Máme u konce druhou půli, která žádný brankový příděl nenabídla. Tři body po právu zůstávají v Bretani. Foued Kadir vsítil krásné dvě branky po ještě krásnějších přihrávkách Makouna. Poté domácí jen udržovali stav utkání a hosty do ničeho nepustili. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou!
90+3
Ještě ke konci zápasu Bonnart posílá k zemi Saida.
90+2
Centr Popesca Costil lapil do svých rukavic.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Romero skluzem uklidil míč do zámezí před Diarrou.
89
Ochoa nyní předvedl tři úžasné zákroky! Nejprve Said si na něm vylámal hlavou zuby, míč se odrazil k Romerovi, který trefil jen ruku brankáře a poté vše zakončil Makoun střelou přímo do náruče!
88
U postranní čáry Said zatahuje za dres Camaru.
87
Danzé přímý kop rozehrál jen do zdi.
86
Claude Goncalves vidí dodatečně za svůj faul žlutou kartu.
85
Po faulu Goncalvese nechal sudí hru pokračovat, o chvíli později André poslal k zemi Hunoua.
84
Rohový kop hostí Diarra prodloužil na zadní tyč, kde stál Dielna, ve velké šanci přestřeluje branku!
83
Hra pokračovala dále Said před odkrytou brankou našel Romera, který sice vsítil branku, ale kvůli postavení mimo hru nebyla uznána.
82
Na středu hřiště rozehrál na Saida míč Makoun.
81
Výkopem rozehrává Costila hru, ale jako bumerang se k němu míč vrátil a svůj pokus si musel zopakovat.
80
A ihned se ukázal faulem, když se příliš dotíral na Costila.
79
V souboji se zranil Paul-Bastien Lasne a kvůli zranění ho musel vystřídat Stefan Popescu.
78
Nová akvizice Said si vyšlápl na Mutua a drze ho připravil o míč.
77
Poslední střídání pro domácí. Jonathan Pitroipa má pro dnešek splněno, do práce nastupuje Wesley Said.
76
Paul-Bastien Lasne vidí žlutou kartu za podražení Pajota.
75
Z pravé strany na střed se dostal André, míč přiťukl Mostefovi, který o dobrý kus netrefuje díru mezi třemi tyčemi.
74
Pro míč si bez problémů došel Costil.
73
Tečovaný pokus Goncalvese, končí na rohovém kopu pro hosty.
72
Jako horký brambor krotil míč Ochoa po střele Pajota.
71
Další nedovolený zákrok pro hosty, Hunou padl k zemi po zákroku Mutua.
70
Loktem udeřil Nadeau Armanda.
69
Domácí kontrují také střídáním, Julien Féret míří pod sprchy, jeho místo zaujímá Adrien Hunou.
68
Avizované střídání je tu, Joshua Nadeau nahrazuje na place Johana Cavalliho.
67
U pravé postranní čáry kombinuje trio domácích hráčů Danzé, Pitroipa, Pajot.
66
U postranní čáry se chystá střídání hostujícího celku.
65
Krásnou kličku předvedl Danzé na Diarru a zasloužil si potlesk místních fanoušků.
64
Následný rohový kop z kopačky Danzého Ochoa schoval do svých rukavic.
63
Nově příchozí Romero se představil krásnou střelou, kterou Ochoa musel vytěsnit mimo tři tyče.
62
Domácí poprvé střídají, trávník opouští Nelson Oliveira, na jeho místo nastupuje Silvio Romero.
61
V postavení mimo hru se nachází Diarra.
60
K držení Oliveiry se uchýlil Zubar, rozehrávka pro domácí.
59
Dlouhý nákop volí Costil, ale svůj pokus, i přes nevoli domácího trenéra, poslal do autu.
58
Na druhé straně se po narážečce s Pajotem dostává k nebezpečné střele Féret, a také míjí zadní tyč o několik centimetrů!
57
Výkopem od Ochouvi se míč dostává k Lasnemu, a ten volí střelu na delší tyč, kterou míjí jen o několik málo centimetrů!
56
Přihrávku od Makouna Kadir nedokázal udržet na svých kopačkách, míč se odkutálel za brankovou čáru.
55
Jen do zdi protihráčů poslal svoji střelu Féret, následným odrazem se míč dostal Makounovi, který ho necentroval Danzému, avšak ten o něj přišel.
54
Patičkou dozadu Kadir přenechal míč Pajotovi, ale ten ho následně ztratil při kličce proti Dielnemu.
53
U rohového praporku se nechal Goncalves obehrát o míč Kadirem ve spolupráci s Féretem.
52
Přímý kop zahrává Cavalli, ale ve vzduchu hrající Mutu se dopustil faulu.
51
U brankové čáry André jde k zemi po skluzu M´Bengueho.
50
Domácím hráčům se zdálo, že při zpracování zahrál ve vápně rukou Zubar, rozhodčí nechává pokračovat i přes evidentní prohřešek.
49
Tvrdý pozdrav zpoza vápna poslal Makoun.
48
Po pravé postranní čáře táhne míč dopředu Danzé, ale akci zpomaluje přihrávkou na vzadu stojícímu Kana-Biyikovi.
47
Na druhé straně šlapákem poslal k zemi Vincent Pajot Mostefu, vidí za to žlutou kartu.
46
Hned na začátku druhé půle tu mám pozdvižení, po rozehrávce se míč dostal k Oliveirovi, který ve vápně padá k zemi, arbitr nechává pokračovat ve hře a žádný pokutový kop nepíská.
46
46
Před začátkem druhé půle tu máme střídání, v šatně zůstal Jean-Baptiste Pierazzi a na jeho místo nastupuje Claude Goncalves.
Všichni aktéři dnešního utkání se trousí na hřiště.
Sudí Lesage nenastavil ani vteřinku a ukončil první půli, která patřila domácímu Kadirovi, po dvou excelentních pasech svého dvorního nahrávače Makouna vsítil dvě branky v rozmezí dvou minut. Druhá půle, která doufejme přinese zajímavý průběh, začne okolo 21:00.
45
Na hranici vápna Mutu předvádí svá kouzla, míč přenechává Lasnemu, který nachází v ofsajdu stojícího Diarru.
