Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek sobotního večera. Mějte se krásně!
Viděli jsme velice zajímavý emotivní zápas, jemuž nechyběly góly, rozhodčí v něm rozdal nespočet žlutých kart, a dokonce jednu červenou, a domácím nebyly uznány hned dvě branky. Nice se dostalo v jedenácté minutě do vedení, ale hostující celek ještě do poločasu z penalty srovnal a ihned po startu toho druhého skóre otočil. Výsledek si už pak pohlídal. Bordeaux tak ani napotřetí v Ligue 1 nepoznalo přemožitele.
90+6
90+5
Domácí ještě kombinují na útočné polovině, na nějaký zvrat už to ale nevypadá.
90+4
Rozzlobení domácí diváci poté zasypali prostor u hostující brány různými odpadky, které teď pořadatelé odklízejí.
90+3
A do třetice Maupay v akci, tentokrát dokonce vstřelil gól! Podle postranního sudího se ale jednalo o ofsajd a branka tak není uznána!
90+2
Maupay teď znovu leží na zemi poté, co se pokoušel hlavičkovat, ale nalétl pouze do hostujícího brankáře, který míč lapil do svých rukavic.
90
Hlavní arbitr nastavuje pět minut.
88
Mariano po faulu na Maupaye dostává žlutou kartu.
87
Domácí zahrávali zajímavou standardku, po níž ale míč skončil pouze v Carrassových rukavicích.
86
Sertic teď zkušeně držel balon u rohového praporku na obranné polovině soupeře a šetřil čas pro svůj tým.
85
I trenér Girondins naposledy střídá: Emiliano Sala přichází místa Diega Rolána.
85
Nice se stále čím dál tím víc přibližuje hostující brance, už mu moc času ale nezbývá.
83
A další roh, Carraso ale ani tentokrát zasahovat nemusel.
82
Cheick Diabaté, který dnes jeden gól dal a na druhý přihrál, vidí po faulu na Eysserica druhou žlutou, což znamená, že je vyloučen!
82
André Biyogo Poko uvolnil místo osmnáctiletému Sessi D'Almeidovi.
81
Domácí se opravdu snaží, ale hostující defenzíva vypadá neprostupná. Teď ubránila i rohový kop, který kopal Hult.
79
A míč se dostal až k Honoratovi, jenž tentokrát ovšem nepřesně přihrával a vrátil balon Bordeaux.
78
Souleymane Diawara si přichází zahrát závěrečné minuty, ze hřiště byl odvolán naopak kapitán Eric Bauthéac.
78
Domácí celek znovu začíná s kombinaci na útočné polovině, nyní balon u Mendyho.
77
Honorat vystřelil ze střední vzdálenosti mimo, u míče hosté.
75
Nice začíná svého soka tlačit, do gólové šance se mu však zatím dostat nedaří.
73
Hult sprintoval za Puelovou pobídkou za obranu hostí, na kterou jen o kousíček nedosáhl.
72
Vypadá to, že se domácí tým trochu vzmátořil a už opět začíná být svému soupeři konkurenceschopným. Podaří se mu ještě nějak dostat do zápasu?
70
Ovšem Bauthéac trefil pouze zeď, Nice ale pokračuje u balonu.
68
Až teď se pokusil ohrozit hostující bránu sám Hult, který byl faulován, a Nice tak dostane k dispozici standardní situaci, ze které se rozhodně dá skórovat!
67
Balon pořád na kopačkách Girondins, který s ním ale nikam nespěchá a kombinuje na vlastní obranné polovině. Je to stále jedna a ta samá písnička...
65
Khazri se dostal s míčem do šestnáctky, odkud pouze přestřelil domácí bránu!
64
Střelec prvního góly Alexy Bosetti odchází mimo hrací plochu, jeho post zaujímá Neal Maupay. V hostující sestavě pak Wahbiho Kazriho nahrazuje Younes Kaabouni.
64
64
Ne, domácím to opravdu nejde. Ani nyní Eysseric nedokázal udržet balon na svých kopačkách déle než pár sekund.
62
Bosetti se teď snažil vybojovat balon, bylo mu ale k ničemu. Ten je pouze u hostujícího brankáře.
61
Franck Honorat přichází na hrací plochu místo Juliena Vercauterena.
59
Hosté stále u balonu, momentálně s ním kombinují obránci na své obranné půlce trávníku a nikam nespěchají.
57
Diabaté sražen k zemi u levého rohového praporku na útočné polovině, rozhodčí ovšem nepíská. Míč bude uvádět do hry domácí brankář.
56
Girondins i nadále drží míč, tentokrát Hassan sbíral ve vzduchu centr z kopačky Saného.
55
Bordeaux právě vstřelilo branku!
3:1 pro hostující tým! Diego Rolán se zmocnil míče na půlící čáře, utíkal s ním středem hřiště až k šestnáctce domácích, kde ho přistrčil doleva na GRÉGORYHO SERTICE. A ten prudkou ranou k pravé tyči navýšil náskok Bordeaux už na dvě branky!
54
Nicolas Pallois vidí za faul na Hulta žlutý kartónek.
53
Ta ovšem domácím nevyšla, k míči se dostal pouze hostující brankář.
52
Eysseric byl faulován pravého rohové praporku a Nice bude zahrávat zajímavou standardku.
51
Opět v akci Diabaté, který tentokrát mířil nad hostující bránu.
49
Hostujícímu týmu vedoucí gól očividně pomohl, neboť nyní přehrává svého soupeře.
47
Bordeaux velice rychle po startu druhého poločasu obrací výsledek utkání! A opět v tom má prsty Checik Diabaté, který tentokrát nahrával NICOLASI MAURICE-BELAYOVI, jenž propálil Hassena!
46
Nice se sice brzy dostalo do vedení, avšak i tak musíme říct, že prvních pětadvacet minut zas tak zábavných nebylo a míč se potuloval zejména okolo středu hřiště. Poté ovšem oba týmy začaly hrát aktivněji, z čehož vyústil i Diabatého gól na 1:1, který padl z penalty. Závěr poločasu byl už hodně o emocích a hráči se, s nadsázkou řečeno, už spíš hádali než hráli.

