Dijon - Bordeaux | ONLINE | 24.11.2018 20:00 | Ligue 1 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Ligue 1 - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dijon : Bordeaux - 24. listopadu 2018   20:00

Ukončeno
Dijon
Dijon
0:0
(0:0)
Bordeaux
Bordeaux
Dijon
Sestavy:
Rúnarsson – Aguerd, Yambéré, Haddadí, Rosier – Lautoa – Abeid, Amalfitano (78. Loiodice), Slití, Saïd (66. Sammaritano) – Tavares (C).
Náhradníci:
Allain – Alphonse, Ciman, Sammaritano, Loiodice, Chafik.
Rozhodčí
François Letexier. Asistenti: C. Mugnier, M. Rahmouni. Čtvrtý rozhodčí: T. Bouille
Stade Gaston Gérard, Dijon
Bordeaux
Sestavy:
Costil (C) – Sabaly, Koundé, Otávio, Poundjé – Sankharé (84. Lerager), Pablo, Plašil – Karamoh, Briand (67. Cornelius), Kamano (75. Kalu).
Náhradníci:
Poussin – Cornelius, Kalu, de Préville, Jovanović, Lerager, Bašić.
Přenos se aktualizuje automaticky

Bordeaux během obou poločasů vstřelilo jeden gól, kterému předcházel ofsajd, a správě nebyl uznán. Dijon dlouho tahal za kratší konec a ze závěrečného tlaku už nic vytěžit nedokázal. Oba týmy si body rozdělily. Konečný výsledek. Dijon 0 Bordeaux 0.
90+4'
Konec zápasu.
90+3'
Domácí poslali na přední tyč z pravého křídla nádherný centr, jenže Bordeaux ho dokázalo odvrátit.
90+1'
Dijon si v závěru zápasu vytvořil obrovský tlak, jenže stále ne a ne vstřelit rozhodující gól dnešního utkání.
90'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
89'
Bordeaux hraje v závěru zápasu vzadu na obrovské riziko, což se nemusí vyplatit. Dijon podniká jeden rychlý protiútok za druhým, jenže zatím ani jeden nedokázal dotáhnout.
88'
Dijon se ocitl po propadnutém centru z pravého křídla na přední tyči ve velké šanci, jenže střela bez přípravy těsně minula pravou tyč brány!
84'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Lukas Lerager.
83'
Mehdi Abeid napřáhl zpoza šestnáctky k prudké přízemní střele, která těsně minula pravou tyč!
81'
Enzo Loiodice napřáhl zpoza šestnáctky k nádherné táhlé bombě, kterou Benoît Costil skvělým zákrokem vyrazil před sebe! Z dorážky mohl skórovat Mehdi Abeid, jenže bránu hostí nepochopitelně vysoko přestřelil! Velká šance.
80'
Dijon by mohl pomýšlet na vítězství v dnešním zápase, nesměl by se ale bát vypálit zpoza šestnáctky nebo její hranice.
78'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Romain Amalfitano, přichází Enzo Loiodice.
77'
Henrique Otávio napřáhl zpoza šestnáctky k přízemní střele, která přibližně o metr minula přední levou tyč.
76'
Bordeaux propadlo a Julio Tavares se řítil na levé straně šestnáctky sám na bránu, jenže jeden z hráčů hostujícího celku Bordeaux přispěchal s fantastickým skluzem, kterým nejen znemožnil protihráči skórovat, ale navíc vybojoval odkop!
75'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Samuel Kalu.
74'
I když branka Bordeaux nebyl před pár okamžiky uznána, po přestávce je utkání mnohem atraktivnější.
72'
Neuznaný gól utkání příliš neprospěl. Hra je hodně kouskována a jakýkoliv gól může zápas zdramatizovat, musí být ovšem uznán. Hosté si ale nemohou stěžovat, protože v obou případech se skutečně jednalo o ofsajd.
