Ligue 1 - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Guingamp : Štrasburk - 27. srpna 2017   15:00

Guingamp
Guingamp
63' Diallo (Ikoko) • 87' Briand (Benezet)
2:0
(0:0)
Guingamp
Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Martins Pereira – Phiri, Diallo (81. Benezet), Salibur, Regis Coco (61. Blas) – Briand, Thuram (66. Deaux).
Caillard – Eboa Eboa, Benezet, Blas, Deaux, Didot, Camara.
M. Lesage – S. Denis, A. Drouet
Stade de Roudourou, Guingamp
Štrasburk
Kamara – Lala, Mangane, Salmier, P. Martinez – Martin – Aholou (72. Liénard), Corgnet (60. Grimm) – Sacko (81. Da Costa), Saadi, Terrier.
Oukidja – Seka, Gonçalves, Grimm, Liénard, Blayac, Da Costa.

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne.
Hosté mohou být hodně zklamaní, ale dnes jim nebylo přáno, trefili dvě tyče a jedno břevno, vše se odehrálo ještě za bezbrankového stavu, poté co poprvé inkasovali už Johnssona příliš neohrozili. Domácí pak v samém závěru své vítězství potvrdili druhou brankou. Dnes opravdu nevyhrál lepší tým, nýbrž šťastnější.
90+5'
90+4'
Hosté se provinili faulem, takže rozehrávat bude Johnsson, poté bude zápas pravděpodobně ukončen.
90+3'
Johnsson vyběhl ven z pokutového území a míč zakopl aspoň do autu, aby zabránil nebezpečí.
90+2'
Dnes jim přáno není, míč letí vysoko nad domácí svatyni.
90+2'
Hosté rozehrají zajímavý přímý kop, podaří se jim aspoň čestný úspěch? Zasloužili by si ho.
90+1'
V té první se domácí chytili do ofsajdové pasti.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Blas si míč dobře zpracoval, ale svoji střelu z voleje příliš nevychytal, mířil vysoko nad bránu.
87'
Guingamp právě vstřelil branku!
Benezet byl na hřišti zhruba pět minut a už zařídil gól, pro domácí hodně důležitý, neboť jím zřejmě definitivně rozhodují o své výhře. Benezet našel v pokutovém území zcela nepokrytého JIMMY BRIANDA, který sice míč netrefil úplně ideálně, ale i tak to stačilo, aby si balón našel cestu k levé tyči Kamarovy brány. Brankář Štrasburku se po něm natahoval marně.
84'
Stejný hráč o chvíli později zkoušel z ostrého úhlu překonat Kamaru střelou mezi nohy, avšak hostující gólman míč vyrazil.
83'
Salibur na středu pokutového území obdržel přihrávku, avšak míč poslal mimo bránu.
81'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Nicolas Benezet.
81'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Ihsan Sacko, přichází Nuno Da Costa.
79'
Sacko míč jen tak lehce tečoval, přesto jej poslal vysoko nad bránu.
77'
Skrumáž před bránou Štrasburku, míč nakonec pomale po zemi mířil do brány, ale Kamara rychle skočil a udržel jej ještě před čárou.
74'
Ztečovaná přihrávka doplachtila do náruče Johnssona.
72'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Jean-Eudes Aholou, přichází Dimitri Liénard.
72'
Držení míče poměrně vyrovnané: 52 % – 48 %.
70'
Akce na jeden dotek hostům nevyšla, Saadi adresoval špatně zpětnou přihrávku a za svůj prohřešek se poté omlouvá.
68'
Blas pálil z ostrého úhlu k bližší tyči, tam stál připravený Kamara, který rychle rozehrál.
66'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Lucas Deaux.
63'
Ikoko obdržel přihrávku do běhu na levé straně, poté adresoval centrovaný míč před bránu, kam naběhl MOUSTAPHA DIALLO, jenž hlavou zamířil k levé tyči. Kamara se mohl jen ohlédnout.
61'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Ludovic Blas.
61'
Johnsson se pořádně natáhl a letící míč vyboxoval do bezpečí.
60'
Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Benjamin Corgnet, přichází Jérémy Grimm.
60'
Hodně dobrá výchozí pozice pro hostující tým, jenž bude rozehrávat přímý kop.
59'
Saadi inkasoval příjemný úder míče do obličeje, po krátkém ošetření je ale připraven v zápase pokračovat.
57'
Johnsson nyní rychle vyběhl z brankové čáry a míč schoval do náruče.
56'
Tak tohle mohl být krásný fotbalový okamžik, Sacko skoro až ze středového kruhu poslal míč do břevna soupeřovy brány, poté v pokutovém území neúspěšně dorážel Aholou, který pro změnu mezi tři tyče nezamířil vůbec.
55'
Hosté si hodně dlouho dávali přednost při střele, nakonec to zkusil Martin, jeho pokus byl zblokován na rohový kop.
51'
