To je z mé strany vše, dobrou noc.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo několik šancí, ale branky jsme se nedočkali a Lorient hrál s Nice 0:0. Aktivnější byli domácí, ale v útočné fázi se dnes trápili. Hosté spoléhali hlavně na brejky, ale žádný jim nevyšel.
90+3
90+3
Už se nic nestane, dnešní duel skončí nerozhodně.
90+2
Žlutou kartu uviděl hostující Vercauteren.
90+1
Domácí celek střídal. Dohrál Pelé a zahraje si Sunu.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí se tlačí dopředu a snaží se tento duel rozhodnout.
87
Z dálky to nyní zkusil domácí Guerreiro, ale jeho dělovce scházela přesnost.
86
Hosté naposledy střídali. Pieda nahradil Vercauteren.
84
Z následného rohu ale nic nebylo a u míče jsou opět domácí fotbalisté.
83
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale Lecomte byl na svém místě a míč vyrazil na roh.
82
Hosté střídali. Dohrál Puel a zahraje si Palun.
80
Z rohu ale nic nebylo, protože skvěle zasáhl Hessen, který míč vyrazil.
79
A další zajímavá akce, ale i tentokrát to hosté zvládli. Nakonec je z toho roh pro Lorient.
78
Po rohu se ve vápně výborně uvolnil Aboubakar, ale po jeho přízemní ráně skončil míč těsně vedle pravé tyče!
77
Lavigne se hned zapojil do útočné akce a nakonec vybojoval roh.
76
Lorient střídal. Dohrál Jouffre a zahraje si Lavigne.
74
Ale hosté se zatím dobře brání a nutno dodat, že v několika případech měli i štěstí, ale to k tomu samozřejmě patří.
73
Domácí pokračují ve zlepšeném výkonu a stále se hraje na polovině Nice.
71
Ze šestého rohu Lorient nic nevytěžil a na první branku tedy stále čekáme.
70
Další velká šance domácích! Na přihrávku na malé vápno si naběhl Jouffre, ale hostujícího brankáře neprostřelil!
69
Domácí dokázali zakončit, ale nebylo to přesné a od své branky bude rozehrávat Hassen.
68
Po parádní kombinační akci se do míče na velkém vápně opřel Coutadeur, ale Hassen kulatý nesmysl se štěstím vyrazil na roh!
67
Domácí přidali a je to znát. Nyní jsou hráči Lorientu aktivnější a jdou za vedoucí brankou.
66
Do vápna se výborně dostal Jouffre, ale s jeho přízemní střelou si Hassen poradil!
64
A střídali i hosté. Dohrál Honorat a zahraje si Bauthéac.
63
Lorient střídal. Ayewa nahradil Diallo.
61
Po dlouhém nákopu do vápna Nice se k míči dralo několik domácí hráčů, ale ani jeden nakonec nezakončil.
59
Na přihrávku na malé vápno si nabíhal Ayew, ale k míči se nakonec nedostal.
58
Nyní se ale dopředu vydali domácí, jenže vše skončilo nepřesným centrem.
57
Hostující celek je ve druhém poločase aktivnější, tlačí se dopředu, ale zatím se hráčům Nice v útočné fázi nedaří podle představ.
55
Bosetti se dostal do vápna a překvapivě to zkusil z úhlu, míč proletěl po brankové čáře, ale do branky nezapadl!
54
Druhý poločas je zatím plný nepřesností a hraje se především uprostřed hřiště.
52
I domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale Ayew nezvládl zpracování a o míč přišel.
51
Po dlouhém nákopu musel zasahovat Lecomte, ale poradil si a kulatý nesmysl sebral.
50
Poprvé se dopředu vydali i domácí borci, ale vše skončilo útočným faulem a u míče jsou tedy hosté.
49
Bosetti utekl po levé straně, ale odcentrovat nedokázal.
48
Druhý poločas zatím patří hostujícímu celku, který se stále tlačí dopředu.
47
Hosté se hned vydali dopředu, ale z první akce nic nebylo, protože Pied pokazil přihrávku.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, branky jsme se nedočkali a Lorient tak hraje s Nice 0:0. Aktivnější byl domácí celek, který se dostal k několika střelám, ale všechny zlikvidoval zatím výborný Hassen. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý.
45+2
45+1
Bosetti se hezky uvolnil na velkém vápně, ale branku Lorientu těsně minul!
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
45
Nakonec z toho byla nepřesná přihrávka a u míče jsou hosté.
44
Domácí fotbalisté drží míč a snaží se něco vymyslet na polovině Nice.
43
Na druhé straně to zkusil z dálky Amavi, ale jeho projektilu scházela přesnost.
42
Z následného rohu ale domácí borci nic nevytěžili a od své branky bude rozehrávat Hassen.
42
Po dělovce Coutadeura musel Hassen kulatý nesmysl vyrazit na rohový kop!
41
Dopředu se vydali i hosté, ale vše skončilo útočným faulem, kterým se provinil Pied.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, zda se ještě stane něco zajímavého.
38
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a stav zápasu se stále nemění, Lorient hraje s Nice 0:0.
37
Domácí celek vybojoval třetí roh v tomto utkání.
36
Domácí se nyní dostali ke dvěma centrům, ale ani jednou míč do vápna nedoletěl.
35
Žlutou kartu uviděl hostující Honorat.
34
Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci, ale z té nebylo vůbec nic a u míče jsou opět domácí borci.
33
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a chvíli se hrát nebude, na řadě je totiž ošetřování.
31
Další akce domácích skončila nepřesnou přihrávkou, po které míč sebral pozorný Hassen.
30
Ayew to zkusil z hranice velkého vápna a Hessen měl s jeho pokusem velký problém, ale zvládl to a míč vyrazil!
29
Po zisku míče šli hosté do přečíslení tři na dva, ale Bosetti nezvládl kličku a nic z toho nebylo.
28
Obraz hry je stále stejný. Lorient se tlačí dopředu, ale Nice dobře brání a drží cennou remízu.
27
Domácí fotbalisté jsou opět u míče a kombinují, ale daleko od branky, kterou střeží Hassen.
25
Jenže i teď domácí borci chybovali a lacino přišli o míč. V posledních minutách se hraje hlavně uprostřed hřiště.
24
Domácí jsou u míče a opět se tlačí dopředu, zatím ale toho příliš nevymysleli.
23
A Ayew nakonec za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.
22
Jordan Ayew byl nyní hodně důrazný, nakonec to ale přehnal a byl mu odpískán útočný faul.
21
Domácím se po úvodním tlaku přestalo dařit. Nyní nezvládl přechod do útoku a přišli o míč.
20
Centrovaným míčem to zkusili také hosté, ale ve vápně domácích kraloval Koné.
18
Ayew si nabíhal na dlouhou přihrávku, ale nakonec míč na hrací ploše nezachytil.
17
Po centru z levé strany musel zasahovat Hassen, ale poradil si a kulatý nesmysl směřující do branky sebral.
16
Po faulu na domácího hráče jsou u míče fotbalisté Lorientu, kteří se tlačí před branku svého soupeře.
15
Držení míče: 51% – 49%.
14
Ale z úvodního rohu hostující celek nic nevytěžil a stav zápasu se tedy pochopitelně nemění.
14
Po další akci je tu rohový kop pro Nice.
13
Nyní se hraje hlavně uprostřed hřiště a na střelecký pokus stále čekáme.
12
Na druhé straně si za obranu naběhl Aboubakar, ale nezvládl zpracování a kulatý nesmysl skončil v zámezí.
11
Hra se malinko vyrovnala. Hosté se opět vydali dopředu, ale po nepřesné přihrávce sebral míč Lecomte.
9
Po kombinační akci to zkusil z hranice velkého vápna Honorat, ale poslal míč nad branku Lorientu.
7
Poprvé se dopředu vydali i hráči Nice, ale vše skončilo hodně nepřesnou kolmou přihrávkou.
6
Domácí se stále tlačí dopředu, hosté se zatím pouze brání a vůbec neví, co mají hrát.
5
Po přetaženém centru se snažil vrátit míč do vápna Abdullah, ale nepovedlo se mu to a i s kulatým nesmyslem se dostal do zámezí.
4
Hostující obránce musel zasáhnout před domácím útočníkem a nakonec mu nezbylo nic jiného, než míč odehrát na rohový kop.
3
Další rychlou akci Lorientu zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
2
Na malém vápně se k odraženému míči dostal osamocený Aboubakar, ale branku trestuhodně minul!
2
Domácí začali hodně zostra, hned se vydali dopředu a vybojovali úvodní rohový kop.
1
Hráči jsou na trávníku, utkání může začít!

