Ligue 1 - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Angers - 22. září 2017   19:00

Nice
39' Balotelli  • 76' I. Traoré(vl.)
2:2
(1:2)
Angers
12' Pavlović  (Fulgini) • 34' Toko Ekambi  (Andreu)
Nice
Cardinale – Souquet, Dante (C), Le Marchand, Jallet – Saint-Maximin, Koziello (69. Tameze), N. Mendy, Lees-Melou – Pléa, Balotelli.
Benítez – M. Sarr, Tameze, Sneijder, Walter, Lusamba, Ganago.
François Letexier – Cyril Mugnier, Mehdi Rahmouni
Allianz Riviera, Nice
Angers
Letellier – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Thomas, Andreu – Fulgini (60. Capelle), Jean Tahrat (51. Santamaría), Mangani, Tait (79. Sunu) – Toko Ekambi.
Michel – Bamba, L. Coulibaly, Capelle, Santamaría, Sunu, Guillaume.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 14:9. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:18.
Je dobojováno! Druhý poločas přinesl snahu Nice stáhnout ztrátu, takže se domácí vrhli do útoku a dokázali vyvinout chvílemi velký tlak s několika šancemi. Jenže obrana Angers v čele s gólmanem Letellierem dělala vše pro to, aby svůj náskok uhájila. Dařilo se to až do 76. minuty, kdy domácí rozehráli roh a Ismaël Traoré si hlavou srazil míč do vlastní sítě. Tím byl odstartován ještě větší tlak, jenže Le Marchand, Dante, či Pléa své šance neproměnili. Angers si tak z Nice odváží bod za remízu 2:2.
90+6'
90+5'
Ne, z tohoto centru už nic nebylo, míč je mimo hrací plochu a kopat se bude od hostující branky.
90+5'
Letellier drží hosty nad vodou, nyní vyrazil prudkou Pléovu ránu zpoza vápna. Další roh pro Nice.
90+4'
Další nápor domácích, i oni už posílají k vápnu dlouhé nákopy.
90+4'
Nejvýše si na centr vyskočil Dante, jeho hlavičkové zakončení však skončilo těsně vedle Letellierovy branky.
90+3'
Roh pro Nice.
90+2'
Žlutou kartu za faul dostal domácí Dante.
90+2'
Jallet neměl nárok zachytit dlouhý nákop dopředu, míč je tak v autu a v držení hráčů Angers.
90+1'
Hosté vhazují na vlastní polovině, jde jim o to, dostat míč co nejdále od své branky.
90'
Bude se nastavovat pět minut.
89'
Už je to fotbal na jednu branku, hosté pokud mohou, tak pouze co nejdál odkopnou.
88'
Tohle mohl být rozhodující okamžik utkání. Dante sice svým přímým kopem trefil Lees-Meloua do zad, od něj se ale míč odrazil k Le Marchandovi, který však pálil těsně mimo!
87'
Balotelli byl faulován kousek před pokutovým územím a domácí tak budou mít k dispozici další poměrně nebezpečnou standardní situaci.
86'
Jallet nenašel odvahu pro centr, akci svého týmu tak rozvinul po zemi.
85'
Ale ani Angers nezapomíná na útok, střela v podání Manganiho ovšem postrádala jak razanci, tak i přesnost.
84'
Hosté nyní zahušťují prostor před vlastním pokutovým územím a zatím se jim daří zastavovat výpady Nice.
83'
Dlouhý pas skončil u Letelliera, ten zasáhl na brankové čáře a rychle rozehrál.
83'
Pléa na trávníku a ne svou vinou. Lees-Melou bude centrovat z pravé strany.
82'
Ostrý centr jen tak tak neskončil u zcela nepokrytého Saint-Maximina, míč pouze prolétl vápnem.
81'
Nice pokračuje v náporu, snaží se dokonat obrat v utkání.
80'
I tentokrát si to vzal na starost Balotelli, střela z dálky ale skončila vysoko nad brankou Angers.
79'
Další standardka pro domácí, nyní byl faulován Pléa.
79'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Gilles Sunu.
78'
Hosté chystají poslední střídání.
76'
Nice právě vstřelilo branku!
A je srovnáno. Hned několik hráčů si naskočilo na centr od rohového praporku a mezi nimi byl i ISMAËL TRAORÉ, který míč lízl hlavou přesně do vlastní branky. Po tomto smolném okamžiku si to celé vysvětloval s gólmanem, na výsledku už ale nic nezmění.
76'
Přímý kop si vzal na starost Balotelli, našel mezírku ve zdi, ale Letellier jeho ránu vyrazil.
75'
Za faul na Balotelliho dostal žlutou kartu Mateo Pavlović, sága jejich soubojů tak pokračuje.
74'
Thomasovo líznutí centru hlavou skončilo u Cardinaleho, ten si připsal snadný zákrok.
72'
