Dnešní zápas je u konce. Druhá půle nám už žádnou branku nepřinesla, a tak celý zápas rozhodla trefa hned ze čtvrté minuty. Domácí zůstali i po druhou půlí aktivnější a i když žádnou branku už nevstřelili, vyhráli zaslouženě. Hosté zlepšili svůj výkon až v posledních patnácti minutách, když se rozehráli střídající hráči, ale ti už Caen také nespasili.
90+3
90+3
Už se nám rozeběhla poslední minuta nastavení a nevypadá to, že by se skóre ještě mělo měnit. Domácí vhazují poblíž vlastní branky.
90+2
Ještě zpoza vápna vypálil Lasne, jehož střela měla parádní razanci, ale nezamířila mezi tři tyče.
90+2
V nastavení vidíme zatím jen spoustu nepřesností na středu hřiště, odkud se ani jeden z týmů nemůže dostat dále.
90+1
Stejně jako v první půli i nyní jsou nastaveny tři minuty.
89
Barrios byl ve výborné pozici, ale dotírali na něj hned dva obránci, a tak jen vrátil míč před vápno, odkud už nepřišla příliš důrazná střela.
87
Domácí obrana nyní naprosto laxně přistupovala k Privatovi, který se nakonec prodral po levé straně až k zakončení, ale nastřelil jen připravené ruce gólmana Jourdrena.
86
Hosté nyní dvěma výkopy zasáhli Barriose, ale tomu se ani jednou neodrazil míč příhodně k noze.
85
Tentokráte to ale nebude. Domácí se rychle dostali k míči a obracejí hru k Vercoutreho brance.
85
Hosté získali rohový kop a budou mít ještě možnost vstřelit vyrovnávací branku.
84
Rozehrávku přímého volného kopu výborně zastavila pozorná obrana Caen.
84
Lasne si krásně obhodil soupeře, ale následně nechal míč za sebou v jedné z louží.
81
Camara se rovnou hnal do příležitosti, ale míč k němu nedošel.
80
Domácí dnes naposledy střídají. Dabo opouští trávník, na který přibíhá Camara.
79
Míč z rohového kopu zamířil přímo na nataženou nohu Barriose, jenže od té se míč odrazil nad Vercoutreho bránu!
79
Po dalším souboji u pomezní čáry nařizuje sudí rohový kop pro domácí hráče.
78
Hosté mohli rozehrávat ze středu hřiště, ale hned k tomuto nastřelenému míči se poté dostali nedovoleně a zazdili svoji šanci.
77
Domácí střídají. Na hřiště přichází Lasne, který střídá Martina.
76
Po nepovedeném rohovém kopu rychle otočil hru Sala, ale jeho centr odvrátila obrana Montpellier v klidu.
75
Mounier dostal míč krásně do běhu, ale ještě se k němu stihl stáhnout Appiah, který jej nepustil ke střele a srazil míč alespoň na rohový kop.
74
Kanté mohl zakončovat z hranice pokutového území, ale usměrnil svoji střelu hodně daleko vedle branky.
74
Po veliké chybě domácích se hnal sám na bránu Privat, ale toho dokázal ještě před vápnem zastavit parádním skluzem Hilton!
73
Dabo našel na hranici pokutového území Barriose, ale ten to měl následně těžké, protože mu nikdo nenabíhal do volného prostoru.
71
Lemar dokázal trefit Congrého jesle, ale následně doputoval míč jen na kopačky domácích.
71
Přichází poslední střídání hostí. Koita odchází na střídačku Caen, ze které nastupuje Privat.
70
Jourdren nevyboxoval míč ze standardní situace vůbec jistě a následně mohl do poloodkryté sítě střílet Bazile, jenže ten vypálil nepřesně!
69
Až nyní musí sudí zasahovat do hry. Congré si vysloužil žlutou kartu za svůj "bodyček" na Salu.
69
Sala se prohnal za obranu Montpellier za balónem, ale za hranicí vápna se skácel k zemi. Rozhodčí ale zůstává v klidu.
68
Barrios se znovu dostal dobře s míčem do vápna, ale tam o balón vcelku lacino přišel.
