To je ode mne pro dnešek vše. Rád se s Vámi zas uvidím při dalších přenosech Ligue1. Hezký večer přeje David Sochor.

Rohy: 5 – 3
Fauly: 6 – 17
Žluté karty: 1 – 1
Červené karty: 0 – 0
Je dobojováno. utkání rozhodla jediná chyba domácího brankáře. Ten ji sice na začátku druhé půle odčinil, když chytl 2 jasné tutovky Erdinçovi. I tak je domácí brankář smutným hrdinou zápasu. Naopak Erdinç se může radovat, neboť Saint-Étienne získalo ztracené body proti Lyonu zpět a to může znamenat posun tabulkou vzhůru.
90+4
Ještě jedna rozehrávka od domácí branky.
90+3
Běží poslední minuta nastavení.
90+2
Domácí trenér je nervozní z vývoje utkání, jeho svěřenci mu radosti zatím nedopřáli.
90+1
Brison chtěl před brankou najít Erdinça, ale ten byl obsazený, navíc letící míč jej vůbec netrefil, Veronese jej zachytil a rozehrává.
90+1
Nastaveny budou 3 minuty.
90
Běží poslední minuta první půle, domácí už nemají příliš času na korekci výsledku.
89
Ghoulam svedl běžecký souboj s Eyssericem, který do něj nenápadně strčil, což hostujícího obránce vyvedlo ze stability a upadl, hlavní sudí pískl nedovolený zákrok.
88
Dobývání území na poloviny Saint-Étienne je pro domácí dosti vyčerpávající, hosté brání místy i v deseti lidech.
86
Brüls našel Amaviho v šestnáctce, ale ten mířil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Stéphane Ruffier.
86
Erdinç ve výskoku zahrál rukou, domácí budou kopat přímý kop.
85
Hosté už brání vytvořený náskok, jejich odkopy končí na půlící čáře.
84
Ze standardní situace od rohového praporku se nic nestalo, spíše se hosté dostali k míči a vyvážejí míč co nejdále od své branky.
83
Hosté jsou již pod obrovským tlakem, ale zatím Ruffier nemusel řešit žádnou ošemetnou situaci, ani teď ne, hostující obrana raději zahrála na roh.
82
Poslední střídání v celku hostů. Francka Tabanoua nahradí Jonathan Brison.
82
Po rohu se míč dostal až na půlící čáru, odkud jej domácí nasměrovali zpět před Ruffiera, ale Digard se neprosadil.
81
Amavi hledal před Ruffierem někoho ze spoluhráčů, přihrávka byla sražena na roh.
80
Do konce základní hrací doby chybí asi 10 minut a hosté stále vedou o jednu branku, v posledních minutách se sice více brání, ale zatím úspěšně.
79
Puel se snažil zachránit míč na hrací ploše a přitom se srazil s vlastním spoluhráčem, takže míč nakonec skončil v zámezí. Aut pro Saint-Étienne.
78
Hosté nikam nespěchají, mají o jednu branku náskoku, Clerc místo, ba vyrazil vpřed celou akci zabrzdil a zvolil přihrávku dozadu.
77
Domácí protlačili a to doslova míč až před šestnáctku hostů, tam o něj přišli, Ruffier pomohl obraně a odkopává míč daleko od své branky.
75
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jérémy Pied, přichází Jordan Amavi.
73
Hra se přesunula do středu hřiště, nastalo ticho před bouří.
72
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Renaud Cohade.
71
Hamouma předal na spoluhráče, ale bylo to nepřesné. Odkop od branky Veroneseho, ten si v posledních minutách na míč téměř nesáhl.
70
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Alexy Bosetti, přichází Franck Honorat.
69
Všech deset bránících hráčů Saint-Étienne se pohybuje před vlastním pokutovým územím, to se domácím špatně prochází.
68
Po rohu se k míči dostali domácí, ale při rychlém brejku ztroskotali na hranici šestnáctky, když si špatně přihráli.
67
Tabanou se snažil uvolnit ve vápně domácího týmu, jenže proti byl Puel, který míč zahrál na roh.
66
Domácí zkouší dlouhými míči nacházet Brülse nebo Bosettiho, ale hosté zatím jejich úmysly čtou dopředu.
64
Avizované střídání je tu. Odešel Fabien Lemoine a jeho místo zaujal Jérémy Clément.
63
Hostující tým chystá střídání.
62
Eysseric se postavil k přímému kopu z 32 metrů, jenže čechraný míč do šestnáctky skončil na první hlavě hostující obrany.
61
Tak přeci jen domácí zapnuli na vyšší obrátky, obrana Saint-Étienne se nestačí ohánět.
60
Nakonec to domácí zkusili centrem z levé strany, míč přistál na hlavě Brülse, který zamířil pouze mimo branku Ruffiera.
59
Nice začíná nový útok od vlastní branky, postupně přechází půlící čáru, jenže ke střele se nelze propracovat.
58
Tabanou se teď může zlobit akorát sám na sebe. Přihrávka přes celou šestnáctku mu přistála na noze přesně, ale záložník ASSE jej do sítě neusměrnil.
56
Ghoulam si při výskoku na míč pomohl proti Digardovi rukama, proto rozhodčí přerušil hru a míč přisoudil domácímu celku.
55
Clerc musel zvolit přihrávku vzad, hosté se připravili o postavení u vápna Nice.
54
Digard vysouvá před spoluhráče, který zaměstnal Ruffiera, ten pouze jistil míč letící nad jeho branku.
53
Domácí jsou v útlumu, hra se pohybuje především na jejich polovině, kde hrají hráči Saint-Étienne.
51
Žlutou kartu dostává Grégoire Puel (OGC Nice).
50
Přímý kop domácích bude zahrávat Brüls, míč letěl na vzdálenější tyč, kde jej hosté odvracejí do bezpečí.
50
Žlutou kartu dostává Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne).
48
Tak to je neuvěřitelné, co teď zahodil Erdinç, sám zůstal u pravé tyče domácí, jenže Veronese jej vychytal. Domácí nevstoupili do druhé půle vůbec dobře.
46
Hosté se rychle dostali na polovinu soupeře, Erdinç se dostal za obranu, ale tentokrát si na Veronese nepřišel.
46
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Luigi Bruins, přichází Valentin Eysseric.

