Ligue 1 - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Montpellier : Marseille - 3. prosince 2017   21:00

Montpellier
29' Sio
1:1
(1:1)
Marseille
45' Thauvin
Montpellier
Lecomte – Roussillon, Mendes (65. Congré), Hilton (C), Mukiele, Aguilar – Lasne, Sessègnon (87. Sambia), Skhiri – Mbenza, Sio (46. Camara).
Pionnier – Camara, Congré, Cozza, Ninga, Píriz, Sambia.
Schneider – Zitouni, Danos
Stade de la Mosson, Montpellier
Marseille
Mandanda – Sakaj, Rami, Abdennour, Amavi – Thauvin (61. Ocampos), Anguissa, M. Sanson, Gustavo, Payet (C) (89. B. Sarr) – Germain (80. Mitroglu).
Pelé – Maxime López, Mitroglu, N'Jie, Ocampos, Rolando, B. Sarr.

Je dobojováno! Ve druhém poločase se poměrně dlouhou dobu nic zajímavého nedělo. V samotném závěru ale domácí fotbalisté rozjásali ochozy, leč jen na malou chvíli. Branka totiž padla z ofsajdu. Závěrečné minuty pak byly aktivnější, ovšem branka již k vidění nebyla. Oba celky si tak rozdělily body za remízu 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 4:2
90+4'
90+4'
Závěrečné minuty zápasu jsou poměrně vyhrocené. Nyní se domácí dožadovali pokutového kopu, ovšem sudí tuto variantu nepřipustil.
90+3'
Utkání se již blíží ke svému konci. Aktuálně mají míč na svých kopačkách hosté.
90+2'
A další ofsajd domácího celku. O rozehrávku se postará mužstvo Marseille, konkrétně gólman Mandanda.
90+1'
Domácí neuznaná branka evidentně zdravě naštvala, fotbalisté Montpellieru jsou momentálně velmi aktivní.
90'
K základní hrací době budou nastaveny čtyři minuty.
90'
Domácí se snažili probít podél pravé strany hrací plochy, ovšem balon jim utekl do zámezí. Následovat bude autové vhazování.
89'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Dimitri Payet, přichází Bouna Sarr.
88'
Tak to je neskutečné! Domácí fotbalisté dostali balon za brankovou čáru a následně se začali radovat. Až po nějaké době a poradě s pomezními rozhodčími hlavní arbitr Schneider tuto branku anuloval, neboť padla z ofsajdového postavení.
87'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Junior Sambia.
86'
Tak to nebyl vůbec špatný pokus. Aguilar si seběhl do středu pole, odkud vyslal jedovatou ránu. Mířil však doprostřed branky, a tak Mandanda v poklidu zasáhl.
85'
A nyní drží kulatý míč znovu Marseille. Zatím to vypadá, že si oba celky rozdělí po bodu.
84'
Klání trochu nabralo na tempu, zatím je o něco aktivnějším celkem Montpellier, který kombinuje na útočné polovině.
83'
Volný kop domácích nepřinesl příliš nebezpečí, dlouhý nákop z pravé strany kolbiště doputoval pouze do zámezí. Hosté budou vykopávat.
82'
Postavení mimo hru v podání hostujícího celku. Brankář Montpellieru s výkopem příliš nepospíchá.
81'
Marseille drží míč na svých kopačkách, přičemž se pokouší vytvořit něco překvapivého.
80'
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Konstantinos Mitroglu.
79'
Zdá se, že se na straně Marseille chystá další střídání. Který z borců přijde na závěrečných deset minut?
78'
Hraje se na útočné polovině Montpellieru, domácí jsou velmi aktivní. Zápase se již pomalu, ale jistě chýlí do svého finiše.
77'
Dalekonosná rána domácího Mukieleho cíl netrefila, následovat bude odkop od svatyně Marseille.
76'
Utkání se kvapem blíží, avšak zatím se nezdá, že by měl papírový favorit zvítězit. Celek Marseille působí poměrně mátožně.
75'
Domácí se evidentně osmělili, po pravé straně nyní vedou jeden atak za druhým. Doposud se jim však nepodařilo dostat do střelecké pozice. Domácím fandům se však tato snaha zamlouvá.
