Skončilo nám utkání, které přineslo po jedné brance v každé půli. V 26. minutě otevřel brankový účet utkání Lucas a v 57. minutě ho uzavřel Cavani. PSG získalo sice po právu 3 body, ale zranil se Ibrahimovič. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou.
90+3
90+3
Nepřesný pas poslal Palmieri, míč skončil v zázemí.
90+3
PSG toto utkání už jen dohrává.
90+2
U rohového praporku míč vybojoval Rodriguez.
89
Chybu Motty se snažil využít Kamano, ten však získal jen rohový kop.
88
Velmi riskantní skluz předvedl Luiz proti Tallovi v malém vápně! Vyplatil se mu a místo penalty Bastia zahrává jen rohový kop, který nepřinesl žádný výsledek.
87
Opět na středu hřiště úřadoval Cabaye, po několika kličkách tentokráte zvolil střelu.
86
Na hranici vápna se do míče opřel Cavani, branku netrefil o několik centimetrů.
85
Střed hřiště nyní patřil Cabayemu, obehrál několik protihráčů a poslal míč Lavezzimu.
84
Sám ho poté zahrával, ale Sirigu neměl žádný problém.
84
Po individuální akci Rodriguez vybojoval rohový kop.
83
Verratti loktem udeřil Paybernese.
82
Lobem poslal míč do vápna Verratti, ale Levazzi se k němu nedostal.
81
Modesta nedovoleně fauloval Verrattiho.
80
El-Hadji Ba jde ze hřiště, na plochu nastupuje Francois Kamano.
79
Přímý kop zahrával Cavano a Aréol musel předvést tygří skok!
78
Lucas přenechal svoje místo Yohanu Cabayemu.
77
Nevybíravým skluzem poslal Modesta k zemi Pastoreho.
76
Pastore poslal do vápna jeden ze svých centrů, jen krok chyběl k tomu, aby Digne vstřelil další branku.
75
Míč do vápna poslal Verratti, kulatý nesmysl se jen dokutálel do náručí Aréola.
74
Hra opět pokračuje se všemi hráči na hřišti.
73
Při ošetřování hráče Bastia vystřídala, nespokojený Brandao opustil hřiště a na jeho místo nastoupil Leandro Rodriguez Gonzalez.
72
Křeče připoutali na trávník hostujícího Romarica.
71
Při zpracování míče si Luiz pomohl rukou.
70
U postranní čáry Motta obehrál čistě Talla a rychle přenesl hru pasem na Pastoreho.
69
Z nějakých 30 metrů poslal Lucas tvrdou ránu, která byla však nepřesná.
68
V postavení mimo hru se ocitl Tallo.
67
Pastore se opět dostat přes obranu Bastii, kde se snažil najít pasem Cavaniho, míč však k adresátovi nedoputoval.
66
Před dotírajícím Tallem poslal Luiz míč raději do zámezí.
65
Cavani se snažil dostat k míči jako první, Aréola byl však proti.
64
Žlutou kartu po faulu zezadu na Lavezziho vidí hostující Romaric.
63
Pastore krásně obehrál tři protihráče! Poté poslal míč na Cavaniho, který byl tísněn a balon poslal nad branku.
62
Zpoza vápna se předvedl střelou novic na hřišti Tallo, Sirigu střelu zneškodnil.
61
Floyd Ayité přenechává své místo Gadji Tallovi.
60
Stejný pokus jako před pár okamžiky Lucas předvedl Motta, se stejným výsledkem.
59
Lucas se na středu hřiště snaží dostat přes obranný val Bastii, to se mu však nedaří a míč posílá do strany na Pastoreho.
58
Obrana PSG pokračuje ve své tradici z první půle a na půlící čáře si přihrává mezi sebou.
57
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Volný kop na středu hřiště rychle rozehrál Verratti, nádherně našel EDINSONA CAVANIHO, který překonal dvoumužnou přesilu a v pádu vsítil druhý gol zápasu!
56
Palmieri přetlačil v souboji Lavezziho a získal odkop od vlastní branky.
55
Vysoká noha byla odpískána domácímu Verrattimu.
54
V přerušené hře došlo k strkanici a Thiago Motta i Floyd Ayité uviděli žlutou kartu.
54
53
Po střetu s Mottou zůstal na hrací ploše ležet Ayité, hra však pokračovala ve dále a Lucas se ocitl před Aréolou úplně sám, branku však netrefil!
52
Do ohně vyslal míč Motta, ale v houfu hráčů hostující obránce odkopl míč.
51
Motta poslal excelentní pas na Pastoreho, ten míč ještě popostrčil na Cavaniho, který po zblokování střely získal rohový kop.
50
V postavení mimo hru se ocitl hostující Ayité.
49
Aité poslal míč přímo do rukavic Sirigua.
48
Bastia se díky Modestovi dostala k rohovému kopu.
47
Do akce se ihned zapojil Aurier, jeho střela mířila o několik centimetrů vedle branky.
46
Hostující Maboulou zahájil výkopem druhý poločas.
46
46
Před začátkem druhé půle PSG střídá. Gregory van der Wiel zůstává v šatně, na jeho post míří Serge Aurier.
Hráči obou týmů míří ze šaten na hřiště.
Máme u konce první půli, která moc fotbalové krásy nepřinesla. Jedinou branku PSG zatím vstřelil v 26. minutě Lucas. Za zmínku určitě stojí střídání Zlatana Ibrahimoviče v 16. minutě kvůli zranění. Doufejme, že druhé dějství přinese více fotbalu a začít by mělo okolo 18:05.
