To je z mé strany vše, dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které příliš mnoho šancí nenabídlo, ale dvou branek jsme se nakonec dočkali. V prvním poločase to byla nuda, ale po změně stran se zápas přeci jen rozjel. Lille přidalo a dostalo se do vedení, když se trefil Delaplace. Druhou branku přidal Kjaer a Lille tak porazilo Lorient 2:0.
90+3
90+2
Už se nic nestane, domácí celek vybojuje cenné vítězství.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutku.
90
Jenže rozehrávka tohoto rohu se hostů nepovedla a po centru skončil míč v zámezí.
90
Rohový kop pro Lorient.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Nakonec ale domácí pokazili přihrávku a na tahu je Lorient, který musí vrhnout všechny síly do útoku.
87
Ale z rohu nic nebylo, přesto jsou domácí fotbalisté stále u kulatého nesmyslu.
86
Lille nakonec vybojovalo druhý rohový kop v tomto utkání.
85
Domácí se snaží držet míč a zatím se jim to daří na výbornou.
84
Roux se dostal do dobré šance, ale z rohu malého vápna branku Lorientu těsně minul!
82
Lille střídalo. Lopese nahradil Rodelin.
81
Ke střele se natlačil Ayew, ale jeho ráně scházela přesnost.
80
Je před námi posledních deset minutek. Lille stále vede o dvě branky a kráčí za vítězstvím, uvidíme, zda Lorient dokáže konec utkání ještě zdramatizovat kontaktní brankou.
78
Nakonec se hosté k míči přeci jen dostali, ale z centru z pravé strany nic nebylo.
77
Lille stále kombinuje a nikam nepospíchá. Hosté napadají, ale zatím se ke kulatému nesmyslu nedostali.
76
Domácí jsou na koni a stále se tlačí dopředu. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.
75
Lille střídalo. Mendese nahradil Origi.
73
Lille právě vstřelilo branku!
K míči se postavil SIMON KJAER, který sice trefil hráče ve zdi, ale od něj se kulatý nesmysl odrazil do protipohybu Lecomteho a skončil v bráně. I takové branky ale platí a Lille jde do vedení 2:0.
72
Nakonec se domácí vydali dopředu a vybojovali zajímavou standardní situaci zhruba z dvaceti metrů.
72
Lille stále kombinuje na své polovině.
71
Domácí stále kontrolují své vedení, ale do útočné fáze se už příliš nehrnou, což je ale zcela pochopitelné.
70
Lorient naposledy střídal. Abdullaha nahradil Mulumba.
68
Hosté přidali a snaží se s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale obrana Lille zatím funguje na výbornou.
67
Bleskovou akci Lorientu zastavil faulem David Rozehnal, který si vysloužil potlesk tribun.
66
Nakonec to na sebe vzal Mendes, který obešel dva protihráče, ale pak si míč ukopl a sebral ho Lecomte.
65
Z rohu nic nebylo a dopředu pospíchají domácí fotbalisté.
64
Rohový kop pro hostující celek, vůbec první v tomto utkání.
63
Lorient střídal. Pelého nahradil Lavigne.
62
Tempo hry malinko opadlo. Domácí už nikam tolik nepospíchají, ale stále velmi dobře kombinují. Lorient bojuje, ale ve druhém poločase se mu vůbec nedaří.
60
Lille se v pohodě ubránilo a nyní domácí v klidu kombinují.
59
Hosté se hned vydali dopředu, ale Ayew se prosadit nedokázal.
58
Tak nakonec se domácí dočkali a po rychlé akci jdou zcela zaslouženě do vedení. Na středu hřiště si vzal míč JONATHAN DELAPLACE, který to zkusil z dobrých dvaadvaceti metrů a jeho přízemní střela byla přesná a míč skončil u pravé tyče!
56
A po dlouhé přihrávce musel zasahovat Lecomte, ale poradil si a kulatý nesmysl pohodlně sebral.
55
Domácí opět kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Lecomte.
54
Po rohu se dostal k odraženému míči Delaplace, ale s jeho propagační střelou si Lecomte poradil.
53
Po další akci Lille je tu rohový kop.
52
Domácí celek je ve druhém poločase jasně lepší a hlavně nebezpečnější, ale zatím to hráči Lorientu zvládají skvěle a drží cennou remízu.
51
Zahrozili i hosté. Po centru se do zakončení dostal Bryan Pelé, ale s jeho slabým pokusem si Enyeama poradil.
50
Další snažení Lille ukončil Béria, který se provinil zbytečným útočným faulem v rohu.
49
Vzápětí to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale Roux nenašel svou přihrávkou žádného spoluhráče.
48
A ke střele se nyní dostal Lopes, ale ani jeho rána nebyla přesná a na první branku stále čekáme.
48
Lille vstoupilo do druhého poločasu velmi aktivně a zatím se hraje pouze na polovině Lorientu.
47
Domácí se hned prokombinovali do vápna, ke střele se dostal Lopes, ale míč poslal jen do boční sítě!
46