74'
Také další centr z pravé strany kolbiště hostující defenziva bez výraznějších obtíží odvrátila do klidných vod.
73'
Po delší době se na polovinu soupeře dostal i Montpellier, který ale nikterak vážněji nezahrozil.
72'
Standardní situace následně žádné vážnější nebezpečí nepřinesla, domácí se poměrně v poklidu osvobodili.
71'
Tak to nebyl vůbec špatný pokus! Germain se po rychlé kombinaci dostal k balonu, který se kousek od hranice velkého vápna pokusil dopravit do sítě. Lecomte měl s touto dělovkou co dělat, avšak nakonec ji vytěsnil na rohový kop.
70'
Do konce základní hrací doby zápasu zbývá dvacet minut. Na světelné tabuli svítí nadále nerozhodné skóre.
69'
Utkání je momentálně skutečně velmi unylé. Ani jednomu z celků se nedaří nikterak vážněji zahrozit.
67'
Nadále pokračuje ošetření hostující forvarda. Sudí již naznačuje, že by se mělo dokončit za postranní lajnou, aby mohl zápas pokračovat.
66'
Po tvrdém střetu zůstal na trávníku ležet hostující Germain, který utržil krvavý šrám. Zdá se však, že po ošetření roztrženého obočí bude schopen pokračovat.
65'
Další domácí střídání. Ze hřiště odchází Mendes (MON), nahradí jej Congré (MON).
64'
Prudký centr z levé strany kolbiště procestovat pouze k Lecomtemu, který jej obratem poslal do hry. Montpellieru se však rychlý kontr příliš nevydařil.
62'
Autové vhazování pro Marseille. Vhazovat se bude nedaleko úrovně středového kruhu.
61'
Střídání v týmu Marseille. Hrací plochu opouští střelec jediné branky Florian Thauvin (OMA). V poli jej nahradí Ocampos (OMA).
60'
Po další pokusu o atak bude následovat výkop od domácí branky. Po odehrané hodině čistého času je stav stále nerozhodný.
59'
Lítý boj pokračuje. Fotbalisté v bílém stále drží míč na svých kopačkách, přičemž se ale do žádných divokých akcí nepouštějí.
58'
Lasne zůstal po zdánlivě nevinném střetu ležet na hrací ploše, ovšem zdá se, že bude opět připraven do hry.
57'
Hra nyní příliš krásy nepřináší, jedná se spíše o tuhý boj s celou řadou nepřesností.
56'
Payet posílal centr z pravé strany kolbiště, ovšem na obranu domácích si nepřišel.
55'
Mbenza se hnal po pravé straně kupředu, načež se pokusil odcentrovat do velkého vápna. Tam byl ale pozorný Mandanda, který balon lapil do své moci.
54'
Olympique má opět míč na svých kopačkách. Hosté však nemohou nalézt skulinku v defenzivě Montpellieru.
53'
Ani následný volný kop Montpellieru však žádné větší nebezpečí nepřinesl.
52'
A je zde další žlutá karta. Amavi (OMA) podťal svého soka jako strom, za což sudí Schneider okamžitě udělil karetní trest.
52'
Balon procestoval až do velkého vápna, odkud jej hosté nakonec se štěstím odpravili.
51'
Germain neuspěl v osobním souboji a nakonec o balon přišel. Následný protiútok Montpellieru se také nesetkal s úspěchem. Domácí však vybojovali alespoň volný kop z levé strany.
50'
Momentálně se obě mužstva pohybují v okolí středového kruhu.
49'
Zdá se, že hosté lační po vítězství. Ve druhém poločase zatím nepustili Montpellier k balonu. K velkým příležitostem to však zatím nevedlo.
48'
Kombinace hostí, která byla vedena po levé straně hrací plochy se s úspěchem nesetkala. Míč končí v zámezí, Marseille bude mít k dispozici aut.
47'
Stále stejná obraz hry, fotbalisté v bílém mají balon na svých kopačkách. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
46'
Balon mají na svých kopačkách hostující fotbalisté, kteří kombinuje na vlastní polovině.
46'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Souleymane Camara.
