné době pohybuje na jedenácté příčce tabulky. Na svém kontě má 39 bodů. Lorient má pouze o bod méně, od OGC jej však dělí hned tři místa. První vzájemný souboj právě probíhající sezony vyzněl lépe pro Lorient, který na domácím trávníku zvítězil jednoznačně 3:0. Bude historie opakovat, nebo Nice svému sokovi porážku oplatí?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu další sérii utkání, do které patří souboj celků OGC Nice a FC Lorient.Uvodní výkop je v Allianz Riviera, tedy domovském stánku Nice, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
38.kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Lille 38 24 11 3 64:23 83
2. Paris SG 38 26 4 8 86:28 82
3. Monaco 38 24 6 8 76:42 78
4. Lyon 38 22 10 6 81:43 76
5. Marseille 38 16 12 10 54:47 60
6. Rennais 38 16 10 12 52:40 58
7. Lens 38 15 12 11 55:54 57
8. Montpellier 38 14 12 12 60:62 54
9. Nice 38 15 7 16 50:53 52
10. Metz 38 12 11 15 44:48 47
11. St. Etienne 38 12 10 16 42:54 46
12. Bordeaux 38 13 6 19 42:56 45
13. Angers 38 12 8 18 40:58 44
14. Lorient 38 11 9 18 50:68 42
15. Reims 38 9 15 14 42:50 42
16. Štrasburk 38 11 9 18 49:58 42
17. Stade Brest 38 11 8 19 50:66 41
18. Nantes 38 9 13 16 47:55 40
19. Nîmes 38 9 8 21 40:71 35
20. Dijon 38 4 9 25 25:73 21
Články odjinud