To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:7.
Je dobojováno. Viděli jsme fantastický duel, který se musel divákům líbit. Domácí Nancy vedlo 2:0 a bylo jasně lepší, ale v posledních 25 minutách se poslední celek tabulky třikrát prosadil a nakonec fantasticky vyhrál 3:2.
90+4
90+3
Lorient právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, protože poslední celek tabulky se v samém závěru vydal dopředu a vstřelil zřejmě rozhodující branku! Majeed Waris poslal míč kolem brankáře a ARNOLD MVUEMBA ho uklidil do prázdné branky.
90+1
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu dostává Diallo Guidileye (AS Nancy-Lorraine).
88
A hosté zahrávali další rohový kop, ale z něho už nic nevytěžili a stav se nyní nemění.
86
Je vyrovnáno! Po rohu se k hlavičce dostal BENJAMIN MOUKANDJO, který s velkou dávkou štěstí procpal míč za brankáře!
85
Rohový kop pro Lorient.
83
Hosté už hrají na riziko a tlačí se dopředu, ale zatím domácí obrana odolává a stále má tak ke třem bodům blíže Nancy.
81
Je před námi posledních deset minut a je jasné, že nás čeká hodně zajímavý závěr zápasu.
79
Nyní po bleskové akci zakončil zřejmě Diallo Guidileye, ale ani jeho rána neměla gólové parametry a stav se nemění.
77
Domácí se snaží přidat třetí a zřejmě rozhodující branku, ale zatím se jim to nedaří, navíc si musí dávat pozor hlavně na Warise a Moukandja, kteří hodně zlobí.
75
A málem bylo vyrovnáno! Po centru se jeden z hostujících hráčů dostal k hlavičce, ale z hranice malého vápna poslal míč nad břevno!
73
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Alexis Busin.
71
Hosté mají dvacet minut na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. Vzhledem k tomu, že je to o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Romain Philippoteaux, přichází Jérémie Aliadiére.
67
Tak pozor, protože z ojedinělé akce hosté snižují. Waris poslal míč do vápna, tam se k němu dostal BENJAMIN MOUKANDJO, který z bezprostřední blízkoti prostřelil černika!
65
Domácí směrem dopředu neuspěli, ale stejně dopadl i Lorient, který se v této sezoně hodně trápí a myslím si, že sestupu se už nevyhne.
62
Obraz hry je stále stejný. K vidění toho příliš není a na první šanci ve druhém dějství i nadále čekáme.
60
Je před námi posledních třicet minutek. Vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
58
Po delší době se dopředu vydal i Lorient, ale ani tentokrát hostující celek nic nevymyslel a jeho trápení pokračuje.
56
Druhý poločas zatím není příliš zajímavý. K vidění je pouze mnoho nepřesných přihrávek a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy.
55
Žlutou kartu dostává Wesley Lautoa (FC Lorient).
54
Domácí hráč to vzal na sebe a zakončil z dálky, ale hradbu těl před sebou nepropálil.
53
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Mickaël Ciani, přichází Jimmy Cabot.
52
Domácí trpělivě kombinují hlavně na své polovině a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné. Hrát musí hlavně Lorient.
51
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Fait Maouassa, přichází Abdou Coulibaly.
50
Po kombinaci střílel Majeed Waris, ale jeho rána přesná nebyla a Sjarhej Černik tak zasahovat nemusel.
48
Hosté hrají ve druhém poločase o poznání aktivněji, než v tom prvním.
46
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Alhassan Wakaso, přichází François Bellugou.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je minulostí. Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, nakonec se dvakrát prosadili a nad Lorientem vedou 2:0. A to zcela zaslouženě.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Nancy právě vstřelilo branku!
K míči se potavil ISSIAR DIA, který poslal brankáře na druhou stranu a Nancy jde tak do vedení 2:0!
43
Hostující hráč zahrával rukou a je z toho penalta pro Nancy!
43
Po rohu se do zakončení dostal Youssouf Hadji, ale Benjamin Lecomte si s jeho pokusem poradil.
42
Rohový kop pro Nancy.
41
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minut, tak uvidíme, zda se ještě něčeho dočkáme.
39
Po zisku míče z toho bylo přečíslení, kdy hosté šli tři na dva, ale do zakončení se nakonec žádný z hráčů Lorientu nedostal.
38
Žlutou kartu dostává Alhassan Wakaso (FC Lorient).
37
Po dlouhé době se dopředu vydali i hosté, ale jejich akci ukončila nepřesná přihrávka a nic z toho tedy nebylo.
35
Domácí jsou i nadále aktivnější a lepší. Lorient se zatím pouze brání a směrem dopředu nic nevymyslel.
33
Po vstřelené brance se domácí hráči uklidnili a kombinují s větším klidem.
31
Hosté dlouho kombinovali na polovině Nancy, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.
29
Nancy jde zcela zaslouženě do vedení 1:0! Issiar Dia získal míč, poté ho poslal do vápna, kde se k němu prodral FAIT MAOUASSA a šikovně ho usměrnil za brankáře.
27
Domácí jsou i nadále aktivnější. Hosté se zatím pouze brání.
25
Po rohu se do zakončení dostal Youssouf Hadji, ale jeho rána přesná nebyla a brankář tak zasahovat nemusel.
24
22
Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a stav je stále 0:0. Aktivnější jsou ale domácí a pokud by vedli 1:0, tak by se nikdo nemohl divit.
18
A opět se jeden z domácích hráčů dostal ve vápně k míči, ale ani tentokrát nedokázal trefit branku a stav se tedy nemění!
17
Čtvrtý roh pro Nancy. Dočkáme se úvodní branky?
16
Ale ani z něj nic nebylo. Nutno ale dodat, že domácí jsou stále jasně lepší a Lorient se pouze brání.
15
Nancy bude zahrávat třetí rohový kop.
12
Nyní se ve vápně dostal k míči jeden z domácích hráčů, ale po jeho dělovce skončil několik metrů vedle levé tyče.
9
Úvod zápasu patří domácím, kteří jsou aktivnější a stále se tlačí před branku svého soupeře.
6
Ale i tentokrát se Lorient dokázal ubránit a nyní jsou hostující fotbalisté u míče a nikam nepospíchají.
5
Celek Nancy vybojoval další rohový kop.
3
Z úvodního rohu nic nebylo, ale domácí jsou stále u míče a snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.