To je z mé strany dnes vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec nenabídlo ani jednu branku. Celek Lille byl o něco málo aktivnější, ale v útočné fázi se trápil. Stejně jako hostující Montpellier.
90+4
90+4
Hosté jsou u míče a nikam nepospíchají, už se nic nestane.
90+3
Z rohu nic nebylo, ale domácí zůstali u míče, jenže vše skončilo hodně nepovedeným centrem.
90+2
Domácí vybojovali rohový kop.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Po centru musel zasahovat Jourdren, ale zvládl to skvěle a míč sebral.
87
Domácí se tlačí dopředu, ale hosté velmi dobře brání a vypadá to, že dnes se branky nedočkáme a týmy si body rozdělí.
85
Ale ani ze čtvrtého rohu Montpellieru nic nebylo a pět minut před koncem utkání je stav zápasu stále 0:0.
84
Hosté přidali a je to znát. Montpellier je nyní aktivnější a vybojoval další roh.
83
Montpellier střídal. Dohrál Bérigaud a zahraje si Marveaux.
81
Ale ani hosté nedokázali ohrozit domácí branku a na první gól tedy stále čekáme.
80
Je tu další rohový kop, tentokrát pro hostující hráče.
79
Na centrovaný míč si naskakoval Baša, ale nakonec se k němu nedostal a kulatý nesmysl skončil v zámezí.
78
Domácí celek vybojoval šestý rohový kop v tomto utkání.
77
Ale z centru nebylo nic, protože pro míč si skvěle došel domácí brankář.
76
Hosté vybojovali zajímavou standardní situaci zhruba z třiceti metrů.
75
Domácí celek střídal. Mavubu nahradil Balmont.
73
U míče jsou opět domácí fotbalisté, kteří se snaží něco vymyslet na polovině svého soupeře.
72
Hosté to tentokrát zkusili po pravé straně, ale Jonas Martin se prosadit nedokázal a míč ztratil.
71
Držení míče: 55% – 45%.
70
Je před námi posledních dvacet minutek a stav zápasu je stále 0:0, tak uvidíme, zda se nějaké branky vůbec dočkáme. Zřejmě úvodní branka bude i brankou vítěznou.
68
A na straně domácích dohrál Mendes, kterého nahradil Corchia.
68
Montpellier střídal. Montaña nahradil Camara.
67
Ke střele z dálky se odvážil domácím Mendes, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl Jourdren.
65
Tempo hry ve druhém poločase výrazně opadlo a na první velkou šanci stále čekáme.
64
A stejně dopadli i hosté. Tentokrát byl v ofsajdu Víctor Montaño.
63
Ale ani další útok domácích k ničemu nevedl, protože vše zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
61
Domácímu celku se ve druhém poločase příliš nedaří, tak uvidíme, zda to změní Divock Origi, který by měl hru směrem dopředu výrazně oživit.
60
Lille střídá. Dohrál Lopes a zahraje si Origi.
58
Ale ani ze svého druhého rohu nic nevytěžili, protože domácí mužstvo se v pohodě ubránilo.
57
Hostující celek vybojoval po rychlé akci rohový kop.
56
Mendes opět skvěle obešel hostujícího obránce, ale ani tentokrát nezvládl přihrávku před branku.
55
Ani teď se to nezměnilo. Dopředu se vydali domácí borci, ale nic nevymysleli. A stejně dopadla i rychlá akce Montpellieru.
53
Ve druhém poločase je zatím k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek a i proto stále čekáme na úvodní branku.
52
Oba hráči jsou na nohou a zřejmě v pořádku. Utkání tedy může pokračovat.
50
Frei se nyní na polovině hřiště srazil s Kaoutarim a oba zůstali ležet na trávníku, bude se ošetřovat.
49
Aktivní Ryan Mendes utekl po pravé straně, ale přihrávku před branku nezvládl a poslal míč přesně do míst, kde byl připravený Jourdren.
48
Domácí se dostali do přečíslení, ale Delaplace to nevyřešil dobře a nepřesnou přihrávkou vše zastavil.
46
Montpellier v poločase střídal. Dohrál Lasne a zahraje si Sanson.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhý poločas.
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 15:01.
Je za námi úvodních poločas. Aktivnější byli domácí fotbalisté, kteří se stále tlačili dopředu a vytvořili si několik šancí, ale žádná neskončila brankou. Hosté se hlavně brání a směrem dopředu nepředvedli vůbec nic. Stav zápasu je tedy stále 0:0 a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Držení míče: 60% – 40%.
43
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce skončila hodně nepřesnou přihrávkou.
42
A další akce domácích skončila útočným faulem, kterým se provinil Delaplace.
41
Hráči Lille to opět zkusili dlouhým nákopem, ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
40
Jenže po centru do vápna se faulem provinil Frey a ani z této akce domácí borci nic nevytěžili.
39
Idrissa Gueye obešel dva protihráče a nakonec byl faulován. Standardní situace pro Lille.
38
Obraz hry je stále stejný. Domácí celek se tlačí dopředu, ale Montpellier zatím velmi dobře brání. A nutno dodat, že v některých situacích měl také štěstí.
36
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na první branku tedy stále čekáme.
35
Domácí jsou nyní jasně aktivnější a stále se tlačí dopředu. Je tu už pátý roh pro Lille.
34
Po rohu vznikl ve vápně hostů obrovský závar, ale ani jeden z domácích hráčů nedokázal míč protlačit do branky.
33
Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Lille.
33
Jonathan Delaplace se ocitl v obrovské šanci, ale jeho rána z hranice penalty byla zblokována na roh!
32
Hosté se dostali k centru, ale ani tentokrát žádný z hráčů nedokázal zakončit.
31
Jonas Martin je na nohou a utkání tedy může pokračovat. U míče jsou hostující fotbalisté.
29
Po faulu zůstal ležet na tráníku jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
28
Domácí přidali a je to znát. Montpellier se v posledních minutách pouze brání, ale zatím na výbornou.
26
Ryan Mendes se parádně uvolnil, dostal se do vápna, ale hostující brankář si s jeho střelou s vypětím všech sil poradil! Následná dorážka už k ničemu nevedla.
25
Hraje se na polovině hostujícího celku, který se ale velmi dobře brání.
24
Oba celky se tlačí dopředu, ale zatím ani jeden nic nevymyslel.
22
Ze svého úvodního rohu ale hostující celek nic nevytěžil a stav zápasu se tedy ani tentokrát nemění.
21
Po zajímavém centru musel zasahovat Vincent Enyeama, který si ale poradil a míč vyrazil na roh.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek. Zatím jsme toho příliš neviděli, stále čekáme na první střelu na branku a tedy i první branku.
19
Michael Frey se výborně prodral do vápna, ale vystřelit už nedokázal, protože ho na poslední chvíli zastavil obránce Hilton.
17
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, protože na přední tyči kraloval Tiéné, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
16
Lille je nyní aktivnější. Po další akci je tu druhý roh.
15
Domácí se hned snažili něco vymyslet, ale ani z této dlouhé přihrávky nic nebylo. I nyní skvěle zasáhl brankář Jourdren.
14
Jeden z hostujících hráčů se dostal k centru z levé strany, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprodral.
13
Nakonec se domácí přeci jen vydali dopředu, ale byl z toho pouze ofsajd.
12
Domácí jsou opět u míče a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují daleko od hostující branky.
10
Z úvodního rohu ale nic nebylo, protože pro kulatý nesmysl si výborně došel brankář Jourdren.
9
Po rychlé akci domácího celku je tu první rohový kop pro Lille.
8
Hráči Montpellieru to nyní nesehráli vůbec špatně, nakonec se dostali ke třem střelám, ale ani jednou nemusel Enyeama zasahovat, protože všechny pokusy zablokovali obránci.
7
Vzápětí to z dálky vyzkoušel aktivní Jonathan Delaplace, ale jeho rána nebyla přesná a míč skončil vysoko nad brankou.
6
Na druhé straně se hnal dopředu Jonathan Delaplace, ale míč si v rozhodující moment ukopl a rozehrávat bude od své branky Enyeama.
5
Za obranu si nabíhal hostující Mounier, ale nakonec se k němu nedostal a ani z této akce nic nebylo.
4
Nakonec z toho byla další dlouhá přihrávka, ale i té scházela přesnost a k míči se tedy po delší době dostali hráči Montpellieru.
3
Nyní se hraje především uprostřed hřiště. Míč mají na kopačkách domácí borci, kteří se snaží něco vymyslet.
2
I domácí fotbalisté to zkusili dlouhou přihrávkou, která vypadala velmi nadějně, ale nakonec byl u míče jako první brankář Jourdren.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří se okamžitě vydali dopředu, ale z dlouhého nákopu nic nebylo a rozehrávat od své branky bude Enyeama.
1
Vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků přicházejí na trávník. Utkání tedy začne za malý okamžik.

