Ligue 1 - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nice : Bordeaux - 17. prosince 2017   17:00

Nice
36' Balotelli (Lees-Melou)
1:0
(1:0)
Nice
Benítez – Souquet, Dante, M. Sarr, Le Marchand – Lees-Melou, Tameze, Seri – Saint-Maximin (85. Burner), Balotelli, Pléa.
Cardinale – Marlon, Srarfi, Burner, N. Mendy, Koziello, Makengo.
Boquet – Cano, Debart
Allianz Riviera, Nice
Bordeaux
Prior – Sabaly, Toulalan, Jovanović, Pellenard (62. Malcom) – Lerager, Santos, Plašil (70. Sankharé) – Kamano (76. J. Cafú), de Préville, Poundjé.
Costil – Youssouf, Carrique, Malcom, Sankharé, J. Cafú, Vada.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno, domácí potvrdili roli papírového favorita a trápící se Bordeaux porazili zásluhou gólu Maria Balotelliho. Girondins dnes předvedlo neskutečně slabý výkon, hosté strávili většinu času zalezlí na své polovině a těžko mohli pomýšlet na body.
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty, to je poměrně málo pro Bordeaux.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, Pierre Lees-Melou (Nice) pálí pouze vedle branky Bordeaux.
89'
Míč se dostal do vápna, ale to je asi tak všechno, Walter Benítez (Nice) ho chytá do své náruče.
88'
Malcom (Bordeaux) si staví míč a bude rozehrávat volný kop na útočné polovině, z místa, odkud jen těžko ohrozí přímo branku Beníteze.
85'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Patrick Burner.
84'
Dlouhý pas k pokutovému území Bordeaux, hosté odvrací do autu a další čas pro Nice, které bude střídat.
82'
Žlutou kartu dostává Vukašin Jovanović (Girondins Bordeaux FC).
81'
Mario Balotelli (Nice) faulován ve středovém kruhu, domácí získávají cenné vteřiny.
80'
Žlutou kartu dostává Maxime Poundjé (Girondins Bordeaux FC).
80'
Poslední desetiminutovka, hosté se v posledních minutách přece jenom osmělují.
78'
Vypadalo to, že bránící Alassane Pléa zahrál při bránění rukou, možná se měla pískat penalta proti Nice, ale sudí je jiného názoru.
77'
Hosté získávají rohový kop z pravé strany, rozehrávat bude Youssouf Sabaly.
76'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Jonathan Cafú.
75'
Poslední čtvrt hodinovka zbývá Bordeaux alespoň k vyrovnání, mezitím sledujeme, že hosté připravují poslední změnu v sestavě.
74'
Od Waltera Beníteze začíná další akce domácích.
71'
Hodně špatně zahraným rohovým kopem hosté jen dokreslují dnešní marnost.
70'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jaroslav Plašil, přichází Younousse Sankharé.
69'
Pierre Lees-Melou (Nice) se nyní blýskl parádní fotbalovou finesou, kdy si excelentně zpracoval míč a ve výskoku, zády k brance, stihl i vystřelit, ale Jérôme Prior (Bordeaux) si s tímto pokusem dokázal poradit.
68'
A znovu – akce Bordeaux končí ztrátou míče u půlící čáru... z pohledu hostujícího týmu je to zatím hodně tristní výkon.
67'
Jean Michaël Seri (Nice) poslal míč na hranici malého vápna, kde si prostor udělal gólman Prior, který vyboxoval míč pryč.
66'
Další z řady volných kopů pro domácí tým, rozehrávat bude Jean Michaël Seri.
64'
Míč směřuje z pravé strany před branku Nice, které se ale ubránilo.
63'
Bordeaux vybojovalo rohový kop, hosté se tak mohou pokusit o vstřelení vyrovnávacího gólu.
62'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Théo Pellenard, přichází Malcom.
61'
Statistika držení míče – 70% : 30%.
60'
Hosté rozehráli, ve vápně hlavičkuje Maxime Poundjé (Bordeaux), ale pouze nad branku.
59'
Z rychlého protiútoku vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z levé strany.
59'
A je z toho šance Nice, kdy Mario Balotelli trefil brankovou konstrukci branky Girondins!
58'
A nakonec se domácí musí vracet zpět, Adrien Tameze byl pod tlakem, ale zvládl to.
57'
Domácí s míčem před pokutovým územím Girondins, míč se postupně dostává od jedné postranní lajny k druhé.
56'
Jérôme Prior (Bordeaux) má míč opět ve své moci a vykopává od své branky.
55'
Odkop od branky Girondins, míč získávají u půlící čáry hosté.
54'
A právě faulovaný Jean Michaël Seri rozehrál z necelých pětatřiceti metrů, míč letí do vápna Girondins, kde ale Dante hlavičkuje vedle.
