Ode mne je to pro dnešek vše, na shledanou!
Utkání je u konce a radovat se může domácí Nice! Jeho fotbalisté udeřili dvakrát krátce po hodině hry, na což už Lorient nedokázal zareagovat.
90+4
90+3
Výsledek už se dnes na 99% nezmění, domácí publikum slaví...
90+2
Vercauteren se málem dostal k hlavičce po Hultově centru.
90+1
Prodloužení už se hraje, nejde ale o nic jiného než trápení Lorientu.
90
Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.
89
Bauthéac se pokoušel vysunout Pléu, u míče byl však dříve hostující brankář.
88
Hult při pokusu dostat se k balonu fauloval Da Silvu.
87
Nebo se mýlím? Sledujte i konec našeho onlajnu a vše se dozvíte!
86
Hostující fotbalisté sice drží míč, ale na nějaký zvrat už to dnes nevypadá...
85
Sunu vypálil z otočky, mezi tři tyče ovšem nezamířil.
84
Eduardo dnes odehrál skvělý zápas a pár minut před koncem jeho dnešní mise skončila. Možnost si zahrát naopak dostal Vercauteren.
83
Míč po jeho pokusu o centr ale skončil pouze v autu.
83
Hra se už ale přenesla na druhou stranu, kde má míč Sunu a pokouší se s ním něco vymyslet.
82
Amavi si už ve vápně zasekl balon a poté dobrou ranou na zadní tyč nechal vyniknout Lecomteho!
81
Ti už opět kombinují kolem hostující šestnáctky.
80
Do konce zápasu zbývá deset minut. U míče domácí.
79
Sunu sprintoval za míčem, Bodmera ale nepředběhl.
78
Hosté teď předvedli hezkou kombinační akci, ne jejímž konci stál Mostefa, jenž směřoval balon do vápna. Odtamtud jej ale odkopl Genevois.
77
Teď si Lorient vypracoval alespoň roh, ten ale skončil pouze u domácího brankáře.
76
Mesloubova přihrávka do vápna ale nebyla přesná a do moci míče se tak opět dostává domácí mančaft.
75
Aktuálně kombinují poblíž domácí brány...
74
Teď už hosté začínají trochu tlačit a vypadá to, že se nadechují k závěrečnému náporu. Tak uvidíme...
73
Guerreiro odchází ze hřiště, střídá jej Gakpa.
72
Nyní se hosté dostali do náznaku šance, zakončit ale nakonec nedokázali.
71
Diváci, kteří dorazili na dnešní zápas, si samozřejmě jeho průběh zatím velmi užívají...
70
Hra po brankách Nice značně zvolnila, u míče navíc pořád domácí celek.
69
Tak tohle je zvláštní! Bosetti přišel na hřiště ve 29. minutě za zraněného Eysserica, ve druhé půli vstřelil gól na 2:1 a teď odchází ze hřiště. Místo něj v akci uvidíme Rafetraniainu.
68
No a teď pro jistotu můžeme být zvědaví, jak se k nepříznivé situaci postaví hosté. Podaří se jim ještě zdramatizovat utkání?
67
Nice právě vstřelilo branku!
A odpověď nám dává velmi brzy CARLOS EDUARDO, který nádhernou ranou z voleje do levé šibenice potřetí rozradostnil domácí fanoušky!
66
S míčem kombinují domácí. Sám jsem zvědavý, jestli i nadále bude pokračovat jejich aktivita nebo tempo hry trochu upadne.
65
Jeannot nyní vsítil branku, která mu ale pro ofsajd nemohla být uznána.
63
Hostující trenér podporuje ofenzivu a uspořádal hned dvojité střídání. Ze hřiště odcházejí Barthelme s Diallem, které naopak nahrazují Autret a Sunu.
63
62
Domácím zjevně po vstřelené brance narostla křídla a hostující obrana zažívá horké chvilky.
61
Nice v 61. minutě otáčí stav utkání! Podobná akce jako před čtyřmi minutami, když Eduardo nahrál balon před prázdnou bránu ALEXY BOSETTIMU, jenž už se nyní k míči prodral a hlavou jej posla do sítě.
60
Hodiny hry za námi, co se bude dít ve zbývající třetině zápasu?
59
Na tribunách vidíme mnoho transparentů směrem k nedávné tragédii ve Francii.
58
Po následném rohovém kopu se už domácí do šance nedostali, s míčem opět kombinují hosté.
57
Pléa pronikl do vápna a servíroval balon před odkrytou síť Bosettimu, před nímž ale balon uklidil do autu Pedrinho!
