Ligue 1 - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Guingamp : Bordeaux - 23. září 2018   17:00

Guingamp
Guingamp
70' Thuram
1:3
(0:0)
Bordeaux
53' Kamano  (Sankharé) • 80' Karamoh  (Cornelius) • 90+5' de Préville  (Koundé)
Guingamp
Johnsson – Ikoko, Kerbrat (C), Sorbon, Rebocho – Fofana, Didot, Phiri (59. Benezet) – Coco (84. Ngbakoto), Roux (77. Julan), Thuram.
Caillard – Eboa Eboa, Tabanou, Benezet, Ngbakoto, Deaux, Julan.
Schneider – Zitouni, Henninot
Stade de Roudourou, Guingamp
Bordeaux
Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Sabaly – Lerager, Otávio – Kalu (76. Karamoh), Sankharé, Kamano (90. de Préville) – Cornelius.
Poussin – Jovanović, Poundjé, Tchouaméni, Bašić, Karamoh, de Préville.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:17.
Je dobojováno. Hosté nakonec vítězí a připisují si tři body do tabulky. Ve druhém poločase dokázali odskočit na dvoubrankový rozdíl, domácí však z penalty vsítili kontaktní branku. To bylo ale z jejich strany vše. Naopak v poslední minutě nastavení pečetil tři body pro Bordeaux Nicolas de Préville a stanovil tak konečný účet tohoto utkání.
90+6'
90+5'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Hosté potvrzují výhru na hřišti soupeře. Koundé vyslal dalekonosnou přihrávku na úplně osamoceného a nikým nehlídaného NICOLASE DE PRÉVILLEHO, který se v těsné blízkosti Johnssona nemýlil – 1:3. Asistence: Jules Koundé.
90+4'
Další Costilův odkop od jeho branky a už to vypadá, že si své těsné vedení hráči Bourdeaux uhlídají. Nyní jsou na míči a jen tak ho nepustí.
90+3'
Na druhé straně střílel Palencia, ale také jeho střela byla sražena mimo tři tyče.
90+1'
V zajímavé šanci se ocitli domácí, ale Costil vyrazil jejich střelu do bezpečí. A nyní odkopne míč od své branky.
90'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Nicolas de Préville.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.
89'
Cornelius poslal na zadní tyč míč pro nabíhajícího Karamoha, ovšem Rebocho se stihl vrátit a celou akci hostů zastavil v pravý čas.
88'
Palencia si hrudí zpracoval míč a poté pravačkou mířil na domácí branku, jeho pokus ale skončil jen na Johnssonovi.
87'
Rebocho poslal Sorbonovi míč zpět dozadu, nakonec se domácí stihli vrátit zpět a dostali se do šance, tu ale zastavila obrana hostů.
85'
Zápas pomalu, ale jistě spěje do finále. Hosté stále vedou o jednu branku a mají tak nakročeno ke třem bodům. Domácí se ale snaží za každou cenu o vyrovnání, které zatím nepřichází.
84'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Yeni Ngbakoto.
82'
Domácí vybojovali rohový kop.
81'
Domácí tak mají opět před sebou nelehký úkol, své manko opět smazat. Nic lehkého je však nečeká.
80'
A hosté jdou znovu do vedení. Cornelius našel svou přihrávkou nabíhajícího YANNA KARAMOHA, který si naběhl k levé tyči Johnssonovy branky, ten si povyběhl, ale střele z úhlu, která skončila na vnitřní boční síti nedosáhl – 1:2. Asistence: Andreas Cornelius.
78'
Domácí zahrávali volný přímý kop těsně před velkým vápnem. Benezet poslal balon do pokutového území, tam si však nikdo z jeho spoluhráčů nenaběhl.
78'
Sankharé se dostal do úniku před branku domácích, těsně před Johnssonem však brankář domácích ukryl míč ve svých rukavicích.
77'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Nathaël Julan.
76'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Yann Karamoh.
75'
Hra se trošku uklidnila, oba týmy se neženou do bezhlavých útoků, nikdo nechce udělat chybu, která by ho stála inkasovanou branku.
73'
Nepřesný centr domácích zachytil Palencia a poslal balon do bezpečí.
71'
Domácí ožili a natlačili se před hostující branku, kde se ke střele dostal Nolan Roux, jeho střela, která letěla přes obranu hostů, skončila v moci brankáře Costila.
70'
Guingamp právě vstřelil branku!
Míč na značku pokutového kopu si postavil MARCUS THURAM a nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Je tedy vyrovnáno.
68'
A dalším hráčem hostů, který inkasuje žlutou kartu, je Pablo, jenž si také počínal hodně tvrdě, a to v pokutovém území. Je z toho penalta pro domácí tým.