53'
Jean Michaël Seri (Nice) faulován na útočné polovině, volný kop pro Nice.
52'
Nice s míčem u půlící čáry, tento stav víceméně trvá již zhruba tři minuty.
50'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na útočné polovině.
49'
Hosté na útočné polovině, Girondins nemá vůbec špatný vstup do druhé půle.
48'
Girondins se v pohodě ubránilo a hosté zkouší zaútočit.
47'
Volný kop Nice, na útočné polovině.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
Je za námi první poločas utkání, které se zatím vyvíjí lépe pro domácí. Ti měli v této části zápasu jasnou převahu. Bordeaux v podstatě k ničemu nepustili a nakonec se i, díky Balotellimu, dočkali vedoucího gólu. Vedení 1:0 udrželo Nice až do konce poločasu.
45+1'
45'
Mario Balotelli (Nice) opět na trávníku, tentokrát ale upadl poté, co špatně došlápl, zranění si tedy přivodil bez cizího zavinění.
44'
Hosté ztrácí míč u půlící čáry, domácí zkusili rychlá protiútok, ale ten se nakonec neuskutečnil.
43'
Utkání je zatím provázeno velkým množstvím faulů, jak je pro francouzskou nejvyšší soutěž typické.
42'
Žlutou kartu dostává Mario Balotelli (OGC Nice).
42'
Tentokrát odpískaným ofsajdem končí útočná akce Nice.
41'
Nice je vytlačeno zpět k půlící čáře.
40'
Poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí jdou znovu dopředu.
39'
Jaroslav Plašil (Bordeaux) se dostal ke střele zpoza vápna, branku ale netrefil.
38'
Adrien Tameze (Nice) fauluje u půlící čáry, míč tak získávají hosté.
36'
Nice právě vstřelilo branku!
Pierre Lees-Melou poslal hlavou míč ve vápně před volného MARIA BALOTELLIHO, který se bleskově zorientoval a poslal ho do branky.
35'
Odkopem od branky Girondins končí akce domácích.
33'
Ani tato standardní situace nepřinesla změnu ve skóre.
32'
GIrondins Bordeaux získává volný kop na útočné polovině, ze vzdálenosti čtyřiceti metrů rozehrává Nicolas de Préville.
31'
Mario Balotelli (Nice) udržel míč na levém křídle, domácí tak zůstávají v útoku.
30'
První půl hodina za námi, obrázek hry je zatím stále stejný – domácí drží míč, ale to je asi tak všechno... zatím jsme nic moc neviděli, hosté jsou hodě pasivní a domácí v útoku zatím bezradní.
29'
Jérémy Toulalan (Bordeaux) rozehrál volný kop z pravé strany, ale defenziva Nice v pohodě odvrátila.
28'
Až nyní se hosté udrží na polovině Nice, po faulu bránícího Le Marchanda.
27'
Hosté zkouší překonat zahuštěný střed hřiště dlouhým nákopem, ale to se nedaří.
26'
Faulem končí útočné akce Girondins na polovině soupeře.
25'
Diváci pískají, nakonec byl právě Balotellimu odpískán faul, takže nikoliv faul na domácího útočníka.
24'
Po faulu na Balotelliho se nyní nehraje, rozhodčí musí uklidňovat hráče obou klubů.
23'
Stále stejný obrázek hry, hosté se brání na své polovině, domácí si přihrávají u půlící čáry.
22'
Nice s míčem na útočné polovině, ale ani domácím se zatím kombinace na polovině soupeře nedaří.
20'
Bordeaux se ale nedostává v podstatě za půlící čáru, hodně defenzivní výkon zatím, v podání hostů.
19'
Nepřesným pasem na pravé křídlo končí akce Nice, hosté získávají míč.
18'
Mario Balotelli (Nice) padá v pokutovém území Girondins, ale sudího jeho pád nechává chladným, hraje se dál, domácí drží míč.
17'
Statistika držení míče – 64% : 36%.
16'
Míč směřuje do vápna Nice, které se ale v pohodě ubránilo.
15'
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
14'
Míč v moci domácích, kteří kombinují u půlící čáry.
13'
Nyní si zahraje také gólman Girondins, Jérôme Prior nespěchá s rozehrávkou.
12'
Nicolas de Préville (Bordeaux) nyní diskutuje s rozhodčím, kterému se nelíbilo jeho gesto směrem k hráči soupeře, ve středovém kruhu.
11'
Až k Wateru Benítezovi se nyní vrací míč, diváci pískají.
10'
Je za námi první desetiminutovka utkání, které je hodně opatrné, hraje se především ve středu hřiště.
9'
Nice zkouší zaútočit po pravé straně, míč se ale vzápětí vrací zpět na polovinu hostů.