To je ode mne pro dnešek vše, Fotbalový večer ještě nekončí a tak sledujte i nadále onlajny.cz.

Rohy: 6 – 1
Fauly: 13 – 14
Žluté karty: 1 – 2
Červené karty: 0 – 0
Je konec. Po první půli domácí vedli 1:0, když Bernardo Silva využil zaváhání Mexera. Ve druhé půli hráli především hosté, kteří byli aktivnější. Po vystřídání hru ožili Grosicki, který byl strůjcem vyrovnání. Nejprve zahrozil ve spolupráci s Olou Toivonenem. švédský internacionál v dobré pozici protáhl Subašiče. V 88. minutě však velmi dobře našel hlavou na penaltě nabíhajícího Habiboua, který nedal domácímu brankáři šanci a vyrovnal. do konce utkání se již vážnějšího nestalo a tak si oba týmy rozdělují spravedlivě body.
90+4
90+3
Nakonec ještě domácí vybojovali roh, který doputoval na halvu Fabinha, který však hostující branku minul.
90+3
Poslední nádech Monaca vede po pravé straně Bernardo Silva.
90+2
Nakonec přišel pas do vápna, který zastavuje v první půli chybující Mexer.
90+2
Domácí kombinují na vlastní polovině, ale to je přesně co hostům vyhovuje, takto Costila totiž neohrozí.
90+1
Jsou nastaveny 3 minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Costila při výkopu otravoval Echiejile a vidí žlutou kartu.
89
Monaco si chce vzít body zpět, ale Rennais zase vystavělo před vápnem Costila obrannou hráz, se kterou měli domácí problémy již v první půli.
88
Rennes právě vstřelilo branku!
Tak je to tu! Centr do vápna dostal na hlavu Grosicki, který míč trkl na penaltu, kde v tu chvíli byl HABIB HABIBOU, který dal Subašičovi jesličky a vyrovnal.
87
Costil dostal malou domů a málem nezvládl míč odehrát před napadajícím Silvou.
86
Další akce domácích vak končí nepřesným pasem na hranici vápna. Rennais má ještě 4 minuty plus nastavení k vyrovnání.
86
Domácí se osvobozují odkopem k půlící čáře, kde míč drží Carrasco.
84
Grosicki užuž se dostával do vápna, ale nakonec byl odzbrojen čistým způsobem, i když se to hostujícímu hráči nelíbí. Kopat se bude od branky Danijela Subašiče.
82
Carrasco dostal pas na roh malého vápna, akrobaticky se pokusil volejem zakončit, ale branku Costila netrefil, kdyby tak učinil, mohlo to být o dvě branky.
81
Z levé strany přišel centr do vápna, před Prsićem stihl zasáhnout jeden z domácích beků. Monaco má co dělat, aby ubránilo vedení o jednu branku, které je drží 3 body od druhého Lyonu.
80
Ještě deset minut základní hrací doby má Rennais na vyrovnání a postupuje na branku Subašiče.
79
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Almamy Touré, přichází Ricardo Carvalho.
78
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází Habib Habibou.
78
Střídající Prcić byl na malém vápně sám, ale Subašičovi poslal míč pouze malou domů.
77
Hosté mají zatím obrovský tlak, je jen otázkou času, kdy se prosadí.
76
Tak konečně se hosté dočkali pěkné akce. Čerství Grosicki se dostal až před do vápna, kde na penaltu předložil míč Toivonenovi, ten mířil na levou tyč domácí branky. Subašič reflexivně míč vyrazil.
