Je dobojováno! Ve druhém poločase nebylo k vidění prakticky nic zajímavého, hosté si v poklidu hlídali své vedení. V závěru zápasu vzplály emoce, což se hlavní sudí rozhodl řešit dvěma červenými kartami. To však na výsledku nic nezměnilo. Évian tak zdolal Lens 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:3
90+4
90+4
Utkání se již spíše dohrává, a to na polovině Évianu. Získá Lens alespoň čestný úspěch?
90+2
Za hosty je vyloučen střídavší Wass (EVA).
90+2
Tak to je nepříliš často vídaná situace, hlavní sudí je nekompromisní a uděluje hned dvě červené karty. Za ostrý střet dostává jako první kartu nelichotivé barvy domácí Ludovic Baal.
90+1
Na hrací ploše planou emoce, oba celky nyní předvedly několik ostrých střetů.
90
Tejedo se chtěl vydat kupředu, ovšem pomezní sudí odpískal postavení mimo hru. Domácí budou rozehrávat, a to zhruba z poloviny hrací plochy. K základní hrací době budou nastavenya čtyři minuty.
88
Stále se domácí pohybují v blízkosti branky Évianu, ovšem zatím marná snaha. Defenziva hostující ekipy je neúprosná.
87
Tentokráte byli hosté chyceni v ofsajdové pasti. O rozehrávku se postará brankář Riou.
86
Hraje se převážně v okolí středového kruhu, hosté podávají srdnatý defenzivní výkon. Zdá se, že jej dokáží udržet až do konce utkání.
85
Rohový kop se sice hostujícím fotbalistům nevydařil, což je ale nemusí příliš mrzet. Čas je k Lensu neúsprosný, zbývá již pouze pět minut.
84
Ze hřiště míří Thomasson, nahradí jej Fall.
83
Hosté navíc vybojovali rohový kop, neboť na poslední chvíli proti Barbosově centru zasáhl Ludovic Baal. Ěvian s rozehrávkou vůbec nepospíchá. Navíc ještě dojde ke střídání.
82
Ani další centr do velkého vápna nepřidělal domácím starosti. Évian se poté alespoň na malou chvíli osvobodil odkopnutím balonu na polovinu svého soka.
81
Domácí se pokusili projít po pravé straně, ovšem centr zamířil pouze k připravenému Leroyovi, který neměl s jeho lapením potíže.
80
Rohový kop se domácím příliš nevydařil. Do konce základní hrací doby zbývá pouze deset minut. Lensu se tak čas na vyrovnání krátí.
79
Lens se momentálně pohybuje na vlastní polovině. Évian také poměrně aktivně napadá, což mu momentálně stačí.
78
Utkání se mílovými kroky blíží do svého konce, přičemž mají hosté stále dvoubrankový náskok. Udrží jej až do konce tohoto napjatého duelu?
77
Čerstvé síly pošlou na trávník také domácí. Místo Guillaumeho nastoupí do hry Coulibaly.
76
Hosté střídají. Místo Duhamela naskočí do zápasu Wass.
75
Touzghar ve velkém vápně upadl, načež se domácí dožadují penalty. Hlavní sudí je ale opět klidný a nechává hru plynout dále. Domácím fanouškům se tento výrok pochopitelně nezdá.
74
Po delší době se do protiofenzivy vydali také hosté, ovšem Riou si volný balon před Duhamelem pohlídal. Nechybělo však mnoho a mohlo být rozhodnuto.
73
Domácí stupňují svou aktivitu. O další centr do velkého vápna se zasadil Chavarría. Ani tentokráte se všal Lens nemohl radovat, míč pouze prolétl inkriminovaným územím.
72
Ani další volný kop Lensu se neujal, domácí fotbalisté mají stále dvoubrankové manko. Podaří se jim ještě utkání zdramatizovat?
71
Po volném kopu se dostal k hlavičce Chavarría, který ale balon nasměroval pouze do připravené Leroyovy náruče. Hostující brankář poté opět nepospíchá.
70
Další akci maří nedovolený zákrok, po němž zůstal na hrací ploše ležet faulovaný Touzghar. Nakonec se ale zvedá a bude schopen pokračovat.