46'
Je za námi úvodní poločas, v němž zpočátku měli navrch hostující fotbalisté. Zanedlouho se však hra vyrovnala. Vedení se nakonec ujali domácí, pohlednou kombinaci zakončoval Giovanni Sio. V samotném závěru poločasu pak z pokutového kopu vyrovnal Florian Thauvin. Jak se bude utkání nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:1
45+1'
45+1'
Za následné protesty dostává žlutou kartu domácí stoper Mendes (MON).
45'
Marseille právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! FLORIAN THAUVIN se rozběhl a přesně umístěnou ranou k pravé tyči rozjásal hostující celek. Lecomte sice trefil směr střelu, avšak lapit ji nedokázal.
44'
Stále se diskutuje, ovšem pomalu se již schyluje k exekuci penalty.
43'
Hosté se dostali do svižné kombinace, načež nastal v pokutovém území značný závar. Sanson se pokusil vypálit, ovšem domácí stoper Hilton zastavil ránu rukou. Následovat tak bude pokutový kop!
42'
Nedovolený zákrok v okolí středového kruhu. Žlutou kartu dostává Sessègnon (MON), kterému se to ale vůbec nelíbí.
41'
Dělová rána ze střední vzdálenosti byla zblokována. Anguissa si nesprávně seřídil svá mířidla.
40'
Standardní situace opět nepřinesla žádné větší nebezpečí, domácí fotbalisté se bez větších potíží osvobodili.
39'
Další rohový kop pro Marseille, tentokráte z pravé strany hrací plochy. K balonu se staví Amavi.
38'
Amaviho průnik po levé straně zastavila pozorná domácí defenziva. Následovat bude autové vhazování.
36'
Stále mají míč na svých kopačkách hosté. Zdá se však, že fotbalisté v bílých trikotech dnes zatím nemají svůj den.
35'
Montpellier drží balon v okolí středového kruhu, odkud se snaží dostat kupředu. Montpellier si tak počíná konsolidovaně.
34'
A hned posléze ofsajd. O odkop se postará Mandanda.
34'
Rychlý průnik podél levé lajny domácím nevyšel, následovat bude autové vhazování.
33'
Centr do předbrankového prostoru se hostům příliš nepovedl, následovat bude odkop od domácí svatyně.
32'
Hostující Amavi byl faulován u levé postranní lajny, za což Mukiele (MON) dostává žlutou kartu. Volný kop bude rozehrávat Payet.
30'
Hosté jsou mírně zaskočeni, naproti tomu fotbalisté Montpellieru dostali ještě větší chuť po úspěchu.
29'
Montpellier právě vstřelil branku!
Domácí jdou za velké radosti publika do vedení. Pohledná kombinaci skončila u GIOVANNIHO SIA, na jehož dělovku si brankář Mandanda sice sáhl, avšak vzhledem k její razanci zasáhnout nestačil.
28'
A další nedovolený zákrok, tentokráte budou rozehrávat borci z Marseille. Vše v dostatečné vzdálenosti od obou svatyní.
27'
Hosté to nyní s napadáním přehnali. Gustavo při své snaze svého soka podrazil, což neuniklo hlavnímu arbitrovi. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
26'
Dlouhý Payetův nákop končí v zámezí. Domácí budou mít k dispozici autové vhazování.
25'
Opět se hraje spíše ve středu hrací plochy, kde kombinuje celek Marseille.
23'
Centr od rohového praporku jeden z domácích stoperů vytěsnil do klidných vod. U balonu je znovu Montpellier.
22'
Centr hostí byl zblokovaný, a tak bude následovat rohový kop z pravé strany hrací plochy.
21'
Domácí působí poměrně aktivním dojmem a momentálně částečně přebírají iniciativu.
20'
A teď navíc dostává hostující kapitán žlutou kartu. Payet (OMA) fauloval Roussilona, což sudímu neuniklo.
19'
Na druhé straně kolbiště chtěl kontrovat Payet, ovšem ani jeho rána si cestu mezi tři tyče nenalezla.
18'
Slibná možnost pro domácí. Mbenza si velice pohledně obhodil hostujícího obránce, načež se pokusil vypálit k levé tyči. Rána mu ale nakonec příliš nesedla, Mandanda si poradil na výbornou.
17'
Stále čekáme na nějakou vážnější příležitost, obě mužstva se zatím spíše oťukávají.
16'
Hosté díky napadání získali balon, který do běhu dostal Payet. Kapitán druhého celku tabulky ale míč nezkrotil. Další výkop domácích.
