Díky za pozornost a u fotbalu opět na počtenou.
Je dobojováno. Monaco mělo problémy především v prvním poločase, kdy soupeř kladl odpor. Ve druhém už tolik nehrozil, hosté dobře bránili a těsně před koncem přidali potvrzující branku. Střídající Ocampos překonal brankářa a stanovil tak konečný výsledek na 2:0.
90+2
Ještě se před Ahamadu dostával Ocampos, ale dřív byl u míče obránce Yago.
90+1
Monaco dohrává s míčem na své útočné polovině.
90
Nastavují se tři minuty.
89
Teď už to skutečně vypadá, že není co řešit. Monaco si kráčí ke třem bodům. Vzhledem k té druhé části asi zaslouženě.
88
Monaco právě vstřelilo branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto. LUCAS OCAMPOS si naběhl na přesný centr z pravé strany a krásným volejem v pádu dokázal překonat Ahamadu. Opravdu pěkný fotbalový moment a výstavní branka v síti domácího strážce. Asistence: Rodríguez.
86
Domácím se nedaří s výsledkem něco udělat. Pořád naráží na připravenou obranu Monaca.
84
Už se blíží závěr zápasu, stále je stav pouze 0:1. Druhý poločas nenabídl bohužel žádnou pohlednou podívanou.
82
Vystřelil Toulalan a zhruba metr nad bránu.
81
Standardku budeme sledovat i na druhé straně. Zhruba pětadvacet metrů před Ahamadovou bránou.
80
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Emmanuel Rivière.
80
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Óscar Trejo.
79
Didot si došel k odraženému míči a z voleje vypálil na Subašičovu bránu, mnoho nechybělo. Rána končí těsně vedle.
78
Trestný kop pro Toulouse, který zvyšuje svůj tlak.
77
Chorvatský brankář znovu připraven i na pokus z dálky. Nic složitého to pro něj nebylo.
76
Carvalho musel likvidovat nebezpečný centr Didota, bude z toho roh.
75
Druhý tým tabulky hraje co potřebuje. Nikam se zbytečně nehrne a čeká na brejky. Bohužel sledujeme sérii nepřesností na obou stranách.
74
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Mounir Obbadi, přichází Fabinho.
73
Monaco bude znovu střídat, ale ještě se hraje a čeká se, až se přeruší hra. Stále hosté v pohodě brání výsledek.
72
Stav se ale nemění, centr Didot si v pohodě stáhl do rukavic Subašič.
71
Roh pro domácí, vybojoval ho Sylla. Ještě dvacet minut do konce zápasu.
70
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Eden Ben Basat.
69
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Falcao, přichází Lucas Ocampos.
67
U postranní čáry se chystá střídání a vypadá to, že na obou stranách.
66
Teď zrovna nezasáhl zrovna jistě gólman Subašič po centru Regattina. Nakonec mu pomohla obrana.
65
Monaco si za druhý poločas zaslouží dát branku, ale má i trochu smůly.
64
Ta právě přišla a tentokrát byl Falcao neobsazený. Dostal se na malé vápno, i když do poměrně složitého úhlu a vypálil na poloprázdnou bránu. Tam byl znovu stoper Zebina, který ve druhém poločase už podruhé vykopl míč z brankové čáry.
62
Hraje se ve středu hřiště, stále čekáme na nějakou zajímavou šanci.
61
Monaco zahrávalo roh, na který si chtěl naskočit Falcao, ale toho si dnes obránci velice pečlivě brání.
60
Po hodině hry je výsledek stále stejný, hosté jsou však ve druhé části daleko aktivnějším mužstvem. A co hlavně – nebezpečnějším.
59
Výborný zákrok Ahamady, který svůj tým znovu podržel. Hlavička Obbadiho šla do šibenice, brankář ale vytáhl jistý zákrok.
58
Žlutou kartu dostává Étienne Didot (Toulouse FC).
56
Hosté reklamovali ještě faul na svého útočníka, ale nakonec se pokračovalo ve hře. Na penaltu to nebylo.
55
Obrovská šance a v ní Falcao. Ten se dostal za obranu soupeře, potkal se tváří v tvář s brankářem Ahamadou a v pádu na něj vystřelil. Míč se pozvolna šoural do brány, na brankové čáře však zasáhl kapitán Zebina a vykopl ho do bezpečí.
54
Po delší době si tak připsal zákrok, ale nebylo to pro něj nic zvlášť obtížného.
53
Výtečný zákrok předvedl Subašič po střele z dálky. Pálil Ben Yedder.
51
Toulouse se nemůže dostat nějakého tlaku, Monaco hraje na obraně velice pozorně.
50
Žlutou kartu dostává Jérémy Toulalan (AS Monaco FC).
50
Nebyla rozehrána vůbec dobře, navíc se Toulalan provinil zbytečným faulem.
49
Na hřišti leží Kondogbia, byl tvrdě dohrán soupeřem, obejde se to bez žluté karty. Monaco bude mít ovšem standardku.
48
Pokračují tak stejné sestavy, u míče jsou momentálně hráči Monaca.
47
Vypadá to, že do druhé části žádný z trénérů neudělal změnu ve své sestavě.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