67'
Sabaly prošlápl domácího hráče a dostává žlutou kartu.
65'
Koko si míč zpracoval hrudí a poté se dostal k rohu velkého vápna, jenže obrana hostů ho v možném zakončení zastavila velmi brzy.
63'
Domácí si vypracovali další šanci, po které se ke střele dostal Marcus Thuram, ale jeho pokus po zemi byl nepřesný a skončil jen na obraně hostů.
62'
Rebocho v souboji o míč se soupeřem zvítězil a domácí tak mohou založit další útočnou akci, ve které se pokusí ohrozit hostující branku.
60'
Cornelius byl tísněn Ikokem, který ho nepustil v pokutovém území ke střele. Následně pak hosté zahráli míč za postranní čáru a domácí mají autové vhazování.
59'
Kamano střílel po zemi, ale ležící Johnsson dokázal jeho střelu chytit a podržel tak svůj tým. Ten má tak stále možnost se zápasem něco udělat, času je ještě dost.
59'
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lebogang Phiri, přichází Nicolas Benezet.
58'
Lerager přidržel rukou soupeře, ten ztratil rovnováhu a padl na zem. I on dostává žlutou kartu.
57'
Lerager dostal přihrávku pod sebe, ale poté se zamotal do svých kliček a přišel o balon. Ten naopak získávají zpět domácí hráči.
56'
Phiri tvrdým zákrokem srazil hostujícího hráče a sudí tasí žlutou kartu.
55'
No je to trochu kruté pro domácí celek, který měl více šancí, ale na ty se nehraje. Nyní budou muset dohánět jednobrankové manko.
53'
Hosté otevírají účet tohoto duelu. FRANÇOIS KAMANO si krásně naběhl na přihrávku, kličkou na střed pak kousíček před velkým vápnem vyslal střelu, která s odrazem od břevna skončila za Johnssonovými zády – 0:1. Asistence: Younousse Sankharé.
51'
Rebocho zahrál autové vhazování a po něm se do blízkosti branky hostů dostávají hráči Guingampu.
50'
Rebocho si naběhl po levé straně k rohu velkého vápna, jeho centr zamířil do pokutového území, ale dokázala ho obrana hostů poslat na rohový kop.
50'
Centr hostů odvrátil jeden z domácích hráčů a Guingamp tak může projít do další útočné akce na druhé straně.
49'
Fofana z hranice velkého vápna střílel na branku hostů a balon poslal jen k rohu hostující branky. Následuje tak odkop od ní, který provede Costil.
48'
Další rohový kop pro Bordeaux, další centr se snesl do pokutového území, ale s ním Johnsson neměl vůbec žádný problém.
46'
Hosté hned úvodu druhého poločasu vybojovali rohový kop, na který si naběhl Sankharé, ale jeho pokus hlavou zneškodnil brankář domácích Johnsson.
46'
Střely na branku: 3 – 1
První poločas je za námi. V něm jsme neviděli ani jednu branku, šance ale ano, zejména na domácí straně. Hodně vidět je Marcus Thuram, který měl několik pokusů, ty však mezi tři tyče nezamířily. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 18:03.
45+1'
45+1'
Kamano vyslal z levé strany nebezpečný projektil, který prosvištěl kolem levé tyče Johnssonovy branky.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se bude nastavovat jedna minuta navíc.
43'
Dlouhý nákop sebral Thuram, poté přešel přes dva obránce hostů, ale jeho zakončení bylo znovu dost nepřesné.
42'
Dlouhý odkop od hostující branky provedl Costil a jeho spoluhráči šli do další akce. Ovšem na polovině hřiště přišli o míč a musejí se tak vracet zase zpátky.
40'
Nolan Roux dostal další přihrávku do pokutového území, míč mu ale nesedl a skončil jen nad brankou Costila.
39'
Sabaly viděl nabíhajícího Leragera, ten poslal míč ještě na Kamana, ten ale přízemní střelu napálil jen do bránícího hráče.
37'
Na druhé straně se zrodila další šance hostů, kteří unikli skrze domácí obranu a střela Pabla skončila jen vysoko nad brankou.
36'
Domácí hráči měli další velkou šanci, po které nejdou do vedení. Po chybě hostů v obraně sebral balon Nolan Roux a posléze trefil břevno Costilovy brány!
34'
Další pokus domácích hráčů skončil mimo tři tyče. Fofana poslal z hranice velkého vápna dělovku, která ale skončila jen vedle pravé tyče Costilovy branky.
32'
Hosté mají sice více ze hry co se držení míče týče, ale více šancí si připsali domácí hráči. A i nyní se ženou do dalšího útoku. Hodně vidět je Thuram.