75
Rennais stále hrají s míčem, ale zatím ve velmi uctivé vzdálenosti od Subašiče.
74
Hosté jsou uprostřed druhé půle stále aktivnější, ale zatím Subašiče moc neprověřili.
73
Na druhé straně chtěla překvapit Polsko-švédská dvojice Grosicki – Toivonen, první centroval, druhý na malém vápně míč o krok netrefil.
72
Carrasco prošel po levé straně až k vápnu, pak se podíval do vápna, kde viděl nabíhajícího Martiala, ale přihrávka k jeho spoluhráči nedoputovala.
71
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Abdoulaye Doucouré, přichází Sanjin Prcić.
70
Držení míče se od začátku druhé půle přesunulo na stranu hostí, nyní je to 48% ku 52%.
69
Wallace zabránil hostům ke střele a domácí mohou rychle obracet hru, kterou na půlící čáře zase brzdí. Reenais má čas na zformování obrany.
68
Martial se dostal do brejku, za vápnem napřáhl, když viděl blížící se protihráče. Branku Costila minul ve velké vzdálenosti.
68
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Dimitar Berbatov, přichází Alain Traoré.
67
Jenže to se hostům vůbec nepovedlo.
66
Další faul, tentokrát se provinil Fabinho. Přímý kop z levé strany těsně za pokutovým územím Monaca.
65
První pokus Doucorého narazil na pevnou zeď hráčů Monaca, míč se odrazil k Ntepovi, který z ještě větší vzdálenosti technickou střelou zkoušel Subašiče, jeho rána přeletěla pouze o kousek domácí branku.
64
Valná hromada před vápnem Monaca, Domácí nakonec staví zeď.
63
Doucouré byl v blízkosti pokutového území Monaca faulován, provinil se Wallace.
62
Toivonen posla vpřed Moreiru, kterého předběhl Echiejile. Hostující hráč při snaze zabrzdit použil rukou a domácího beka povalil.Jasný faul.
60
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Henrique, přichází Kamil Grosicki.
59
Carrasco upadl ve vápně, ale jednalo se o nafilmovaný pad, což sudí viděl velice dobře.
58
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Matheus Carvalho, přichází Anthony Martial.
57
Žlutou kartu dostává Henrique (Stade Rennais FC).
55
Ola Toivonen se dostal opět ke střele, ale jeho rána nebyla přesná.
54
Carrasco nepřešel přes M'Bengueho, kterého pak navíc fauloval.
54
A ten navíc vybojoval aut, který sám vhodí do hry.
53
Berbatov zpomalil hru a dostal tak míč z levé strany na pravou, kde s ním operuje Touré.
51
Carraso neobešel Moreiru, který jej následně oklamal tělem a přes Mexera rozehrál další akci Rennais.
50
Berbatov ve výskoku nechtěně loktem trefil protihráče. Zatím se to obešlo bez karty.
49
Hosté jsou směrem vpřed velmi neškodní. Přímo na branku Subašiče ještě nevystřelili a stejně tomu je i teď po akci Ntepa.
48
Nakonec se ke střele ze střední vzdálenosti odhodlal Fabinho, ale jeho rána byla velmi nepřesná.
47
Tourého centr by odvrácen, ale domácí Monaco stále dobývá území Benoita Costila.
46
Hosté zahájili druhou půli výkopem. Míč však po špatné přihrávce třímá u nohy Echiejile.

