Střely mimo: 6:5.
Rohy: 5:2.
Ofsajdy: 1:1.
Fauly: 11:18.
Je to tak. Dnešní zápas mezi SM Caen a EA Guingamp končí remízou 1:1. První poločas byl v podání obou týmů jedna velká nuda, ale hlavně domácí v tom druhém hodně přidali. Několik šancí sice spálili, ale nakonec se přeci jen radovali z první vstřelené branky. Ta přišla v 79. minutě, kdy Rodelin prodloužil volný přímý kop a pokořil tak hostujícího gólmana. Hned o šest minut však bylo srovnáno. Briand předvedl parádní pas a první vážnější šance Guingampu v utkání tak po spolupráci Mendyho s De Pauwem skončila brankou. Remíza je možná pro domácí tým poněkud krutá, ale před zápasem si troufnu tvrdit, že by ji brali.
90+3
90+3
Tomu se však útok nevyvedl a utkání tak pravděpodobně skončí remízou.
90+2
Ten také přišel, ale Johnsson jej pouze ukryl v náručí. Hostující brankář tak bude moci rozjet jednu z posledních šancí jeho celku.
90+1
Blas byl příliš aktivní a rozhodčí tak píská jeho prohřešek proti pravidlům. Můžeme očekávat dlouhý balon domácích do vápna soupeře.
90+1
Rozhodčí nastavuje tři minuty.
90
Ten však nepřišel a u míče jsou tak opět domácí. Ti cítí, že by si za svůj výkon ve druhém poločase zasloužili výhru a snaží se ještě přidat druhý gól.
89
Míč je ovšem opět na kopačkách hostů, kteří s ním kombinují na vlastní polovině a hledají vhodný okamžik k útoku.
88
Ke slovu se dostal i Guingamp, který rozjel útok po pravé straně, ale následný pas na Mendyho již nebyl tak úspěšný jako před pár minutami.
87
Neudeří. Jejich snažení zastavuje hvizd rozhodčího, který signalizuje útočný faul na hostujícího brankáře Johanssena.
86
Domácí se nevzdávají a podařilo se jim vybojovat opět volný přímý kop. Udeří i tentokrát?
85
Guingamp právě vstřelil branku!
Tak to byla hodně rychlá odpověď! Briand našel pefrektním pasem Mendyho, jehož střelu ještě zvládl jeden z obránců vykopnout z brankové čáry, ale na následnou dorážku NILLA DE PAUWA již nikdo dosáhnout nedokázal! Pět minut před koncem tak začínáme od nuly. Asistence: Alexandre Mendy
84
Guingamp uklidnil hru a kombinuje s míčem na polovině soupeře. Domácí celek pravděpodobně čekají hodně krušné chvíle v závěru zápasu.
83
Guingampu se dnes absolutně nedaří. Caen perfektně brání a svého soupeře prakticky k ničemu ještě nepustilo.
82
Domácí celek pokračuje v útočení a snaží se přidat další gól. Centr střídajícího Seubeho však skončil hodně mimo branku.
82
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ivan Santini, přichází Nicolas Seube.
81
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lucas Deaux, přichází Moustapha Diallo.
79
Caen právě vstřelilo branku!
Bude! RONNY RODELIN prodloužil centr Féreta a nechytatelně překonal hostujícího brankáře. Domácí tak využívají svůj tlak a po zásluze jdou do vedení. Asistence: Julien Féret.
79
Další faul pouze zvětšuje tlak Caen. To vybojovalo další volný přímý kop. Bude teď úspěšnější než ten předešlý?
78
Rodelin trefil pouze zeď a následné pokračování akce skončilo odkopnutým míčem až zpátky na polovinu domácího celku.
77
V hlavní roli byl opět Pereira, tentokrát však zavinil volný přímý kop a navíc si vykoledoval žlutou kartu. Domácí mají možnost zajímavého volného přímého kopu.
76
Perreira posílal další míč do vápna, ale ani tentokrát se neujal. Guingamp sice pokračoval v útoku, ovšem míč nakonec vybojoval soupeř.
75
Santini se nepohodl se Sorbonem a jejich rozmíšku tak musí řešit hlavní rozhodčí. Ten oběma kohoutům dává honě razantně najevo, že taková chování nebude akceptovat.
74
Je to tak, Vercoutre si nejspíše natáhl sval a musí být střídán. Nahradí jej kolega Reulet.