44
Hru chtěl Makoun rozehrát na Kadira, avšak do cesty se mu postavil André.
43
Centr Féreta přeskočil Kadira a skončil v brankářských rukavicích.
42
Domácí rozehrávají míč mezi sebou, nejspíše nechtějí do konce poločasu pustit hosty do nějaké brankové příležitosti.
41
Následný přímý kop poslal Cavalli vysoko nad branku.
41
Další faul domácího borce, Mostea poslán k zemi Makounem.
41
Domácí Oliveira se dopustil útočného faulu na Dielnu.
40
Na krátko rozehrál míč Kadir na Féreta, který ho prodloužil na Makouna, ale tomu následná střela nesedla, a proto poslal míč mimo branku.
40
Po zblokované střele Pajota domácí zahrávají rohový kop.
39
Brankář Costil se opět po delší době zapojil do hry, s Denzém nechali mezi sebou běhat Mutua.
38
Rohový kop zahrával Cavalli, na první pokus míč do vápna nedostal, následným centrem se snažil najít Diarru, kterému chyběl k míči jen krok.
37
Po přihrávce Pajota se odhodlal ke střele zpoza vápna Pitroipa, avšak Ochoa stál, kde měl.
36
Na středu hřiště do sebe ve vzduchu narazili Diarra a Pajot, druhý jmenovaný získal pro svůj tým míč.
35
Do vápna se snažil míč po zemi dostat Pierazzi, avšak natrefil prvního protihráče stojícího před sebou.
34
Odražený míč se ve vápně hostí dostal k Pitroipovi, ale ten byl na těsno hlídán Zubarem, takže neměl žádný prostor něco vymyslet.
33
Na levém straně hřiště se snažil Kadir přihrávkou najít Oliveiru, ale pas byl příliš dlouhý a skončil v zámezí.
32
Následný rohový kop Cavalli prohnal velkým vápnem.
31
Přímý kop rozehrál Mutu, ale nastřelil jen zeď před sebou.
31
Na druhé straně hosté po faulu Armanda budou rozehrávat přímý kop.
30
V obrovské šanci se objevil Pitroipa, Pierazzi udělal velkou hrubici, když netrefil balon, avšak domácí hráč trestuhodně netrefuje prázdnou branku!
29
Pajot se ujímá tohoto kopu, posílá však jen pozdrav brankáři Ochoaovi.
28
Dielna se dopouští nesportovního chování, svým faulem dává možnost rozehrávky přímého kopu domácím.
27
Z akce hostí nebylo nic, Mutu se snažil o kličku, ale šel do několika protihráčů.
26
U míče opět Rennais, Makoun opět zkouší dlouhý pas, avšak míč se dostává na kopačky hostujících hráčů.
25
U brankové čáry hostí Nelson Oliveira poslal skluzem k zemi Andrého a vidí za to žlutou kartu.
24
Jako tank se středem hřiště řítil Pajot, ale síly použil moc a byl mu pískán faul.
23
Roh domácích přerušen po faulu Pitroipy na Ochou.
22
Z pravé strany centruje do vápna Pajot, ale Zubar odkopává na roh.
21
Další postavení mimo hru pro hosty, nyní Mutu přihrál špatně stojícímu Diarrovi.
20
V postavení mimo hru nachytán Mutu po přihrávce Lasneho.
19
Z nějakých 30 metrů netrefuje branku svým pokusem Oliveira.
18
Tuto serii přihrávek předvedla i domácí obrana.
17
Hosté jsou zatím v útoku bezzubý, to podtrhuje i rozehrávka jejich obránců, kteří si přihrávají z jedné strany na druhou.
16
Na středovém kruhu Mutu fauluje Oliveiru.
15
Rennes právě vstřelilo branku!
Branka v rozmezíí 2 minut! A znovu FOUED KADIR, krásně si na prsa zpracoval pas od Makouna a poté prostřelil bez mocného Ochou.
13
Makoun vyslal parádní pas za obranu Ajaccia, kde nalezl FOUEDA KADIRA, který si ještě míč popotáhl přes dva hráče a střelou k zadní tyči poslal domácí do vedení.
12
Domácí Costil se vydal na výlet, nejprve odkopl míč od dotírajícího Mutua, poté skluzem poslal k zemi Diarru, sudí nechal pokračovat ve hře a domácí brankář se dočkal ovací od domácích fanoušků.
11
U postranní čáry si Féret vyšlápl na Cavalliho, sudí tento zákrok rozhodl ve prospěch hostí.
10
Kadir tento roh sám rozehrál přihrávkou na pajota, ale ten míč okamžitě ztratil špatným zpracováním.
9
U rohového praporky si Kadir poradil z dvou členou přesilou a získal pro svůj celek roh.
8
Domácí obrana míč z kopačky Cavalliho odkopává do bezpečí.
8
I na druhé straně se bude kopat rohový kop, a to díky zblokované střele Pierazziho.
7
Hostující Ajaccio si s rohovým pokusem Danzého bez problémů poradil.
6
Na hranici šestnáctky se Pitroipa snažil najít Kadira, ale Diarra tento pokus zahrál na první roh utkání.
5
Domácí Kadir se snažil o překvapivou rozehrávku, avšak hostující celek tento signál dobře přečetl.
5
Hra rukou při zpracování míče pískána Mutuovi.
4
Z velmi velké vzdálenosti právě faulující Cavalli zkouší své štěstí, ale balon končí mimo velké vápno.
3
U střední čáry je faulován Pitroipa Cavallim.
2
Do náznaku první šance se tlačí domácí, Féretovi však míč utíká od nohy.
1
Hostující Mutu rozehrál dnešní utkání ze středového kruhu.
1
Obě družstva už jsou nastoupena. Domácí ve své tradiční černočervené kolekci, hosté celý v bílém.
Trenérem domácího týmu je pan Philippe Montanier, hosty má na starost pan Fabrizio Ravanelli.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé (C), Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Féret, Makoun, Pajot – Kadir, Pitroipa, Oliveira.
Náhradníci: N´Diaye – Hountondji, da Conçeiçao, Konradsen, Hunou, Saïd, Romero.

