Ligue 1 - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Caen : Nantes - 4. února 2018   17:00

Caen
Caen
35' Santini  • 52' Da Silva (S. Peeters) • 80' Da Silva (Rodelin)
3:2
(1:1)
Nantes
31' Bammou  (Sala) • 58' Bammou  (Thomasson)
Caen
Vercoutre – Genevois, Da Silva, Djiku, Bessat – Féret (64. Bazile), Aït Bennasser (70. Sankoh), S. Peeters – Rodelin – Santini, Crivelli (64. Stavitski).
Samba – Deminguet, Diomandé, Sankoh, Stavitski, Avounou, Bazile.
Abed – Aube, Drouet
Stade Michel d'Ornano, Caen
Nantes
Tătăruşanu – Dubois, Diego Carlos, Pallois, Djidji – Girotto (83. A. Touré), Krhin – Bammou (62. Kačaniklić), Rongier (81. N'Gom), Thomasson – Sala.
Dupé – Alcibiade, Kačaniklić, Iloki, A. Touré, Kwateng, N'Gom.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dramatický duel končí vítězstvím Caen! Domácí o svém triumfu rozhodli až v závěru zápasu, resp. v 80. minutě, kdy vedoucí gól vstřelil Da Silva. Nantes si ale, vzhledem k průběhu zápasu, bod rozhodně zasloužilo.
90+4'
90+4'
Rohový kop pro Nantes, poslední šance pro hostující tým, ve vápně tak nechybí ani Ciprian Tătăruşanu!
90'
Čtyři minuty nastavil sudí Abed, to znamená, že hosté mají ještě čas alespoň na vyrovnání.
87'
Nantes na polovině Caen, domácí se formují před vlastním vápnem.
85'
Posledních pět minut řádné hrací doby, domácí strhli vedení na svou stranu, dočkáme se ještě vyrovnání?
83'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Andrei Girotto, přichází Abdoulaye Touré.
81'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Santy N'Gom.
80'
Caen právě vstřelilo branku!
Hosté chybují v defenzivě, na zadní tyči zůstala dvojice neobsazených hráčů soupeře, DAMIEN DA SILVA parádní rybičkou poslal míč do branky.
78'
Míč tak získali domácí, kteří jdou dopředu, po zásahu bránícího Djidjiho mají domácí výhodu rohového kopu z pravé strany.
77'
Hosté nyní častěji drží míč na svých kopačkách, pozor, nyní se Alexander Kačaniklić snaží dostat před Bessata, který si možná v souboji pomohl rukama, ale sudí neodpískal.
75'
Volný kop domácích, míč letí na polovinu Nantes, kde ho ale získávají hosté.
74'
Léo Dubois (Nantes) nyní musel strpět domluvu od sudího, obešlo se to bez karetního trestu.
73'
Ivan Santini (Caen) si nechal u postranní čáry ošetřit nějaké zranění na hlavě a nyní běhá po trávníku s ovázanou hlavou.
72'
Andrei Girotto (Nantes) rozehrál volný kop z pravé strany, vše končí střelou Thomassona z hranice šestnáctky, míč letí vysoko nad branku Caen.
70'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Youssef Aït Bennasser, přichází Baissama Sankoh.
69'
Timo Stavitski (Caen) tak neuspěl na pravé straně v souboji s pozorným Koffi Djidjim.
67'
Stef Peeters (Caen) rozehrál rohový kop svého týmu z pravé strany, ale míč nakonec končí vysoko nad brankou Nantes.
66'
Ronny Rodelin (Caen) vybojoval, v souboji s bránícím Koffi Djidjim, rohový kop pro svůj tým.
64'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Hervé Bazile.
64'
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Timo Stavitski.
64'
Adrien Thomasson (Nantes) se dostal k odraženému míči a z levé strany zkouší trefit branku, ale není úspěšný.
63'
Statistika držení míče – 50% : 50%.
62'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Alexander Kačaniklić.
61'
Míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
60'
Je za námi hodina hry, hosté budou zahrávat volný kop na útočné polovině.
59'
Autové vhazování Nantes, na útočné polovině, z pravé strany.
58'
Nantes právě vstřelili branku!
Netrvalo dlouho a hosté se dočkali vyrovnání! Po výtečné přihrávce Adriena Thomassona z levé strany pálí z pravé strany YACINE BAMMOU a jeho střela si našla cestu mezi tři tyče.
56'
Yacine Bammou (Nantes) v ofsajdu, sudí pískají a míč tak získávají domácí.
53'
A Ciprian Tătăruşanu (Nantes) musí opět zasahovat, tentokrát po centru z pravé strany, kdy s vypětím všech sil dokázal vyboxovat míč.
52'
Domácí dokonali obrat, po rohovém kopu Stefa Peeterse z levé strany se ve vápně hlavou prosazuje DAMIEN DA SILVA.