Žluté karty: 0 – 1
Je za námi první půle, která se nesla ve znamení obranné hry Rennais. Monaco se snažilo jak mohlo, ale brány obranny nedokázalo zdolat. Nakonec jim pomohla sama obrana hostů, jmenovitě Mexer, který při rozehrávce zaváhal. Bernardo Silva tohoto zaváhání využil, dostal se do vápna a střelou k bližší tyči otevřel skóre. Ve 40. minutě měli domácí ještě jednu možnost, když Carrasco zahrával přímý kop na zadní tyči, ale branku těsně minul, stejně jako Berbatov, který se pokoušel stejný centr trefil do Costilovy sítě. Do přestávky pak oba týmy spíše hlídali aktuální náskok.
45+3
45+2
Toivonen si nabíhal na střed do vápna, ale pas na něj byl do ofsajdu.
45+1
Již se hraje nastavení, oba týmy se snaží neinkasovat branku do šatny.
45
V poslední minutě první půle se před vápnem dostal k odraženému míči Ola Toivonen, jeho rána, kterou si nepřipravil nebyla přesná, i když mířila na levou domácí tyč.
44
Pas na Berbatova byl nepřesný, Costil si míč směřujíc do jeho vápna pohlídal.
43
Na fauly je to 2 ku 8, je vidět, že se hraje poměrně slušné utkání.
42
Doucouré po levé straně postupoval vpřed, ale pas na Ntepa podél lajny vystihl vracející se Raggi.
41
Začala poslední pětiminutovka první půle, jak asi bude probíhat?
40
Sám si postavil míč, zakroutil ho umně na vzdálenější tyč, kde číhal i Berbatov. Ten jej netrefil a míč proskotačil okolo levé tyče hostující branky.
40
Carrasco byl na levé straně faulován.
39
Silva se mezi dvěma protihráči tentokrát na pravé straně nedokázal proháčkovat a M'Bengue může vhazovat.
38
Carrasco na levé straně operoval tak dlouho, až se mu před vápnem na středu objevil volný Bernardo Silva, jehož rána bez přípravy mířila hodně nad.
36
Tempo hry výrazně opadlo, a domácí se spíše brání, takže to je dobře pro hosty, kteří dnes nastoupili v černé kombinaci dresů.
34
Po rohovém kopu musel ven z branky Subašič, který tygřím skokem vyrazil centr do malého vápna.
33
Toivonen prudce vypálil, jeho rána byla tečována a snesla se shora na Subašičovu branku.
32
Ani tato standardka neznamenala pro Costila nebezpečí.
32
Mexer musel do skluzu a raději míč zahrál na roh.
30
Po půlhodině domácí vedou a to i díky laxnosti hostující obrany, Domácí jinak drží míč stále na svých kopačkách.
28
Monaco právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BERNARDO SILVA.Ten vystihl rozehrávku hostující obrany. Dotáhl míč až do vápna a tam prostřelil vybíhajícího Costila.
27
Hostující trenér udílí pokyny Toivonenovi, který je zatím téměř neviditelný.
26
Centr Carrasca skončil v Costilově náruči. Tentokrát si hostující brankář centr z levé strany pohlídal.
25
Souhru hostů na malém vápně zakončoval Doucouré, ale trestuhodně svoji šanci neproměnil.
24
Carrasco byl před vápnem tvrdě atakován, ale podle sudího Thuala dovoleným způsobem.
22
Berbatov nahrál na Carrasca, který se přes dvojici hráčů nedostal, ale vybojoval roh.
21
Berbatov pěkně sklepl na Fabinha, jeho volej však minul hostují branku.
20
A ani teď se hosté nedostáli k zakončení, když centr z pravé strany nepřesně usměrňoval na penaltě vyskakující Ntep.
19
Ola Toivonen, je zatím velmi dobře strážen. Zatím se k míči přes obranu Monaca nedostal.
18
Hosté jsou sice u míč, ale jejich snaha k žádnému velkému útočnému snažení nevede. Navíc nakonec ztrácí uprostřed hřiště míč.
17
Domácí tuto standardní situaci nezvládli.
17
Po rozehrávce se k míči dostal Echiejile, ale jeho centr byl zablokovaný. Domácí budou kopat rohový kop.
16
Žlutou kartu dostává Benjamin André (Stade Rennais FC).
15
Wallace poslal míč na Silvu, jenže tomu míč při zpracování uskočil a hosté se mohli dostat k míči lehce, jenže s ním došli pouze ke středové čáře, kde o něj přišli.
14
Uzdravený M'Bengue se chtěl protáhnou okolo levé postranní čáry, ale nepovedlo se mu to.
13
Z pravé strany poslal Touré míč do vápna, který proletěl skrze malé vápno, Berbatov na něj o krok nedosáhl, aby mohl zakončovat.
11
Hraje se opravdu velmi opatrný fotbal, Hlavně hosté mají výborně propracovanou obranu.
10
Moutinha zezadu podrazil jeden z hostů. domácí rychle rozehráli, ale Bernardo Silva z levé strany, kam dostal míč, nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů ve vápně.
9
Henrique v souboji použil vysoké nohy a tím mu bylo ukončeno působení u míče. Domácí se vrací zpět na polovinu Rennes.
8
Moutinho poslal pas do vápna na Berbatova, ale ten nezpracoval míč, který se odrazil za brankovou čáru na odkop.
7
Domácí vybojovali míč, ale Touré o něj málem přišel, ale proti Ntepovi uspěl, když se šikovně s míčem otočil okolo své osy.
6
Hosté jsou na tom podobně jako hráči Monaca, zatím se nikam neženou a rozvážně kombinují především v oblasti středového kruhu.
5
Carrasco si nerozumně se spoluhráči a po delší době zas uvidíme u míče hosty z Rennes, kteří budou na vlastní polovině vhazovat.
5
Domácí jsou neustále u míče, ale zatím v uctivé vzdálenosti od Costila.
3
Zdá se, že ano. Domácí pokračují v útočném snažení, ale nedokázali přesněji zakončit.
2
Lékař hostů musí použít obstřiku. Uvidíme, jestli bude moci hostující bek pokračovat ve hře.
1
A hned tu máme první zranění. M'Bengue při blokování centru domácích uspěl, ale dopad nezvládl nejlépe a hra je přerušena.
1
Domácí zahájili utkání zatím velmi opatrně.
1