Máme za sebou první poločas, který nabídl solidní fotbal a také často hluché momenty. Toulouse se mohlo dostat několikrát do vedení, ale trpělivě hrající favorit čekal až se naskytne šance. To se stalo ve 36. minutě, kdy nacentroval do vápna Kondogbia a jeho přihrávku uklidil do brány Kurzawa. Následně mohl vyrovnat Sylla, ale v jasné pozici netrefil ideálně míč. Výsledek tedy po prvním poločase 0:1.
45
45
Po faulu Abidala kopali domácí standardku, ale ta končí u obránce Carvalha.
44
Žlutou kartu dostává Éric Abidal (AS Monaco FC).
43
Tak to byla i smůla, protože šance to byla obrovská a Sylla byl trestuhodně volný.
42
Sylla v obrovské šanci. Dostal se k odražené míči na velké vápně a jen díky tomu, že mu střela na mokrém terénu nesedla, není vyrovnáno. K vyrovnání chyběly centimetry.
41
Kolem pěti minut do konce poločasu a Monaco drží těsný výsledek. Míč má na svých kopačkách.
40
Utkání je to vyrovnané a Toulouse se za výkon nemusí stydět. Jen by to chtělo v útočné fázi zlepšit koncovku. Především netrefení prázdné svatyně musí mrzet.
39
Míč u Ahamady, který musel zasahovat dvakrát, stejně tak Subašič.
38
Teď jsou na řadě domácí, kteří musí opět zvýšit aktivitu. Jakmile polevili, přišel trest v podobě gólu.
37
Možná je to pro Toulouse krutý výsledek a samotný průběh, ale Monaco ukázalo soupeři dokonalou lekci z produktivity.
36
Je zde první branka zápasu. Dlouho se nic nedělo, až po levé straně pláchl Kondogbia a těsně před lajnou odcentroval na malé vápno, kde byl připraven LAYVIN KURZAWA. Jeho střela z první málem protrhla domácí síť. Asistence: Geoffrey Kondogbia.
34
Začíná se z toho stávat souboj obran. Nepouští nikoho z hráčů do nějakého brejku.
33
Do hry se stále vkrádá mnoho nepřesností, oba týmy kazí přihrávky.
31
Falcao dostal dlouhý centr za obranu, ale už se dostal do těžkého úhlu.
30
Monaco je u míče a kombinuje ve středu hřiště.
29
Hra se bohužel často přerušuje, sledujeme nyní neurovaný fotbal.
28
Ono to taky moc nejde, hraje se převážně na útočné polovině Toulouse.
27
Falcao je zatím dobře bráněn, nedostává žádný větší prostor.
25
Fanoušci se zlobí, že sudí Chapron neodpískal standardku, byl to sice hraniční souboj, ale prošel zřejmě správně.
24
Trenér Ranieri není očividně spokojen s výkonem svého mužstva a velice hlasitě ve svém prostoru uděluje svým hráčům pokyny.
23
Možná je to trochu překvapení, ale domácí mají stále více ze hry. Kombinují s míčem a snaží se opět dostat před Subašiče. Chorvatský brankář si na nedostatek práce nemůže rozhodně stěžovat.
21
Toulouse hraje s míčem dál před Subašičovou bránou, zatím je na šance mnohem nebezpečnější. Hosté si vytvořili jen jednu po střele Falcaa.
20
Dvě obrovské šance pro domácí. Nejprve se na hranici ofsajdu ocitl Yedder, který jen trefil vyběhnuvšího Subašiče, následnou dorážku zazdil Didot těsně vedle pravé tyče. Brána byla přitom poloprázdná.
19
Ten už si obrana Toulouse dokázala pohlídat.
18
A dokonce si vytvořilo velkou šanci. Střelu kanonýra Falcaa musel brankář Ahamada vytěsnit nad svou bránu. Bude z toho roh.
16
Hra se vyrovnala a Monaco po ospalém výkonu konečně začalo hrát víc aktivně.
15
Po rušivých momentech z úvodu zápasu sledujeme poměrně hluchá místa.
14
Ve Francii nepanují zrovna ideální fotbalové podmínky hřiště je hodně mokré a pro brankáře to bude jistě složité. Především střely z dálky.
12
Ale Toulouse stále pokračuje v dobrém výkonu. Nyní vypálil z dvaceti metrů Yedder a jeho přízemní rána končí mimo tři tyče, které hájí Subašič.
11
Hra se postupně vyrovnává, už o sobě začíná dávat vědět také Monaco, které bylo od začátku pod tlakem a zataženo v obraně.
10
Subašič znovu u míče, když si vyběhl pro centr, který na něj vyslal Sylla.
9
Tak zatím jsou domácí mnohem nebezpečnější a jejich výkon není vůbec špatný.
8
Tohle nebylo vůbec špatně. Po pravé straně prchl Didot a poslal přetažený centr na hlavičku Braithwaiteho, který se ocitl v další dobré šanci. Jeho hlavička končí těsně nad.
7
Na druhé straně Toulalan špatně rozehrál a míč končí až u brankáře Ahamady.
6
Monaco je zatím pasivní a musí se bránit. Soupeř hraje především po pravé straně, kudy mu centry zatím vychází.
5
Domácí nezačali vůbec špatně a již si dokázali vytvořit solidní příležitost.
4
Rychlá kombinační akce Toulouse. Regattin přiťukl míč do tandemu na Braithwaiteho, který z hranice vápna poprvé ohrozil brankáře Subašiče.
3
Přetažený centr Aguilara končí za Subašičovou bránu. Bude se kopat právě od ní.
2
Duel začal a u míče jsou domácí fotbalisté, kteří proti těžkému soupeři nemají co ztratit. Mohou pouze překvapit.
1

