Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Amiens : Reims - 25. srpna 2018   20:00

Amiens
22' Gnahoré (Mou. Konaté) • 58' Ghoddos (Lefort) • 67' Mou. Konaté (Krafth) • 73' Mou. Konaté (Mendoza)
4:1
(1:0)
Reims
84' Cafaro  (Fontaine)
Amiens
Gurtner (C) – Krafth, Adénon, Dibassy, Lefort – Zungu (77. Fofana), Gnahoré – Otero, Mendoza (76. Kurzawa), Ghoddos (65. Bodmer) – Mou. Konaté.
Dreyer – El Hajjam, Bodmer, Monconduit, Timite, Fofana, Kurzawa.
Batta – Rahmouni, Aube
Stade de la Licorne, Amiens
10 709 diváků
Reims
Mendy – Métanire, Fontaine, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin (41. Disasi), Martin (C) (69. Suk Hjun-Čun), Doumbia (77. Cafaro) – Chavarría.
J. Carrasso – Disasi, Ndom, Kamara, Cafaro, Mbemba, Suk Hjun-Čun.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:17.
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí rozdílem tří gólů a připisují si do tabulky tři body. Hosté naopak odejdou s prázdnou. Viděli jsme celkem pohledné utkání, které zejména nezaujatého diváka muselo bavit.
90+3'
90+3'
Ještě poslední útok hostů a už se nic nestane. Duel je tak u konce a hlavní sudí ho za malý okamžik ukončí.
90+2'
Domácí mají stále míč na svých kopačkách a příliš nikam se už neženou. Zápas se tak už pouze dohrává.
90'
Také druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.
88'
A další domácí střela, kterou zastavil Chavarría, jenž se dostal na míč a odkopl ho daleko od hostující branky.
86'
Domácí se také vydali na útočnou polovinu hostů, Konaté vyslal ránu po zemi, ale ta končí jen na obraně hostů.
84'
Reims právě vstřelilo branku!
Hosté se přeci jen dočkali čestného úspěchu, když brankáře domácích dokázal sklepnutím míče svou kopačkou překonat MATHIEU CAFARO – 4:1. Asistence: Thomas Fontaine.
83'
Otero dostal přihrávku od Konatého a druhý jmenovaný pak střílel po zemi, balon však skončil jen na brankáři hostů.
81'
Moussa Konaté byl opět u dobré šance domácích, tentokráte však balon za záda hostujícího brankáře neposlal.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu. Domácí mají stále bezpečný čtyřbrankový náskok, o který už nepřijdou. Musel by se asi stát zázrak, aby dokázali čtyřgólovou ztrátu smazat.
79'
Po akci domácích zasahoval znovu brankář Mendy a poté odkopl míč až na polovinu Amiens.
78'
Nepřesná rozehrávka hostů znamená další ztrátu míče. U toho jsou nyní zase domácí a míří okamžitě na opačnou stranu hřiště.
77'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Mathieu Cafaro.
77'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Bongani Zungu, přichází Guessouma Fofana.
76'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází John Stiven Mendoza, přichází Rafał Kurzawa.
75'
Hosté už by se nejraději viděli v kabině, nedaří se jim vůbec nic, domácím naopak téměř vše.
73'
Amiens právě vstřelilo branku!
Tak to je z domácí strany už exhibice. Do další šance se dostal MOUSSA KONATÉ a ten pěkným lobem trefuje hostující branku. Míč se odrazil od břevna a skončil za brankovou čárou – 4:0. Asistence: John Stiven Mendoza.
71'
Chavarría byl u zrodu další šance hostů, ovšem vzal to na sebe a jeho střela nebyla vůbec povedená. Skončila jen vysoko nad domácí brankou.
69'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Marvin Martin, přichází Suk Hjun-Čun.
67'
A je to o tři branky. Krafth našel z pravé strany volného MOUSSU KONATÉHO, který se v pokutovém území nemýlil a trefil odkrytou část branky hostů. Mendy tak musí lovit míč ze své sítě dnes už potřetí – 3:0. Asistence: Emil Krafth.