69
Domácí touží po rychlé odpovědi, ovšem zatím se jim stále nedaří projít ideálně postaveným obraným valem hostujícího celku.
68
Tak to byla obrovská příležitost hostujícího celku. Thomasson výborně připravil pozici na hranici velkého vápna, odkud byla přesně orazítkována pravá tyč. Riou se za balonem pouze ohlédl.
67
A znovu se bude trestat na hostující straně. Za podražení soupeře dostává karetní trest Abdallag (EVA). Volný kop poté žádné nebezpečí nepřinesl.
66
Stále se Lens pohybuje na polovině svého souepře, ovšem nic závažného zde nedokáže vymyslet.
65
Madiane se dral kupředu, ovšem nakonec mu balon utekl. Následovat tak bude pouze odkop od branky, o který se postará Leroy. Ten pochopitelně nepospíchá.
63
Domácí se stále snaží tlačit kupředu, ovšem zatím se jim prakticky nic nedaří. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
62
Hosté střídají. Místo Sunua zasáhne do utkání Barbosa.
61
Bude se udělovat žlutá karta, kterou za svůj spíše hokejový bodyček dostává hostující Sabaly (EVA). Následný volný kop ale příliš rozruchu nepřinesl.
60
Je za námi hodina čistého času, hosté stále drží dvoubrankové vedení. Uvidíme, co nastane v následujících minutách.
59
Domácí tuto situaci nesehráli příliš dobře, Cambon balon v poklidu odhlavičkoval do klidných vod. Lens se ale poté ihned vydal opět do útoku.
58
Na druhé straně byl zase faulován Madiani, provinil se Sorlin. Jak hosté s touto možností naloží?
57
Évian stále více vyrovnává hru. Nyní si na polovině soupeře vykoledoval faul, po kterém bude rozehrávat volný kop. Vše se ale uděje v dostatečné vzdálenosti od branky.
56
Na trávník se již nevrátí Cavare, kterého nahradí Bourigeaud.
55
Na trávníku se nyní objevila spousta nepřesností. Po jedné z nich bude následovat autové vhazování. K tomu však dojde až po vystřídání.
54
Lehký centr z poměrně velké vzdálenosti Riou v poklidu stáhl do své moci. Poté ihned rozehrál, zdržovat rozhodně není v zájmu domácího celku.
53
Domácí zadák nakonec putuje za postranní lajnu za pomoci lékařů. Spíše se tedy zdá, že bude muset být přece jenom vystřídán.
52
Hosté se dopustili nedovoleného zákroku, na hrací ploše zůstal ležet Cavare. Zdá se však, že po ošetření bude opět schopen zapojit se do hry.
50
Dalekonosný balon doputoval až k Chavarríovi, který se pokusil zakončit ze zhruba třiceti metrů. Branku však zhruba o metr minul. Následovat tak bude pouze odkop od branky.
49
Následný rohový kop fotbalisté Évianu taktéž odvrátili bez sebemenších problémů. Uvidíme, zda odolají tomuto drobnému tlaku ze stranyl Lensu.
48
Leroy musel nyní řešit centr z volného kopu, který ale nebyl příliš nebezpečný. Hostující brankář si poradil na výbornou.
47
Lens kombinuje na útočné polovině, přičemž se do žádných větších ofenzivních akcí nepouští. Dá se však předpokládat, že domácí v tomto poločase zaberou.
46
Domácí posílají na trávník čerstvé síly. Odpočinout si odchází Le Moigne, kterého nahradí Madiani. Jak se tato změna projeví na hrací ploše?
46
První poločas je minulostí. Utkání je poměrně vyrovnané, prosadili se však pouze hosté. Mathieu Duhamel rozvlnil síť Lensu hned dvakrát. Podaří se Évianu dotáhnout souboj do vítězného konce? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:3
45
45
Po rychlé kombianci se do zakočení dostal Chavarría, ovšem přízemní rána byl pro Leroye laskominou.
44
Tejeda se dostal do zajímavé pozice, z níž chtěl zakončit. Rána ale byl zblokována. Hrát tak mohou opět domácí fotbalisté.
