To je z mé strany vše, dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které se rozjelo ve druhém poločase. V prvním dějství byla k vidění jedna šance, kterou ale zužitkoval Berbatov a poslal Monaco do vedení. Jenže po změně stran Bordeaux zabralo, vstřelilo čtyři branky a nakonec vyhrálo zaslouženě 4:1. Domácí tedy vybojovali další vítězství, naopak Monaco je po dvou kolech bez bodu.
90+3
90+3
Domácí drží míč a nikam nepospíchají, je konec.
90+2
Ale ani z tohoto rohu se hosté neprosadili a stav zápasu se nemění.
90+2
Monaco vybojovalo rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Na trávníku zůstal ležet Jaroslav Plašil, který nikam samozřejmě nepospíchá.
87
Monaco nyní dlouho kombinovalo, ale nakonec vše skončilo ofsajdem.
85
Na dlouhý míč si nabíhal Falcao, ale nakonec se k němu vůbec nedostal.
84
Bordeaux střídalo. Dohrál Rolán a zahraje si Sacko.
83
Hostující hráči jsou hodně nervózní. Domácí kontrolují zápas a kráčí za vítězstvím.
81
Po delší době se dopředu vydali i domácí, ale vše skončilo útočným faulem.
80
Je před námi posledních deset minutek a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto, protože Bordeaux vede 4:1!
79
Monaco se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se hostům vůbec nedaří.
77
A střídalo také Bordeaux. Dohrál výborný Khazri a zahraje si Kaabouni.
77
Monaco střídalo. Dohrál Ocampus a zahraje si Yannick Ferreira-Carrasco.
75
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Po dlouhých protestech hráčů Monaka se k míči postavil WAHBI KHAZRI, který ho poslal přesně k pravé tyči a Subašič byl bez šance. Bordeaux jde tedy do vedení 4:1.
74
Protestující Subašič nakonec uviděl žlutou kartu.
73
Subašič fauloval Khazriho a je z toho pokutový kop pro Bordeaux!
73
Po bleskové akci to zkusil Emiliano Sala, ale z úhlu nemířil přesně a nic z toho nebylo.
71
Držení míče: 48% – 52%.
70
Je před námi posledních dvacet minutek. Monaco stále prohrává o dvě branky, takže konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.
69
Za dlouhým míčem se hnal dnes velmi aktivní Khazri, ale nakonec ho na hrací ploše nezachytil.
68
Bordeaux stále diktuje tempo hry a ve druhém dějství na trávníku doslova dominuje.
67
Hosté se nyní dostali ke dvěma centrům, ale ani z jednoho nic nebylo. Nakonec vše skončilo faulem Falcaa.
65
A další rána pro hosty, protože po další akci jde Bordeaux do vedení 3:1! Po centru do vápna se do zakončení dostal DIEGO ROLÁN, který ani tentokrát nezaváhal a překonal Subošiče.
63
Monaco střídalo. Dohrál Germain a zahraje si Falcao.
62
Monako drží míč a snaží se něco vymyslet, ale ve druhém poločase se hostům vůbec nedaří.
60
K míči se postavil EMILIANO SALA, který pokutový kop zkušeně proměnil a poslal svůj celek poprvé v utkání do vedení.
59
Fabio Henrique Tavares uviděl žlutou kartu.
59
Ale pozor, protože Abdennour fauloval a je z toho penalta pro Bordeaux!
57
Žlutou kartu uviděl domácí Khazri.
55
Z levé strany šel sám na Subošiče domácí Wahbi Khazri, ale branku netrefil a stav zápasu se nemění!
53
U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří kombinují na polovině Monaca.
51
Po centru do vápna se do míče opřel Khazri, ale rána mu vůbec nesedla a od své branky bude rozehrávat Subašič.
50
Bordeaux je po vstřelené brance na koni a stále se tlačí dopředu. Monaco ve druhém poločase pouze brání.
48
Tak domácí se rychle dočkali vyrovnávací branky. Po centru z levé strany míč propadl na malé vápno, kde byl DIEGO ROLÁN, který ho poslal za Subašiče.
47
Domácí celek vstoupil do druhého poločasu dobře a stále se tlačí před branku Monaka.
46
Bordeaux v poločase střídalo. Dohrál Diabaté a zahraje si Jaroslav Plašil
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, ale nakonec jsme se v samém závěru branky dočkali. Po centru se prosadil Dimitar Berbatov a Monaco tedy vede 1:0. Oba celky bojují, ale zatím je k vidění hlavně mnoho nepřesností. Snad to bude ve druhém poločase lepší.
45+1
45
Monaco právě vstřelilo branku!
Ale pozor, protože v závěru prvního poločasu vstřelilo Monaco úvodní branku. Na centrovaný míč si naběhl DIMITAR BERBATOV, který hlavičkou překonal Carrassa. Nutno dodat, že domácí brankář určitě nemá čisté svědomí, protože centrovaný míč podběhl.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ani tentokrát z toho nic nebylo, protože vše skončilo útočným faulem.
43
Monaco přidalo a je to znát. Hosté vybojovali další roh.
42
K centrovanému míči se dralo hned několik hostujících hráčů, ale zakončit nedokázal žádný. Bordeaux se tedy v pohodě ubránilo.
41
