To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byli aktivnější domácí fotbalisté, ale branku nevstřelili. Hosté měli také několik zajímavých střel, ale neprosadili se a tak hrálo Lille s Angers 0:0.
90+4
90+3
Je tu poslední standardní situace pro domácí, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
90+2
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, přichází Yassine Benzia.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Grégory Bourillon, přichází Olivier Auriac.
87
Žlutou kartu dostává Alexandre Letellier (Angers SCO).
87
Ale ani z jednoho rohu nic nebylo. Od své branky bude rozehrávat Alexandre Letellier, který nikam samozřejmě nepospíchá.
87
A devátý...
86
Po zásahu hostujícího hráče je tu osmý roh pro Lille.
86
Další rohový kop pro Lille.
86
Ani z tohoto rohu nic nebylo a duel spěje k remíze. Uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
85
Další rohový kop pro domácí celek.
84
Jeden z hráčů se dostal k hlavičce,ale měl to hodně těžké a branku trefit nedokázal.
83
Pátý rohový kop pro Lille.
82
Žlutou kartu dostává Arnold Bouka Moutou (Angers SCO).
80
Po centru se k hlavičce dostal Saïd Benrahma, ale byl tvrdě atakován a branku trefit nedokázal. Je před námi posledních deset minutek.
79
Domácí přidali a nyní se hraje hlavně na polovině Angers, ovšem hosté se stále dobře brání a drží nerozhodný stav.
77
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Saïd Benrahma.
75
Ale i tentokrát si pro míč skvěle došel pozorný Alexandre Letellier.
74
Rohový kop pro Lille.
74
Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO).
72
Nadějnou šanci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
70
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mohamed Yattara, přichází Pierrick Capelle.
69
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Florent Balmont, přichází Marcos Lopes.
67
Žlutou kartu dostává Mounir Obbadi (Lille OSC).
65
Domácí nyní skvěle kombinovali, ale Morgan Amalfitano nezvládl zpětnou přihrávku a nic z toho tedy nebylo.
63
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Franck Béria, přichází Sébastien Corchia.
62
Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO).
60
Po centru si pro míč došel pozorný Alexandre Letellier, který tak výrazně pomohl svým zadákům-
59
58
Chytře to nyní vyzkoušel Billy Ketkeophomphone, ale s jeho skákavým pokusem si s vypětím všech sil poradil pozorný Vincent Enyeama!
56
Snažení domácích skončilo útočným faulem, takže u míče už jsou opět hosté. Druhý poločas toho zatím moc nenabídl.
54
Na druhé straně musel zasahovat Vincent Enyeama, ale s centrovaným míčem si dokázal v pohodě poradit.
52
Nakonec se domácí prokombinovali až před velký vápno, ale tam nic nevymysleli a kulatý nesmysl ztratili.
51
Už se opět hraje. Domácí jsou u míče a trpělivě kombinují.
49
Mohamed Yattara zůstal po souboji ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
47
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku duelu.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které nabídlo několik střeleckých pokusů, ale branky jsme se nedočkali a Lille tak hraje s Angers stále 0:0. Ve druhém poločase je tedy o co hrát a máme se tak na co těšit.
45+2
45+1
Jeden z hostujících hráčů je ošetřován, takže se nehraje. V prvním poločase se ale už nic jiného zřejmě nestane.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Po střele z dálky musel Alexandre Letellier zasahovat, ale s tímto propagačním pokusem neměl vůbec žádný problém.
43
Domácí jsou v závěru prvního poločasu o něco aktivnější, tak uvidíme, zda z toho něco vytěží.
41
A po bleskové akci domácích se dostal ke střele z hranice velkého vápna Djibril Sidibé, ale jeho technický pokus byl hodně nepřesný a míč skončil vysoko nad brankou.
40
Po centru byl ve vápně u míče jako první Stoppila Sunzu, který ho poslal daleko od své branky.
39
Rohový kop pro hosty.
38
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že branky se v tomto dějství už nedočkáme.
36
Vzápětí to domácí zkusili po straně levé, ale ani tentokrát se nedohodli a byla z toho další srážka. Domácí trenér jen kroutí hlavou, kterou si poté schoval do dlaní.
34
