Ligue 1 - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Nice - 16. ledna 2018   21:00

Monaco
33' Diakhaby (Baldé Diao) • 90+2' Falcao (Jovetić)
2:2
(1:0)
Nice
47' Balotelli  (Saint-Maximin) • 68' Balotelli  (Seri)
Monaco
Subašić – Jorge, Raggi, Glik, Sidibé – N'Doram (81. R. Ghezzal), Moutinho – Diakhaby (76. Jovetić), Lemar, Baldé Diao (69. Rony Lopes) – Falcao.
Benaglio – Boschilia, R. Ghezzal, Jovetić, Rony Lopes, Tielemans, A. Touré.
Nice
Benítez – Le Marchand (60. M. Sarr), Dante, Marlon, Burner – Seri, Cyprien, Lees-Melou – Pléa, Balotelli (90+4. Srarfi), Saint-Maximin.
Clementia – Coly, Ganago, Makengo, M. Sarr, Srarfi, Walter.

Domácí celek se dostal do vedení v prvním poločase, pak dokázal ve druhé půlce hostující celek otočit stav zápasu a dostal se do vedení. K velké radosti fanouškům Monaca dokázal vyrovnat ve druhé nastavené minutě Radamel Falcao.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Bassem Srarfi.
90+2'
Monaco právě vstřelilo branku!
Bleskově rozehraný volný kop. Stevan Jovetić vypálil, jeho projektil brankář vyrazil před sebe, kde byl zcela volný RADAMEL FALCAO. Ten neměl problém se zakončením.
90+1'
Thomas Lemar centroval před branku. Do zakončení se nikdo z domácích nedostal, míč poskakoval v pokutovém území, ale obrana jej dostala do bezpečí.
90+1'
Čtyři minuty se budou nastavovat.
90'
Rohový kop pro domácí celek, jedna z posledních možností.
90'
Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec poločasu.
88'
Djibril Sidibé prodloužil míč na Rachida Ghezzala. Jeho střílený centr před branku nedokázal nikdo přesněji tečovat.
87'
Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu. Patrick Burner zůstává po osobním souboji ležet na hrací ploše. Radamel Falcao si počínal hodně aktivně.
86'
Domácí celek se snaží rychle dostat do střelecké pozice.
85'
Walter Benítez rozehrává od své branky a rozhodně s výkopem nepospíchá.
83'
Vhazovat nyní bude na své polovině hostující Malang Sarr. Nice se pokouší co nejdéle držet hru od své branky.
82'
Marně hledají fotbalisté Monaca možnost, jak se dostat do útoku.
81'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Kévin N'Doram, přichází Rachid Ghezzal.
80'
Mario Balotelli se dostal do šance, narazil si se spoluhráčem, ale Alassane Pléa špatně vracel balon, na který tak Balotelli nedosáhl.
79'
Hráči v červeném mají již delší dobu míč pod kontrolou, ale do střelecké pozice se nemohou domácí propracovat. Thomas Lemar hledal spoluhráče před brankou, míč ale získali hosté.
77'
Nice hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky. Naopak domácí celek musí otevřít hru.
76'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Stevan Jovetić.
75'
Žlutou kartu dostává Adama Diakhaby (AS Monaco FC).
75'
Wylan Cyprien se málem dostal do zakončení, jeho akci na poslední chvíli zablokoval domácí obránce.
74'
Malang Sarr vhazuje na své obranné polovině. Hráči v černých dresech se pokouší rychle přenést hru.
74'
Domácí fotbalisté hrají aktivněji, drží míč a hledají cestu cestičku, kterou by se mohli dostat k ohrožení branky.
73'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se zejména na polovině hrací plochy.
71'
Monaco se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale Marcos Rony Lopes nedokázal najít spoluhráče.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu, domácí fotbalisté neudrželi své vedení ani nerozhodný stav, a tak nyní prohrávají.
69'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Keita Baldé Diao, přichází Marcos Rony Lopes.
68'
Nice právě vstřelilo branku!
Po výborné přihrávce spoluhráče se do šance dostal MARIO BALOTELLI. Jeho zakončení se pokoušel zablokovat Andrea Raggi. Místo toho ale míč nechytatelně tečovat, a tak hosté vedou.
67'
Nice kombinuje na útočné polovině, snaží se získat vedení na svou stranu.
66'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet, propracoval se na útočnou polovinu, kde kombinuje.
65'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme souboje o míč na polovině hrací plochy.
64'
Sledujeme rychlý fotbal, který nabízí poměrně hodně zákroků na hranici i za hranicí pravidel.
63'
Žlutou kartu dostává João Moutinho (AS Monaco FC).
62'
Wylan Cyprien se dostal do obrovské šance, ale branku trefit nedokázal z dobré pozice.
62'
Volný kop pro domácí ze sedmadvaceti metrů. João Moutinho poslal před branku střílený centr, ale obrana si snadno poradila.
61'
Žlutou kartu dostává Mario Balotelli (OGC Nice).