67
První střídání si nachystali také domácí. Bérigaud pomalu opouští hřiště a na trávník se za postranní čarou chystá Marveaux.
66
A Bazile za tento zákrok dokonce vidí žlutou kartu!
66
Jourdren zůstává v bolestech na trávníku po střetu s velmi aktivně dotírajícím Bazilem, respektive jeho kopačkou.
66
Lemar si nachystal centr z pravé strany, ale nalezl jen připravenou obranu Montpellier.
64
Dabo si už chystal střelu v pokutovém území, ale v rozhodujícím okamžiku zakopl o vodu před sebou a zřítil se k zemi!
62
Přichází druhé střídání ze strany hostí. Nangis v dnešním klání dohrál a na trávník nastupuje Bazile.
61
Hosté vraceli míč na vlastního brankáře, jenže míč se zastavil v obzvláště veliké louži, a tak mohl přes vyběhnutého gólmana trefit odkrytou branku Barrios, jenže ten nezamířil přesně!
61
Congré měl na zádech útočícího hráče, a tak jen na jistotu zakopl do zámezí.
59
Bérigaud využil volného prostoru, naběhl si před vápno a ještě přihrál na Barriose, jenže ten o balón přišel.
57
Zasahovat musel pro změnu i Jourdren, ale Imorou si nepřipravil nijak nebezpečnou střelu.
56
Po dalším nacentrovaném pokusu do vápna vypálil Dabo, ale jeho střela jen prošla mezi shlukem těl a prokulila se vedle vzdálenější tyče.
56
Mounier se hnal do dobré příležitosti, dovolil si ještě kličku ve vápně, ale poté odcentroval nepřesně a získal jen roh pro domácí.
55
To byla panečku šance! Domácí hráč se napřáhl ke střele už z pořádné dálky a Vercoutre musel rychle do vzduchu, aby vytěsnil jeho střelu mimo tři tyče!
54
Na druhé straně jsme ale neviděli o nic podařenější útočný výpad a Jourdren bude odkopávat od brány.
54
Bérigaud vyskočil Imorouovi v hlavičkovém souboji doslova na hlavu, a domácí se tak u míče dlouho neudrželi.
53
Hosté se dopustili zbytečného útočného faulu a k míči se tak dostávají hráči Montpellier.
51
Jourdren si předkopl míč hodně před sebe a málem se tak dostal do příležitosti Nangis. Domácí gólman nakonec svoje zaváhání napravil a schoval míč na své hrudi.
50
Salův centr si našel cestu do pokutového území, ale tam našel jen připravenou náruč brankáře Jourdrena.
49
Mounier tentokráte nerozehrál od rohového praporku vůbec dobře a Vercoutre bude vykopávat od vlastní brány.
48
Barriose rychle napadal Da Silva, ale domácí útočník i přesto získal rohový kop pro svůj tým.
47
Mounier se dokázal krásným efektivním způsobem uvolnit přes dva hráče, ale následně přihrál nepřesně.
47
Ve druhé půli jsou zatím jednoznačně aktivnější hosté, s jejichž napadáním mají hráči Montpellier problémy.
46
Hosté se dostali i ke střele z velikého úhlu, ale ta zasáhla jen zvenčí síť Jourdrenovy brány.
46
Domácí svým výkopem rozehráli druhý poločas, ale nakopnout balón do útoku se jim nepodařilo a hosté pospíchají vpřed.
46
První poločas je za námi. V jeho úvodu byli mnohem aktivnější domácí fotbalisté, kteří také hned ve čtvrté minutě dokázali vsítit vedoucí branku po hlavičkové trefě svého kapitána Vitorino Hiltona. Hosté postupem času přidali na tempu a také si vytvořil několik šancí, jenže domácí byli i nadále nebezpečnější. Nakonec už nám ale první půle žádnou branku nepřinesla a stav po prvním poločase je 1:0.
Druhá půle začne přibližně v 18:03.
45+3
45+3
Appiah fauloval Congrého a domácí budou mít ještě poslední možnost v první půli.
45+3
Hosté sami zastavili svojí další šanci hned za polovinou úplně zbytečným faulem.
45+2
Domácí se ještě v závěru první půle stěhují před branku soupeře a snaží se o vytvoření nějaké šance.