65'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází Mathieu Bodmer.
64'
Mendoza byl u další šance Amiens, střílel z pravé strany, ale brankář hostů dokázal včas zakročit a míč srazil na rohový kop.
62'
Hosté se znovu pokusili ohrozit domácí branku, nicméně po další nepřesné střele se jim to nepovedlo. Do útoku tak míří znovu domácí hráči.
60'
Hned na to se na druhé straně prosadili také hosté, konkrétně Chavarría, ovšem vystavil se ofsajdové pasti a branka tak nemůže platit.
58'
Ale na druhé straně se to domácím povedlo a jdou do dvoubrankového náskoku. SÁMÁN GHODDOS z výskoku hlavou usměrnil míč mezi tři tyče a domácí tak mají už velmi slušně nakročeno k úspěchu – 2:0. Asistence: Jordan Lefort.
58'
Ghislain Konan se dostal s míčem až před branku domácích, tam našel přihrávkou spoluhráče, ale další akce hostů není gólová.
57'
Na druhé straně pak nepřesně střílel Fontaine a navíc byl v ofsajdu. Míč tak získávají zase hráči Amines a míří s ním do útočné akce.
56'
Sámán Ghoddos si nabíhal do blízkosti hostující branky, ale jeho následný pokus se mezi tři tyče nevešel.
54'
Hosté zahráli rohový kop, který před malou chvílí vybojovali, ale opět příliš branku domácího celku neohrozili.
52'
Oteru poslal centr do pokutového území, na který ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal odpovědět. U míče jsou tak hosté a opět míří před domácí branku.
50'
Domácí byli opět hodně vidět a Mendoza vyslal další střelu, ovšem ta byla opět nepřesná.
48'
Po této střele se hosté okamžitě přesunuli na druhou stranu, kde však nic nevymysleli. Balon tak mají opět ve své moci domácí fotbalisté.
47'
Na druhé straně pálil z rohu velkého vápna John Stiven Mendoza a brankář hostů musel vytasit přesný zákrok, po němž míč poslal na rohový kop!
46'
Hosté do druhé půle nastoupili útočně, hned se dostali na domácí polovinu a z pravé strany střílel Doumbia, ovšem jeho střela byla sražena mimo ohrožení domácí branky.
46'
Střely na branku: 2 – 2
První poločas je za námi. V něm jsme viděli jednu branku, o kterou se ve dvaadvacáté minutě postaral domácí Eddy Gnahoré. Na jeho střelu nedokázal nikdo odpovědět a po první části hry tak mají zatím ke třem bodům lépe nakročeno hráči Amiens. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně ve 21:05.
45+3'
45+3'
Poslední minuta nastavení a na hřišti se toho za poslední chvíli příliš neodehrálo. Oba týmy by se už asi rády viděly v kabinách. Ještě je tu ale útok domácích, který končí nepřesnou střelou Konatého.
45+1'
Také domácí Zungu vidí žlutou kartu, i jeho zákrok byl příliš nešetrný a tvrdý.
45'
Hlavní sudí nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase nastaví tři minuty navíc.
43'
Hosté se vydali do další slibné akce, tu však zastavil ofsajd. To postrannímu sudímu neuniklo a ten zdvihl svůj praporek. U míče tak budou zase domácí hráči.
42'
Blíží se koncovka prvního poločasu a oba celky se zatáhly do obran. V posledních chvílích jsme žádnou akci na ani jedné straně neviděli.
41'
Disasi se hned zapojil do hry a dostal se i do šance, jeho přízemní střela ale skončila pouze vedle tyče.
41'
Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Axel Disasi.
40'
Také na hostující straně došlo ke zranění hráče, který odkulhal za postranní čáru. A vypadá to vypadá, že hosté budou muset nuceně střídat.
38'
Marvin Martin se dostal na míč a z velké dálky vypálil na domácí branku. A střela to nebyla vůbec špatná. Míč prosvištěl až k domácí brance, kde ho sebral Gurtner.
37'
Po něm však hostující branku příliš neohrozili a následuje tak pouze odkop od ní, který provede Edouard Mendy.