60'
Thomas Lemar rozehrával rohový kop na krátko. Následně se k němu míč vrátil a centroval před branku. Tam byl tvrdě atakován domácí hráč.
60'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Maxime Le Marchand, přichází Malang Sarr.
59'
Vypadá to, že hostující hráč bude střídat.
58'
Volný kop pro domácí fotbalisty. Thomas Lemar tvrdě vypálil, jeho projektil zablokovala zeď.
57'
Žlutou kartu dostává Maxime Le Marchand (OGC Nice).
56'
Domácí celek se pokoušel dostat do rychlé protiakce, ale centr před branku byl hodně nepovedený.
55'
Allan Saint-Maximin centroval před branku, Alassane Pléa se pokoušel zakončit, ale míč nedokázal přesněji trefit. Následně uspěl ani Mario Balotelli.
55'
Jean Michaël Seri velmi dobře vybojoval míč pro spoluhráče. Následně ale domácí obrana dokázala akci Nice zastavit jen za cenu rohového kopu.
54'
Walter Benítez vykopává od své branky, míč zamířil až na útočnou polovinu.
54'
Žlutou kartu dostává Keita Baldé Diao (AS Monaco FC).
52'
Po zajímavém centru před branku se k míči nedostal Keita Baldé Diao ani Djibril Sidibé. Centrujícím hráčem byl Andrea Raggi.
52'
Hráči v červených dresech mají optickou převahu, ale nemohou se stabilněji propracovat na útočnou polovinu.
51'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, nikam se neženou.
51'
Nice rozehrává od své branky, na další dlouhý míč od spoluhráče nedosáhl Wylan Cyprien.
50'
Pět minut hry je ze druhého poločasu pryč. Hostující celek dokázal vyrovnat.
49'
Mnoho šancí momentálně nesledujeme. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
47'
A je vyrovnáno hned z kraje druhého poločasu. Hodně nevinně vypadající akcie. Centr z pravé strany před branku, kde byl MARIO BALOTELLI. Ten si vylepšil pozici a přesně poslal míč do branky.
46'
Oba týmy hrají ve stejných sestavách, zdá se, že ani jeden celek nestřídal.
46'
Aktivněji hrající domácí celek vede po prvním poločase o jednu branku, z předbrankového prostoru se prosadil Adama Diakhaby.
45+1'
45'
Allan Saint-Maximin centroval před branku, Alassane Pléa se pokoušel zakončit. Ale brankáře nepřekonal.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
V poklidném tempu se dostáváme do finálních minut. Hraje se na polovině hrací plochy.
44'
Walter Benítez rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
43'
Keita Baldé Diao centroval před branku, Thomas Lemar na balon ale nedosáhl.
42'
Obrana Nice se nyní musí bránit aktivní hře domácích. Hráči v červeném se nikam vyloženě neženou, ale hrají takticky a čekají na vhodný moment pro přiblížení se k brance.
40'
Dostáváme se do finální fáze poločasu, domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře.
39'
Domácí celek vybojoval rohový kop. Centr před branku byl ale zablokovaný obranou.
38'
Monaco se vrací ke své aktivní hře. Nice se tak musí bránit.
37'
Allan Saint-Maximin zkoušel centrovat před branku, následně byl ale pokus o přihrávku zablokovaný.
36'
Walter Benítez se zapojuje do rozehrávky svého týmu. Více ze hry mají nyní hosté.
35'
Žlutou kartu dostává Wylan Cyprien (OGC Nice).
35'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, Kamil Glik hledal spoluhráče před brankou, ale jeho pas postrádal přesnost.
34'
Žlutou kartu dostává Alassane Pléa (OGC Nice).
33'
Thomas Lemar centroval před branku, Keita Baldé Diao zpracoval míč pro ADAMA DIAKHABYHO, jehož přesná rána zapadla do branky. To se dalo jen těžko chytat. Asistence: Keita Baldé Diao.
32'
Dante kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině. Domácí obrana ale hraje aktivně.
32'
Mnoho šancí opravdu tento duel nenabízí.
31'
Ve středu hrají plochy si příliš agresivně počínal hostující Mario Balotelli. Následně jej uklidňuje hlavní sudí.
30'
Půlhodina hry je pryč, na výraznější střelu na branku stále čekáme.
30'
Walter Benítez vykopává od své branky, ale výkop se mu příliš nepovedl, následně v akci pokračují domácí fotbalisté.
29'
Jorge se pokoušel propracovat do střelecké pozice. Následně pálil z velké dálky domácí João Moutinho. Jeho rána končí nad brankou.
28'
Hraje se znovu na polovině hrací plochy. Od střeleckého pokusu Baloteliho neregistrujeme výraznější střelecký pokus.
27'
Nyní rozehrává hostující celek od své branky, následně to zkoušel z velké dálky Allan Saint-Maximin. Jeho slabý střelecký pokus kryje brankář Danijel Subašić.