70'
Do konce utkání zbývá odehrát něco málo přes dvacet minut a Bordeaux by si za svou aktivitu zasloužilo vstřelit gól, jenže na zásluhy se nehraje a každá chyba může být drahá.
67'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Jimmy Briand, přichází Andreas Cornelius.
66'
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Frédéric Sammaritano.
65'
Younousse Sankharé se dostal uprostřed šestnáctky po krásném centru z levého křídla k hlavičce, kterou Rúnar Rúnarsson skvělým zákrokem vyrazil. U pravé tyče se ovšem dostal k dorážce Yann Karamoh a poslal Bordeaux do vedení. Ani tento gól ale nebyl uznán, protože hlavičce Younousse Sankharého předcházel ofsajd! Ani druhý gól hostů z Bordeaux neplatí.
62'
Yann Karamoh vstřelil gól, kterému předcházel jasný ofsajd, a vypadá to, že ani druhý gól Bordeaux nebude uznán! V akci je opět video.
61'
Najím Slití se dobře protáhl kolem dvou protihráčů a na pravé straně hřiště vypálil zpoza šestnáctky, jeho přízemní pokus na přední tyči lapil Benoît Costil.
60'
Dijon na pravé straně hřiště vybojoval rohový kop a na následný centr si na vzdálenější levé tyči naskočil Nayef Aguerd, jenže hlavičkoval ve výskoku vysoko nad.
58'
Hra se odehrává v prostoru mezi šestnáctkami a méně střel snad není ani během cvrnkání kuliček. Dnes na sebe narazily dvě velice dobře konsolidované obrany.
56'
Hosté nyní dominují, jenže horko těžko se dostávají do nějakých brankových příležitostí. Logickým vyústěním je potom současné bezbrankové skóre zápasu.
55'
Bordeaux si vytvořilo tlak a přišla prudká střela zpoza šestnáctky, která byla obranou Dijonu zablokována.
54'
Bordeaux v rychlém sledu rozehrálo dva rohové kopy, jenže první centr na přední tyč byl odvrácen, zatímco rozehrávka nakrátko nepřinesla na levém křídle vůbec žádný centr.
53'
François Kamano se rozeběhl na levém křídle za prudkou kolmou přihrávkou a Cédric Yambéré čistým skluzem odvrátil míč na rohový kop, jenže nepříjemně zasáhl i pravý kotník hostujícího fotbalisty, který rozhodně nesimuluje.
52'
Dijon si hodně dlouho zahrával s ohněm a Bordeaux do šestnáctky poslalo od pravého rohového praporku ze hry nádherný centr, na který těsně nedoskočil Jimmy Briand.
51'
Youssouf Sabaly se nepříjemně střetl s Najímem Slitím, který se mu poté sportovně omluvil. Hůře na tom byl první jmenovaný muž, po pár sekundách se ale postavil na nohy.
50'
Dijon se málem řítil sám na bránu, jenže kolmý pas na pravém křídle mířil do dvoumetrového ofsajdu.
49'
François Kamano hrál vkleče na zemi a bránil protihráči, aby se dostal k míči, za což viděl žlutou kartu.
48'
Bordeaux se na pravém křídle dostalo k prudkému přízemnímu centru z ostrého úhlu, který na přední tyči nechtěně odvrátil na rohový kop Nayef Aguerd. Následný centr hostí ale žádnou škodu nenadělal, jelikož přelétl hlavy všech hráčů v šestnáctce.
47'
Jaroslav Plašil na levé straně hřiště rozehrál standardní situaci a do šestnáctky poslal vysoký kolmý pas, který byl na přední tyči domácími hráči odhlavičkován do bezpečí.