FC Lorient: Lecomte – Pedrinho, Koné, Ecuele Manga, Guerreiro – Jouffre, Coutadeur, Abdullah, Pelé – J. Ayew, Aboubakar.
Náhradníci: Audard – Lavigne, Diallo, Mesloub, Wachter, Sunu.

OGC Nice: Hassen – Puel, Genevois, Gomis, Amavi – Eysseric, Mendy, Hult – Pied, Honorat, Bosetti.
Náhradníci: Pouplin – Palun, Vercauteren, Bauthéac, Diawara, Rafetraniaina, Maupay.

OGC NICE

Hostující celek začal novou sezonu na svém hřišti. Přivítal Toulouse a nakonec to byl hodně zajímavý duel. Domácí se dostali do vedení 1:0, jenže na konci prvního poločasu prohrávali 1:2. Ve druhém dějství celek Nice zabral a stav zápasu dokázal otočit a po vítězství 3:2 vybojoval první tři body v nové sezoně.
FC LORIENT

Domácí celek začal novou sezonu na hřišti Monaka. Lorient úvodní duel zvládl na výbornou, v Monaku odehrál velmi dobrý zápas a nakonec vybojoval překvapivě tři body. Lorient totiž favorita zápasu doslova zaskočil a vydřel vítězství 2:1. Dnes chtějí domácí borci na toto vítězství navázat, ale je jasné, že to nebude vůbec lehké.
Zdravím všechny příznivce kopané. Francouzská Ligue 1 má na programu druhé kolo a my budeme sledovat duel mezi Lorientem a Nice. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.