30'
Didot poslal centr do pokutového území, kde se dostal k Thuramovi, který svou střelu poslal jen do náruče hostujícího brankáře Costila!
29'
Didot bude rozehrávat další volný přímý kop. Costil si tak už rovná své spoluhráče, kteří staví zeď.
27'
Pablo hledal dlouhým pasem nabíhajícího Palenciu, jenž podél pravé postranní čáry mířil před domácí branku. Na balon však Palencia nedosáhl.
26'
Cornelius posunul balon na Kamana, druhý jmenovaný svou střelou ale nijak zvlášť brankáře domácích neohrozil. Domácí si v poklidu přebírají míč a míří do útoku.
25'
Další pokus hostů skončil mimo tři tyče. Johnsson odkopl balon daleko od své branky a poslal tak svůj tým do další útočné akce.
23'
Autové vhazování provedli hosté a zůstanou tak u míče. Pomalu přecházejí na polovinu Guingampu.
22'
Po rohovém kopu domácích zakončoval Didot hlavou, ale vše jistil brankář Bourdeaux Benoit Costil, který z výskoku chytil míč do svých rukavic a podržel svůj tým.
21'
Agilní Marcus Thuram byl opět u zrodu další šance domácích, po jeho přesném pasu ale Fofana zakončoval hodně nepřesně.
20'
Nic z toho nebylo a hned po odkopu domácího brankáře Johnssona jdou hráči Guingampu do další útočné akce na opačné straně.
20'
Palencia po pěkné souhře Bordeaux střílel z pravé strany, domácí však zakopli míč za zadní čáru a hosté budou zahrávat rohový kop.
19'
Étenne Didot zahrál tuto standardní situaci a balon poslal nad branku hostů. Následovat tak bude odkop od Costilovy branky.
18'
Hostující Sankharé zatáhl za záchrannou brzdu, když nečistě zastavil unikajícího Thurama. Dostává tak žlutou kartu a domácí budou zahrávat volný přímý kop.
16'
Andreas Cornelius střílel z hranice velkého vápna, domácí obrana však byla na svém místě a do zakončení hostujícího hráče nepustila.
15'
Hra nabrala na tempu, nyní na druhé straně zkoušel své štěstí Lukas Larager, který ale pokus poslal jen do náruče Johnssona.
14'
Další velká šance domácích. Thruram našel patičkou v pokutovém území Nolana Rouxe, který pravačkou napálil míč a ten skončil jen těsně vedle Costilovy levé tyče!
13'
Samuel Kalu poslal míč za obranu domácích, jenže jeho spoluhráč na něho nedosáhl. Poté se hosté dostali k další šanci, vystavili se však ofsajdu.
12'
Domácí znovu napadali na polovině Bordeaux. Hosté se však dokázali ubránit a následně pak otočili hru na druhou stranu.
11'
Thuram předvedl dobrý náběh do blízkosti hostující branky, z pravé strany kus před velkým vápnem vyslal střelu, kterou Benoït Costil zastavil přesným zákrokem.
10'
Sabaly byl poslán k zemi Cocem, vše ale bylo znovu v rámci pravidel. U míče jsou tak domácí a míří do útoku.
10'
Zatím jsme se nedočkali žádné výraznější šance, po které by jeden z týmů vyloženě ohrozil branku. Oba brankáři jsou tak zatím bez práce.
8'
Rebocho se dostal za obranu Bordeaux, nohou si chtěl sklepnout míč před sebe, ale ten mu nakonec sebrali hosté.
7'
Z této standardní situace ale nezapršelo a do akce mohou hosté, kteří už míří na polovinu domácího celku.
6'
Marcus Coco se prosmýkl přes hostujícího obránce, jenže následná kličkovaná skončila skončila za pomoci hostů za zadní čárou. Domácí vybojovali rohový kop.
5'
Henrique Otávio nezískal míč v pokutovém území, na který si vyskočil v hlavičkovém souboji a hosté tak ztrácejí balon. Ten od své branky odkopne domácí brankář Johnsson.
4'
Nolan Roux se pokusil proháčkovat obranou hostů, byl však jedním z hostů poslán k zemi, ale sudí naznačuje, že se o faul nejednalo.
3'
Domácí stále drží polovinu hostů a zkoušejí se dostat k blízkosti branky Bordeaux, ovšem znovu z toho nic nebylo. Costil tak odkopne míč na opačnou stranu.
2'
Rebocho pak dostal přihrávku od Thurama a další pokus domácích skončil mimo tři tyče.
1'
Étienne Didot posunul míč na Ikoka, druhý jmenovaný ovšem svou střelu poslal mimo tři tyče. Nicméně hosté zůstanou u míče, domácí ho zakopli za postranní čáru a mají tak autové vhazování.
1'
Hosté se hned v úvodu prvního poločasu dostali k míči a už spěchají na polovinu svého soupeře.
1'