45+1
Koita si počínal hodně tvrdě v souboji se soupeřem, ale nakonec je mu jen odpískaný faul.
45+1
Rozhodčí nastaví tři minuty.
45
Seube byl faulovaný u půlící čáry a hosté tak můžou pokračovat v náporu.
43
Na vysoký balón se vrhla hned trojice hostí, ale žádný nedokázal vypálit na bránu. Hosté si rázem zopakují roh od druhého praporku.
43
Sala z nevýhodné situace dokonce vybojoval rohový kop pro Caen.
42
Vysoký centr prošel neškodně pokutovým územím domácích, ale Sala jej nakonec získal.
40
Kanté předvedl téměř hokejový bodyček proti soupeři a dmácí rozehrají standardní situaci z veliké vzdálenosti.
39
Féret nakonec kvůli zranění nemůže v dnešním zápase pokračovat a hosté si musejí vybrat první střídání. Na trávník přichází Thomas Lemar.
38
Domácí přišli s dalším rychlým útokem, ve kterém ale Barrios zasáhl hlavičkovaným pokusem pouze horní tyč Vercoutreho brány.
37
Féret je nakonec odveden za postranní čáru a jsem sám zvědavý, zda bude pokračovat v dnešním utkání.
36
K hostujícímu kapitánovi nakonec musí i týmový lékař.
35
Féret po Deplagneho zákroku nevypadá vůbec dobře a stále posedává na trávníku a drží se za pravou nohu.
34
Féret byl u pokutového území zastaven na hranici pravidel Deplagnem, ale podle sudího se jednalo o čistý zákrok.
33
Domácí obrana si poradila i nadvakrát a dokázala odvrátit dva vysoké balóny.
32
Koita byl nepříjemně sražen Dabou a hosté budou rozehrávat přímý volný kop přibližně od rohového praporku.
30
Jourdren si rychle pospíšil na zem, ale nakonec si s míčem vůbec nerozuměl a ten mu málem vypadl z náručí. Na případnou dorážku číhal Koita.
30
Mounier zastavil Kantého jen za cenu faulu a rozehrávat budou hosté.
28
Congré se svojí zarputilostí prosadil až do pokutového území Caen, ale tam už nic nevymyslel a ztratil míč.
28
Seube se chystal ke střele z otočky, ale nakonec nezasáhl balón a kopl jen do vzduchu.
27
Hosté měli výhodu přímého volného kopu, ale pouze darovali míč brankáři Jourdrenovi.
26
Domácí se hnali do dobré příležitosti, ale nakonec dostal Mounier přihrávku až příliš před sebe a obrana Caen odehrála.
25
Na rohový kop si znovu výborně naskočil Hilton, ale ten tentokrát nedokázal usměrnit míč na bránu.
24
Barrios byl zahnán k pomezní čáře hned dvěma soupeři, ale vybojoval alespoň rohový kop pro Montpellier.
23
Barrios už se chystal ke střele, ale na poslední chvíli jej připravil o míč skluz ze strany.
23
Domácí kapitán měl obrovské problémy proti Salovi, ale ten si nakonec počínal nedovoleně.
22
Sala si dokázal pouze sklepnout ze vzduchu vysoký centr, ale následně už se přes obránce nedostal ke střele a domácí gólman zasahuje.
21
Vercoutre předvedl další ze svých odvážných výletů mimo vápno, ale tentokrát odehrál vcelku bez problémů.
20
Appiah centroval před Jourdrenovu bránu, ale tam byli připravení pozorní obránci Montpellier.
19
Nangis se po dobré přihrávce do běhu dokázal uvolnit v pokutovém území, ale jeho střela k protější tyči byla nepřesná.
17
Hráčům Caen byl odpískaný ofsajd a do útoku rychle směřují hráči domácího celku.
16
Hostující gólman si nyní úplně zbytečně vyběhl z brány a domácí mohli pálit do prázdné branky, jenže možná i kvůli vodě na trávníku nevystřelili přesně! Následně musel hájit tři tyče Da Silva, ale Vercoutre si mimo pokutové území poradil.
15
Barrios ještě sklepával ve vápně míč pro svého spoluhráče, ale ten už se ke střele nedostal.