37'
Domácí tak budou zahrávat nebezpečný volný přímý kop.
36'
Za zákrok na Mendozu vidí červenou kartu hostující Métanire, který tak předčasně opouští hru a míří do sprchy.
34'
Dlouho se nyní nehrálo, domácí Mendoza se zranil a bylo potřeba jeho ošetření přímo na hřišti. Nyní je už za postranní čárou, ale nevypadá to zatím dobře.
31'
Tempo hry po třiceti odehraných minutách mírně opadlo. Oba celky zdobila série nepřesností. Nyní už ale mají balon pod kontrolou hosté a míří na útočnou polovinu.
29'
Další faul domácích, u míče tak budou v tuto chvíli zase hosté, kteří se pokusí dostat se do blízkosti domácí branky.
28'
Yunis Abdelhamid vysunul na levé straně spoluhráče, který se dostal před velké vápno, jeho zakončení však bylo hodně nepřesné. Následuje tak jen odkop od domácí branky.
26'
Bakaye Dibassy počkal s přihrávkou, až mu naběhnou spoluhráči do útoku a poté vyslal přízemní centr na nabíhajícího Dibassyho, ovšem druhý jmenovaný na balon nedosáhl.
25'
Domácí fotbalisté byli znovu hodně agilní v útoku a po další střele Konatého musel zasahovat brankář Mendy, jenž vleže chytil míč do rukavic.
24'
Na druhé straně se snažili o vyrovnání hosté, ovšem Ghislain Konan svůj pokus poslal přímo do náruče domácího brankáře. Gurtner tak bude odkopávat míč od své branky.
22'
Domácí se přeci jenom dočkali a jdou do vedení. Konaté našel z levé strany volného EDDYHO GNAHORÉHO, který na hranici malého vápna z otočky prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. Asistence: Moussa Konaté.
22'
Domácí dlouho operovali před brankou hostů, nakonec se ke střele odhodlal John Stiven Mendoza, obrana hostů ale míč odvrátila do bezpečí.
21'
Jacques-Alaixys Romao dostal přihrávku do běhu, s míčem se dostal až na hranici velkého vápna, jeho pokus byl však hodně nepřesný.
20'
Dvacet minut hry uplynulo a zatím jsme neviděli žádnou větší šanci ani na jedné straně. Oba celky se příliš do akcí neženou a vyčkávají, co udělá soupeř.
19'
Moussa Konaté ztratil míč a hned na to ho hosté poslali až před domácí brankou. Jejich souhra tam však nevyšla a velmi rychle Reims přichází o balon.
18'
Marvin Martin si nyní doslova koledoval. Dopustil se dalšího tvrdšího zákroku, sudí mu domluvil. Kdyby inkasoval žlutou kartu, byla by to jeho už druhá a musel by se pakovat ze hřiště. Musí si dávat velký pozor.
17'
Jenže se tak nestalo, ztratili míč a museli se opět vracet zpátky do obrany. Na jejich území totiž velmi rychle spěchali hráči Stade de Reims.
16'
Další autové vhazování, tentokráte na domácí straně. Hráči Amiens tak mohou zůstat na polovině hostů.
14'
Na opačné straně z voleje pálil Moussa Doumbia, ale také jeho pokus byl nepřesný. Stále tak na úvodní branku musíme čekat.
13'
Série nepřesností na obou stranách vystřídal útok domácího celku, do zakončení se dostal Moussa Konaté, ovšem jeho pokus skončil jen vysoko nad brankou Stade de Reims.
12'
Po sérii přihrávek domácích hráčů na vlastní polovině se po pravé straně utrhl Konaté, jeho centr, který měl zamířit do pokutového území však srazila obrana hostů na rohový kop.
11'
Domácí museli zasahovat v obraně, letící střelu vyslal Romain Métanire a balon zamířil až k brankáři Gurtnerovi. Nakonec ho dostal do své moci a poté odkopl až před hostující bránu.
10'
Marvin Martin inkasuje žlutou kartu, když nevybíravě zajel do domácího hráče. Hlavní sudí byl nekompromisní.
