Ligue 1 - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Guingamp : Amiens - 8. prosince 2018   20:00

Guingamp
Guingamp
70' Didot (Thuram)
1:2
(0:0)
Amiens
63' Gnahoré  (Otero) • 81' Mendoza
Guingamp
Johnsson – Ikoko, Kerbrat (C), Sorbon, Rebocho – Blas, Didot – Coco, Rodelin (65. Julan), Ngbakoto (85. Phaeton) – Thuram.
Caillard – Eboa Eboa, Phiri, Phaeton, Fofana, Tabanou, Julan.
B. Bastien – F. Haquette, H. Zakrani
Stade de Roudourou, Guingamp
Amiens
Gurtner – Krafth (74. El Hajjam), Adénon, P-D. Gouano (C), Dibassy – Monconduit, Gnahoré, Blin (46. Lefort) – Otero, Ghoddos (62. Bodmer), Mendoza.
Dreyer – El Hajjam, Lefort, G. Traoré, Timite, Bodmer, Koita.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. Na shledanou.
Druhá půle už góly přinesla a to hned tři. Jako první se prosadili hosté, ovšem domácí byli za svoji aktivitu odměněni vyrovnáním. Aktivní byli i nadále, avšak další zásah už nepřidali, zato po chybě v obraně podruhé inkasovali, Thuram navíc v závěru neovládl emoce a za velmi zbytečný faul obdržel červenou kartu. Hráče Guingampu doprovází do kabin zasloužený pískot nespokojených fans.
90+7'
90+6'
Johnsson ještě zkouší rychle rozehrát, ale jeho celku se krátí čas.
90+5'
Červenou kartu dostává Marcus Thuram (EA Guingamp), který hodně nebezpečně skočil do protihráče a sám si musel být vědom, že tohle bez trestu nemůže zůstat.
90+4'
Žlutou kartu dostává Régis Gurtner (Amiens SC) a to za zdržování hry.
90+4'
Domácí se nemohou dostat do zakončení, hosté dobře brání svůj těsný náskok.
90+2'
Gurtner schoval lehký míč do náruče a zdržuje, jak jen může.
90+1'
Žlutou kartu dostává Oualid El Hajjam (Amiens SC).
90+1'
Nastavuje se pět minut, dost času pro domácí, aby ještě stihli vyrovnat.
90'
Gurtner pohlídal míč v cestě do zámezí a s rozehrávkou pospíchat nebude.
90'
A krátce na to budou hráči Guingampu opět rozehrávat rohový kop.
89'
Domácí byli blízko vyrovnání, tentokrát však Didot střílel vysoko nad soupeřovu svatyni. Bylo to však s tečí, neboť následuje roh.
85'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yeni Ngbakoto, přichází Matthias Phaeton.
85'
Domácí rozehráli roh, míč se odrazil od hostujícího hráče do vzduchu a poté se snesl do rukavic připraveného Gurtnera.
84'
Žlutou kartu dostává John Stiven Mendoza (Amiens SC).
81'
Amiens právě vstřelilo branku!
Hosté si berou vedení zpátky. Bodmerovu nepříjemnou střelu dokázal Johnsson ještě vyrazit na břevno, ovšem k míči rychle doběhl JOHN STIVEN MENDOZA a hlavou jej poslal do odkryté brány. Tady hodně zaspala obrana.
79'
Didot se teď hodně rozčiluje poté, co sudí uznal jeho zákrok jako faul.
77'
Domácí jsou hodně aktivní, avšak hosté urputně brání, zatím jim to vychází.
76'
Domácí si dlouho hráli s míčem u pokutového území, nakonec v něm jeden z hráčů upadl, ovšem rozhodčí stál blízko a gestem ukázal, že hra bude pokračovat.
74'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Emil Krafth, přichází Oualid El Hajjam.
73'
Gól potvrzuje i video, je vyrovnáno.
71'
Rozhodčí jde ovšem situaci konzultovat ještě k videu, tak uvidíme, zda bude branka nakonec platit.
70'
Guingamp právě vstřelil branku!
Velkou práci odvedl Thuram, který vybojoval míč, posunul jej na střed svému spoluhráči a ÉTIENNE DIDOT z dálky nijak prudkou, zato přesnou střelou k tyči srovnává na 1:1.
69'
Thuram dobře obešel obránce, poté přihrával na střed, ovšem jeho pokus byl zblokován.
67'
Hosté byli blízko další brance, ovšem Otero střílel pouze do protihráče.
65'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Nathaël Julan.
63'
Hosté jdou po hodině hry do vedení. Otero načasoval přihrávku před bránu, kam naběhl volný EDDY GNAHORÉ, jenž tváří v tvář brankáři zamířil po zemi do sítě domácí svatyně.
62'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází Mathieu Bodmer.
61'
Teď to byl hostující celek, kdo se dožadoval pokutového kopu, hlavní arbitr zůstává v klidu.
59'
Ngbakoto se sice snažil co to šlo, ale míč před postranní lajnou nedostihl.
58'
Letící míč skončil přímo v rukavicích Gurtnera.
57'
Domácí mají možnost v podobě přímého kopu, dočkáme se první branky?
56'
Žlutou kartu dostává Prince-Desiré Gouano (Amiens SC).
54'
Další pokus stejného hráče byl zblokován do zámezí.
53'
Thuram nejprve ve velké šanci netrefil z voleje míč, poté dostal druhou šanci, avšak pálil pouze do protihráče.
52'
Po několika přihrávkách končí míč jak jinak, než v zámezí. Vhazovat budou domácí.
49'
Na druhé straně pálil z dobré pozice k bližší tyči Gnahoré, tu ovšem minul.
48'
Thuram to sympaticky zkusil z dálky, avšak pálil vysoko nad.
46'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Alexis Blin, přichází Jordan Lefort.
46'
Velmi nezáživný první poločas, kvalita hry naprosto odpovídá postavení dnešních soupeřů v tabulce. K vidění nebyla jediná střela na bránu ani žádná pořádná šance. Řekl bych, že ten kdo dá dnes gól, vyhraje.
45+4'
45+2'
Teď to byli hosté, kdo útočil, avšak byly z toho pouze přihrávky a nakonec ztráta balónu.
45+1'
Nastavují se na první půli nepříliš obvyklé čtyři minuty.
45'
Teď se faulem provinili znovu domácí hráči a rozehrávat tak bude Gurtner.
43'
Tentokrát přišel centr před bránu, kde byl míč tečován vysoko nad.
42'
Domácí rozehrávali přímý kop, chtěli soupeře překvapit rychlou rozehrávkou, po které Didot upadl v pokutovém území, rozhodčí sice píská, ale nařizuje přímák opakovat.
41'
Rohový kop pro Guingamp.
40'
Teď se hosté přeci jen osmělili, jenže ani v tomto případě sme střelu na bránu neviděli, míč byl včas zblokován.
38'
Domácí mají míč více na kopačkách, hosté se v posledních minutách spíše jen brání, avšak jejich gólman nemusel vážněji zasahovat.
36'
Domácí hodně přichází o míč vinou zbytečných faulů, další takový předvedl Coco.
34'
Adénon, který se vrátil na hřiště, velice dobře hlídal míč v cestě do zámezí, soupeř jej navíc fauloval.
32'
Johnsson se postará o rozehrávku a duel může pokračovat.
31'
Další hráč Amiens leží na trávníku a opět je hra přerušena.
31'
Žlutou kartu dostává Étienne Didot (EA Guingamp).
30'
Další roh Guingampu zůstává nevyužit, přetažený balón končí na protější straně.
28'
Adénon odchází v doprovodu zdravotníků za postranní čáru, aby hra mohla pokračovat.
26'
Na trávníku zůstává ležet níže jmenovaný hráč, který se srazil se svým brankářem. Hra je přerušena.
25'
Nechybělo moc a Adénon si vstřelil vlastní gól, může být hodně rád, že míč netrefil úplně přesně a díky tomu jej poslal mimo bránu.
23'
Thuram si zahrál kličkovanou v pokutovém území, nakonec skončil na zemi, ovšem penalta to není.
20'
Mendoza se po faulu těžce zvedá z trávníku, soupeř za svůj nedovolený zákrok však kartu nevidí.
18'
Hostující mužstvo zastavuje ofsajd.
16'
Blas dobře obešel protihráče, jeho následnou přihrávku ale Coco ke gólu nevyužil a zamířil vedle bližší tyče.
15'
Rodelin po přihrávce na střed mohl pálit do volné části brány, avšak míč zasáhl pouze lehce patičkou a Gurtnera tak neohrozil.
12'
Teď se hráčům Amiens nedařilo po rohovém kopu soupeře poslat míč do bezpečí, ale domácí na tom v zakončení nebyli o mnoho lépe.
11'
Hostům se povedlo odkopnout míč až k Johnssonovi, ten rozehrává na krátko.
8'
Domácí si teď dávali přednost při střele, nakonec zkoušel zakončit Rodelin, ovšem trefil pouze obránce.
6'
Domácí se málem dostali do šance, Thuram se ale provinil faulem a celá akce tak končí.
3'
Střela z dálky jednoho z hostujících hráčů proletěla kousek vedle pravé tyče domácí brány.
1'