Podruhé obrovské štěstí přálo Guingampu, Terrier napřáhl před hranicí pokutového území, mířil velice dobře na vzdálenější odkrytou stranu, kam by Johnsson nemohl dosáhnout, ovšem míč orazítkoval jen levou tyč.
47'
Saadi zbytečně dlouho váhal se střelou nebo přihrávkou, nakonec neudělal ani jedno, míč mu sebral protihráč. Teď hráč hostů hodně zaváhal.
46'
První půle branku nepřinesla, ale nabídla pěknou podívanou z obou stran. Minimálně jednu tutovku měly oba celky, na straně hostů trefil Ahalou tyč, vzápětí na druhé straně mířil Diallo před odkrytou bránou jen nad břevno. Přinese gól druhý poločas?
45+2'
45+1'
Salibur míč netrefil vůbec ideálně a zamířil jen do zámezí.
45+1'
Nastavuje se minuta.
45'
Terrier to sympaticky zkusil z poměrně velké dálky, neboť viděl, že je Johnsson vyběhnutý z brány, mířil ale mimo tři tyče.
45'
Domácí dostali soupeře pod tlak, ale žádná z jejich střel se neujala, Kamara zasahovat nemusel.
44'
Z ostrého úhlu to zkusil Lala, Johnsson měl opět své rukavice připravené.
44'
Nepřesná přihrávka i na druhé straně, místo prostoru před bránou skončil míč v rukavicích Johnssona.
42'
Thuramora přihrávka před bránu byla zblokována, následně zkoušel ze střední vzdálenosti střílet Regi Coco, ale neuspěl.
40'
Žlutou kartu dostává Martin Terrier (RC Štrasburk Alsace).
39'
Martin zůstal osamocen u levé tyče soupeřovy brány, míč se k němu odrazil, avšak hostující hráč jej nedokázal hlavou usměrnit do odkryté části.
37'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Kerbrat.
36'
Regis Coco se snažil vyslat do úniku Salibura, ten nemohl pokračovat dál kvůli ofsajdu, ovšem ten byl odmáván chybně.
33'
Domácí vystihli rozehrávku soupeře, Thuram se ocitl v dobré palebné pozici a zkusil štěstí střelou ke vzdálenější tyči, tu ovšem o kousek minul.
30'
Kamara trochu zaváhal, když míč vyboxoval pouze k protihráči, naštěstí pro Štrasburk dotyčný hráč Guingampu střihl nůžky, kterými poslal míč vysoko nad bránu.
29'
Žlutou kartu dostává Kader Mangane (RC Štrasburk Alsace).
26'
Teď to na chvíli vypadalo, že by domácí ohrozili hostujícího brankáře, ale centr před bránu byl hodně přetažený.
25'
Řada nepřesností na obou stranách, oba brankáři tak v posledních minutách žádnou velkou práci nemají.
23'
Regis Coco špatně přihrál, míč končí u Kamary, jenž rozehraje.
21'
Saadi správně ukázal, že jeden z protihráčů zahrál v pokutovém území rukou, hra ale pokračuje.
19'
Žlutou kartu dostává Marcus Regis Coco (EA Guingamp).
18'
Držení míče: 45 % – 55 %.
17'
Hra má nyní poměrně rychlý spád, v dobré šanci na druhé straně Regis Coco, jenž tísněn vystřelil k bližší tyči, Kamara však byl připraven a balón lapil do náruče.
16'
Vypadalo to na ofsajd, ale rozhodčí nechali hru pokračovat, sám na brankáře běžel Saadi, než však stačil zakončit, skluzem mu míč sebral Kerbrat, nutno říct, že zcela čistě.
15'
Mladík Terrier se hezky prosmýkl mezi dvěma protihráči a zkusil střelu na bránu, mířil ale pouze do míst, kde stál připravený Johnsson, pro něhož to byla snadná práce.
13'
Také domácí celek zastavuje ofsajd.
12'
Tak tohle bude domácí hodně mrzet. V obrovské možnosti selhal Diallo, ale popořadě. Nejprve Kamara vyrazil nepříjemnou teč jednoho ze spoluhráčů a zabránil tak vlastenci, následně se o centimetry nedostal k míči Thuram, který by dorážel do úplně prázdné brány, to se však podařilo právě Diallovi, který doběhl k balónu, zcela prázdnou bránu před sebou už sice neměl, ale bylo v ní dost volného prostoru, přesto hráč Guingampu trestuhodně míč poslal nad břevno. Sám pak dlouho ležel na zemi s rukama v dlaních, neboť nemohl uvěřit tomu, že takovou gólovku zahodil.
10'
Další šanci hostů zastavuje zdvižený praporek pomezního arbitra, ofsajd.
8'
Domácí rozehráli volný přímý kop, k hlavičce se snažil dostat Thuram, ale Kamara přeci jen vyskočil výš a balón lapil do rukou.
5'
Obrovská šance hostů. Aholou nasadil ke střele z dálky, Johnsson se natahoval co mohl, na míč nedosáhl, ale pomohla mu tyč, poté se k balónu dostal Saadi, svoji dorážku ale zamířil vedle vzdálenější tyče. Moc nechybělo a Štrasburk se ujal vedení.
4'
Po něm se jeden z hráčů dostal k hlavičce a míč se obloučkem snesl do Johnssonových rukavic.
3'
Zatím toho k vidění moc nebylo, u míče jsou v tuto chvíli hosté, kteří budou vhazovat aut.
1'