26'
Marlon centroval před branku, ale jeho spoluhráči byli obsazení.
25'
Nice má k dispozici vhazování na útočné polovině. Následně je z toho rohový kop.
25'
Wylan Cyprien kombinuje na útočné polovině se svými spoluhráči. Zatím ale mnoho velkých šancí k vidění není.
23'
Velkou šanci nyní měli domácí fotbalisté, ale Keita Baldé Diao nedokázal přesněji vypálit.
22'
Hraje se na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Radamel Falcao si balon příliš předkopl, a tak nezakončil.
21'
Hra se vrací ke svému klidnému průběhu, ani jeden celek nechce chybovat.
20'
Dvacet minut hry je pryč, zatím největší šanci měl hostující Mario Balotelli, jehož volný kop skončil mimo branku.
19'
Volný kop mají k dispozici fotbalisté hostujícího celku. Mario Balotelli to vzal na sebe. Jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel. Vykopávat tak bude brankář Monaca.
18'
Žlutou kartu dostává Kamil Glik (AS Monaco FC).
18'
Jorge vhazuje na útočné polovině, následně balon putoval před branku, a pak už obrana zasáhla.
17'
Nice se pokouší něco vymyslet, ale nedokáže se propracovat do výraznějších šancí.
16'
Adama Diakhaby centroval před branku, a tak jeho balon raději chytil brankář Walter Benítez.
16'
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější střelecké pozice. Převahu mají ale domácí.
15'
Domácí fotbalisté to nyní zkoušeli dlouhým pasem, ale Adama Diakhaby přihrával do prostoru, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
14'
Akce hostujícího týmu končí postavením mimo hru, Kévin N'Doram se tak do střelecké pozice propracovat nedokázal.
14'
Monaco rozehrává rohový kop. João Moutinho nakrátko rozehrával, následně se nikdo z jeho kolegů nedostal do střelecké pozice.
13'
Adama Diakhaby si výborně vyskočil na centr Diaoa, ale balon končí nad brankou.
12'
Akce domácích končí u brankáře Nice. Rozehrává tak Walter Benítez od své branky.
11'
Hostující celek kombinuje na své polovině, do útočné fáze se nemůže propracovat.
10'
Deset minut hry je pryč, na výraznější střelecký pokus stále čekáme. Sledujeme takticky vedený fotbal.
9'
Jean Michaël Seri centroval před branku, hlavičkoval Wylan Cyprien nad branku.
8'
Allan Saint-Maximin centroval před branku, jeho pokus Jorge odrazil mimo hrací plochu. Dobrý pohyb domácího beka. Je z toho rohový kop.
8'
Marlon hledá spoluhráče na útočné polovině, Tento obránce se snaží tvořit hru.
7'
Se střelou z dálky si dokázal poradit brankář Danijel Subašić.
6'
Domácí se snaží hrát co nejaktivněji, ale balon po nepřesném pasu končí u brankáře Nice.
6'
Walter Benítez vykopává míč od své branky, následně v akci pokračují jeho spoluhráči. Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí.
5'
Monaco se pokouší něco vymyslet na útočné polovině. Andrea Raggi hledal přihrávkou spoluhráče, ten byl ale obsazený.
4'
Nice se pokouší něco vymyslet na útočné polovině.
3'
Nyní rozehrává hostující brankář, Walter Benítez přenechal míč spoluhráči.
3'
Rohový kop pro domácí fotbalisty. Thomas Lemar rozehrával nakrátko, následně si s centrem před branku poradila obrana.
2'
Djibril Sidibé vedl akci svého týmu, následně si hostující obrana poradila jen za cenu vhazování na útočné polovině.
1'
Hraje se v poklidném tempu, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.
1'
Domácí fotbalisté nastoupili v červeném, hosté v zeleném.
1'
Za malý moment zápas začne.

AS Monaco FC: Subašić – Jorge, Raggi, Glik, Sidibé – N'Doram, Moutinho – Diakhaby, Lemar, Baldé Diao – Falcao.
Náhradníci: Benaglio – Boschilia, R. Ghezzal, Jovetić, Rony Lopes, Tielemans, A. Touré.

OGC Nice: Benítez – Le Marchand, Dante, Marlon, Burner – Seri, Cyprien, Lees-Melou – Pléa, Balotelli, Saint-Maximin.
Náhradníci: Clementia – Coly, Ganago, Makengo, M. Sarr, Srarfi, Walter..
OGC Nice odehrálo 20 zápasů s bilancí 9-3-8 a získalo 30 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Méty 3:1, Nantes 2:1, Bordeaux 1:0 a Amies 1:0. Remizovalo s Lille 1:1. V tabulce ligy je na šesté pozici.
AS Monaco FC odehrálo 20 zápasů s bilancí 13--3-4 a získalo 42 bodů. V tabulce je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo 4. Poradilo si s Angres 1:0, Troyes 3:2, St. Etienne 4:0 a Rennes 2:1. Remizovalo s Montpellier 0:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí AS Monaco FC a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.