Hosté vybojovali druhý roh v tomto utkání.
40
Míč nyní létá ze strany na stranu a k vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek.
39
Bordeaux kombinuje, ale hosté dobře napadají a domácí s tím mají problémy.
38
Monaco to vzápětí zkusilo středem hřiště, ale Kondogbia nezvládl střílený centr a míč sebral Carrasso.
36
Nakonec z toho všeho byla dlouhá nepřesná přihrávka a od své branky bude rozehrávat Subašič.
35
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Subašič.
33
K míči se postavil Wahbi Khazri, ale hostující brankář si s jeho povedeným pokusem porazil a kulatý nesmysl vyrazil!
32
Žlutou kartu uviděl hostující Toulalan, který zastavil slibnou akci domácích.
31
Nakonec to Monaco zkusilo po pravé straně, ale nic z toho nebylo. Berbatov se na své spoluhráče hodně zlobil, protože zatím si příliš nezahrál.
29
Monaco je stále aktivnější, ale v útočné fázi se zatím v této sezoně velmi trápí.
28
Vše podstatné se odehrává okolo středového kruhu a žádná velká fotbalová show to zatím není.
26
Jenže ani tentokrát z toho nic nebylo, protože vše skončilo hodně nepřesným centrem.
25
Monaco trpělivě kombinuje a snaží se dostat před branku Bordeaux.
24
Z dálky nyní napřáhl domácí Wahbi Khazri, ale jeho projektil nebyl přesný a míč skončil nad brankou.
23
Zatím kralují obrany. Nyní se dopředu vydal Diabaté, ale dostal se i s míčem do zámezí.
21
Ve vápně domácích se s míčem otočil Berbatov, ale s jeho slabým pokusem neměl Carrasso žádný problém.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a na první branku stále čekáme. Zatím sledujeme hodně opatrné utkání, které toho moc nenabídlo.
19
Maurice-Belay si vyšlápl na Ocampose a může být rád, že za svůj zákrok neuviděl žlutou kartu.
18
Nakonec se Monaco vydalo dopředu, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.
17
U míče jsou hosté, kteří trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.
16
Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek. Oba celky se sice snaží tlačit dopředu, ale ani jeden ještě nic nepředvedl.
14
Ocampos hledal na malém vápně své spoluhráče, ale tam výborně zasáhl brankář Carrasso.
13
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo, protože aktivní Berbatov byl podle rozhodčího v ofsajdu.
12
Monaco přidalo a je to znát. Nyní jsou hosté aktivnější a snaží se něco vymyslet na polovině Bordeaux.
11
Po dlouhém nákopu hostů vše výborně přečetl brankář Carrasso, který vyběhl a kulatý nesmysl sebral.
10
Viděli jsme už čtyři rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo. Oba celky zatím velmi dobře a pozorně brání.
9
Za obranu si nyní naběhl domácí Diabaté, který také vybojoval rohový kop.
8
Míč poslal do vápna Toulalan, ale žádného svého spoluhráče nenašel.
7
Dopředu se opět vydalo Monaco, které vybojoval svůj první roh v tomto duelu.
6
Nyní se hraje hlavně uprostřed hřiště a na první střelecký pokus stále čekáme.
5
Nyní se dopředu hnal hostující Germain, ale dvojice domácích hráčů ho na poslední chvíli zastavila.
4
Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu, Monaco se v úvodu pouze brání.
3
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění.
2
Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.
2
Domácí se nakonec vydali dopředu a vybojovali úvodní rohový kop.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří zatím v klidu kombinují.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, utkání začne za malý okamžik.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Faubert, Pallois, Sané (C), Planus – Rolán, Sertic, Khazri, Maurice-Belay – Sala, Diabaté.

AS Monaco FC: Subašič – F. Tavares, Raggi, Abdennour, Echiejile – Moutinho, Toulalan (C), Kondogbia – Ocampos, Berbatov, Germain..

AS Monaco FC

Monako do nové sezony nevstoupilo nejlépe. V prvním kole hostilo Lorient, mělo více ze hry, ale do vedení šli hosté, když se prosadil Aboubakar. Poté dokázal vyrovnat Falcao, ale poslední slovo měl tři minutky před koncem Lavigne, který rozhodl o vítězství Lorientu. Monako na svém kontě nemá tedy ani bod a dnes to chce samozřejmě změnit.
Girondins Bordeaux

Domácí celek vstoupil do nové sezony skvěle. V úvodním kole hrál na hřišti Montpellieru a byl to obrovský boj. Nakonec tento zápas rozhodla jedna branku, kterou vstřelil Diabate a rozhodl tak o tom, že tři body získá Bordeaux. Dnes chce Bordeaux, v jehož sestavě nechyběl Jaroslav Plašil, na úvodní vítězství navázat.
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu poslední zápas druhého kola, ve kterém přivítá Bordeaux celek Monaka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.