EA Guingamp: Johnsson – Ikoko, Kerbrat (C), Sorbon, Rebocho – Fofana, Didot, Phiri – Coco, Roux, Thuram.
Náhradníci: Caillard – Eboa Eboa, Tabanou, Benezet, Ngbakoto, Deaux, Julan.

Girondins Bordeaux FC: Costil (C) – Palencia, Koundé, Pablo, Sabaly – Lerager, Otávio – Kalu, Sankharé, Kamano – Cornelius.
Náhradníci: Poussin – Jovanović, Poundjé, Tchouaméni, Bašić, Karamoh, de Préville.

Rozhodčí: Schneider – Zitouni, Henninot.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

V loňském ročníku se oba celky utkaly dvakrát. A vždy se radoval domácí celek. Nejprve zvítězilo Bordeaux 3:1, poté Guingamp také na svém hřišti 2:1. Bude dnes opět platit pořekadlo můj dům, můj hrad?
Girondins Bordeaux FC

Hosté z Girondins Bordeaux FC, kde působí český záložník Jaroslav Plašil, na tom sice nejsou o moc lépe. Také jim začátek nového ročníku Ligue 1 nevyšel podle představ. V tabulce jsou na devatenáctém místě se ziskem čtyř bodů za jednu výhru, remízu a tři prohry. Nedařilo se jim ani v týdnu v Evropské lize, když padli v Praze se Slavií Praha 0:1. O to více dnes prahnou po bodovém zisku, aby našli herní jistotu a hlavně aby se odpoutali od ligového dna. Čeká nás zajímavý duel, který si nenechte ujít.
EA Guingamp

Domácímu Guingampu se vstup do nové sezóny příliš nepovedl. V tabulce Ligue 1 okupuje zatím poslední, tedy dvacátou příčku s nulovým počtem bodů. V pěti odehraných duelech tak zatím nenašli jeho fotbalisté recept na žádný tým a vše dosud prohráli. Naposledy inkasovali debakl 0:4 v Marseille a dnes je čeká před domácími fanoušky reparát. Ovšem, nebude to nic jednoduchého.
Hezké pozdní nedělní odpoledne přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu šesté kolo francouzské Ligue 1 a my v jeho rámci budeme sledovat prostřednictvím tohoto textového online přenosu duel mezi týmy EA Guingamp a Girondins Bordeaux FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.