14
Jourdren pouze zakopl do zámezí, protože u trávníku zůstává ležet Dabo po souboji s Koitou.
12
Už to vypadalo, že Appiah bude centrovat, ale on místo toho vypálil z velikého úhlu a Jourdren měl co dělat, aby vytáhl míč z brankové čáry!
12
Podmínky jsou dnes skutečně příšerné, což pocítil na vlastní kůži i Sala, před kterým se přihrávka zastavila ve vodě.
11
Tentokráte už byla obrana Caen mnohem lépe připravena a hned u bližší tyče odvrací balón do bezpečí.
11
Domácí mají k dispozici další rohový kop. Využijí jej jako ten předchozí?
10
Nangis dostal parádní pas do běhu, ale Jourdren měl přehled o celé situaci a byl u balónu jako první!
10
Sala se prosmýkl k míči, ale už z otočky nedokázal odcentrovat a skončil na zemi.
9
Hráči dnes rozhodně nemají ideální podmínky pro fotbal, protože celé hřiště je v podstatě jedna velká louže.
8
Vercoutre si znovu rychle pospíšil z brány, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
8
Deplagne si počínal u postranní čáry zkušeně a získal autové vhazování pro domácí.
7
Vercoutre musel rychle zakopnout alespoň do zámezí, poněvadž Bérigaud se hnal za míčem.
6
Domácí se znovu vcelku snadno prokombinovali až do vápna hostí, ale tam přišla jen zblokovaná rána Bérigauda a následně už si Vercoutre míč pohlídal.
4
Montpellier právě vstřelil branku!
A máme tu rychlou úvodní branku! Od rohového praporku přišel načechraný balón přímo na hlavu domácího kapitána VITORINO HILTONA a ten už se nemýlil a rozvlnil síť branky hostí.
3
Barrios zahrál u pomezní čáry výborně a vybojoval rohový kop pro Montpellier.
3
Dlouhý centr domácích neprošel přes pevně postavenou obrannou zeď hostí.
2
Hosté se poprvé v zápase dostali na dostřel domácí branky, ale dlouho tam nepobyli a domácí odvracejí míč do bezpečí.
1
Na dlouhý balón si sbíhal Sala, ale domácí obrana odvrátila pouze ke Koitovi.
1
Hosté se ujali úvodního výkopu a dlouhým nástřelem poslali míč k Jourdrenově bráně.
1

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Hilton (C), El Kaoutari, Congré – Dabo, Saihi – Bérigaud, Martin, Mounier – Barrios.
Náhradníci: Ligali – Marveaux, Wüthrich, Bakar, Sotoca, Camara, Lasne.

SM Caen: Vercoutre – Appiah, Da Silva, Yahia, Imorou – Seube – Koita, Kanté, Féret (C), Nangis – Sala.
Náhradníci: Perquis – Benezet, Bazile, Lemar, Adéoti, Privat, Calvé.

SM Caen

Hosté jsou na tom prozatím o něco hůře než jejich dnešní soupeř. Hráči Caen jsou aktuálně na třinácté příčce se ziskem osmatřiceti bodů. Nutno podotknou, že stejný počet bodů mají i Reims a Toulouse. Hosté si do Montpellier přivážejí ne zrovna dobrou formu, když v posledních pěti zápasech pouze jednou vyhráli 2:1 nad Nantes a jednou remizovali 0:0 s Metz.
Nejlepším kanonýrem hostí je Julien Féret s šesti přesnými zásahy.
Montpellier HSC

Domácí neprožívají vůbec špatnou sezónu a po dvaatřiceti odehraných mačích se nacházejí na sedmé příčce. Hráči Montpellieru mají na svém kontě aktuálně čtyřiadvacet bodů, ale nemůžou se chlubit příliš dobrou formou. Z posledních pěti zápasu totiž uhráli jen jednu výhru 3:1 nad Bastií a jednu remízu 0:0 s Monacem.
Nejlepším střelcem klubu je Lucas Barrios s jedenácti vstřelenými brankami.
Dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování třiatřicátého kola francouzské Ligue 1 mezi Montpellier HSC a SM Caen. Přeji Vám příjemný fotbalový zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.