Už zase hrajeme, roh nebyl pro domácí branku nijak zvlášť nebezpečný, Angers ale pokračuje v útoku.
71'
Domácí v tom ale vidí touhu trochu zdržovat a zejména gólman Yoan Cardinale byl při vysvětlování situace sudímu velice horlivý. Jenže zapomněl, že na rozhodčího se nesahá a mohl být rád, že dostal pouze žlutou kartu.
70'
Ten se po Jalletově zásahu změnil na roh. U praporku je Tait, na kterého teď z hlediště létají různé předměty.
70'
Trochu se nám přiostřuje a planou vášně. Po faulu domácích je tu přímý kop.
69'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Vincent Koziello, přichází Adrien Tameze.
68'
Po jeho rozehrání se odehrál souboj mezi Balotellim a Thomasem a hostující hráč zůstal ležet v pokutovém území. Zde byl úder domácího útočníka jasný, obešlo se to ale bez karty.
68'
Jalletův centr byl sražen na další rohový kop pro Nice.
66'
A za hromového pískotu se vrací do hry. Oba týmy tak pokračují v jedenácti lidech.
65'
Pavlović je na nohou a míří k pokračování ošetření mimo hrací plochu.
64'
Nehrajeme, v pokutovém území hostů totiž leží Pavlović a gestem rozhodčímu naznačuje, že od Balotelliho dostal loktem do obličeje. Je u něj týmový lékař a probíhá ošetření.
64'
Balotelli je teď hodně rozezlen, měl pocit, že byl v pokutovém území faulován, pokračuje se ale ve hře. A publikum bouří.
62'
Mohl z toho být další roh, ale Mario Balotelli trochu zbytečně přehnal důraz, kopačkou trefil Thomase a za tento faul dostal žlutou kartu.
62'
Ostrý centr byl dle sudího tečován jedním z hostujících hráčů, takže vše pokračuje rohem.
61'
Saint-Maximin byl tvrdě sražen k zemi, je tu přímý kop pro Nice.
60'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Pierrick Capelle.
59'
Nice začíná stupňovat nápor, hraje se teď na hranici pokutového území Angers.
58'
Balotelli se po rychlé narážečce dostal do prostor před pokutovým územím, seběhl si na střed a vystřelil po zemi. Těsně vedle!
56'
Dante dobře pokryl rodící se akci hostů, malá domů na Cardinaleho uklidnila tým Nice.
54'
Tak tohle se moc nepovedlo. Pléa přihrával do druhé vlny na Balotelliho, jeho následný neškodný oblouček přistál u Letelliera.
52'
Tentokrát z toho vzruch nevznikl, hosté se celkem bez potíží dokázali ubránit.
51'
Balotelli pro svůj tým vybojoval rohový kop.
51'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mehdi Jean Tahrat, přichází Baptiste Santamaría.
50'
Už se zase hrálo u Cardinaleho, ten musel bleskově na zem, aby zvládl pokrýt Taitovu přízemní střelu. Ve spolupráci s Dantem pak vše uklidnil odkopem.
49'
Za obranu hostů už směřoval oblouček, nakonec byl o kousíček kratší, než bylo potřeba.
48'
Nakonec zaúřadovala dobře postavená zeď a celá akce je u konce. Míč je v zámezí, hosté budou vhazovat.
47'
Tohle už ale bude o mnoho nebezpečnější, neboť na hranici pokutového území byl faulován Toko Ekambi a Cardinale si bude muset dávat při standardce velký pozor.
46'
Žlutou kartou byl potrestán domácí Maxime Le Marchand.
46'
A začalo se zostra. Jallet trefil šlapákem Manceaua a hosté budou rozehrávat od půlky.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
Je za námi první poločas a do kabin se jde za možná trochu překvapivého stavu 1:2. Nice sice mělo aktivní úvod, jenže udeřilo na druhé straně. Ve 12. minutě nacentroval Fulgini na Matea Pavloviće a jeho hlavička zaplula k tyči Cardinaleho branky. Domácí se nepoučili, i nadále pouštěli soupeře do šancí a ti nepohrdli. Ve 34. minutě si na centr naběhl Karl Toko Ekambi a prudkou ranou zblízka upravil na 0:2. To už bylo na domácí publikum moc, spustilo pískot a ten možná vyburcoval hráče Nice k alespoň snížení. Jallet sice se svým průnikem neuspěl, ale rozehrával se roh, po kterém sudí odpískal hru rukou v pokutovém území. Mario Balotelli tuto příležitost hravě proměnil a zdramatizoval průběh utkání. Rozhodně bude po pauze o co hrát.
45'
44'
Gólman Letellier se chystá k rozehrávce od vlastní branky, moc nepospíchá a to se domácímu publiku moc nelíbí.
42'