46'
Druhý poločas byl zahájen a Bordeaux věří, že se mu podaří znovu skórovat a tentokrát už bude gól platit.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
François Kamano sice po centru Jaroslava Plašila ze standardní situace otevřel skóre, jenže rozhodčí přezkoumali video a správně gól kvůli ofsajdu neuznali. Na stadionu Dijonu tak zatím na gól čekáme marně. Skóre po prvním poločase. Dijon 0 Bordeaux 0.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45'
Obrovská škoda ze strany Dijonu, že si nyní žádný z jeho hráčů netroufl na střelu zpoza šestnáctky a svou útočnou akci domácí fotbalisté zbytečně překombinovali.
44'
A další faul, kterého se dopustil na levé straně útočné poloviny Najím Slití, když k zemi stáhl Youssoufa Sabalyho.
42'
Věřme, že fotbal na hrací ploše přestane být šedivý jako mlha, která se postupem času rozplynula. V závěru prvního poločasu marně čekáme na úvodní gól.
40'
Jimmy Briand během hlavičkového souboje inkasoval úder do obličeje, po kterém zůstal klečet na hřišti.
39'
Mehdi Abeid si nabíhal podél pravé postranní čáry na prudkou kolmou přihrávku, jenže míč nedokázal zpracovat v čas a skončil s ním v zámezí. Autové vhazování Bordeaux.
37'
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát necelých deset minut a pojďme si říci, že jsme už byli svědky jednoho gólu, kvůli ofsajdu ovšem nebyl Bordeaux uznán.
36'
Yann Karamoh po krátké diagonální přihrávce Françoise Kamana napřáhl v blízkosti šestnáctky k technické střele, která minula vzdálenější pravý horní roh brány.
35'
Tak dlouho se oba týmy předháněly, kdo udrží míč déle ve vzduchu, až byl Dijonu odpískán útočný faul.
33'
Jimmy Briand se po přízemním centru z levé strany dostal na přední tyči v tísni do zakončení a jeho rána podle toho také dopadla, když zamířila vysoko nad.
31'
Ze zápasu uběhlo úvodních třicet minut, a přestože jsme gól zatím neviděli, poslední okamžiky jsou hodně dramatické a zajímavé. Snad přijde i gól.
30'
Najím Slití využil volného prostoru před sebou a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, která nabrala opačnou faleš a minula vzdálenější levou tyč brány Bordeaux. Nebezpečná střela.
29'
Hodně dlouho se nehrálo kvůli zkoumání videa a Mehdi Abeid nyní viděl na domácí straně žlutou kartu, když v blízkosti středového kruhu zezadu skopl Younousse Sankharého.
26'
François Kamano si na přední tyči naběhl na krásný centr Jaroslava Plašila ze standardní situace a hlavou zamířil přesně k levé tyči, jenže gól nebyl kvůli ofsajdu uznán a nutno dodat, že naprosto správně! Gól Bordeaux nebyl uznán.
23'
François Kamano si podél levé postranní čáry krásně hodil míč do pohybu a Valentin Rosier ho zastavil rukama, za což byl potrestán žlutou kartou.
21'
Dijon se na delší dobu usadil na své útočné polovině hřiště a Cédric Yambéré napřáhl zpoza šestnáctky k táhlé přízemní střele, která po drobné teči minula o pořádný kus vzdálenější levou tyč. Roh nic nepřinesl.
20'
Na opačné straně hřiště se snažil v blízkosti pravé tyče dostat k hlavičce Jimmy Briand, jenže místo míče trefil jednoho ze svých protihráči a byl mu odpískán faul.
18'
Julio Tavares si naběhl do šestnáctky na přetažený centr z levého křídla a ve výskoku hlavou minul pravou tyč.
16'
Mehdi Abeid se postaral o první střelecký pokus, když zpoza šestnáctky vypálil mezi dvěma protihráči a jeho táhlý pokus zamířil u levé tyče do náruče Benoîta Costila.
14'
Valentin Rosier přidržel v blízkosti středového kruhu jednoho z protihráčů a musel na koberec k rozhodčímu. Vše se ale obešlo s domluvou a žlutá karta zatím nepadla ani jedna.