Lille OSC: Enyeama – Sidibé, Rozehnal, Souaré, Baša – Delaplace, Gueye, Mavuba (C), Lopes – Mendes, Frey.
Náhradníci: Elana – Corchia, Kjaer, Balmont, Martin, Rodelin, Origi.

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Congré, Hilton (C), Tiéné – Lasne, El Kaoutari, Martin – Bérigaud, Montaño, Mounier.
Náhradníci: Pionnier – Jebbour, Saint Ruf, Marveaux, Sanson, Camara, Ribelin.

Rozhodčí: Thual – Saint-Cricq Lompre, Jouannaud.

Montpellier HSC

Hosté vstoupili do nové sezony porážkou, protože v úvodním kole nestačili doma na Bordeaux. Pak ale Montpellier vyhrál 2:0 na hřišti Marseille a následně doma porazil 2:0 Méty. Pak ale přišla venkovní prohra na hřišti Nantes, ale naposledy dokázal HSC doma porazit nevyzpytatelný Lorient. Hosté mají na svém kontě 9 bodů a nachází se na sedmém místě.
Lille OSC

Domácí celek si zatím v nové sezoně nevede vůbec špatně. V prvním kole sice Lille remizovalo 1:1 s Méty, ale pak vyhrálo 1:0 na hřišti Caen a v dalším kole přehrálo doma Lorient. Následovala remíza 1:1 v Monaku a naposledy celek Lille porazil 2:0 Nantes. Domácí mají tedy na svém kontě 11 bodů, skóre 6:1 a v tabulce jsou na průběžném třetím místě.
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápas 6. kola, ve kterém se střetne celek Lille s Montpellierem. Mírným favoritem tohoto duelu je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.