72
Ty však dnes nejsou vůbec nebezpečné. Naopak z protiútoku Guingampu přišla minela domácího gólmana, který špatně vypočítal svůj výběh a musel se hodně rychle vracet zpátky do brány. Vypadá to, že si navíc přivodil zranění.
71
Do vápna Guingampu přišel nebezpečný centr, k jehož dorážce se dostal Rodelin, ale trefil pouze soupeře, od kterého šel míč za bránu. Domácí tak budou mít k dispozici alespoň rohový kop.
70
Nepodařilo, naopak byl faulován Santini. K míči se tak po špatném vyhodnocení situace od Perreiry dostanou hráči Caen.
69
Míč je na polovině hostů, kteří s ním pomalu a rozvážně kombinují. Podaří se jim vymyslet nějakou kloudnou akci?
68
Guingamp se pokusil o střelu z dálky, ale Perreira opravdu hodně přestřelil branku Caen. Vercoutre tak bude moci rozehrávat od své brány.
67
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Nill De Pauw.
66
Johnsson je v pohotovosti. Opět musel skrýt míč ve svých rukavicích. Tentokrát se ke střele dostal Rodelin. Ani jeho střela však nebyla nijak nebezpečná.
65
Caen je v posledních minutách daleko aktivnější. Nyní se o střelu pokusil Yahia, ale netrefil dobře míč, se kterým si hostující brankář bez obtíží poradil.
64
Tyto standardní situace však zatím ani jednomu celku dneska nejdou. Opět jej bez problému soupeřova obrana odvrátila.
63
Na druhé straně se do šance dostal Karamoh, ale jeho tečovaná střela skončila nad rankou soupeře. Domácí budou zahrávat alespoň rohový kop.
62
Mendy se snažil probojovat k hlavičce, ale místo míče trefil pouze soupeře. Rozhodčí si je toho dobře vědom a píská tak útočný faul.
61
Hosté se kombinací dostali do vápna, ale tam nepřišla střela, nýbrž centr, se kterým si domácí obranný val dokázal poradit.
60
Máme za sebou dvě třetiny utkání a stále čekáme na první gól. Růžky začíná vystrkovat domácí celek, ale tentokrát chybělo Santinimu pár kroků k tomu, aby se gólově prosadil.
59
Guingamp kombinuje na polovině soupeře, ale nedaří se mu najít recept na pozornou obranu, která dnes funguje na výbornou.
58
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Sloan Privat, přichází Alexandre Mendy.
57
Ten už ovšem nebezpečný nebyl. Centrovaná míč prolétl vápnem a nenašel žádnou hlavu hráčů v červenžch dresech.
56
Domácí jsou stále aktivnější. Nyní vybojovali rohový kop.
55
K dobré střele se odhodlal Rodelin. Jeho pokus zpoza šestnáctky však o pár centimetrů minul tyč hostující brány.
54
Domácí však brzo ztratili míč a o útoku se tak hnal soupeř, jeho šance však byla zbržděna a nyní musí začít opět ze své poloviny.
53
Nepodařilo se. Přišel pas na hrotového útočníka, ale k míči vyběhl Vecoutre, jenž jej ukryl do rukavic. Brankář Caen tak bude moci rozehrát útok svého týmu.
52
Guingamp kombinuje na vlastní polovině a hledá vhodný okamžik k založení kloudné akce. Podaří se mu to?
51
Ten sice přišel, ale hostující obrana byla opět pozorná. Druhý poločas však zatím vypadá daleko lépe než ten první.
50
Caen vybojoval volný přímý kop ze zajímavé pozice. Můžeme tak očekávat centr do vápna.
49
Nyní se však k centru dostali i domácí, ale Karamoh nedokázal přehlavičkovat svého soupeře. Míč tak pouze proletěl vápnem hostů.
48
Guingamp je ve druhém poločase zatím značně aktivnější. Uvidíme, zdali za to bude odměněn gólem.
47
Z něj přišel centr na přední tyč a následná střela z voleje, která však těsně minula branku. Domácí teď měli hodně štěstí.
46
Druhý poločas začali aktivněji domácí, ale jejich kombinace rychle skončila po nepřesné rozehrávce. Šanci k útoku tak získali hosté. Ti dokonce vybojovali i rohový kop.
46