AC Ajaccio: Ochoa – Pierazzi (C), Zubar, Dielna, Bonnart – Cavalli, Mostefa, André, Lasne, Diarra – Mutu.
Náhradníci: Sissoko – Popescu, Nadeau, Crescenzi, Arrache, Goncalves, Camara.

Rozhodčí: Lesage – Denis, Cano.

Dnešní utkání bude jako hlavní arbitr řídit pan Mikael Lesage a na pomoc bude mít pány Frédérica Cana a Sébastiena Denise.
AC Ajaccio

Hráči domácího Rennais jsou na tom lépe. V letošní sezoně dokázali dvakrát odejít ze zápasu vítězně a navíc přidali stejný počet nerozhodných výsledků. V tabulce jim patří 5. místo i za aktivní skore 5:4.

V 5. kole uhrál Stade Rennais na hřišti Olympique Lyonnais cenou remízu 0:0.

Ve vloženém 7. kole zavítá celek z Bretaně na kolbiště Montpellieru a v kole následujícím bude hostit na svém stadionu Nantes.
Stade Rennais FC

Hostující Ajaccio v této sezoně ještě nepoznal chuť vítězství, na svém kontě má 3 remízy a 2 prohry s pasivním skore 3:5, a proto v tabulce zaujímá 17. příčku.

V minulém kole Ajaccio hostil na svém stadionu celek Evian TG a v přestřelce prohrál 2:3, v 81. snížil nejdříve Lasne a po něm v 86. Tallo.

Ve vloženém 7. kole bude v týdnu hostit Olympique Lyonnais a o víkendu, taktéž na svém hřišti přivítají Montpellier.
Přeji krásný sobotní večer a vítám Vás u 6. kola francouzské Ligue 1. Domácí Stade Rennais FC hostí na svém zeleném pažitu AC Ajaccio. Úvodní výkop zápasu je na programu od 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.