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas za malou chvíli začne.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi. Sledujeme opatrné utkání, kterého toho zatím příliš nenabídlo. Žádnou velkou šanci jsme neviděli a stav zápasu je tedy stále 0:0. O něco aktivnější jsou hosté, ale v útočné fázi se trápí, stejně jako domácí borci. Snad toho uvidíme ve druhém poločase o něco více.
45+2
45+2
Domácí jsou v závěru prvního poločasu aktivnější, ale Lorient zatím velmi dobře brání.
45+1
Domácí se drali dopředu, ale ani tentokrát nic nevymysleli.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minutky.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Bleskovou akci Lorientu zastavil pomezní rozhodčí, podle kterého byl Sunu v ofsajdu.
42
Na druhé straně přihrával před branku Lopes, ale míč proletěl malým vápnem a skončil v zámezí.
41
Po střele z dálky musel zasahovat Enyeama, ale se slabým pokusem si v pohodě poradil.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek a na první branku stále čekáme. Tak uvidíme, zda se dočkáme, nebo padne až ve druhém dějství.
38
Po delší době se dopředu vydali i domácí hráči, ale Roux nezvládl zpracovat míč a sám celou akci zastavil.
37
Hosté kombinovali na pravé straně, ale nakonec to nevymysleli příliš dobře a vše skončilo ofsajdem.
36
Po zisku míče se k sólu rozeběhl Ayew, došel až do vápna, ale tam byl zdvojen a vytlačen do zámezí.
35
Na sebe to nakonec vzal kapitán Mavuba, ale jeho dlouhá přihrávka byla hodně nepřesná.
34
Domácí jsou stále u míče, ale zatím nic nevymysleli a kombinují především uprostřed hřiště.
33
Lille kombinuje, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Lecomte.
32
Utkání je zatím velmi opatrné a nehraje se v žádném extra velkém tempu. Na první větší šanci stále čekáme.
30
Domácí se usadili na polovině Lorientu, snad poprvé v tomto utkání, ale po dlouhé kombinaci doputoval kulatý nesmysl jen do zámezí.
29
První žlutou kartu v tomto utkání uviděl hostující Abdullah.
28
Hosté zatím lépe kombinují, ale většina jejich akcí končí před velkým vápnem. Lille spoléhá hlavně na rychlé brejky.
26
Mavuba našel za obranou Rouxe, ale ten nedokázal míč zpracovat a ten doputoval až do zámezí.
25
Sunu se nyní po souboji držel za hlavu, ale podle rozhodčího bylo vše v rámci pravidel.
24
Hosté jsou zatím aktivnější, ale v útočné fázi se jim příliš nedaří. Směrem dopředu toho moc ale nepředvedli ani domácí a stav je tedy stále 0:0.
22
A máme tu další střídání. Skončil zraněný Baša, místo kterého si zahraje český obránce Rozehnal.
21
Hosté se opět dostali k míči trpělivě kombinují, zatím ale daleko od domácí branky.
20
Benjamin Jeannot se dostal přes obránců a na hranici velkého vápna se ocitl sám, ale po jeho střele skončil míč nad brankou!
19
Nakonec se Lille přeci jen vydalo dopředu, ale po dlouhé přihrávce sebrali míč hostující zadáci, kteří zatím hrají velmi dobře.
18
Domácí fotbalisté jsou u míče a v klidu kombinují, zatím pouze na své polovině.
17
Tak Sadio Diallo nakonec musel kvůli zranění ze hřiště odejít, nahradil ho Jeannot.
15
Sadio Diallo musel být ošetřen a nakonec odkráčel za postranní lajnu, uvidíme, zda bude v pořádku.
14
Roux dostal parádní přihrávku do vápna a zjevil se sám před Lecomtem, ale toho nedokázal prostřelit!
12
Nyní se hraje především uprostřed hrací plochy a na další střelecký pokus stále čekáme.
11
Roux si parádně zpracoval dlouhý míč, ale přes dva bránící hráče se prodrat nedokázal.
10
Lorient to opět zkusil dlouhým nákopem, ale ani tentokrát z toho nic nebylo, protože hlavičkový souboj vyhrál domácí Kjaer.
9
Bleskovou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, protože Sunu byl v ofsajdu.
8
Zatím se hraje v hodně slušném tempu, ale v útočné fázi se oba celky brání a na první větší šanci tedy stále čekáme.
6
Parádním obranným zákrokem se prezentoval kapitán Mavuba, který zastavil slibnou akci Lorientu.
5
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Abdullah, ale v těžké pozici poslal míč nad branku.
4
Corchia fauloval a hosté vybojovali standardní situaci na polovině Lille.
3
Lille začalo velmi dobře. Nyní se do vápna dostal Lopes, ale skvěle ho zastavil Pedrinho.
2
Hosté ale nic nevymysleli a dopředu šel celek Lille. Gueye odcentroval, ale pro míč si výborně došel Lecomte.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří dnes nastoupili v bílých dresech.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Lille OSC: Enyeama – Béria, Kjaer, Baša, Corchia – Mavuba (C), Gueye – Delaplace, Lopes, Mendes – Roux.
Náhradníci: Elana – Soumaoro, Sidibé, Rozehnal, Souaré, Rodelin, Origi.