9'
Už je ale v pořádku a pokračuje zase ve hře. Domácí mají míč ve své moci a míří s ním do blízkosti hostující branky.
8'
Konaté zůstal ležet na zemi s bolestivou grimasou po střetu s protihráčem a zatím to s ním nevypadá vůbec dobře.
7'
Jenže se museli bleskově vracet zpátky, když se balon dostal až na polovinu Stade de Reims, kam spěchali zase agilní domácí hráči.
7'
Následně pak zakopli míč za postranní čáru hráči Amiens a hosté tak budou mít k dispozici autové vhazování.
6'
Yunis Abdelhamid odkopl míč na polovinu domácích, tam se ho snažil sklepnout jeho spoluhráče, ale následně o balon přišel.
5'
V hlavičkovém souboji před velkým vápnem uspěl domácí Bakaye Dibassy a jeho celek se tak žene do dalšího útoku před branku Reims.
4'
Zungu našel z levé strany v pokutovém území nabíhajícího Konatého, který ale zblízka branku Reims přestřelil.
3'
Dlouhý nákop z kopačky Fontaineho neprošel na polovinu domácích a po zisku míče pak jdou hráči Amiens zase do útočné akce.
2'
Juan Ferney Otero si naběhl středem hřiště až do blízkosti hostující branky, jeho střelu ovšem chytil brankář hostů a hned na to míč odkopl daleko od své branky.
1'
Na druhé straně střílel po zemi Moussa Doumbia, ale také jeho střela v úvodu utkání mezi tři tyče nezaplula.
1'
O výkop se postarali domácí fotbalisté a hned se vrhli do útoku. Z levé strany zakončoval Mendoza, ale byl nepřesný.
1'
Oba celky jsou už na hrací ploše a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

Amiens SC: Gurtner (C) – Krafth, Adénon, Dibassy, Lefort – Zungu, Gnahoré – Otero, Mendoza, Ghoddos – Mou. Konaté.
Náhradníci: Dreyer – El Hajjam, Bodmer, Monconduit, Timite, Fofana, Kurzawa.

Stade de Reims: Mendy – Métanire, Fontaine, Abdelhamid, Konan – Romao, Chavalerin – Oudin, Martin (C), Doumbia – Chavarría.
Náhradníci: J. Carrasso – Disasi, Ndom, Kamara, Cafaro, Mbemba, Suk Hjun-Čun.

Rozhodčí: Batta – Rahmouni, Aube.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Naposledy se spolu oba celky utkaly v sezóně 2016-2017 ještě v rámci Ligue 2. Nejprve se zrodila remíza 1:1, poté hráči Amiens vyhráli na hřišti Stade de Reims 2:1. Jak si povedou oba celky dnes v nejvyšší soutěži?
Stade de Reims

Hosté ze Stade de Reims jsou totiž zatím bez ztráty kytičky. V tabulce po dvou kolech se vyhřívají na čtvrté pozici se šesti body. Fotbalisté tohoto celku si připsali dvě výhry poměrem 1:0. Nejprve takto bodovali v Nice a před týdnem pak doma porazili stejným výsledkem také Olympique Lyon. Dokáží na dvě předchozí výhry hosté dnes navázat? Čeká nás zajímavý duel, tak si ho rozhodně nenechte ujít.
Amiens SC

Hráči dnes domácího celku Amiens SC nevstoupili do nové sezóny vůbec dobře. Zatím jsou na osmnáctém místě, když dosud nezískali ani bod. V prvním kole zajížděli hned na hřiště silného Olympique Lyon, který Amiens porazil 2:0. Poté se poprvé představili v minulém týdnu ve svém teritoriu před svými fanoušky, kde těsně podlehli Montpellieru 1:2. V dalším domácím utkání by tak rádi konečně bodovali, ovšem nic jednoduchého je tedy nečeká.
Hezký sobotní večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu třetí kolo francouzské Ligue 1 a my v jeho rámci prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel mezi týmy Amiens SC a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.