13'
Jimmy Briand na levém křídle předvedl pěkný sprint a do šestnáctky poslal ostrý centr, který na vzdálenější pravé tyči přelétl hlavu jednoho z jeho spoluhráčů.
11'
Bordeaux je v kombinaci mnohem jistější, jenže mu váznou finální přihrávky, což se dokonale ukázalo nyní, když kolmá přihrávka podél postranní čáry našla pouze protihráče.
10'
Ze zápasu uběhlo téměř úvodních deset minut a zatím sledujeme fyzický náročný fotbal bez gólových příležitostí.
9'
Hra se odehrává ve středu hřiště a zatím marně čekáme na střelu, která by ohrozila jednu nebo druhou bránu.
8'
Bordeaux se snaží být směrem vpřed aktivní, jenže většina jeho kolmých přihrávek je zatím nepřesná.
5'
Jimmy Briand se málem řítil sám na bránu, jenže Rúnar Rúnarsson vyběhl až za hranici svého pokutového území, aby těsně před ním hlavou míč odvrátil! Náznak slibné brankové příležitosti.
4'
Bordeaux předvedlo nepřesnou kolmou přihrávku, která zamířila do území nikoho. Rúnar Rúnarsson mohl v klidu rozehrávat od své brány, což také udělal.
3'
Dijon vstoupil do utkání dobře a nyní se málem dostal ke střele na hranici šestnáctky, jenže jeden z domácích hráčů tak dlouho otálel se zakončením, až byl o míč připraven.
1'
Utkání mezi Dijonem a Bordeaux bylo zahájeno a bohužel nám ho bude znepříjemňovat hustá mlha, která se snaší na hrací plochu. Snad se brzo rozežene a budeme mít čistý výhled.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Dijon FCO: Rúnarsson – Aguerd, Yambéré, Haddadí, Rosier – Lautoa – Abeid, Amalfitano, Slití, Saïd – Tavares (C).
Náhradníci: Allain – Alphonse, Ciman, Sammaritano, Loiodice, Chafik.

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Sabaly, Koundé, Otávio, Poundjé – Sankharé, Pablo, Plašil – Karamoh, Briand, Kamano.
Náhradníci: Poussin – Cornelius, Kalu, de Préville, Jovanović, Lerager, Bašić.

Rozhodčí: François Letexier. Asistenti: C. Mugnier, M. Rahmouni. Čtvrtý rozhodčí: T. Bouille.
Dijon v sobotu večer hostí Bordeaux, proti kterému se bude snažit ukončit sérii dvou porážek. Fotbalisté domácího týmu prohráli proti Nimesu a Marseille, aniž by vstřelili jeden gól, a během posledních čtyř utkání navíc vždy inkasovali minimálně dvě branky. Bordeaux se nachází ve středu tabulky, zatímco Dijon je v lize namočený v sestupových vodách a bojuje o záchranu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
33. kolo
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1. Paris SG 32 26 3 3 92:26 81
2. Lille 32 19 7 6 54:28 64
3. Lyon 32 16 8 8 53:40 56
4. St. Etienne 32 15 8 9 48:37 53
5. Marseille 32 15 6 11 49:43 51
6. Montpellier 32 12 12 8 44:36 48
7. Reims 32 11 15 6 32:32 48
8. Nice 32 13 9 10 23:29 48
9. Strasbourg 32 10 14 8 54:40 44
10. Nîmes 32 12 7 13 47:47 43
11. Rennais 32 11 10 11 43:43 43
12. Angers 32 9 14 9 39:38 41
13. Bordeaux 32 9 11 12 30:34 38
14. Nantes 32 10 7 15 38:42 37
15. Toulouse 32 8 11 13 30:46 35
16. Monaco 32 7 11 14 31:46 32
17. Amiens 32 8 8 16 26:45 32
18. Dijon 32 6 7 19 24:48 25
19. Guingamp 32 5 9 18 23:57 24
20. Caen 32 4 11 17 24:47 23
Články odjinud