51'
Vincent Bessat (Caen) zkouší odcentrovat z levé strany, ale cestu míči zablokovat bránící Yacine Bammou, roh pro Caen.
50'
Jenže fotbalisté Caen jsou zpět u pokutového území Nantes, je tu střela Féreta, která má ale opačnou faleš a míč se tak stočil vedle branky.
49'
Léo Dubois (Nantes) nyní zachytil pas soupeře a odkopává míč daleko od vlastního vápna.
48'
Žlutou kartu dostává Diego Carlos (FC Nantes).
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:03.
První poločas je za námi, oba týmy vstřelily po jednom gólu a do šaten tak odchází za nerozhodného stavu 1:1. Aktivnější jsou zatím hosté, kteří také šli do vedení, nicméně domácím se po zvýšeném úsilí a z pokutového kopu podařilo vyrovnat.
45'
45'
Adrien Thomasson (Nantes) odcentroval z levé strany, ale dvojice jeho spoluhráčů na hranici vápna nedokázala těžký míč zpracovat.
44'
Nantes je nyní aktivnější, hosté s míčem opět na polovině Caen.
43'
Míč letí do autu, akce Nantes končí, domácí vhazují z levé strany.
39'
Útočný faul Santiniho, míč získávají hosté.
37'
Nantes se snaží projít po levé straně, hostům se to i daří!
35'
IVAN SANTINI střelou do šibenice proměňuje pokutový kop a domácí srovnávají na 1:1.
34'
Léo Dubois (Nantes) fauluje ve vlastním vápnu, je z toho pokutový kop a navíc i žlutá karta!
34'
Jenže střela byla tečována, to znamená roh pro Caen. Domácí rozehrávají z pravé strany, v pokutovém území hlavičkuje Alexander Djiku, ale pouze nad branku.
33'
Ivan Santini (Caen) se dostává ke střele z hranice šestnáctky, branku soupeře ale přestřeluje.
31'
Hosté se přece jenom prosazují, Emiliano Sala odvedl velký kus práce, navázal na sebe obránce a včasnou přihrávkou dostal YACINE BAMMOUA do zakončení, ten, trochu se štěstím, z levé strany překonává Vercoutreho.
31'
Míč nakonec letí mimo branku, odkop Vercoutreho.
30'
Valentin Rongier (Nantes) zůstává na trávníku a zatím se mu nechce příliš zvedat. To až nyní, hned poté budou moci hosté rozehrávat standardku na polovině soupeře.
29'
Po rohovém kopu se pokusili o brejk domácí, ale jejich akce byla zastavena ještě před půlící čárou.
28'
V první šanci zápasu se ocitá Koffi Djidji (Nantes), který pálí z voleje, ale Rémy Vercoutre dokázal jeho dělovku vytěsnit na roh.
27'
Nyní létá míč z pravé strany na levou, stále je ale v držení fotbalistů Nantes.
26'
Nantes získává míč a hosté to zkouší po pravé straně, Léo Dubois ale po přechodu přes půlící čáru zastavil svůj postup vpřed.
25'
Míč u půlící čáry, domácí se snaží přelstít soupeře, který napadá rozehrávku.
24'
Míč sice dolétl do vápna Caen, to se ale v pohodě ubránilo.
23'
Volný kop Nantes, hosté rozehrají ze střední vzdálenosti, to je spíše na centr, než na přímé ohrožení branky.
22'
Nyní již ale píská faul, Alexander Djiku (Caen) si počínal nedovoleně v souboji s Duboisem, kterého udeřil do obličeje. Za tento zákrok následovala žlutá karta.
22'
Damien Da Silva (Caen) ostře faulován na vlastní polovině, diváci pískají, rozhodčí nechává Caen výhodu.
21'
Statistika držení míče – 62% : 38%.
19'
Tentokrát šel Ciprian Tătăruşanu (Nantes) neohroženě do souboje a povedlo se mu vyboxovat míč mimo vlastní šestnáctku.
18'
Další roh pro Caen, domácí opět rozehrají z levé strany.
17'
S velkými obtížemi ubránili hosté rohový kop soupeře.
16'
Caen získává rohový kop, domácí rozehrají z levé strany.
15'
Alexander Djiku (Caen) faulován na vlastní polovině útočícím Bammouem, míč pro Caen.
14'
Julien Féret (Caen) poslal míč z pravé strany přímo do náruče Cipriana Tătăruşanu (Nantes).
13'
Hraje se ve středu hřiště, míč mají opět domácí.
12'
Ronny Rodelin (Caen) poslal z pravé strany míč před branku Nantes, kde ale obránce Carlos míč odehrál.
11'
Domácí na útočné polovině, ale hosté jsou dobře zformováni před vlastním vápnem.
10'
Koffi Djidji (Nantes) pálí z nějakých třiceti metrů, branku Caen ale přestřeluje.