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Pedrinho, Ecuele Manga (C), Guerreiro – Sunu, Coutadeur, Abdullah, Pelé – Diallo, J. Ayew.
Náhradníci: Chaigneau – Jeannot, Lavigne, Le Goff, Wachter, Mesloub, Mulumba.

FC Lorient

Hostující celek vstoupil do nové sezony ještě lépe. Lorient totiž v prvním kole hrál na hřišti bohatého Monaka, ale hráči Lorientu se silného soupeře nezalekli a nakonec senzačně vyhráli 2:1. Ve druhém kole hostil Lorient celek Nice a vyrovnaný duel nakonec skončil nerozhodně, protože diváci neviděli ani jednu branku. Lorient má tedy na svém kontě také čtyři body a nachází se na čtvrtém místě.
Lille OSC

Domácí celek nevstoupil do nové sezony vůbec špatně. V úvodním kole sice remizoval 0:0 s Méty, ale ve druhém kole zajížděl na hřiště Caen, kde po velkém boji vyhrál 1:0. Lille má tedy na svém kontě 4 body, ještě neinkasovalo a v tabulce mu patří sedmé místo.

Lille v týdnu také bojovalo ve čtvrtém předkole Ligy mistrů, ale domácí zápas s Portem nezvládlo a prohrálo 0:1. Do milionářské soutěže má tak o poznání blíže celek z Portugalska, ale odveta bude ještě hodně zajímavá.
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu třetí kolo a my budeme sledovat duel mezi Lille a Lorientem. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.