To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Hosté v dnešním utkání v pohodě "dokráčeli" ke třem bodům, když dva góly padly již v prvním poločase a ten poslední, z kopačky Ocampose pak v tom druhém, konkrétně v 89. minutě, po obrovské chybě Bodmera při rozehrávce. Ve druhém poločase jsme ale jinak sledovali vyrovnané utkání, v němž ale stále domácí tahali za kratší konec. Monako tak získává po vítězství 3:0 tři body, domácí jsou bez bodu.
90+1
Rozhodčí nastaví pouze dvě minuty.
90
Je tu devadesátá minuta, hosté vedou již 3:0, o vítězi není pochyb.
89
Monaco právě vstřelilo branku!
Uff, to byla obrovský hrubka rozehrávajícího Bodmera, kterému uzmul míč LUCAS OCAMPOS, jenž se dostal sám před Véronèse, kterého překonal pohotovou přízemní střelou.
88
Bodmer v ofsajdu, útočné snažení domácích nevyšlo.
87
Také Ocampos bude utkání dohrávat s obvázanou hlavou.
87
Ten také nyní po svých odchází mimo hrací plochu.
86
Po hlavičkovém souboji s domácím Gomisem zůstává ležet na trávníku hostující Germain.
86
Germain nepřesně přihrává na Ocampose, hrát mohou domácí.
85
Odkop Subašiče do bezpečí.
84
Z tribun Allianz Riviery se ozývá bouřlivý pískot, domácí dnes na svého soupeře prostě nemají.
83
Tím zraněným hráčem Monaka je Ocampos.
82
Nepříjemný pohled na hrací plochu, kde jeden z hráčů Monaka bojuje s krvavým zraněním.
80
Je tu poslední desetiminutovka dnešního utkání, Ocampos padá po hlavičkovém souboji s Bodmerem ve středu hriště.
80
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Geoffrey Kondogbia.
78
Nakonec ještě Rodríguez zkouší hlavičkovat, míč ale dostal na zem, odkud ho posílá pouze vedle branky.
77
Centr hostů z pravé strany na Raggiho, ten se nedostal k hlavičce.
76
Ocampos faulován na polovině soupeře, hosté rozehrávají volný kop z levé strany.
75
Domácí již mohou rozehrát rohový kop z levé strany. Obrana Monaka však celou situaci zvládla ubránit.
75
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Valère Germain.
74
Rohový kop pro OGC, ještě předtím ale střídání.
74
Lavička Monaka připravuje další střídání, na hřiště se chystá Germain.
73
Statistika držení míče: 49% : 51%.
72
Oba týmy již jednou vystřídaly, mohou ještě dvakrát.
71
Zablokovaná střela Rodrígueze zpoza vápna domácího týmu.
70
Poslední dvacetiminutovka utkání, stav stále stejný, hosté směřují k plnému bodovému zisku.
69
Před Mendym dokázal na hranici pokutového území Monaka odehrát obránce AS.
68
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Lucas Ocampos.
67
Velká šance Rodrígueze, který se ve vápně dokázal odpoutat od bránícího Bodmera, jeho střelu skvělým zákrokem Véronèse chytá.
66
Rodríguez dokázal zablokovat centr soupeře z levé strany, míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
65
Na hrací plochu přilétly nějaké plechovky od piva, které musí sudí Lannoy sebrat a odnést mimo hrací plochu.
64
Nepřesným centrem se domácí připravují o možnost ohrozit branku soupeře.
62
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
60
Je za námi hodina hry, skóre se od třiadvacáté minuty nemění, to znamená, že Monako vede na hřišti OGC Nice 2:0.
59
Velmi tvrdě rozehraný volný kop hostů, míč ale končí na dobře postavené "zdi".
59
Véronèse si staví zeď před rozehráním volného kopu soupeře.
57
Dlouhý centr letí do vápna Monaka, kde míč získává gólman Subašič.
56
Volný kop pro OGC na polovině Monaka. Domácí rozehrají z levé strany.
55
Ale hosté se nedostali do zakončení.
55
Kurzawa bleskově vhazuje z levé strany, na polovině Nice.
54
Moutinho má míč na polovině OGC, hosté rozvážně kombinují.
53
Nepřesný centr domácích z pravé strany, Subašič má míč.