Rázem se začal hrát aktivní fotbal z obou stran, Nice cítí, že by mohlo vyrovnat ještě před pauzou.
40'
Balotelli se už hnal do další akce, Mehdi Jean Tahrat jej zastavil faulem a od sudího si prohlédl žlutou kartu.
39'
A je sníženo. Míč si na penaltový puntík postavil MARIO BALOTELLI, počkal si na gólmanův pohyb a poté uklidil střelu na opačnou stranu.
38'
Penalta pro Nice! Po centru od rohového praporku se míč dostal k Manganimu, který jej zasáhl rukou a rozhodčí neváhal ani okamžik.
38'
Na levé straně se o průnik pokoušel Jallet, Manceau skluzem uklidil míč na roh.
37'
No a domácí publikum je už hodně nespokojené, z tribun se nese hlasitý pískot.
36'
Z ostrého úhlu to zkusil Toko Ekambi, Cardinale zvládl jeho pokus vyškrábnout.
36'
Je vidět, že domácí jsou hodně zaskočení, zatímco hráči Angers v poklidu kombinují a i nadále hrozí.
34'
Angers právě vstřelilo branku!
No a tak dlouho si domácí zahrávali s ohněm, až inkasovali podruhé. Andreu poslal do vápna ostrý centr a nabíhající KARL TOKO EKAMBI jej zblízka napálil pod břevno. Cardinale neměl vůbec nárok a je to už 0:2.
32'
Hosté neustále hrozí. Středem si to ke střele namířil Tait a tlačil míč k tyči. Prudká rána Cardinaleho protáhla, ale o kousek jeho branku minula.
31'
Bleskový výpad předvedli i domácí, k brance už upaloval Pléa, po kličce i vystřelil, byl však zablokován. K jeho překvapení se pak pískal odkop od branky, i když měl domácí hráč pocit, že se měl zahrávat roh.
30'
Další rychlý výpad hostů, nyní prudká přihrávka pouze prolétla šestnáctkou a vše tak skončilo bez zakončení.
29'
Po menší kličkované u pokutového území hostů centroval Souquet, jenže našel pouze Letellierovu náruč.
27'
Rychlý kontr Angers. Na levé straně měl trochu prostoru Toko Ekambi, tlačil přihrávku do vápna, obránci Nice zvládli tuto ošemetnou situaci vyřešit hlavičkou.
26'
Letellier zasahovat nemusel, centrované míče zvládla pokrýt jeho obrana.
24'
Píská se proti hostům, faulován byl Saint-Maximin, bude z toho přímý kop z pravé strany.
24'
Byl z toho nakonec brejk Angers a gólman Cardinale musel po ostré střele po zemi ukázat pohotový zákrok.
23'
Nevyšla ani další akce, nyní vedená levým křídlem, Mendy se nakonec s míčem musel vrátit, nebylo kudy pokračovat.
22'
Nice marně buší na obranná vrátka hostujícího týmu, je to zatím hodně zakřiknutý výkon.
20'
Vše navíc skončilo faulem Thomase, ten se provinil ve vzdušném souboji o míč.
19'
Angers se po nějaké době zase ukazuje v útoku, je to ale dosti pomalé a bez momentu překvapení.
17'
Nálada na tribunách je výborná, hráči Nice mají skvělou podporu.
15'
Zleva si na střed posunul míč Jallet, jeho táhlá rána ale prolétla o několik metrů vedle Letellierovy branky.
14'
Domácí se dožadovali po jednom ze soubojů uvnitř vápna pokutového kopu za zákrok na Lees-Meloua, rozhodčí ale měl dobrý výhled a nechal pokračovat ve hře.
12'
No tak to je pro domácí trochu nečekaný okamžik. Hráči Angersrozehráli z levé strany přímý kop, na centr si nejlépe naskočil MATEO PAVLOVIĆ a svou hlavičku uklidil přesně k tyči – 0:1.
10'
Přihrávky z pravé strany ale Letelliera a jeho obránce nedonutily vyvinout větší činnost, hraje se teď na půlce.
9'
Domácí tým už ale začíná potvrzovat, že by dnes měl diktovat tempo a opět se usadil u vápna Angers.
8'
Centrovaný míč v podání Balotelliho pouze neškodně prolétl pokutovým územím a skončil mimo hrací plochu. Je po šanci.
7'
Nyní následuje přímý kop pro Nice, Letellier si už diriguje obranu.
6'
Zatím to není kdovíjak svižný fotbal, oba týmy si dávají velký pozor.
4'
Následný přímý kop hráči Angers nevyužili, domácí tým už jde do protiútoku.
3'
Tvrdý zákrok na hostujícího Fulginiho, rozhodčí to zatím řeší pouze domluvou.
2'
No a teď měl trochu štěstí hostující gólman, jelikož centr z pravé strany se snesl na jeho břevno. Letellier se po míči pouze ohlédl, ale mohl si pak oddechnout.
1'
Jako první zaútočili hosté, Toko Ekambi se prodíral do vápna, ale proti přesile neuspěl.
1'