Co nám přinese druhá půle? Ta má naplánovaný začátek na čas 21:03!
45+2
45+2
A Hassen musel ještě na zem, aby chytil střelu Contenta ze střední vzdálenosti.
45
Nad rámec pětačtyřiceti minut budou nastaveny další dvě.
44
Hassen ovšem odevzdal míč opět pouze hostům. Sertic to pak zkusil středem hřiště, byl ale zastaven Mendym.
43
U míče pro změnu domácí brankář Hassen, jenž s rozehrou nijak nepospíchá.
42
Teď Eysseric centroval do vápna, pro míč si ale vyskočil opět pouze Carrasso, který nyní zažívá horké chvilky.
41
Tentokrát po volném přímém kopu domácí dali dokonce gól, který ovšem není uznán pro ofsajd!
40
Genevois málem vstřelil branku! Domácí stoper si všiml, že hostující brankář je poměrně daleko z branky, a tak zkusil dalekonosnou ránu a Carrasso jí jen tak tak dokázal vyrazit mimo!
39
Bosetti neprošel přes Palloise na levé straně a u míče opět hosté.
38
Bauthéac se dostal v šestnáctce do zajímavé pozice, jeho hlavička ale skončila vysoko nad bránou.
37
Cheick Diabaté dostává žlutu za tvrdý faul u středu hřiště na jednoho z protihráčů.
36
Hosté jsou nyní aktivnější a kombinují na své útočné polovině.
35
Už to snad vypadá, že hra bude opět pokračovat. Balon do ní uveden Hassen.
34
Což vyústilo ve žluté napomenutí pro Diega Rolána, i on měl nemístné poznámky na adresu hlavního arbitra.
34
Emoce nyní dělají svoje, po dalším střetu se mezi sebou hráči opět začali hádat.
32
A máme vyrovnáno! CHEICK DIABATÉ poslal míč na druhou stranu, než skočil gólman a s přehledem tak svojí penaltu proměnil!
32
Na hřišti se strhla menší rozmíška mezi několika hráči a uvidíme, za jak dlouho budou hosté kopat svojí penaltu.
31
Domácí Jordan Amavi a hostující Diego Contento vidí žlutou kartu za protesty směrem k rozhodčímu.
31
30
Domácí kapitán Bauthéac v pokutovém území jasně fauloval Khazriho a hosté budou zahrávat pokutový kop! To je pro Bordeaux obrovská šance vyrovnat!
29
Hult vybojoval balon na půli hřiště. Blízko sebe nikoho neměl, tak to zkusil individuálně. Jeho průnik ale neměl dlouhého trvání a u míče jsou už opět hosté.
28
Diabaté se dostal s míčem až na hranici vápna, ale tak dlouho váhal, jestli vystřelí nebo přihraje, až o něj přišel.
27
Až teď, na konci sedmadvacáté minuty se konečně domácí výběr dostal k míči.
26
Až nyní dostal dlouhý balon Khazri, který se na pravé straně pokoušel obejít Puela. To se mu ale nepodařilo. Hosté ovšem zůstanou u balonu.
25
Stále se nic nezměnilo. Hosté už tři minuty drží míč, který si ovšem posílají z kopačky na kopačku pouze obránci a o nějakém ohrožení domácí brány tak nemůže být řeč.
23
Girondins se postupnou kombinací pokouší dostat až k domácí bráně, zatím ale hostům chybí finální přihrávka.
22
Domácí diváci se zlobí! Bosseti obral v šestnáctce o míč hostujícího kapitána Saného, který si poté ovšem balon vzal zpátky, přičemž kanonýr Nice upadl. Rozhodčí ale penaltu nezapískal.
21
Contento dostal přihrávku na levou stranu, popoběhl si podél lajny a pokoušel se najít své spoluhráče v pokutovém území. Míč ale skončil pouze v autu.
19
Mariano v souboji o míč tvrdě srazil střelce prvního gólu a domácí zahrávali zajímavou standardku, po které se ovšem míč dostal pouze do Carrasových rukavic.
18
Domácí brankář Hassen musel ven z brány, aby ukryl balon před sprintujícím Diabatém. Vše naštěstí pro svůj tým zvládl.
16
Avšak netrvalo dlouho a kulatý nesmysl se po Rolánově špatné přihrávce, kterou chtěl vysunout Khazriho, opět zmocnilo míče.
15
Teď už s k míči konečně dostal i hostující celek, balon u jeho obránců.
14
A stále zůstávají domácí u balonu, konkrétně jej má v moci stoper Genevois.
13
Domácí OGC i po vstřeleném gólu zůstává u balonu a Girondins teď zjevně neví, jak na svižnou hru domácích reagovat.
11
Nice právě vstřelilo branku!
Ani jsem nedopsal poslední příspěvek a Nice už vede díky ALEXY BOSETTIMU 1:0! Domácí útočník dostal balon ještě před vápnem a střelou šajtlí k levé tyči á la Rosický otevřel skóre!
10
Bosetti je zatím hodně vidět. Tentokrát to ovšem bylo v negativním světle, když zkazil přihrávku a přerušil tak útok svého týmu.
9
Domácí nyní kopali roh, s nímž si ovšem hostující obrana dokázala poradit a odvrátila balon od své brány.
7
První větší šance Nice! Bosetti dostal balon už do šestnáctky, domácí bránu ovšem vysoko přestřelil!
6
Amavi vybojoval balon a už s ním pádil směr domácí branka, po chvíli mu ovšem rozhodčí zapískal faul na Rolána. Jeho podle hlavního arbitra o balon obral nedovoleně.
5
Domácí se prakticky poprvé za zápas dostali na delší dobu k míči, když kombinovali u pravého rohového praporku na své útočné polovině. Nakonec ovšem o balon přišli.
4
Bosetti se málem dostal k balonu u šestnáctky hostí. Kdyby se tak stalo, běžel by sám na bránu. Všemu ale zabránil výborným obranným zákrokem Contento.
3
Domácí si mohli vstřelit vlastní gól poté, co brankář Hassen při odkopu napálil pouze Gomise, do nějž se balon odrazil zpátky. Naštěstí pro Nice mimo branku.
2
Sotva uplynula první minuta a hostující Mariano se po dobré kombinací hostí dostal k nebezpečné střele, která skončila jen o kousek nad domácí bránou.
1
Rolán byl faulován a Bordeaux se po chvilce ihned dostává k míči.
1
Ještě jednou Vás zde všechny vítám, utkání zhruba za tři minuty začíná!