52
Moutinho faulován ve středu hřiště, domácí tak přichází o míč.
51
James Rodríguez nepotřebuje tolik prostoru a okamžitě střílí, nyní jeho střela zpoza vápna prolétla snad pouze metr od vzdálenější tyče.
51
Monako drží míč a čeká na chybu soupeře.
50
Hosté budou moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
49
Hosté řeší celou situaci nákopem dopředu, tam míč vybojoval Bodmer, který ho vrací Véronèseovi.
48
Hraje se převážně ve středu hřiště.
47
Míč si vzal Belgičan Brüls, který posílá centr do pokutového území, výborný zákrok Subašiče.
46
Hned v úvodu druhého poločasu mají domácí výhodu rohového kopu z levé strany.
46
46
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Fabrice Abriel, přichází Franck Honorat.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:05 hodin.
Ve druhém poločase budou muset domácí dohánět dvoubrankovou ztrátu, kterou "nabrali" v poločase prvním. Skóre utkání otevřel již v šesté minutě Rodríguez a na 2:0 upravil v minutě třiadvacáté Rivière. Domácí si sice také dokázali vytvořit šance, ale ani jednu proměnit nedokázali.
45
A nakonec uděluje i žlutou kartu domácímu Kévinu Gomisovi.
45
Začala pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, sudí píská faul.
44
Hra je často přerušovaná, jako by se již oba týmy raději viděly v šatnách.
43
Cvitanich bojuje před Subašičem o míč, ale nakonec je pískán faul.
42
Střelu Mendyho dokázal zablokovat bránící Abidal alespoň do autu.
41
Obrana OGC celou situaci zvládla a rozehrávat bude Véronèse.
40
Volný kop pro Monako, hosté rozehrají z levé strany na polovině soupeře.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, hosté dominují.
38
Rychlý protiútok, který zakončil Riviére střelou uvnitř vápna. Véronèse nemusel zasahovat, Riviére přestřelil!
37
Jenže faulují i hosté na polovině OGC, nezáživná pasáž hry.
36
Další faul na Itala ve službách hostujícího AS Raggiho, tentokrát v blízkosti půlící čáry.
35
Raggi faulován Mendym na polovině AS, hosté získávají míč.
33
Kurzawa nakopává míč na polovinu soupeře.
32
Po obranném zákroku Abidala se domácí domáhali alespoň rohového kopu. Sudí Lannoy je jiného názoru, odkop od branky.
32
Riviére v ofsajdu, Véronèse bude moci rozehrát.
31
Je za námi první půl hodina hry, hosté zatím jasně dominují a oprávněně vedou 2:0.
30
I z druhého rohu dokázali domácí ohrozit branku, Subašič chytá střelu zpoza vápna.
29
Brüls posílá míč z levé strany do vápna, tam si naskakuje Bodmer, před nímž zasáhl Subašič, další roh pro OGC.
28
Po zásahu Raggiho budou domácí rozehrávat první rohový kop.
27
Ten domácí rozehráli z levé strany, ale obrana Monaka odvrací do bezpečí.
26
Cvitanich mohl nyní snížit, ale skvělým zákrokem se blýskl Subašič, který míč po střele zpoza vápna vytěsnil konečky prstů na roh.
25
Monako zatím hraje výtečně, z minima hosté vytěžili maximum.
23
EMMANUEL RIVIÈRE si dokázal nejlépe naskočit ve vápně na centr Martiala z pravé strany a přesnou hlavičkou překonává Véronèseho.
23
Moutinho dobře zasáhl do přihrávky soupeře před pokutovým územím Monaka, domácí se již neprosadili a musí se bránit.
22
Statistika držení míče: 50% : 50%.
21
Hosté kombinují na vlastní polovině, nikam nespěchají.
20
Domácí zaútočili, centr z pravé strany, ale Eysseric nedoskočil na míč.
19
Standardní situace z pravé strany, z těsné blízkosti postranní čáry. Míč letí do pokutového území z kopačky Moutinha, ale obránce OGC odhlavičkovává.
18
Po faulu na Rodrígueze budou hosté rozehrávat volný kop na polovině OGC.
17
Ale domácí kapitán Digard odvedl dobrou práci a získal míč pro svůj tým.
17
Další rohový kop Monaka, z pravé strany rozehrává Rodríguez.