První poločas je za námi a nás už nic horšího čekat nemůže. Jedinou šanci zápasu doslova zahodil domácí Karamoh, který po parádním centru z pravé strany hřiště netrefil prázdnou bránu. Od této šance ze začátku utkání se ale nic zajímavého nestalo. Utkání je plné nepřesností, faulů a pasivní hry. Nezbývá nám než doufat, že druhý poločas bude vypadat naprosto jinak.
45+2
45+2
poslední minuta prvního poločasu se odehrává kolem půlící čáry, kde s míčem operuje domácí celek.
45+1
V té první jsme svědky faulu na domácího Yahia. Toho podrazil až příliš aktivní Blas.
45+1
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
45
Začíná nám poslední minuta prvního poločasu. U míče jsou hosté, kteří jsou na jeho konci aktivnějším celkem. Podaří se jim jejich momentální převaha přetavit v gól?
44
Sankoh vběhl do pokutového území, vyskočil, zakřičel... A po zásluze dostal žlutou kartu za simulování.
43
Nakonec z toho byla i druhá šance utkání. Briandova střela zpoza šestnáctky však nebyla dobře umístěná a pro Vercoutreho tak nebyl problém jí zneškodnit.
42
Na druhé straně to zkouší hosté, ale jejich první centr byl odvrácen. Guingamp však stále operuje s míčem na polovině soupeře.
41
Už to vypadalo, že by se domácím mohlo podařit dostat se do vápna soupeře, ale jejich konečná narážečka nakonec byla přečtena obranným valem a zneškodněna.
40
Hra už pokračuje, ale rychle došlo k dalšímu faulu. Tentokrát to s agresivitou přehnal Santini a je mu tak pískán přestupek vůči pravidlům.
39
Na zemi navíc leží Privat, který si pravděpodobně po vzdušném souboji zvrtnul kotník. Doufejme, že bude v pořádku.
38
To se mu ale nedaří. Stejně tak ovšem dopadl i rychlý protiútok domácích. Gilbert poslal centr hodně za pomezní čáru. Hra se nám tak opět hodně kouskuje.
37
Domácí se opět pokusili o rychlejší akci, ale ta skončila útočným faulem. Guingamp tak bude moci zkusit najít způsob, jak překonat obranu soupeře.
36
Centr našel Yahia, ale jeho hlavička ze záklonu postrádala jak sílu, tak přesnost. Skóre se tak stále nebude měnit.
35
Tak že by se konečně začal hrát fotbal? Po rychlé akci po levé straně vybojovali rohový kop i domácí fotbalisté.
35
Centr z něj však pouze přeletěl pokutové území a skončil v zámezí. Nyní je tak řada v útočení opět na domácích.
34
Ten sice přišel, ale chytl jej Johnsson, který okamžitě rozjel protiútok a jeho spoluhráči vybojovali rohový kop.
33
Feret vybojoval volný kop kousek před polovinou hřiště. Můžeme tak čekat dlouhý míč do vápna soupeře.
32
Caen kombinuje na vlastní polovině a nikam si nežene. Troufnu si tvrdit, že toto utkání může rozhodnout pouze jediný gól. Nechme se ale překvapit.
31
Opět jsme se však ničeho nedočkali. Do vápna sice letěl načechraný míč, ale dřív než stihl doplachtit na hlavu jednoho z útočníků, tak byl pískán útočný faul.
30
Sankoh teď vybojoval volný přímý kop z nějakých 28 metrů. Doufejme, že nás čeká nějaká zajímavá příležitost.
29
Hraje se tak nějak bez náboje nebo jakékoliv myšlenky. Ani Caen, ani Guingamp nejsou schopni něco vymyslet.
28
Ani hvězda hostů Coco se nedokázal dostat do akce po pravé straně. Domácí obrana jej bez větších obtíží dokázala obrat o míč.
27
Rodelin už se na to nemohl dívat a rozhodl se tak vyzkoušet střelou z dálky. Ta však ohrozila maximálně tak tancující diváky.
26
Diváky u televize musí utkání hodně nudit. Stejně jako fanoušky přítomné na stadionu. Ti se ale baví společnými chorály a tanečky.
25
Už se opět pokračuje. Útok Guingampu začíná od brankáře Johnssona. Čeká nás konečně nějaká kloudná akce.
24
A z ničeho nic přišel opravdu tvrdý skluz na Marcala, který se jen horko-těžko zvedá ze země. Guilbert však unikl pouze s napomenutím.