Žluté karty: 0 – 0
První poločas je minulostí. Domácí v úvodu na svého soupeře nastoupilo a dostalo ho pod tlak, ale branku nevytěžilo. Naopak ve 23. minutě otupil veškeré naděje domácích svojí minelou brankář Veronese, když nabídl branku Erdinçovi, který v podobné situaci nezaváhal. Pak se hra vyrovnala a ani jeden tým si již nevytvořil vážnější šanci.
45
Začala poslední minuta prvního poločasu, ve kterém hosté od 23. minuty vedou 1:0.
44
Corgneta na půlící čáře skluzem sestřelil Abriel. Oba hráči se cítí podrážděni, emoce nakonec uklidňuje hlavní sudí.
43
míč se několikrát vrátil k Veronesemu, domácí brankář zjistil, že dlouhými pasy to nepůjde, tak zvolil rozehrávku na kratší vzdálenost.
42
Pied na prvé straně dostal míč, nacentroval do vápna, ale pouze mezi hostující hráče v čele s brankářem Ruffierem. Tem míč stáhl ze vzduchu.
40
Začala poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí stále prohrávají o jednu branku. Hosté se brání, co jim síly stačí.
39
Rohový kop Nice letěl na penaltu, ale tam nikdo z hráčů nedoskočil a tak balón vyskákal ven z pokutového území.
37
Přímý kop Saint-Étienne zahrával Ghoulam. Veronese měl štěstí, že míč chytl jinou rotaci, jinak by skončil za jeho zády.
36
Hlavička Pejčinoviče po přímém kopu Brülse končí mimo hostující branku.
35
Brüls zatím dobře drží míč na svých kopačkách, hostům nezbývá nic jiného než domácího podhrotového hráče faulovat.
34
Ať se teď hostující brankář snažil seč mohl, druhému rohu nezabránil.
34
Ten rozehrálo Nice nakrátko, ale branku Ruffiera neohrozilo.
33
Exekuce se ujal samotný Brüls, ale nacvičený signál se domácím nepovedl, alespoň vybojovali roh.
32
Přímý kop Nice ze vzdálenosti okolo 30 metrů, po faulu na Brülse.
31
Hamouma se po pravé straně dostal pouze k půlící čáře, tam jeho postup zastavila trojice protivníků.
30
Půlhodina hry je téměř za námi, domácí fotbalisté nevyužili svůj úvodní tlak. Hosté pak dostal do vedení kiks brankáře Veronese. Hosté od té doby brání své území bezchybně.
29
Digard vybojoval míč na Diomandem, přihrávka směřovala na nabíhajícího Brülse, který pouze jemně tečoval na Bosettiho, který se už k míči nedostal, Ruffier naopak ano.
28
Erdinç si naběhl do uličky, míč dostal, jenže o zlomek vteřiny později než měl. Odmávaný a odpískaný ofsajd.
27
Pejčinovič v nouzi zahrál malou domů, tentokrát Veronese na nic nečekal a napálil míč co nejdál od své branky.
26
Nice najednou prohrává osobní souboje u všech míčů je později, zřejmě na ně padla "deka".
25
Hostům se najednou lépe dýchá. Podnikají další protiútok.
23
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí brankář daroval Saint-Étienne doslova gól na zlatém podnose. Malá domů od Pejčinoviče mu přeskočila nastavenou kopačku. K míči se rychle přiblížil MEVLUT ERDINC, který usměrnil míč do prázdné branky.
22
První roh utkání budou zahrávat hosté. Jenže ten skončil pouze v rukavicích domácího brankáře Veronese.
20
Tak až teĎ musel předvést své kvality. Hamouma se na něj řítil sám, Pejčinovič se s ním vrátit, takže a za pomocí svého brankáře získali pro Nice míč.
19
Na dlouhý pas si zaběhl Tabanou, jenže jeho volej nemířil mezi tři tyče domácí branky. Veronese ještě neměl žádnou práci.
18
Hra uprostřed hřiště na atraktivitě střetnutí pouze ubírá.
17
Tabanou proběhl až k vápnu, ale tam o míč přišel.
16
Po malé domů si zahrál i gólman Ruffier. Po odkopu hlavičkovali sice domácí, ale do pouze do zámezí.
15
Hra se mírně vyrovnala, i hosté poznali, že se s domácími dá hrát poměrně slušný fotbal.
14
Pied pohlídal přechod Saint-Étienne do útoku. Domácí záložník si převzal míč a otáčí hru směrem na Ruffiera.
13
Domácí rozehráli signál z přímého volného kopu, ale k přímé střele se nedostali.
12
Corgnet si sice vybojoval míč, ale předávka na nabíhajícího spoluhráče ve středovém kruhu nebyla přesná.
11
Nice kombinuje uprostřed hřiště. Zatím se však nemůže prosadit před hostující vápno.
10
Corgnet lehce rukama zastavil Digarda, rozhodčí přerušil hru, míč zůstane domácím fotbalistům.
9
Domácí zatlačili svého soupeře před jeho šestnáctku, Brüls nadvakrát protlačil míč na nabíhajícího Pieda, který ještě hledal na druhé tyči postaveného spoluhráče. Vyslal jeho směrem míč, ten však adresáta nezastihl na správné adrese.
7
Erdinca zastavil ofsajd.
6
Na chvilku byla celá levá strana Nice volná, a proto domácí postupovali vpřed. U půlící čáry však museli zabrzdit svůj postup.
5
Pas na Bosettiho nebyl přesný, k míči si ve vlastní šestnáctce mohl v poklidu dojít Ruffier.
4
Saint Étienne se k míči ještě nedostalo, zatím hrají pouze domácí, i když jen uprostřed hřiště.
3
Ruffier musel poprvé vážněji zasahovat, hosté nepřesně rozehráli a ke střele před vápnem se dostal Brüls.
3
Kapitán Digard se zapomněl v ofsajdu, proto nemohl přijmout přihrávku směřující na jeho osobu.
2
První pokus o vysunutí Bosettiho končí neúspěchem, domácí se však k míči vrátili.
1
První poločas byl právě zahájen. Domácí vrací míč až k vlastnímu brankáři.
1
Rozehrávky se ujmou domácí.
Pozdravení soupeřů a rozhodčích, losování o míč a stranu a můžeme pomaličku začít.
Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše.

