Gurtner – Krafth, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Monconduit, Bodmer – Otero (86. El Hajjam), Ganso (83. G. Traoré), Ghoddos – Mou. Konaté (90+4. Timite).
Rúnarsson – Rosier, Yambéré, Lautoa, Haddadí (79. Alphonse) – Loiodice (63. Keita), Abeid – Amalfitano (C), Slití, Jeannot (72. Gourcuff) – Saïd.
Allain – Alphonse, Balmont, Ciman, Gourcuff, Keita, Marié.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 19:18.
Je konec. Amiens si pohlídalo náskok z první půle a nakonec zvítězilo v ne moc atraktivním zápase 1:0. Začátek utkání nudil a nebyl nijak zajímavý, ale o první větší šanci se postaral ve 23. minutě domácí hráč, který dal gól, ale ten neplatil díky ofsajdu. Ve 36. minutě napálil Jeannot levou tyč a ve 38. minutě už padl gól. Sámán Ghoddos se opřel do míče a fantastickou ránou pod břevno vstřelil branku. Po čas celé druhé půle měli hru pod kontrolou domácí, kteří nakonec mohli definitivně rozhodnout v 90+2. minutě, ale Traorého střelu vyrazil Rúnarsson.
90+4'
90+4'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Moussa Konaté, přichází Cheick Timite.
90+4'
Je tady poslední minuta, ale už to vypadá, že si domácí tři body pohlídají.
90+3'
Domácí ještě drželi balón na polovině Dijonu, ale poté se provinili jen faulem.
90+2'
Gaoussou Traoré se dostal do velké šance, ale jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil Rúnar Rúnarsson a dal tak ještě svému týmu menší naději!
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Poté se Dijon sice dostal na hranici vápna, ale střela nepřišla.
89'
Amiens nepouští soupeře k žádnému závěrečnému tlaku a sami se snaží útočit, ovšem nyní ztratili balón.
88'
Následně byl ve vápně Dijonu velký zmatek, ale domácí se nakonec nedostali do zakončení, ovšem bude mít alespoň autové vhazování.
87'
Amiens se sice dostalo dopředu a získalo rohový kop, který bude zahrávat Sámán Ghoddos.
86'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Juan Ferney Otero, přichází Oualid El Hajjam.
85'
Domácí se sice dostali dopředu, ale následný centr z levé strany odhlavičkovali hosté do bezpečí.
84'
Amiens nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
83'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Ganso, přichází Gaoussou Traoré.
81'
Po nákopu na pravou stranu se hostující hráč ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
80'
Je tady posledních deset minut a poslední dobou má míč ve své moci především Dijon.
79'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Usáma Haddadí, přichází Mickaël Alphonse.
78'
Hosté nyní získali autové vhazování, ale domácí se zatím skvěle brání.
76'
Yoann Gourcuff byl v souboji s Khaledem Adénona příliš tvrdý, ale vše se obešlo bez karet.
75'
Yoann Gourcuff se nyní dostal ke střele, ovšem ta šla pouze vedle domácí svatyně.
74'
Dijon už je na polovině soupeře a pomalu svírá domácí mužstvo, ovšem následné centry jsou bez úspěchu.
72'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Yoann Gourcuff.
71'
Dijon už je opět u míče, ale následně přišla jen další nepřesná přihrávka Wesley Lautoa.
70'
Hra se poslední dobou hodně kouskuje a nyní je to další faul z hostující strany, když se Dijon snažil dostat do šance.
68'
Ovšem po dalším souboji šel jako sťatý k zemi Moussa Konaté a hra je přerušena.
67'
Nyní už je Prince-Desiré Gouano zpátky ve hře.
66'
Domácí kapitán Gouano má nějaký problém, vypadá to na oči, možná něco s čočkami.
66'
Následně domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
65'
Posléze se Dijon vydal do rychlého protiútoku, ovšem nic velkého z toho nakonec nebylo a k míči se dostalo Amiens.
64'
Juan Ferney Otero se vydal dopředu po pravé straně, ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.
63'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Enzo Loiodice, přichází Jules Keita.
60'
Je před námi poslední půl hodinka a Dijon se snaží něco vymyslet, ovšem následná střela skončila vedle brány.
59'
Amiens se nyní sice dostali dopředu, ale domácí hráč se nacházel v ofsajdovém postavení.
57'
Následně přišla dokonce střela, ovšem s tou si dokázal poradit Régis Gurtner, který se položil na zem.
56'
Hosté poslední minuty zvýšili aktivitu a drží balón na hranici vápna.
55'
Dijon nyní získal rohový kop z levé strany, ale nic velkého z toho nebylo, jelikož domácí odvrátili míč.
53'
Amiens tak kontrolují hru a drží míč na svých kopačkách.
52'
Emil Krafth se snažil přehodit soupeře, ale ten ho poslal k zemi.
51'