56
Amavi zkoušel centrovat z levé strany, trefil ale prvního protihráče.
55
Jejich snaha skončila neúspěchem a u míče už je zase domácí tým.
54
Teď už se ale hosté s míčem dostali za půlku a pokoušejí se ohrozit domácí bránu.
53
Kombinace OGC okolo hostujícího pokutového území pokračuje...
52
A opět v akci Bauthéac, tentokrát se dral za balonem ve vápně. Hostující obránci jej ale nakonec dokázali ubránit.
51
Bauthéac se pokoušel odcentrovat z pravé strany, vůbec mu jeho pokus ale nevyšel a poslal balon pouze do autu.
50
Stejně jako v první půli míč často mění majitele a každou chvíli musí oba brankáři dávat pozor. Takovýhle fotbal se nám líbí!
49
Eduardo si naskočil na centr z pravé strany a po jeho hlavičce Hassen zůstal jen koukat. Naštěstí pro Lorient domácí záložník mířil o kousek vedle!
48
A opět v akci Bosetti, který si zasekl, předal míč z levé na pravou a vystřelil. Škoda pro Nice, že pouze doprostřed brány a Lecomteho tak jeho pokus nemohl ohrozit.
47
Naopak na druhé straně vypálil Jeannot a jen o centimetry netrefil levou tyč domácí brány!
46
Bosetti to zkusil ihned po rozehře individuálně po pravém křídle, daleko se ale nedostal.
46
V prvních pětačtyřiceti minutách jsme sledovali atraktivní podívanou! Hra se přelévala ze strany na stranu a vůbec nešlo poznat, že se jedná o utkání mezi týmy ve spodní polovině tabulky. Do vedení se již v šesté minutě dostal Lorient, Nice ale ve 29. minutě díky penaltě vyrovnalo.

Jaký průběh bude mít druhá část zápasu? Náš on-line přenos začíná znovu ve 21:04!
45+2
45+1
Už běží prvních šedesát sekund z dvouminutového prodloužení, u míče hosté.
45
Bosetti se po parádní akci domácích dostal do samostantého úniku a mohl hostům vstřelit "šatňáka", Lecomteho ale nepřekonal!
44
Pléa pádil za balonem, sudí mu však odpískal ofsajd.
43
Obránci hostí kombinují mezi sebou a vypadá to, že Lorient chce poločas v poklidu dohrát.
42
Rozhodčí vše vyřešil domluvou a hra pokračuje, u míče opět hostující celek.
41
Diallo nyní nedosáhl na Mesloubovu povídku a následně měl rozmluvu s některým z protihráčů.
40
Bauthéac ale fauloval a ti se tak tentokrát daleko nedostali.
39
A teď už pro změnu pádí do protiakce domácí...
38
Pěkná kombinace domácích, po níž se Barthelme málem dostal ke střele ve vápně!
37
Míč ale skončil pouze v rukavicích domácího brankáře, který už nyní rozehrává.
36
Hult faulován a Lorient dostane k dispozici velmi zajímavou standardku!
35
Do konce první půle deset minut, dočkáme se ještě nějakého gólu?
34
Eduardo se pokusil vysunout Pléu, ten se ale přes Da Silvu k míči neprodral.
33
A střídající Bosetti pálí, trefil ale prvního protihráče.
32
Domácí brankář nyní sebral ve vzduchu centr z kopačky Guerreira.
30
A domácí ani po svém vstřeleném gólu nepolevují a dávají zabrat domácí defenzívě.
29
ERIC BAUTHÉAC bezpečně proměnil a na ukazateli skóre tak už svítí 1:1!
29
Pozor, Eduardo faulován v šestnáctce a domácí mají obrovskou možnost vyrovnat!
29
Tak Eyssericovo zranění je vážnější, než se zdálo a nakonec musí střídat. Nahrazuje jej Bosetti.
28
Eysseric se po nějakém tvrdším zákroku ocitl na zemi, ale i když to chvíli trvalo, už je na nohou a hra pokračuje.
26
Domácí se nyní pokoušeli prokombinovat po pravé straně, což se jim ale nepodařilo a hosté se vracejí k míči.
25
Diallo měl na pravé straně dost prostoru a pokoušel se nacentrovat míč do vápna, výborně se ale vrátil Amavi a odzbrojil jej od míče.
24
Nakonec po nepřesném centru Bauthéaca balon končí v autu, rozehrávat bude Lecomte.
23
Nyní už to ale vypadá, že se domácím podařilo vymanit z tlaku a sami se ženou do útoku.