OGC Nice: Cardinale – Souquet, Dante (C), Le Marchand, Jallet – Saint-Maximin, Koziello, N. Mendy, Lees-Melou – Pléa, Balotelli.
Náhradníci: Benítez – M. Sarr, Tameze, Sneijder, Walter, Lusamba, Ganago.

Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré (C), Pavlović, Thomas, Andreu – Fulgini, Jean Tahrat, Mangani, Tait – Toko Ekambi.
Náhradníci: Michel – Bamba, L. Coulibaly, Capelle, Santamaría, Sunu, Guillaume.

Rozhodčí: François Letexier – Cyril Mugnier, Mehdi Rahmouni.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na stadionu Allianz Riviera začne v 19 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude François Letexier, kterému budou na pomezí pomáhat Cyril Mugnier a Mehdi Rahmouni.
Angers SCO

Hosté jsou na 11. místě, když v prozatím odehraných duelech nasbírali sedm bodů za jednu výhru, čtyři remízy a jednu porážku. Ta přišla v minulém kole, kdy na domácím stadionu Angers prohrálo 0:1 s Métami. Jediný gól tohoto utkání zaznamenal Roux. Od Angers se toho dnes moc neočekává, nicméně prohrát se nechce nikomu a tým se dnes zajisté pokusí favorita zaskočit.

OGC Nice

Domácí tým je po šesti odehraných zápasech na osmém místě tabulky se ziskem devíti bodů. Nice se po nepříliš vyvedeném začátku podařilo najet na vítěznou vlnu a momentálně mužstvo pluje na třízápasové vítězné vlně. Tato minisérie zahrnuje výhru v rámci Evropské ligy a také dvě vítězství v Ligue 1. Naposledy na Nice nestačilo Rennes, které doma prohrálo 0:1. O jedinou branku utkání se postaral Balotelli. Nice bude chtít na tyto výhry navázat a dá se říci, že bude favoritem.

Nice – Troyes 1:2
Nice – Guingamo 2:0
Amiens – Nice 3:0
Nice – Monaco 4:0
Rennes – Nice 0:1
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Společně se podíváme na utkání sedmého kola, ve kterém se střetnou OGC Nice a Angers SCO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.