AS Monaco FC: Subašič – A. Touré, Wallace, Raggi (C), Echiejile – M. Carvalho, Silva, Fabinho, Moutinho, Ferreira-Carrasco – Berbatov.
Náhradníci: Stekelenburg – R. Carvalho, Kurzawa, A. Diallo, A. Traoré, Germain, Martial.

Stade Rennais FC: Costil – Moreira, Mexer, Armand (C), M'Bengue – Fernandes, André – Henrique, Doucouré, Ntep – Toivonen.
Náhradníci: Sorin – Diagné, Konradsen, Prcić, Allée, Grosicki, Habibou.

Rozhodčí: Thual – Perruaux, Saint-Cricq Lompre.

AS Monaco FC

Domácí jsou aktuálně na třetím místě, které zajišťuje kvalifikaci o Ligu mistrů. Ztráta na druhé PSG je 4 body, ale celek z hlavního města Francie má o jeden zápas méně. Čtvrtá Marseille má o bod méně, ale zase o zápas více. Celkem tedy má 58 bodů. Monaco svým soupeřům zasázelo 39 branek, inkasovalo pouze dvaadvacetkrát. Na vlastním hřišti 26 bodů při skóre 16:8.
Nejlepšími střelci jsou Anthony Martial s Dimitarem Berbatovem, oba vstřelili v soutěži 7 branek.

Stade Rennais FC

Hosté jsou po 32 zápasech na 9. místě, když získali 45 bodů při skóre 32:37. Začátek soutěže je nestihl v oslnivé formě, ale postupem času získávali půdu pod nohama, kterou našli na přelomu listopadu a prosince. Na přelomu roku 2014 a 2015 zas začali prohrávat. Na venkovních hřištích získali pouze 19 bodů při skóre 12:18.

Rennes – Guingamp 1:0
Lorient – Rennes 0:3
Rennes – Nantes 0:0
Lille – Rennes 3:0
Rennes – Metz 1:0
Dobrý večer u sledování Ligue1, dnes je na programu 33. kolo a my se zaměříme na utkání AS Monaco FC – Stade Rennais FC, ve kterém by domácí tým měl být favoritem. Výkop je určen na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.