Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi s těším se někdy příště na počtenou.
Je dobojováno! Domácí nakonec vítězí nejtěsnějším možným rozdílem, když jedinou branku v zápase vstřelil Lemoine. Zápas se odehrál na dvě odlišné půle, kdy první byla pro diváka zcela nezáživná, v té druhé již bylo k vidění několik pěkných fotbalových akcí.
90+2
Taktické střídání domácího celku. Odchází střelec jediné branky v utkání Lemoine, místo něj na závěrečné okamžiky dojde Diomandé.
90+2
Sankharé vidí žlutou kartu za protesty, zdá se, že hostujícím hráčům pomalu ujíždí nervy.
90
Rozhodčí v tomto zápase nastaví ještě tři minuty.
87
Mandanne měl na hlavě vyrovnávací branku, nasměroval ji však těsně nad!
87
Střídání domácích, v dnešním zápase druhé. Nicolita nahrazuje Cohada.
84
Roh pro domácí celek. Zahrával ho Cohade, ovšem míč odvrací hostující obrana.
83
Langil přenechá své místo v sestavě Giressovi aneb druhé střídání hostujícího mančaftu v dnešním zápase.
82
Guilavogui přelstil hostující obranu, nedokázal již ale přesně přihrát. Škoda, mohla z toho vzniknout zajímavá příležitost.
80
Brandão se dostal do velmi ostrého úhlu, přesto z tak složité situace dokázal vymyslet zajímavou střelu. Ta bohužel pro něj ovšem těsně minula hostující bránu.
76
První střídání pro hosty. Diallo přenechá místo Mandanneovi.
76
Další centr Clerca destinace Brandão. Tentokrát brazilský útočník míč dobře zpracoval, poslal ho však znovu vysoko nad.
73
Držení míče je ve prospěch domácího celku a to 65%. Paradoxně ovšem hosté začínají hrát aktivněji a aktivněji.
71
Dlouhý centr Beauvua na Yatabarého, ten byl však již v pozici mimo hru.
70
Beauvue a jeho pokus z velké vzdálenosti letěl hodně mimo.
69
Další žlutá karta, tentokrát ji vidí hostující Lemaître.
67
Druhá půle je zcela odlišná od té první. Oba celky se prezentují aktivnější hrou, nechybí jim rychlost a elán.
65
První střídání v zápase, střídají domácí. Corgnet přenechá místo Guilavoguiovi.
64
Brankář Ruffier neudržel nervy na uzdě a vidí tak od sudího žlutou kartu za protesty.
63
Domácí Corgnet vidí žlutou kartu za faul na Mathise.
62
Znovu Beauvue! Po rohu se dostal k míči v malém vápnu a nechal vyniknout domácího brankáře. Ten prokázal rychlý postřeh a opět míč vytěsnil mimo. Domácí svému gólmanovi mohou děkovat, že v utkání stále vedou!
61
První vážná šance Guingampu v utkání! Beauvue zahrával přímý kop přímo na bránu k tyči, gólman Ruffier se musel pořádně natahovat, aby míč vyškrábl alespoň na roh.
60
Brison vidí žlutou kartu za protesty směrem k rozhodčímu.
56
Hamouma zahrával další rohový kop. Na něj si naskočil nejlépe domácí Brandão, hlavou však míč posadil o pár centimetrů nad břevno!
54
Tahle branka by mohla napomoci tempu zápasu, hosté musí přestat s defenzivní hrou a vrhnout více úsilí do útočné fáze.
52
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Podporování domácích fanoušků vzalo za své a domácí se dostávají do vedení! FABIEN LEMOINE našel pěkným centrem nabíhajícího si Brandãa, který mu míč vrátil a na domácího útočníka tak zívala poloprázdná brána. Lemoine nemohl nedát.
51
Domácí diváci vidí moc dobře, že jejich tým má několik problémů a tak se je snaží hlasitě podporovat. Třeba to napomůže rytmu zápasu.
49
Beauvue zůstává ležet na zemi po kontaktu s Brisonem. Měl by být ale v pořádku.
48
Centr Corgneta na levé křídlo byl odvrácen hostující obranou mimo. Domácí tak musí zase začínat od poloviny hřiště.
46
Během poločasu neregistrujeme žádné střídání, hráči pokračují v neměnných sestavách.