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat (C), Sorbon, Rebocho – Blas, Didot – Coco, Rodelin, Ngbakoto – Thuram.
Náhradníci: Caillard – Eboa Eboa, Phiri, Phaeton, Fofana, Tabanou, Julan.

Amiens SC: Gurtner – Krafth, Adénon, P-D. Gouano (C), Dibassy – Monconduit, Gnahoré, Blin – Otero, Ghoddos, Mendoza.
Náhradníci: Dreyer – El Hajjam, Lefort, G. Traoré, Timite, Bodmer, Koita.

Rozhodčí: B. Bastien – F. Haquette, H. Zakrani.
Posledních pět vzájemných zápasů

Amiens – Guingamp 3:1
Guingamp – Amiens 1:1
Amiens – Guingamp 0:0
Guingamp – Amiens 4:0 (přátelský zápas)
Amiens

Hosté jsou o jednu pozici a pět bodů lepší, než jejich soupeř. Mimo svůj stadion je však nejhorší ze všech celků, z osmi utkání vyhrál jediné, jednou ještě zaznamenal bod díky remíze, vstřelil pouhopouhé dvě branky, zato patnáct inkasoval. V posledním venkovním klání podlehl 0:3 Nimesu. O místo nejlepšího střelce mančaftu se se třemi góly dělí Íránec Saman Ghoddos a Senegalec Moussa Konaté.
Guingamp

Domácí se krčí na úplně posledním místě tabulky, když si z dosavadních šestnácti klání odnesli pouhých osm bodů. Ani před svými fanoušky se jim nedaří, ze sedmi zápasů nevyhráli ani jednou, zaznamenali tři body díky třem remízám, vstřelili jen sedm gólů a jednou tolik inkasovali. Naposledy hráli na svém stadionu bez branek s Nice. Nejlepším střelcem klubu je šestibrankový Francouz Marcus Thuram.
Dobrý den, vzhledem k nepokojům, které provází v posledních týdnech Francii, bylo několik zápasů nejvyšší fotbalové ligy odloženo. Jinak je tomu v případě duelu dvou posledních celků tabulky, Guingampu a Amines, jenž by se měl normálně odehrát. Favoritem je prvně jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.