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat, Sorbon, Martins Pereira – Phiri, Diallo, Salibur, Regis Coco – Briand "C", Thuram.
Náhradníci: Caillard – Eboa Eboa, Benezet, Blas, Deaux, Didot, Camara.

RC Štrasburk Alsace: Kamara – Lala, Mangane "C", Salmier, P. Martinez – Martin – Aholou, Corgnet – Sacko, Saadi, Terrier.
Náhradníci: Oukidja – Seka, Gonçalves, Grimm, Liénard, Blayac, Da Costa.

Rozhodčí: M. Lesage – S. Denis, A. Drouet.
Posledních pět vzájemných zápasů

Štrasburk – Guingamp 2:1
Guingamp – Štrasburk 0:0
Guingamp – Štrasburk 2:0
Guingamp – Štrasburk 1:2
Guingamp

Domácím patří patnáctá pozici se třemi body za výhru 3:1 v 1. kole na hřišti Mét, poté však přišly dvě porážky, 0:3 s PSG a 0:2 v Nice.

Štrasburk

Hostujícímu celku se daří o trochu víc, v úvodním kole sice prohrál 0:4 v Lyonu, poté ale zvítězil 3:0 nad Lille a remízu 1:1 uhrál na hřišti Montpellieru.
Dobrý den, třemi zápasy dnes bude dohrána nejvyšší francouzská fotbalová liga, jako první přijde na řadu duel Guingampu s nováčkem ligy Štrasburkem. Domácí jsou pasováni do role favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.