Dijon sice získal rohový kop, po kterém přišlo zakončení, ale to nic vážnějšího nepřineslo, jelikož ho odhlavičkoval domácí hráč a následně byl hostům odpískán ofsajd.
50'
Opět mají míč ve své moci domácí, kteří se snaží něco vymyslet, ale obrana Dijonu je nikam nepouští.
48'
Posléze skončil míč jen za bránou Rúnara Rúnarssona.
47'
Juan Ferney Otero se snažil projít po pravé straně a získal alespoň autové vhazování.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
První poločas je u konce a Amiens zatím vede 1:0. Začátek utkání nudil a nebyl nijak zajímavý, ale o první větší šanci se postaral ve 23. minutě domácí hráč, který dal gól, ale ten neplatil díky ofsajdu. Ve 36. minutě napálil Jeannot levou tyč a ve 38. minutě už padl gól. Sámán Ghoddos se opřel do míče a fantastickou ránou pod břevno vstřelil branku.
45+1'
45+1'
Dijon se dostal až do vápna, ale poté skončil centr v zámezí.
45'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44'
Poté se dopředu sice dostal Dijon, ale nic vážnějšího z toho nakonec nebylo a Amiens získalo autové vhazování.
43'
Nyní domácí pouze nakopli míč až k bráně Rúnara Rúnarssona.
41'
Poté Dijon získal autové vhazování na polovině soupeře.
40'
Poslední minuty konečně přinesly něco zajímavého, ale nyní to je jen faul ze strany domácího mužstva.
38'
Amiens právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení po naprosto fantastické střele! Amiens rozehráli volný kop nakrátko a posléze to zkusil z dálky SÁMÁN GHODDOS a povedlo se mu to náramně, jelikož jeho pumelice zapadla přesně pod horní tyč! Asistence: Ganso.
37'
Poté přišel faul Cédrice Yambérého ve středu hřiště.
36'
Nyní se dostal do zakončení Benjamin Jeannot, ovšem jeho rána orazítkovala pouze levou tyč!
35'
Amiens nyní drží míč na své polovině hrací plochy a snaží se něco vymyslet, což se domácímu hráči povedlo, ale ten poté ztratil balón po skvělém obranném zákroku soupeře.
33'
Poslední minuty je u míče převážně Dijon, ovšem stále nejsou k vidění žádné šance.
32'
Domácí se provinili faulem na své polovině, když sevřeli a poslali k zemi soupeře.
31'
Hostující hráč bude moct pokračovat a u míče tak je opět Dijon.
30'
Půl hodina hry je u konce a branky jsme se stále nedočkali. Ve 23. minutě mohlo jít Amiens do vedení, ale po gólu se odmával a odpískal ofsajd.
29'
Poté se domácí hráč Bakaye Dibassy provinil faulem, po kterém leží na trávníku soupeř a na hřišti jsou lékaři.
28'
Hosté se dostali dopředu po levé straně, ovšem dnešnímu zápasu chybí hlavně střely.
26'
Centr domácích nebyl přesný a skončil pouze v zámezí. Dijon tak získal autové vhazování.
24'
Opět to je Amiens, které se dostalo dopředu, ale následná střela zpoza vápna letěla nad hostující svatyní.
23'
Je to gól, ale ten nakonec neplatí! Domácí hráč se po centru z volného kopu prosadil, ale přitom se nacházel v ofsajdovém postavení!
22'
Domácí nyní získali volný kop ze solidní pozice a mohou otevřít brankový účet.
21'
Následně získalo Amiens autové vhazování na své polovině hrací plochy.
20'
Momentálně nám hra vůbec nic nenabízí a míč se nachází především ve středu hrací plochy a místy je dost nudná.
19'
Posléze je to další nedovolený zákrok Dijonu ve středu hřiště.
18'
Nyní přišel faul ze strany hostů, když se snažil něco vymyslet po pravé straně.
17'
Moussa Konaté nyní nesouhlasil s výrokem rozhodčího a ramenem strčil do protihráče.
15'
Dnešní utkání nemá favorita a je tak vše otevřené. Poslední minuty jsou to hosté, kteří se o něco pokouší, ale zatím neúspěšně.
14'
Posléze přišel faul Wesley Lautoa, když se Amiens dostali k míči, ale ve středu hřiště se hostující hráč provinil nedovoleným zákrokem.
13'
Zatím je hra velmi vyrovnaná a nyní to byli domácí, kteří se dostali dopředu, ovšem střela nepřišla a míč skončil jen v zámezí za bránou Rúnarssona.
11'
Dijon se sice podíval dopředu, ale následný nákop nic nepřinesl, jelikož míč chytil do rukou Régis Gurtner.
9'
Posléze se snažil krkolomně zakončit Wesley Lautoa, ale to se mu nepodařilo.
8'
Následný roh se bude opakovat, akorát z druhé strany, jelikož ho dostala obrana Dijonu do zámezí.
7'
Bakaye Dibassy se posléze snažil poslat centr před bránu, ovšem ten zablokovala obrana Dijonu a bude to rohový kop.
6'
Nyní se Valentin Rosier provinil faulem na své polovině hrací plochy a Amiens tak získají volný kop.
5'
Střela domácího hráče nebyla špatná, ovšem skončila jen vedle levé tyče.
3'
Nyní to byl Thomas Monconduit, který se provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude Dijon.
2'
Hosté se pokoušeli něco vymyslet po levé straně, ale nakonec míč skončil jen za bránou Gurtnera.
1'