Nakonec se domácí přeci jen vydali dopředu, ale na pravé straně si vůbec nerozuměli, srazili se a kulatý nesmysl skončil v zámezí.
32
Domácí jsou u míče a snaží se něco vymyslet, ale nutno dodat, že hosté skvěle napadají a v pohodě se brání.
30
Je za námi třicet minutek a na úvodní branku stále čekáme. Střel jsme už viděli několik, ale žádná neměla gólové parametry. Snad se brzy dočkáme...
28
Poté to ještě z domácích hráčů vyzkoušel z úhlu, ale Alexandre Letellier si vše pohlídal a s tímto pokusem si dokázal poradit.
27
Jenže hosté chybovali v rozehrávce a domácí se hnali do velké šance. Florent Balmont dostal přihrávku do vápna, ale zakončení do poloprázdné branky nezvládl a nakonec vůbec nevystřelil!
25
Nyní ale vše skončilo útočným faulem, takže u míče už jsou hosté, kteří nikam nepospíchají a trpělivě kombinují.
24
Domácí jsou u míče, ale zatím kombinují daleko od branky, kterou střeží Alexandre Letellier.
22
Hosté jsou zatím o něco aktivnější. Domácím se směrem dopředu příliš nedaří a v obranně jim to také nefunguje podle představ.
20
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a na úvodní branku si tak ještě musíme počkat.
19
Rohový kop pro Angers.
18
Velká šance hostů! Po odrazu se ve vápně k míči dostal Mohamed Yattara, který to vyzkoušel z otočky a Vincent Enyeama měl co dělat, aby to zvládl, ale nakonec jednou rukou skvěle zakročil a míč vyrazil!
16
Po hezké kombinaci se ke střele z hranice velkého vápna dostal domácí Mounir Obbadi, ale s tímto pokusem neměl hostující brankář žádný problém. Na druhé straně se v dobré pozici objevil aktivní Sunu, ale branku přestřelil!
14
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté se v pohodě ubránili a nyní už kombinují na své polovině a nikam příliš nepospíchají.
13
První rohový kop pro Lille.
12
Po zajímavém centru propadl míč až do vápna Angers, ale s vypětím všech sil se hosté ubránili a nakonec zřejmě Arnold Bouka Moutou odkopl míč do bezpečí.
11
Z úvodního rohu se nic neurodilo, takže Lille hraje s Angers stále bez branek.
10
Registrujeme první střelecký pokus! Hostující Gilles Sunu to vyzkoušel z úhlu, ale Vincent Enyeama byl na svém místě a míč vyrazil na rohový kop.
9
Bleskovou akci Angers zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
8
Po další nepřesné přihrávce měl práci Alexandre Letellier, ale míč pohodlně sebral a okamžitě ho rozehrál.
6
Zatím je to velmi opatrné a hraje se především uprostřed hrací plochy. Na úvodní střelecký pokus stále čekáme...
4
Na druhé straně se dopředu dral Mohamed Yattara, ale v souboji si pomohl faulem a na tahu je tak celek Lille.
3
Po dlouhé přihrávce spěchal za míčem agilní Éder, ale nakonec byl u kulatého nesmyslu hostující zadák, který celou akci zastavil.
2
Z první útočné akce Lille ale nic nebylo a na tahu tak byli hosté, kteří to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a hrají tak opět domácí.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají v červených dresech. Angers hraje v bílém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Lille OSC: Enyeama – Béria, Baša, Sunzu, Sidibé – Balmont (C), Amadou, Obbadi – Amalfitano, Éder, Boufal.
Náhradníci: Elana – Corchia, Benzia, Soumaoro, Mavuba, Tallo, Rony Lopes.

Angers SCO: Letellier – Andreu, Bourillon, Thomas, Bouka Moutou – N'Doye (C), Saïss, Mangani – Sunu, Yattara, Ketkeophomphone.
Náhradníci: Petrić – Angoula, Auriac, Capelle, Diers, Dore, Benrahma.

Rozhodčí: Hamel – Plancon, Luzi.
Poslední vzájemný zápas

Angers – Lille 2:0
Lille OSC hraje v posledních týdnech skvěle a na svém kontě má 52 bodů. Domácí se nyní nachází na šestém místě a pokud dnes vyhrají, tak budou na pátou a čtvrtou příčku pouhé dva body. Z posledních šesti zápasů získal celek Lille plný počet osmnácti bodů.

Angers SCO je nováčkem, ale dlouho bojovalo o pohárové příčky. Pak ale hostů došel dech a nyní mají na svém kontě 49 bodů a jsou na osmém místě, což je ale i tak skvělý výsledek. Z posledních pěti zápasů hosté uhráli deset bodů.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu dohrávku 35. kola ve kterém přivítá celek Lille tým Angers. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.