OGC Nice: Veronese – Puel, Genevois, Pejčinović, Kolodziejczak – Bruins, Abriel, Brüls, Digard (C), Pied – Bosetti.
Náhradníci: Mandrea – Gomis, Palun, Rafetraniaina, Eysseric, Amavi, Honorat.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Ghoulam – Hamouma, Lemoine, Corgnet, Diomande, Tabanou – Erdinç.
Náhradníci: Moulin – Pogba, Brison, Clément, Cohade, Gradel, Mollo..

Hlavní sudí: Clément Turpin
Asistenti: Laurent Stien, Nicolas Danos.

OGC Nice

Domácí jsou na tom ještě hůře. Vstup do sezóny jim sice vyšel, ale v posledních utkáních nepředvádí nijak oslnivé výsledky. Většinu výher, které Nice získalo, tak získalo na domácím hřišti, na venkovních plochách si nejsou příliš jisti. Po 13 odehraných kolech jsou domácí na 13. místě s bilancí 5-2-6 a brankovým poměrem 14-16.

Posledních 5 zápasů
PSG – Nice 3:1
Nice – Bordeaux 1:2
Bastia – Nice 1:0
Nice – Marseille 1:0
Toulouse – Nice1:0

Nejlepší střelec: Dario Cvitanich – 7 branek.
AS Saint-Étienne

Hosté po dobrém vstupu do sezóny neprožívají zrovna nejlepší období. Před reprezentační pauzou se střetli s Lyonem na vlastním hřišti a odešli poraženi 2:1. Saint-Étienne je po 13. kolech na 9. místě, když jeho bilance je 5-3-5. Svým sokům nasázelo 18 branek a 17 jich od nich inkasovalo.

St. Étienne – Lyon 1:2
Sochaux – St. Étienne 0:0
St. Étienne – PSG 2:2
St. Étienne – Lorient 3:2
Monaco – St. Étienne 2:1

Nejlepší střelec: Romain Hamouma – 6 branek.
Dobré nedělní odpoledne u sledování francouzské Ligue 1. Nyní se společně podíváme na zápas mezi OGC Nice a AS Saint-Étienne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.