OGC Nice: Hassen – Puel, Gomis, Genevois, Amavi – Mendy, Vercauteren – Bauthéac, Eysseric, Hult – Bosetti.
Náhradníci: Pouplin – Diawara, Palun, Rafetraniaina, Maupay, Honorat, Kozzielo.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Mariano, Contento, Sané, Pallois – Rolán, Biyogo Poko, Sertic, Maurice-Belay – Khazri – Diabaté.
Náhradníci: Jug – Faubert, Planus, Kaabouni, Sala, T. Touré, D'Almeida..
Zápas pro vás bude komentovat Tomáš Pavlík, jakékoliv případné dotazy směřujte na jeho Twitter.

Utkání bude řídit francouzská čtveřice. Hlavním arbitrem byl zvolen Stéphane Lannyo, funkci lajnových pak budou vykonávat Laurent Stien a Nicolas Henninot. Nesmíme zapomenout ani na čtvrtého rozhodčího, jímž je Sylvain Palhies.

Duel bude hostit nově otevřená (2013) supermoderní Allianz Riviera. Její kapacita je 35 624 diváků a mělo by se v ní hrát Euro 2016.
Girondins Bordeaux

Bordeaux je v Ligue 1 zatím stoprocentní. Nejprve si odvezlo tři body za těsnou výhru 1:0 z hřiště Montpellieru a poté doma udělalo radost svým fanouškům, před nimiž nasázelo čtyři góly do sítě Monaca. Dva zásahy si v tomto utkání připsal Urugayec Diego Rolán. Dnes se tedy Girondins pokusí o zkompletování vítězného hattricku.
OGC Nice

Nice si v přípravě nepřipsalo jedinou výhru, když dokázalo pouze jednou remizovat, a to s Barcelonou. Do ligy však OGC vstoupilo vítězně, neboť doma v prvním kole přemohlo Toulese 3:2. Zápas otočilo v rozmezí 62. a 68. minuty. V utkání se za Nice dvakrát prosadil Argentinec Dario Cvitanich. Ve druhé sérii zápasů dnes domácí celek bral bod za bezbrankovou remízu s Lorientem.
Pěkný sobotní večer, dámy a pánové! Francouzská Ligue 1 má dnes na programu třetí kolo, v jehož rámci bude k vidění i duel mezi OGC Nice a Girondins Bordeaux!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.