Ligue 1 - 36. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dijon : Guingamp - 6. května 2018   17:00

Dijon
34' Kwon Chang-hoon (Rosier) • 65' Yambéré (Kwon Chang-hoon) • 90+1' Sliti
3:1
(1:0)
Guingamp
Guingamp
57' Eboa Eboa  (Grenier)
Dijon
Reynet – Yambéré, Djilobodji, Haddadi – Chafik (89. Bouka Moutou), Amalfitano, Marié, Massouema (37. Loiodice), Rosier – Kwon Chang-hoon (72. Tavares) – Sliti.
Leroy – Robert, Loiodice, Sahibeddine, Bouka Moutou, Tavares, Rüfli.
K. Abed – N. Danos, M. Berchebru
Stade Gaston Gérard, Dijon
Guingamp
Johnsson – Ikoko, Sorbon, Eboa Eboa, Martins Pereira – Blas (67. Coco), Didot (66. Phiri) – Thuram (78. Ngbakoto), Grenier, Benezet – Briand.
Petrić – Rebocho, Deaux, Ngbakoto, Phiri, Coco, Kerbrat.

S konstatováním, že Dijon vyhrál 3:1 se s vámi loučím a přeji příjemný sobotní večer.
Je dobojováno! Dijon vyhrál doma nad Guingampem 3:1. Ve 34 minutě otevřel skóre Kwon Chang-hoon, za hosty pak snížil Eboa Eboa, ale v 65 minutě dal po rohu branku Yambére a v závěru zápasu pečetil výhru Sliti.
90+3'
90+2'
Ale obrana Dijonu si s ním v klidu poradila a odkopla míč do bezpečí.
90+2'
Roh pro Guingamp.
90+1'
Dijon právě vstřelil branku!
Až před brankáře se dostal SLITI NAIM a a na dvakrát překonal bezmocného Johnssona.
90+1'
Dobrý obranný zákrok Sorbona, zároveň rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec stanovené doby.
90'
Dijon teď uspořil několik sekund na polovině hostů, hosté se nemohou dostat do tlaku.
89'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Arnold Bouka Moutou.
87'
Tavares teď běžel sám na brankáře, ale netrefil branku. Teď se hraje nahoru dolů.
86'
Ale bylo to špatně kopnuté od Greniera a míč šel až ze hřiště.
85'
Po faulu na Phiriho je tu dobrá šance na vyrovnání pro Guingampu.
84'
Slitiho střela z pravé strany jen o kousek minula branku Guingampu, už mohlo být téměř hotovo!
83'
Centr který do vápna domácích poslal Coco si v klidu ze vzduchu stáhl do rukavic Reynet.
81'
Nepřesná hlavička Slitiho po centru od Chafika.
80'
Hosté teď špatně rozehráli a u míče jsou tak hráči Dijonu, kteří svého soupeře nepouští do žádného tlaku.
78'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Yeni Ngbakoto.
77'
Špatná přihrávka Tavarese končí na kopačkách hostů, ti mají ještě přes deset minut na to, aby něco s výsledkem udělali.
76'
Po odhlavičkovaném centru je tu roh pro Dijon.
74'
Marié teď vstřelil gól, ale pro jeho smůlu už bylo dávno před střelou pískáno.
73'
Nejlepší střelec Dijonu v této sezóně Tavares teď svojí pověst střelce nepotvrdil, kdy jeho střela šla vysoko nad branku.
72'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Kwon Chang-hoon, přichází Julio Tavares.
71'
Za ostrý zákrok dostává první žlutou kartu Chafik.
70'
Dobrá přihrávka za obranu Dijonu, ale Reynet včas vyběhl a míč odkopl do bezpečí.
69'
Po zblokované střele se k míči natahoval ještě Kwon Chang-hoon, ale o kousek na něj nedosáhl.
67'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Marcus Coco.
66'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Lebogang Phiri.
65'
A právě po rohu jdou domácí znovu do vedení! Po několika odrazech se k míči dostal CEDRIC YAMBERE a jeho střela k levé tyčce skončila v brance.
65'
Zblokovaná střela z úhlu, kterou vyslal Sliti, roh pro Dijon.
63'
Kwon Chang-hoon už běžel osamocen na branku, ale pomezní mu odmávl ofsajd.
62'
Špatná přihrávka Blase, míč tak mají domácí.
60'
Hosté teď jsou aktivnějším týmem, Didot přihrával Thuramovi, ale ten nedokázal v ideální příležitosti zakončit.
59'
Nepřesná přihrávka od Mariého, hrát tak mohou hosté.
57'
Guingamp právě vstřelil branku!
A právě po volném přímém kopu, který zahrával Grenier se hosté prosadili! EBOA EBOA FELIX Si našel centr a hlavou z bezprostřední blízkosti se prosadil.
56'
Po faulu od Loiodice bude Guingamp zahrávat volný přímý kop.
55'
V ofsajdovém postavení teď byl hostující Blas.
54'
A teď měl Sliti slibnou příležitost, z levé strany vystřelil na vzdálenější tyč, ale střela se do brány nevešla.