15'
Hra se již vyrovnala, domácí přečkali úvodní tlak Marseille. Nyní se občas podívají i dopředu. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
14'
Úvodní rohový kop, o který se postarali domácí fotbalisté. Prudký centr zamířil na Hiltonovu hlavu, ovšem kapitán Montpellieru neměl pro zakončení dostatečný klid a zamířil tak vysoko nad.
13'
Svižná kombinace hosté končí neúspěšně, Germain neměl šanci stihnout prudkou přihrávku. Rozehrávat bude Lecomte.
12'
Nyní už je vše opět podle papírových předpokladů, u míče je tým Marseille, který kombinuje na útočné polovině, kde hledá skulinky v domácí defenzivě.
11'
Další snahu o ohrožení hostující branky maří postavení mim hru. O výkop se postará Mandanda.
10'
Montpellier je i nadále při chuti, domácí tým nyní zdobí velice aktivní napadání.
9'
Tak to nebyl vůbec špatný pokus, Sessègnon si potáhl míč do středu pole a ostře vypálil. Mandanda nakonec jeho pumelici vytěsnil před sebe.
9'
Anguissa se u pravé postranní lajny provinil faulem, a tak budou znovu rozehrávat domácí.
8'
Prakticky poprvé se do ofenzivy podívali také domácí. Jejich snahy však vzaly rychle za své. Následné protiútoku Marseille zkrotil pohotový Lecomte, po něhož nebyl pokus z pravé strany příliš obtížný.
7'
A následuje postavení mimo hru, rozehrávat budou opět domácí fotbalisté.
6'
Sanson se u rohového praporku zamotal do balonu, který mu nakonec utekl. Autové vhazování pro Montpellier.
5'
Další faul domácí družiny, provinil se Roussillon. Montpellier zatím hostům příliš nestíhá, a tak si musí pomáhat nedovoleně. Ani tentokráte ale volný kop nepřinesl příliš velké nebezpečí.
4'
Hosté stále drží balon na svých kopačkách. Momentálně se ale pohybují spíše ve středu pole.
3'
Prudký nákop doletěl až do velkého vápna, odkud jej ale odpravil Hilton. Montpellier si tak může odpočinout, míč je na druhé polovině hrací plochy.
2'
Marseille je nadále aktivnějším mužstvem, nyní bude rozehrávat volný kop z pravé strany hrací plochy. Faulován byl Anguissa. Lasne (MON) za tento počin obdržel žluté napomenutí.
1'
Hned v úvodní minutě se hosté odhodlali k poměrně aktivnímu napadání. Míč nakonec získal Germain, jehož rána z hranice velkého vápna prosvištěla zhruba metr vedle pravé tyče.
1'
Obě mužstva jsou již nastoupena na hrací ploše. Úvodní výkop na sebe již nenechá příliš dlouho čekat.

Montpellier HSC: Lecomte – Roussillon, Mendes, Hilton (C), Mukiele, Aguilar – Lasne, Sessègnon, Skhiri – Mbenza, Sio.
Náhradníci: Pionnier – Camara, Congré, Cozza, Ninga, Píriz, Sambia.

Olympique Marseille: Mandanda – Sakaj, Rami, Abdennour, Amavi – Thauvin, Anguissa, M. Sanson, Gustavo, Payet (C) – Germain.
Náhradníci: Pelé – Maxime López, Mitroglu, N'Jie, Ocampos, Rolando, B. Sarr..
Pohled do statistik:

Montpellier se aktuálně nachází na sedmé příčce tabulky, na svém kontě má 21 bodů. V posledním utkání získal bod za bezbrankovou remízu na hřišti Guingampu, což bylo zcela jistě zklamáním. Napravit se reputaci proti nadcházejícímu soupeři však nebude snadné.

Marseille totiž okupuje druhou příčku, přičemž doposud posbírala 31 bodů. Fotbalisté Olympique půjdou do utkání lépe naladěni, neboť v předchozím zápase zcela jistě zvítězili 3:0 nad mužstvem FC Metz.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu své 16. kolo. V jeho rámci změří síly celky Montpellier HSC a Olympique Marseille. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade de la Mosson, tedy domovině Montpellieru, naplánován na 21:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.