43
Évian se hnal do rychlého protiútoku, který ale úspěchem nekončí, domácí se zatím brání v naprosté pohodě.
42
Bude se udělovat první žlutá karta. Ludovic Baal (LNS) se po pádu ve velkém vápně dožadoval penalty, ovšem sudí toto odmítá. Domácímu borci navíc uděluje žlutou kartu za filmování.
41
Sorlin utržil další šrám, ovšem i tentokráte se zdá být v pořádku. Po autovém vhazování se hosté dostali k centru, který však byl více než nepřesný.
40
Do konce základní hrací doby prvního poločasu zbývá pět minut. Přinesou ještě něco zajímavého? Hosté zatím stále drží dvoubrankový náskok.
39
Rohový kop Évianu kýžené ovoce nepřinesl, domácí se ubránili v naprosté pohodě. Následný kontr však měl jepičí život.
38
Balon sice docestoval do velkého vápna, ovšem tam jej ani jeden z domácích fotbalistů nedokázal patřičně usměrnit. Následovat tak bude odkop od branky.
37
Le Moigne byl faulován, domácí tak budou mít k dispozici volný kop. Jak s touto možností naloží? Jedná se však o situaci poměrně daleko od branky.
35
Évian právě vstřelilo branku!
Hosté navyšují své vedení! MATHIEU DUHAMEL dostal přihrávku za obranu, načež se vydal směrem k brance. Poté si obhodil domácího brankáře a pohodlně zakončil do odkryté branky.
34
Koné poslal z levé strany ostrý centr, který ale pouze prolétl velkým vápnem. K žádné nebezpečné sitauci nedošlo. První poločas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.
33
Sorlin zůstal ležet na hrací ploše, ovšem zranění není vážnějšího charakteru. Hostující kapitán je již na nohou a připraven pokračovat ve hře.
32
Tribuny v posledních minutách poměrně utichly. Není divu, ani jeden z celků příliš dechberoucí fotbalové představení nepředvádí. Snad nastane zlepšení.
31
Évian se pohybuje na polovině hrací plochy, odkud se chtěl dostat pomocí dlouhého centru. Riou ale nadýchaný balon pohotově lapil do své moci.
30
Je za námi úvodní půlhodina hry, která příliš atraktivní podívanou nepřinesla. Vedení stále drží Évian, za který se prosadil Mathieu Duhamel.
29
Sunu chtěl projít po pravé straně, což se mu ale nepodařilo, odzbrojil jej Baal, který byl následně faulován. Rozehrávat tak budou domácí.
28
Herní projev obou celků je poměrně ospalý. Momentálně se ale na polovině soupeře pohybuje domácí Lens. Defenziva Évianu je ale velice dobře konsolidovaná.
26
Nyní se totiž tlačil kupředu Touzghar, jemuž ale balon utekl, a to přímo k Leroyovi. Hostující brankář s rozehrávkou pochopitelně příliš nepospíchá.
25
Cyprien se pokusil propálit dobře postavenou zeď, ovšem to se mu nepodařilo. Poté se hosté dlouhým odkopem osvobodili. Alespoň na malou chvíli.
24
Baal byl faulován, následovat bude volný ko pro Lens. Hostujícímu celku se zdá výrok příliš přísný, ovšem sudí je neoblomný.
23
Tentokráte pro změnu hrají hosté. Ani oni se ale příliš nedostávají kupředu. Hostující družina tak stále drží těsný náskok.
22
Évian se stále tlačí kupředu, dnes působí velmi sympatickým dojmem. Kombinuje na polovině svého soka, přičemž se mu příliš nedaří prostoupit blíže k brance.
21
Mohlo být vyrovnáno, ovšem velice tvrdý pokus Leroy zlikvidoval. Z následného rohového kopu žádné nebezpečí nepřišlo.
19
Hosté jdou do vedení. MATHIEU DUHAMEL dostal míč do střelecké pozice těsně před velkým vápnem, odkud zamířil přesně k pravé tyči.
17
Thomasson se chtěl protáhnout po pravé straně, což ale nedopustili domácá fotbalisté, kteří k záložníkovi Évianu rychle přistoupili a obrali jej o balon.