23
Caen kombinuje na vlastní polovinu a do souhry zapojuje i vlastního gólmana. Ani jeden tým nikam příliš nespěchá.
22
Ve hře je také hodně nepřesností, které brzdí souhru obou celků. Ani jednomu se tak nedaří vytvořit si souvislejší tlak. Doufejme, že brzy padne nějaký gól, který by mohl oživit hru.
21
Momentálně čtvrtý tým ligy se snaží kombinovat na polovině soupeře, ale ten zatím velmi dobře brání a nenechává se přehrávat. Utkání je tak hodně vyrovnané.
20
Ten se outsiderovy utkání vůbec nepovedl a míč po odkopu soupeře končí až u brankáře Vercoutreho.
19
Zdá se, že Guingamp po úvodním tlaku Caen začíná pomalu získávat otěže zápasu. Teď se však musel bránit dlouhému nákopu za obranu, který byl nakonec uklizen na první rohový kop utkání.
18
Domácí se ovšem s nabídnutou šancí nepoprali nejlépe. Míč je opět na kopačkách soupeře, který se ani nemusel nějak extra snažit.
17
Nakonec z toho byl pokus o pas, ale vysoký míč skončil pouze v rukavicích pozorného Vercoutrea. Ten tak může trochu uklidnit hru a vyslat svůj celek do útoku.
16
Jejich útok však neměl dlouhého trvání. Nyní jsou to opět hosté, kdo se snaží přijít s nějakou zajímavou akcí.
15
Naopak na druhé straně mohli zahrozit domácí, ale centr do vápna soupeře zlikvidovala soupeřova obrana. Caen však stále zůstává u míče a kombinuje na soupeřově polovině.
14
Ten nakonec přišel, ale hosté se dopustili pouze útočného faulu. Žádné nebezpečí se tak nekonalo.
13
Hra pokračovala autovým vhazováním, po kterém vybojoval Briand volný přímý kop kousek od postranní čáry. Můžeme tak očekávat centr do vápna.
12
Guingamp se dostal na dostřel brány. Centr do vápna dokonce našel hráče v bílém dresu, ale obrana měla situaci dobře pokrytou. Vše nakonec končí šlapákem na Marcala, který potřebuje ošetření.
11
Hra se nám poněkud uklidnila. Ani jednomu celku se příliš nedaří kombinace a míč tak v krátkém časovém sledu již po několikáté skončil pouze v zámezí.
10
Hra již pokračuje. Hráči Caen kombinují na vlastní polovině a překvapivě jsou zatím jasně lepším týmem.
9
Na zemi zůstal po vzdušném souboji ležet Perreira. Domácí sportovně zakopávají míč a nechávají jej tak ošetřit.
8
Následná rozehrávka přímého kopu nebyla úspěšná a odkopnutý míč skončil až na kopačkách Vercoutreho. Ten má dostatek času na rozehrání dalšího útočného výpadu.
8
7
Jsme svědky prvního faulu. Marcal v souboji u čáry trefil do obličeje Karamoha. ten se však až moc ochotně skácel. Možná i proto nesáhl rozhodčí po žluté kartě.
6
Až teď se jim podařilo dostat blíž k vápnu soupeře, ale následný centr skončil pouze na hlavě hostujícího obránce. Caen však zůstává u míče.
5
Domácí jsou v úvodu utkání daleko lepším týmem. A to i přes to, že se jim nyní nedaří dostat do útoku a kombinují po většinu času pouze na vlastní polovině.
4
To, co teď nedal Karamoh, to snad ani není možné! Útočník Caen dostal namazáno po náramném centru z levé strany, ale špatně trefil míč a místo jasné branky je z toho pouze odkop od brány!
3
Míče se poprvé dotknul i brankář hostujícího celku Johnsson. Nebylo to však nic dramatického. Jeho spoluhráči jej pouze dvakrát za sebou zapojili do souhry.
2
Zatím to vypadá, že ne. Caen získalo míč na své kopačky a postupnou kombinací se snaží dostat na polovinu soupeře.
1
Úvodní výkop obstarali hostující hráči, kteří se ihned ženou do útoku. Podaří se jim vymyslet nějakou kloudnou akci hned na začátku utkání?
1
Hráči již nastupují na hřiště. Utkání tak bude moci za chvíli začít. Domácí nastoupí v červených dresech, hosté v bílých.