52'
Kwon Chang-hoon se zbavil protihráče a zkoušel najít Loiodiceho, ale jeho přihrávku zablokoval Didot.
51'
Po rohu za vápnem vystřelil Marié, ale jeho střela šla vysoko nad bránu.
50'
Roh pro Dijon.
49'
Dobře to teď udělal Sliti, navedl si míč doprostřed hřiště a zkusil ve vápně vystřelit na bližší tyč, naneštěstí pro něho byl Johnsson připraven a střelu chytil.
48'
V ofsajdu se teď nacházel Kwon Chang-hoon.
47'
Dobrá střela za vápnem od Kwon Chang-hoona, která jen o kousek minula Johnssonovu branku!
46'
Přízemní přihrávku podél malého vápna Reynet bezpečně ukryl ve svých rukavicích.
46'
Hráči již jsou na trávníku. Druhý poločas za malou chvíli začne.
První poločas nenabídl příliš pohledný fotbal, zatím jediný gól utkání dal ve 34 minutě domácí Kwon Chang-hoon, žádnou jinou akci nám utkání zatím nepřineslo, a tak doufejme, že druhý poločas přinese zlepšení.
45+3'
45+3'
Asi první střela hostů, z vápna za to vzal Thuram, ale Reynet byl připraven.
45+1'
Zpoza vápna vystřelil Sliti, ale jeho střela šla doprostřed branky a Johnssona příliš neohrozila.
45'
Rozhodčí bude v prvním poločase nastavovat ještě 3 minuty.
43'
Špatnou přihrávku od Blase vystihl Marié, ale ten se taktéž prezentoval špatnou přihrávkou, hra se odehrává po většinu poločasu ve středu hřiště.
42'
Dlouhou přihrávku od Chafika zpracoval Sliti, ale o míč ho brzy připravil dobrým zákrokem Ikoko.
40'
Faul Didota na Rosiera, rozehrávat tak můžou domácí.
39'
Ve sprinterském souboji Kwon Chang-hoon se nedostal k balónu a u míče jsou tak hosté.
38'
Zblokovaná střela Sorbona.
37'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Eden Massouema, přichází Enzo Loiodice.
36'
Z velké dálky se do toho opřel Marié, ale jeho střela šla nad branku Johnssona.
34'
Rosier krásnou průnikovou přihrávkou našel úplně volného KWON CHANG-HOONA a ten si tváří v tvář s Johnssonem poradil střelou na zadní tyč.
32'
V míči se dostal Benezet, ale jeho hlavička šla mimo tři tyče.
31'
Centr Ikokoa z levé strany domácí obrana odhlavičkovala na roh.
30'
Faul Kwon Chang-hoona na polovině hřiště, rozehrávat mohou hosté.
29'
Pro míč si došel brankář Reynet a ze vzduchu ho v pohodě vzal do svých rukavic.
28'
Centr hostů z levé strany odvrátil Haddadi pouze na rohový kop.
26'
Marié vystřelil z velké dálky, ale jeho střela šla vysoko nad.
25'
Nepřesná přihrávka od Rosiera, hrát tak mohou hosté.
23'
Rozhodčí v půlce poločasu nařídil chvilkovou přestávku na občerstvení, zdá se, že ve Francii jsou letní teploty, tak jako v Česku.
21'
Dobrý obranný zákrok Sorbona, který na poslední chvíli vypíchl míč unikajícímu Slitimu.
20'
Teď už to byl lepší centr, ale slitimu chyběl k míči tak půl metru, aby ho dokázal zpracovat.
18'
Centr Chafika pro který si došel Johnsson a ukryl ho ve svých rukavicích.
16'
Máme za sebou přes patnáct minut zápasu, ale zatím jsme žádnou lepší akci neviděli, převážně se hraje na půli hřiště.
15'
Nepřesná přihrávka Slitiho končí až u brankáře Johnssona.
14'
Kwon Chang-hoon vystřelil z vápna, ale Johnsson z jeho střelou neměl moc velký problém a poradil si s ní.
13'
Hosté drží míč na polovině hřiště, domácí zatím dobře vykrývají volné prostory.
11'
Z pravé strany centroval Thuram, ale obrana domácích s tímto centrem neměla moc práce.
10'
Martins Pereira a jeho nepřesná přihrávka, která končí na kopačkách domácích.
9'
Nepřesná přihrávka Blase, která se dostala až za pomezní čáru, vhazovat tak mohou domácí.
8'
Zatím se nehraje fotbal ve velkém tempu, na první střelu, natož šanci čekáme.
6'
Kwon Chang-hoon už se radoval z branky, ale pomezní rozhodčí mu odpískal ofsajd.
5'
Massouema už byl ve vápně, ale ke střele ho nepustil dobrým obranným zákrokem Sorbon.
4'
Faul na polovině hřiště, provinil se hostující Didot.
2'
Z pravé strany centroval Chafík, ale brankář hostů Johnsson si pro balón došel.
1'
Výhodu výkopu měli domácí, zkoušeli dlouhým pasem najít jednoho z útočníků, ale obrana Guingampu v pohodě odhlavičkovala.
1'
Hráči již přicházejí na hřiště, zápas za malou chvíli začne.