16
Lens kombinuje na vlastní polovině, přičemž se nikam nežene. Obě družiny kladou důraz především na defenzivní činnost, čímž pochopitelně strádá atraktivita.
15
Hra je v posledních okamžicích poměrně rozháraná, ani jeden z celků nedokáže delší dobu udržet balon ve své moci. Doufejme, že dojde ke zlepšení.
13
Touzghar si na pravé straně udělal prostor ke střele, který chtěl také bleskově využít. Tvrdá rána ale trefila pouze boční síť. Následovat tak bude odkop od branky.
12
Po sérii nepřesností budou vhazovat domácí fotbalisté, a to z pravé strany hrací plochy. Zatím se stále nedostávají blíže hostující svatyni.
11
Momentálně se hraje ve středu pole, herní projev obou celků se po úvodní "divočině" mírně uklidnil. Míč má na svých kopačkách Lens.
10
Je za námi úvodní desetiminutovka, která přinesla mírnou převahu domácího celku. Ten se díky štěstí málem dostal do vedení, avšak hostující mág byl proti.
9
Nyní jsou pro změnu v ofenzivní zóně zase domácí fotbalisté. Nic nebezpečného zde ale nevytvářejí. Évian se zatím brání v naprosté pohodě.
8
A znovu Évian táhne balon po levé straně. Tentokráte si Riou smlsnul na dalekonosném centru, který neměl nikterak nebezpečné parametry.
7
Hosté o sobě poté dali dvakrát vědět, ovšem ani jednou domácího muže s rukavicemi nepřekonali, Riou je při svých zásazích velice jistý.
6
Leroy měl plné ruce práce. Centr z levé strany totiž po sražení od vlastního spoluhráče mířil do branky. Hostující brankář zareagoval a na poslední chvíli míč vytěsnil. Rohový kop byl poté neškodný.
5
Domácí mají stále míč ve své moci, momentálně se pohybují na vlastní polovině. Přechod kupředu pomocí dlouhého centru se příliš nevydařil.
4
Lens má v úvodních minutách více ze hry. Tentokráte se pokusil kupředu probít Touzghar, který se však ocitl v postavení mimo hru. Míč uvede do hry brankář Leroy.
3
Po delší době kombinuje Évian, což provádí především na vlastní polovině. Poté se chtěl probít kupředu po levé straně hrací plochy, což se však nepovedlo. Lens bude vhazovat.
2
Další sympatický průnik domácího celku, ovšem Leroy celou situaci přečetl a neposedný balon lapil do své moci. Poté pomocí dlouhého vyhození uvedl míč do hry.
1
Úvod utkání probíhá v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné vážnější nebezpečí nehrozí. U balonu je domácí Lens.
1

Racing Club De Lens: Riou – Gbamin, Kantari, Baal, Cavare – Valdivia, Le Moigne (C), Cyprien – Chavarría – Touzghar, Guillaume.
Náhradníci: Ba, Sylla, El Jadeyaoui, Bourigeaud, Lecoeuche, Coulibaly.

Évian Thonon Gaillard: Leroy – Abdallah, Mongongu, Cambon, Sabaly – Sorlin (C), Koné – Sunu, Tejeda, Thomasson – Duhamel.
Náhradníci: Hansen – Angoula, Wass, Barbosa, Fall, Sougou, Ramirez.

Rozhodčí: Buquet – Gringore, Debart.
Pohled do statistik

Nadcházející utkání slibuje vyrovnaný souboj, neboť oba celky okupují spodní příčky tabulky. Lens se momentálně nachází na předposlední příčce, přičemž má na svém kontě 22 bodů. V posledním ligovém duelu ale remizoval na půdě Saint-Étienne v poměru 3:3.

Évian se v příliš optimističtější sitauci nenachází, patří mu osmnáctá příčka. Mužstvo doposud posbíralo 23 bodů. V předchozím kole celek z města proslaveného minerální vodou padl 0:1 s Bordeaux.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu své 25. kolo, v jehož rámci změří síly celky Racing Club De Lens a Évian Thonon Gaillard. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade de la Licorne, tedy domovském stánku Racingu, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.