Toulouse FC: Ahamada – Aurier, Zebina (C), Yago – Akpa Akpro, Regattin, Didot, Aguilar, Sylla – Braithwaite, Ben Yedder.
Náhradníci: Blondel – Maury, Hassani, Sirieix, Trejo, Rodrigues, Ben Basat.

AS Monaco FC: Subašič – Raggi, Carvalho, Abidal (C), Kurzawa – Kondogbia, Toulalan, Rodríguez, Obbadi – Falcao, Germain.
Náhradníci: Romero – Fabinho, Isimat-Mirin, Moutinho, Ocampos, Ferreira-Carrasco, Rivière.

Rozhodčí: Chapron – Perruaux, Zakrani.
Domácímu Toulouse se poslední dobou daří a momentálně je na vítězné vlně. Nejprve sice přišla remíza s Guingampem, poté však se musí počítat výhra v poháru 2:1 v Ramortaninu a cenná je výhra v minulém kole na hřišti Bordeaux 1:0.

Do dnešního zápasu tak nemají domácí co ztratit, nějaký ten bodík budou chtít na papírově silnějšímu soupeři jistě vybojovat.
AS Monaco je na druhém místě tabulky a na vedoucího lídra PSG ztrácí plných pět bodů. Pokud ještě chce pokračovat ve stíhající jízdě, mělo by bodovat. Navíc hraje u soupeře, kterému se poslední dobou docela daří a o to bude mít horší pozici.

AS z posledních tří zápasů jednou prohrálo, jednou vyhrálo a v minulém kole remizovalo na půdě Montpellier 1:1.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Hezký den přeji u sledování francouzské nejvyšší soutěže. V odpoledním zápase na sebe narazí Toulouse a AS Monaco. Jedná se o souboj mezi desátým a druhým celkem tabulky. Netřeba tak připomínat, že favoritem duelu jsou hosté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.