45+3
45+3
Hostující Brandao se ještě dopustil útočného faulu.
45+2
Cavani opět v postavení mimo hru.
45+2
Na trávník před vápnem padá Maboulou, sudí však jasně ukazuje, že se pokračuje ve hře.
45+1
Nastavují se 2 minuty nad rámec hrací doby.
45+1
Na dvakrát se pokoušel Pastore poslat míč do vápna, ani jednou se mu to nepovedlo.
45
Překvapivě poslal Pastore míč na Cavaniho, ten se míče lekl a do míče jen lehce trkl.
44
Na Cavaniho se snažil dostat míč Lucas, Paybernes se k němu dostal dříve.
43
Hra se odehrává na středu hřiště, kde se o míč přetahují oba týmy.
42
Míč od rohového praporku rozehrál Motta, Aréola neměl ve vzduchu soupeře.
41
Domácí získávají díky Luizovi rohový kop.
40
Od postranní čáry Maboulou poslal pas na Ayitéa, ten však poslal velmi lehkou střelu, se kterou Sirigu neměl problém.
39
Míč ze vzduchu krásně sklepl Cavani na Lavezziho, který z hranice malého vápna přestřelil branku!
38
Motta roztáhl hru ze středu na levou stranu hřiště, kde se nacházel Verratti.
37
Míč od nohou Ayitéa poslal do zámezí Verratti.
36
Pro míč ve vzduchu si došel Aréola.
35
Pastore chytrým pasem našel Digneho, který tvrdou střelou dal zabrat Aréolovi. Roh pro PSG.
34
Zpoza vápna vystřelil Modesto, Sirigu byl na svém místě včas.
33
Do vápna se pokoušel na vlastní pěst dostat Lavezzi, ale Romaric byl proti.
32
Maboulou vystřelil, míč z jeho kopačky branku netrefil.
31
Na trávníku se ocitl Motta, nesjpíše jen špatně došlápl. Hra i on pokračují ve hře.
30
Na pravé straně PSG je rušno, van der Wiel se nabažil branky a opět se snaží najít nějakého svého spoluhráče, nyní marně.
29
První žlutou kartu utkání vidí Brandao po faulu na Pastoreho.
28
O další centr do vápna se pokusil van der Wiel, ale nastřelil jen Palmieriho.
27
Cavani se ocitl v postavení mimo hru.
26
Výborný centr do vápna poslal van der Wiel, kde našel LUCASE, ten se pravačkou nemýlil a míč poslal do protipohybu brankáře Aréola.
25
A opět kombinuje domácí obrana na půlící čáře, nějaký útok ji nechává chladným.
24
Od rohového praporku centrem našel Paybernes hlavu Brandaa, ten však mířil mimo tři tyče branky.
23
Do vápna se snažil prodrat Brandao, ale Luiz mu míč odkopl od nohou.
22
Palmieru byl míče zbaven nesportovně, provinil se Lucas.
21
K přímému kopu hostí se opět postavil Gillet, ale jako před několika minutami i tentokrát poslal kulatý nesmysl do rukavic Sirigua.
20
Lavezzi se pokusil poslat míč na Cavaniho, ale nastřelil mu jen paty.
19
Jako první se k opuštěnému míči dostal Romaric a míč odkopl do bezpečí.
18
Před dotírajícím Dignem dobře zahrál míč do zámezí Modesto.
17
Dlouhý nákop do vápna předvedl Modesto, ale Luiz hlavou poslal míč do náruče Sirigua.
16
Zranění Zlatana Ibrahimoviče je vážnějšího charakteru, a tak své místo na hřišti přenechává Ezequielu Lavezzi.
15
Do středu hřiště táhl míč Lucas, míč předal Pastoremu, který zpoza vápna vyzkoušel své štěstí, ale do střely se mu postavil Paybernes.
14
Domácí obrana si přihrává míč na půlící čáře a do útoku se moc nehrne.
13
Pas na Cavaniho byl od Luize příliš dlouhý.
12
Ostrým skluzem poslal Ba k zemi Pastoreho, rozhodčí mu dává jen slovní kázání.
11
Po faulu Dignea hosté zahrávali přímý kop, Gillet svůj pokus poslal na zadní tyč, kde však stál Sirigu.
10
Za mohutného potlesku ochozů se vrací Ibrahimovič do hry.
9
Hra už pokračuje, u míče se nachází hostující celek.
8
Domácí kapitán je stále ošetřovan na trávníku, ale vypadá to, že bude pokračovat ve hře.
7
Ibrahimovič se pokusil o střelu ze střední vzdálenosti, ale nejspíše si natáhl nějaký sval, střelu nedokončil a lehl si na trávník.
6
Raději až k vlastnímu brankáři poslal míč Modesto před dotírajícím Lucasem.
5
Roh si vzal na starost Motta, avšak míč nasměroval mimo velké vápno.
4
Do první šance utkání se dostal Cavani, Luiz mu skvěle přihrál na značku pokutového území, Modesto však jeho střelu blokoval na roh.
3
PSG kombinuje s míčem u levé postranní čáry, Lucas však míč nepřesně nacentroval poté do vápna.
2
Přímý kop si vzal na starost Lucas, míč nasměřoval jen do rukavic Aréola.
2
Po levé straně se do pokutového území snažil proniknout Luiz, ale Romaric ho nedovoleně zastavil.
1
Domácí hvězda Ibrahimovič měla tu čest zahájit dnešní utkání.
1

Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Luiz, Marquinhos, Digne – Verratti, Motta, Pastore – Lucas, Ibrahimović (C), Cavani.
Náhradníci: Douchez – Maxwell, Aurier, Cabaye, Matuidi, Lavezzi, Bahebeck.

SC Bastia: Aréola – Peybernes, Modesto (C), Romaric, Palmieri – Ba, Boudebouz, Gillet – Ayité, Brandão, Maboulou.
Náhradníci: Vincensini – Achilli, Kamano, Tallo, Rodriguez Gonzalez, Kikabidze, Vincent.

Rozhodčí: Amaury DELERUE – Cedric MOREAU, Nicolas HENNINOT.

Dnešní utkání bude jako hlavní arbitr řídit pan Amaury Delerue. Na pomezních čarách mu budou s praporky pomáhat pánové Cedric Moreau a Nicolas Henninot.
Paris Saint-Germain

Domácí celek, který obhajuje mistrovský titul, zaváhal už v prvním zápase. V Remeši PSG ztratilo dva body za remízu 2:2, o obě branky se postaral hvězdný Ibrahimovič.
Další kolo vyšle PSG na zelený pažit Evianu TG.
SC Bastia

Na úvod sezony hráči hostujícího celku přivítali na svém kolbišti Olympique Marseille a získali jeden bod za remízu 3:3.
O dvě branky se postaral Maboulou a z penalty přidal jeden zásah Tallo.
Třetí kolo zastihne Bastiu opět na domácím hřišti, kde přivítá Toulouse.
Přeji krásný sobotní podvečer a vítám Vás u 2. kola francouzské Ligue 1. Dnes se na domácím hřišti představí bohatý celek Paris Saint-Germain a jako hostující tým SC Bastia. Zápas má úvodní výkop v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.