Amiens SC: Gurtner – Krafth, Gouano (C), Adénon, Dibassy – Monconduit, Bodmer – Otero, Ganso, Ghoddos – Mou. Konaté.
Náhradníci: Dreyer – El Hajjam, Kurzawa, Lefort, Timite, G. Traoré, Rabei.

Dijon FCO: Rúnarsson – Rosier, Yambéré, Lautoa, Haddadí – Loiodice, Abeid – Amalfitano (C), Slití, Jeannot – Saïd.
Náhradníci: Allain – Alphonse, Balmont, Ciman, Gourcuff, Keita, Marié.

Rozhodčí: Florent Batta – Bertrand Jouannaud, Benjamin Pages.

Dijon FCO:

Dijon se aktuálně nachází na třináctém místě s deseti body a skóre 9:12. V posledním zápase zavítal na půdu Štrasburku. Ovšem už ve 13. minutě poslal domácí do vedení Da Costa a Štrasburk vyhrál první poločas 1:0. V 81. minutě zvýšil vedení Mothiba a v 90+1. minutě pojistil výhru Martin. Dijon tak prohrál vysoce 0:3. Nejlepším střelcem je se třemi góly Tavares. Hlavním trenérem je Olivier Dall'Oglio.

Amiens SC:

Amiens se momentálně nachází na sedmnáctém místě se sedmi body a skóre 10:13. V posledním zápase zavítalo na půdu Caenu. Ve 40. minutě poslal domácí do vedení z pokutového kopu Ninga. Poté už branka nepadla a Caen tak vyhrál 1:0. Nejlepším střelcem je se třemi góly Konate. Hlavním trenérem je Christophe Pélissier.
V 9. kole francouzské ligy se proti sobě utkají týmy Amiens SC a Dijon FCO. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulém ročníku ligy na půdě Dijonu, kde se zrodila remíza 1:1. Nyní se bude hrát na Stade de la Licorne v Amiens. Tento stadion nabídne kapacitu pro 12 097 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Florent Batta a jeho asistenti Bertrand Jouannaud a Benjamin Pages. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.