16
Ale nyní již vhazují domácí, míč končí od Toulalana za postranní čárou.
15
Od Rodríguze se odráží míč za postranní čáru, ale sudí je jiného názoru, hosté vhazují z pravé strany.
14;;
Ragi "šikovně" padá v souboji s domácím hráčem, který se snaží dostat do šance, rozhodčí pískají útočný faul.
13
"Malá domů" v podání domácích fotbalistů, Véronèse vykopává až na polovinu Monaka.
12
Ale je pískán útočný faul Carvalha, domácí získávají míč.
11
A nakonec si hosté rohový kop zopakují, po zásahu Véronèseho budou rozehrávat tentokrát z pravé strany.
11
Rohový kop pro Monako, hosté rozehrají z levé strany.
10
První desetiminutovka jednoznačně patřila hostům, kteří jsou mnohem aktivnější a zaslouženě vedou.
9
Raggi neodcentroval z pravé strany a raději vrací míč zpět.
8
Skvělý vstup hostů do dnešního utkání, jak zareagují domácí?
6
Z pravé strany si sbíhá JAMES RODRÍGUEZ, který má volnou cestu k bráně a křižnou střelou pod padajícím Véronèsem dává první gól utkání.
5
Ale velmi rychle míč ztrácí, zaútočit mohou hosté.
5
Domácí kombinují před pokutovým územím soupeře.
4
Abidal nakopává před pokutové území soupeře, kde si nabíhá Martial, jehož střelu Véronèse chytá.
2
Z levé strany rozehrává Rodríguez, ale míč směřuje přímo do rukavic gólmana Véronèseho.
2
Hosté rozehrají volný kop na polovině domácího týmu.
1

OGC Nice: Veronese – Genevois, Bodmer, Gomis, Kolodziejczak – Eysseric, Mendy, Abriel, Digard (C), Brüls – Cvitanich.
Náhradníci: Cardinale – Palun, Bruins, Benrahma, Bosetti, Amavi, Honorat.

AS Monaco FC: Subašič – Raggi, Carvalho, Abidal (C), Kurzawa – Rodríguez, Obbadi, Moutinho, Toulalan, Martial – Rivière.
Náhradníci: Romero – Fabinho, Isimat-Mirin, Tisserand, Ocampos, Kondogbia, Germain.

Rozhodčí: Lannoy – Dansault, Cano.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Stephane Lannoy. Na čarách mu budou pomáhat Eric Dansault a Frederic Cano. Čtvrtým rozhodčím je Benoit Bastien.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se naposledy utkaly v sezóně 2010/2011, kdy na podzim přívítalo Monako Nice na svém hřišti a muselo se spokojit pouze s bodem za remízu 1:1. V odvetě se na jaře roku 2011 radovalo domácí Nice, které Monako přehrálo 3:2.
OGC Nice
Nice má na svém kontě po patnácti ligových kolech sedmnáct bodů, což zatím stačí pouze na patnácté místo. Uklidněním pro OGC může být fakt, že náskok před sestupujícími týmy je nyní sedmibodový. Poslední Sochaux a předposlední Ajaccio ztrácí již devět bodů.
FC Lorient – OGC Nice 3:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Argentince Darío CVITANICH, který má na svém kontě sedm branek.
AS Monaco
Bohaté AS, jeden z hlavních adeptů na ligový titul, zatím zaostává za dalším bohatým francouzským klubem, vedoucím PSG, na který ze třetího místa ztrácí již pět bodů! Druhé Lille má přes monackým klubem náskok pouhého bodu. AS protrhlo sérii domácích neúspěchů až v předposledním odehraném kole, kdy na hřišti Nantes vybojovalo těsné vítězství 1:0 a v minulém kole si doma, při absenci střelce Falcaa, poradilo s neškodným Rennes 2:0.
FC Sochaux – AS Monaco 2:2
AS Monaco – Lyon 2:1
Lille OSC – AS Monaco 2:0
AS Monaco – Évian TG 1:1
FC Nantes – AS Monaco 0:1
AS Monaco – Stade Rennes 2:0

Nejlepším střelcem domácího celku je Kolumbijec Radamel FALCAO, který má na svém kontě devět branek.
Vítejte u onlajn přenosu utkání šestnáctého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OGS NICE přivítá v Allianz Riviera v Nice AS MONACO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.