Dijon FCO: Reynet – Yambéré, Djilobodji, Haddadi – Chafik, Amalfitano, Marié, Massouema, Rosier – Kwon Chang-hoon – Sliti.
Náhradníci: Leroy – Robert, Loiodice, Billemaz, Bouka Moutou, Tavares, Rüfli.

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Sorbon, Eboa Eboa, Martins Pereira – Blas, Didot – Thuram, Grenier, Benezet – Briand.
Náhradníci: Petrić – Rebocho, Deaux, Ngbakoto, Phiri, Coco, Kerbrat.

Rozhodčí: K. Abed – N. Danos, M. Berchebru.
Vzájemné zápasy

9.12.2017 Guingamp – Dijon 4:0
6.5.2017 Guingamp – Dijon 4:0
5.11.2016 Dijon – Guingamp 3:3
Dijon FCO

Dijon okupuje třinácté místo se 42 body. Z posledních 5 utkáních vyhráli hráči Dijonu pouze jediný a to na hřišti Toulouse za výhru 1:0. V této sezóně fotbalisté vsítili 49 branek a 69 jich inkasovali. Nejlepším střelcem týmu je s jedenácti góly Julio Tavares, který ovšem poslední 3 utkání vynechal kvůli zranění.
EA Guingamp

Guingamp se ve francouzské nejvyšší lize nachází na jedenáctém místě a na kontě má 46 bodů. V minulém kole hráči Guingampu získali cenný skalp, v Paříži totiž remizoval s PSG 2:2. V této sezóně Guingamp vstřelil před posledním utkáním sezóny 43 branek a 51 jich obdržel. Nejlepším střelcem týmu je s deseti góly Jimmy Briand.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.