SM Caen: Vercoutre – Bessat, Adéoti, Yahia, Da Silva, Guilbert – Rodelin, Féret, Delaplace, Karamoh – Santini.
Náhradníci: Reulet – Seube, Malbranque, Ben Youssef, Makengo, Bazile, Pape Sané.

EA Guingamp: Johnsson – Martins Pereira, Angoua, Sorbon, Marçal De Oliveira – Regis Coco, Deaux, Sankoh, Blas – Briand, Privat.
Náhradníci: Guivarch – Diallo, A. Mendy, De Pauw, Salibur, Giresse, Kerbrat.

Rozhodčí: Delerue – Jouannau, Harchay – Perreau Niel.
EA Guingamp

Hosté hodně překvapivě drží čtvrté místo Za Nice, Monakem a PSG. Na záda jim však dýchá Lyon, Rennais či Bordeaux. Guingamp má zatím na svém kontě šest výher, čtyři remízy a tři prohry při skóre 18:13. Hosté tak bojují o pozice, které zaručují evropské poháry. Pokud však budou chtít uspět, tak nesmí ztrácet body. O motivaci tak mají rozhodně postaráno.

Guingamp poznal hořkost porážky naposledy na konci září, tehdy prohrál s Rennes 0:1. Od té doby však nepoznal přemožitele. Nejdříve porazil Lille, poté Lyon a Angers. V posledních dvou kolech pouze remizoval a bude tak chtít opět bodovat naplno.

Nejlepším střelcem je francouzský záložník Marcus Coco, který vsítil již čtyři góly. Až za ním se v tabulce střelců Guingampu nachází útočník Jimmy Briand, jenž vstřelil góly tři.
SM Caen

Domácí celek se prozatím nachází až na třináctém místě tabulky. Na kontě mají čtyři výhry, jednu remízu a osm proher při skóre 10:22. V případě výhry by se však mohli posunout až na třinácté místo před Montpellier HSC.

Domácí mají za sebou pouze jednu výhru z posledních šesti zápasů. Ta přišla překvapivě na začátku listopadu proti Nice. Hned v dalším kole však Caen opět prohrálo a dnes bude bojovat o další veledůležité body.

Nejlepším střelcem domácího celku je chorvatský útočník Ivan Santini, který si v dosavadním průběhu sezóny připsal pět gólů. Nikdo jiný zatím nevstřelil více než jeden gól, i to je jeden z důvodů, proč se Caen tak nedaří.
Francouzská Ligue 1 nám je ve svém 14. kole. My se dnes zaměříme na zápas mezi SM Caen a EA Guingamp.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.