22
Hosté jsou teď aktivní a obléhají domácí šestnáctku, přijde ještě nějaká šance?
21
Zatím hodně viditelný Jeannot sprintoval za míčem, a když se k němu dostal, pokoušel si obhodit Hassena, který ale výborně zasáhl a zmařil úmysl hostujícího forwarda!
20
Diallo vystihl nepřesnou nahrávka domácích, poté ale i on špatně přihrával a možnou šanci zazdil.
19
Ani tentokrát ale hostující gólman nemusel zasahovat, OGC však nadále drží míč.
18
Eyssericův centr Bellugou srazil do boční sítě a domácí tak budou kopat roh.
17
Hult vystřelil z hranice vápna, zamířil ale pouze vysoko nad.
16
Jeannot se řídil do samostatného úniku, v čemž mu byl ale zapískán ofsajd. Z opakovaných záběrů bylo vidět, že ten byl opravdu minimální.
14
Do hostující šestnáctky letěl nebezpečný centr, který ale zkrotil ve svých rukavicích Lecomte.
13
Eysseric si narazil s Mendym a zkusil vypálit ze střední vzdálenosti – nebyla to ale rána, která by mohla skončit v síti.
12
Domácí obránci do kombinace zapojili i svého brankáře, který následně balon posílá na střed hřiště. Tam už se jej ujmuli pouze hostující fotbalisté.
11
Znovu se k míči postavil Eysseric, ale znovu centroval špatně. Tentokrát to hodně přetáhl a k míči se dostali hosté, kteří míří do protiútoku.
10
Eysseric poslal balon pouze na hlavu některého z hostujících obránců, jenž jej posla do autu. Domácí ale tedy alespoň budou kopat další roh.
9
Eduardo byl navíc faulován na levé straně a Nice tak bude zahrávat zajímavou standardní situaci!
8
U míče však i nadále zůstávají domácí a kombinují poblíž hostující brány.
7
Domácí tým se okamžitě pokusil odpovědět a v krátkém časovém sledu zahrával dva rohové kopy, do šance se ale nakonec nedostal.
6
Lorient právě vstřelil branku!
Tak tohle byla fotbalová paráda! Po následné standardce se k odraženému míči dostal sám faulovaný BENJAMIN JEANNOT, jenž krásnými nůžkami překonal Hassena!
5
Jeannot nastartoval své rychlé nožky po pravé straně, načež ho Bodmer poslal k zemi. Ten také dostává žlutou kartu.
5
Hostující útočník je ale nakonec v pořádku a hra pokračuje, u míče hosté.
4
Na trávníku nyní po nějakém ostřejším souboji leží Diallo a hra je přerušena.
3
Bauthéac si před vápnem narazil s Pléou, ke střele se ale nakonec nedostal.
2
Rozehrával tedy domácí brankář a poprvé zaútočit se pokusí i Nice.
1
A Jeannot se dostal k hlavičce, která ale nemířila mezi tři tyče a navíc postrádala potřebnou razanci.
1
Úvodní výkop patřil hostům, kteří se ihned snaží dostat s míčem dopředu.
1
Nyní už je vše připraveno ke hře, tak jdeme na to!
Před začátkem utkání se ještě drží minuta ticha, proč asi nemusím ani zmiňovat.

OGC Nice: Hassen – Puel, Genevois, Bodmer, Amavi – Mendy, Hult – Eysseric, Eduardo, Bauthéac – Pléa.
Náhradníci: Pouplin – Diawara, Gomis, Vercauteren, Bosetti, Maupay, Rafetraniaina.

FC Lorient: Lecomte – Miguel Da Silva (C), Bellugou, Wachter, Le Goff – Barthelme, Mostefa, Mesloub, Guerreiro – Diallo, Jeannot.
Náhradníci: Chaigneau – Lautoa, Sunu, Autret, Abdullah.

Rozhodčí: Bien – Lombard, Jouannaud.
Duel se odehraje na stadionu s názvem Allianz Riviera, který přijme 35 624 diváků. Hlavním arbitrem byl pak zvolen Wilfried Bien.
OGC ve svém posledním utkání prohrálo na půdě Lensu 0:2, Lorient pro změnu padl doma 1:2 s Nantes.
Dnešní soupeři se nachází ve spodní polovině tabulky – Nice patří dvanácté místo, Lorientu dokonce až patnácté. Vypadá to tedy, že by utkání mohlo být vyrovnané.
Hezký sobotní večer! Francouzská Ligue 1 dnes pokračuje svým dvacátým kolem, jehož součástí je i zápas OGC Nice – FC Lorient. Startujeme ve 20:00!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.