46
První poločas je za námi, branku jsme v ní ovšem neviděli. Domácí jsou o krok aktivnějším týmem, chybí jim však větší aktivita. Pokud ji ve druhém poločasu dosáhnou, mohou myslet i na vstřelenou branku.
45
Rozhodčí v prvním poločase nastaví jednu minutu.
43
Domácí hráči mohli utíkat do rychlého protiútoku, scházela jim však rychlost a z akce tak nic není.
41
Zápas konečně dostává pořádný spád, bohužel se blíží poločas, který aktivitu obou týmů rychle otupí.
39
Pěkná akce domácího Cohada! Ten střílel z hranice šestnáctky jen těsně nad břevno hostující brány.
38
Martins Pereira vidí žlutou kartu za faul na domácího Hamoumu.
36
Velké zmatky v hostující šestnáctce. Po Haumomově centru vznikla v šestnáctce velká mela, hostům se však s vypětím všech sil nakonec podařilo odvrátit nejhorší a dostat míč daleko od svého gólmana.
34
Hamouma zahrával další přímý kop pro domácí celek. Jeho pokus však letěl tam, kam všechny předchozí – vysoko nad břevno.
32
Clerc se snažil rychlým pasem snažil uvolnit domácího záložníka, hostující obrana však jejich celý úmysl vystihla.
31
Lemoine se uvolnil na levém křídle a dostal se ke střele. Ta však místo brány skončila v ochozech domácího stadionu.
30
Půlhodina hry je za námi a zatím jsme neviděli žádnou vážnější střelu na bránu.
27
Pozor ruka hostujícího Dialla v pokutovém pásmu, sudí však celou situaci přehlédl a nebude pískat penaltu.
25
Pěkný pas Corgneta na nabíhajícího si Hamouma, kterému se však nepodařilo zpracovat si ideálně míč.
24
Domácí mají problém dostat se do vážnější šance, hra zatím nemůže diváky příliš bavit.
20
Brison hledal dlouhým míčem nabíhajícího si Cohada, ten si však kulatý nesmysl nedokázal zpracovat.
18
Zápas stále čeká na svoji první vážnou šanci. Oba celky začaly hodně defenzivně.
16
Domácí jsou stále častěji na míči a snaží se vytvářet si šance.
14
První zajímavá šance domácího celku. Clercův centr našel přesně hlavu nabíhajícího Brandaa, ten však míč poslal příliš nad.
12
Hostující hráči jsou zataženi ve svém pásmu a zatím se jen brání. Domácím tahle strategie činí spoustu problémů.
8
Centr Clerca skončil přímo v rukavicích gólmana Samassy.
7
Hosté se pokusili o první útočný pokus, domácí záložníci se však rychle vrátili a překazili akci již v jejím počátku.
5
Favorizovaný domácí celek do zápasu vstoupil s větší vervou a fotbalisté v zeleném zatím drží míč na svých kopačkách.
4
Roh se však domácím nepodařilo zahrát přesně. I tak dostali ale možnost druhého kopu, který taktéž odvrací hostující obrana. Tentokrát do hřiště.
3
Domácí v zelených dresech začínají rohovým kopem, který vybojovali po náznaku první ofenzivní akce.
1
Počasí je dnes jako stvořené pro fotbal, podmínky jsou ideální. Oba celky jsou již nastoupeny na hřišti a čeká se na úvodní výkop.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Perrin (C), Zouma, Brison – Clément, Lemoine, Cohade – Hamouma, Brandão, Corgnet

EA Guingamp: Samassa – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Lemaître – Mathis (C), Diallo, Sankharé, Beauvue, Langil – Yatabaré.
Oba celky za sebou mají již své letošní úvodní zápasy, vedly si poměrně odlišně. Zatímco Saint-Étienne přetlačil Ajaccio na jeho vlastním hřišti nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, nováček soutěže Guingamp nestačil doma na favorizovanou Marseille, fotbalistům z jihu Francie podlehl 1:3.
Pěkný den u sledování online přenosu z utkání nejvyšší francouzské fotbalové ligy nesoucí název Ligue 1. Ta dnešním dnem pokračuje ve svém druhém kole, v námi sledovaném duelu budeme svědky měření sil mezi domácím AS Saint-Étienne a hosty z EA Guingamp. Zápas začíná v 20:00 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.